Článek

Buffy, přemožitelka upírů po 26 letech: Sarah Michelle Gellar promluvila o toxickém pozadí kultovního seriálu

 
Ačkoli má na svém kontě mnoho seriálových a filmových rolí, v srdcích fanoušků je herečka Sarah Michelle Gellar navždy spojená s neohroženou teenagerkou, která to v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, uměla krvelačným monstrům pořádně nandat. Přesto ale podle informací serveru thewrap.com nevzpomíná na dobu natáčení zrovna se slzou štěstí v oku. 
21.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle (15 článků) , Michelle Michelle (58 článků)
Podobné články

Jak dneska vypadá Buffy, přemožitelka upírů? Tahle čtyřicítka má pořád tvář roztomilé puberťačky!

 
Na konci devadesátých let vznikl další z kultovních seriálů. Začala se natáčet Buffy, přemožitelka upírů a křehká blondýnka Sarah Michelle Gellar dostala hlavní roli. Bylo jí tenkrát 20 let a hrála středoškolačku, která ve volném čase zachraňuje městečko od útoku upírů.
13.05.2016 10:40 |

podobné články

Přemožitelka upírů: Jak se Buffy změnila 25 let od premiéry kultovního seriálu

 
Co dnes dělá představitelka Buffy, přemožitelky upírů Sarah Michelle Gellar (45)? Již před lety se objevily spekulace, že se chystá restart oblíbeného seriálu z 90. let, do kterého by herečka mohla být zapojena. Nyní je projekt ale nejspíše u ledu. Sarah je ovšem stále aktivní a jak informoval server Deadline, vrací se na obrazovky.
08.10.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle (15 článků) , Michelle Michelle (58 článků)

Skvělá novina: Přemožitelka upírů Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. mají druhé dítě

 
Herecký manželský pár Sarah Michelle Gellar (35) a Freddie Prinze Jr. (36) přivítali do rodiny druhého potomka. Představitelka seriálové přemožitelky upírů Buffy porodila minulé pondělí chlapečka. Dvojice má již tříletou dceru Charlotte Grace.
05.10.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků) , Freddie Prinze Jr. (3 články) , Freddie Prinze (9 článků) , Michelle Grace (4 články)

Brendě pomáhá v boji s rakovinou i Buffy, přemožitelka upírů! Co o ní řekla?

 
Shannen Doherty našla v boji proti rakovině silného spojence. Není to nikdo jiný než Buffy, přemožitelka upírů, tedy Sarah Michelle Gellar! Ta se stala slavnou trochu později než Brenda z Béháčka, ale i tak jsou holky stejná generace. S takovým parťákem za zády musí Brenda nad nemocí vyhrát!
12.08.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (182 článků)

Skvělá zpráva! Herečka Sarah Michelle Gellar je podruhé těhotná

 
Americká herečka Sarah Michelle Gellar (35), která je známá jako bojovnice s upíry v televizním seriálu Buffy, přemožitelka upírů, čeká druhého potomka. Otcem dítěte je její manžel, herec Freddie Prinze Jr. Šťastnou zprávu to magazínu People potvrdil zdroj z blízkého hereččina okolí.
27.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků) , Freddie Prinze Jr. (3 články) , Freddie Prinze (9 článků)

Sarah Michelle Gellar přiznala: Měla jsem poporodní depresi

 
Herečka Sarah Michelle Gellar trpěla poporodní depresí. Čtyřicetiletá hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů vždy hovořila o mateřství s nadšením. Sedmiletá Charlotte a čtyřletý Rocky prý dali jejímu životu smysl a rodičovství považuje za nejvýznamnější roli svého života. Nicméně teď blonďatá kráska poprvé přiznala, že po prvním porodu musela bojovat s depresí a dlouho si vztah k dceři vytvářela.
16.05.2017 17:30 |

podobné články

Seriálová Buffy se od natáčení skoro nezměnila: Dnes má idylické manželství a věnuje se dětem

 
V 90. letech asi neexistoval teenager, který by nesledoval seriál Buffy, přemožitelka upírů. Hlavní roli středoškolačky Buffy Summers si v něm zahrála Sarah Michelle Gellar. Co dělá sympatická herečka dnes?
11.04.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Buffy Summers (2 články) , Sarah Michelle (15 článků) , Michelle Michelle (58 článků)

Tak to je síla. Přemožitelka upírů Sarah Michelle Gellar vypadá bez make-upu jako z hororu

 
Herečku a představitelku seriálové hrdinky Buffy Sarah Michelle Gellar (34) zastihli fotografové při cestě do fitness centra. Hvězda ale půvabnou bojovnici s upíry připomínala opravdu jen vzdáleně. Bez make-upu byla k nepoznání.
04.12.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků)

Milostný příběh Sarah Michelle Gellar a jejího muže začal náhodou: zmeškaným letem kamarádky

 
Herečka Sarah Michelle Gellar, známá jako přemožitelka upírů Buffy, na sociální síti sdílela vzpomínku na večer, od kterého se začal odvíjet vztah s mužem jejího života Freddiem Prinzem Jr. První rande měli před dvaceti lety a nebylo tak docela plánované...
02.02.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle (15 článků) , Michelle Michelle (58 článků) , Freddie Freddie (60 článků)

Krotitelka upírů Sarah Michelle Gellar: Má holčičku!!

 
12:30 – Hvězda seriálu Buffy, krotitelka upírů Sarah Michelle Gellar (32), která si vzala příjmení svého manžela Freddieho Prinze, je po sedmi letech konečně matkou.
23.09.2009 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků)

Malá a velká přemožitelka upírů: Prinzovy holky mají styl!

 
Sarah Michelle Gellar, kterou znáte ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů, si vyrazila na procházku se svou malou dcerkou Charlottou Grace. A Freddie Prinze jr. může být pyšný, jeho manželka i dcera byly totiž opravdu stylové.
22.11.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků) , Freddie Prinze (9 článků) , Michelle Grace (4 články)

Přemožitelka upírů je pořád kočka: Takhle jí to na párty slušelo jako komiksovému sexsymbolu

 
Coby mladá studentka se zvláštními schopnostmi Sarah Michelle Gellar (41) v seriálu Buffy, přemožitelka upírů zabíjela krvelačné stvůry. Od té doby už ale uběhlo bezmála dvacet let a na jejím vzhledu jako by se čas vůbec nepodepsal.
30.10.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle (15 článků)

18. rok manželství a jejich vztah jen kvete. Seriálová přemožitelka upírů má svého muže i na pyžamu

 
Zatímco většina jejích kolegů byla před pár dny v hotelu Beverly Hilton na předávání Zlatých glóbů, herečka Sarah Michelle Gellar, známá například jako seriálová přemožitelka upírů Buffy, letos musela ceremoniál ze zdravotních důvodů vynechat. Střevní chřipka ji upoutala na lůžko. Předávání ale sledovala alespoň v televizi. S manželem? I tak se to dá říct. Fotky obličeje Freddieho Prinze Jr. zdobily pyžamo, které měla na sobě.
17.01.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle (15 článků) , Michelle Michelle (58 článků) , Freddie Freddie (60 článků)

To nepoberete! Která postava z Buffy, přemožitelky upírů se změnila k nepoznání?

 
Kde jsou ty časy, kdy televizi vládla Buffy Summers, a ne unylé postavy ze Stmívání, které se do upírů zamilují, místo toho, aby jim do srdce vrazily kolík. Jo, je tomu už hodně dávno. Buffy, přemožitelka upírů se začala vysílat v roce 1997 a na obrazovkách vydržela 6 let. Od té doby se ale hodně změnilo.
03.02.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Buffy Summers (2 články)

Buffy, přemožitelka upírů je těhotná!

 
Populární herec Freddy Prinze Jr. bude poprvé tátou! Jeho žena, představitelka seriálové Buffy:Sarah Michelle Gellar, je totiž těhotná! Pár, který spolu oficiálně žije od roku 2002 prozradil, že očekávají příchod potomka na podzim toho roku. Pohlaví dítěte si však zatím oba nechávají pro sebe. foto: Profimedia.cz
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků)

Eliza Dushku alias Buffy, přemožitelka upírů, se provdala

 
Herečka Eliza Dushku se provdala. Sedmatřicetiletá hvězda seriálů Buffy, přemožitelka upírů či Dům z loutek si vzala byznysmena Petera Palandjiana už v polovině srpna. Ale teprve nyní informace o sňatku potvrdila na Instagramu fotografií ve svatebních šatech s titulkem 18. 8. 2018.
18.09.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eliza Dushku (2 články)

Najde kupce? Přemožitelka upírů Buffy prodává své přepychové sídlo v Bel Air za tuhle horentní sumu

 
V přepočtu 110 miliónů korun požaduje Sarah Michelle Gellar za nemovitost v lukrativní hollywoodské čtvrti Bel Air. Herečka si ji pořídila v roce 2002 se svým tehdy novomanželem Freddiem Prinzem Jr. (38), s nímž se seznámila ještě o pět let dříve během natáčení filmu Tajemství loňského léta.
28.03.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků)

Buffy alias Sarah Michelle Gellarová bude opět maminkou

 
Herečka Sarah Michelle Gellarová (35), která se proslavila rolí Buffy, přemožitelky upírů, čeká s manželem Freddiem Prinzem (36) už druhého potomka.
01.05.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Michelle Gellar (17 článků)

Pamatujete na blonďáka Spika z Buffy, přemožitelky upírů? Peroxidu už neholduje a rozvádí se s o 23 let mladší manželkou

 
James Marsters (58), představitel upíra Spika v oblíbeném seriálu Buffy, přemožitelka upírů, se podle informací Us Weekly bude rozvádět. S Patricií Rahman (35) právě oslavili 10. výročí svatby, ovšem nemají spolu žádné děti. Láska to ale byla skoro jako z romantického seriálu.
08.02.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: James Marsters (1 článek)