Článek

Budu to chtít probírat... Fiala dostal výprask od vlastního ministra

 
Video premiéra Petra Fialy (ODS), v němž porovnával ceny a velikost balení potravin prodávaných v Česku a v Německu, nehodnotí příliš pozitivně ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL). V rozhovoru pro Lidové noviny připustil, že u rozdílných cen hraje roli výše daně z přidané hodnoty v té které zemi a další faktor, kterým je euro.
11.11.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5965 článků)
Podobné články

Ashley Olsen opustí módní průmysl?

 
Ashley Olsen (23) seznámila veřejnost se svým plánem. Chce vystoupit z módního průmyslu. Proč? Herečka se svým dvojčetem, sestrou Mary-Kate, vlastní značkovou kolekci pro ženy The Row. Důvodem je prý to, že se chce vrátit k herectví. „Ve světě módy si každý hledí jen sám sebe,“ říká Ashley. „Netuším, jestli budu navrhovat tuto kolekci donekonečna. Za pár let jsem si jistá, že budu chtít dělat něco jiného, tomu se nevyhnu. „Co když budu chtít být umělkyní nebo se vrátit k herecké profesi? Což nemám zatím ani v kartách, ale co když to budu chtít dělat?
03.11.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Olsen (20 článků) , Kate Mara (92 článků) , Mary Mara (509 článků)

Pavel Novotný: Zm*d Zeman. Budu ve Sněmovně, budu brát 100 tisíc a mít imunitu, pose*eš se. Slušel by mi post ministra vnitra

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) na sociální síti sdělil, že se už brzo vidí za pultíkem ve Sněmovně. „Já budu poslancem! Já tam budu v tý sněmovně a budu říkat: ‚Co ty svině bolševická?!‘ A budu mít sto tisíc navíc. Cash. Náhrady. Ty vole, imunitu!“ prohlásil. Rád by prý zastával i ministerskou funkci. „Podle mě by mi nejvíc slušelo vnitro,“ myslí si komunální politik. Jen u poslance však nezůstane, nevyloučil totiž ani kandidaturu na prezidenta.
16.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1273 článků)

„Já nejsem u výslechu tady, budu říkat, co budu chtít!“ V ČT se strhl konflikt mezi Babišem a Moravcem

 
Moderátor Václav Moravec pozval do studia předsedu vlády Andreje Babiše a ten spustil nemilosrdnou kanonádu. „Vy tady překrucujete té fakty, vy jste stále negativní. Fakt jste velice nekorektní, pane redaktore. Já nejsem u výslechu tady, já nejsem u policie, já budu říkat, co já budu chtít,“ udeřil Babiš na moderátora. Nikoli poprvé také konstatoval, že ČSSD z vlády neodejde. „Proč by to dělali?“ ptal se doslova v ČT premiér.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků) , Václav Moravec (758 článků)

Pane Sobotko, tohle je výprask, udeřil po volbách známý novinář

 
V evropských volbách dostal premiér Bohuslav Sobotka a jeho sociální demokracie pěkný výprask. Napsal to novinář Ondřej Neff v článku „Výprask pro Sobotku". Jinde v Evropě ale lidé dali nespokojenost najevo podpořením nacionalistických stran. V porovnání s tím dopadlo Česko poměrně dobře.
26.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (339 článků) , Bohuslav Sobotka (9582 článků)

„Totální výprask Čechům!“ Exministr Havlíček se podíval, jak to dělají Němci. A jak Fiala

 
„Všechny okolní státy pomáhají v době krize víc než naše vláda,“ zlobí se stínový ministr průmyslu Karel Havlíček (ANO). Fialův kabinet by se podle něj měl inspirovat rychlými a účinnými opatřeními, s nimiž přichází německá vláda. „Ceny u nás letí nahoru a nefunguje prakticky nic. Totální výprask Čechům. Prohráváme na celé čáře!“ kritizuje exministr Fialův kabinet.
04.06.2022 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Fiala (262 článků) , Karel Fiala (162 článků)

Tohle povede ke zruinování celého ekonomického systému! Markéta Šichtařová zcela zásadně ke koronaviru a dění kolem. Zmíněni Hrušínský a další

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Postiženi jsme úplně všichni, padni komu padni, jen někdo víc a někdo méně. Chtít něco získat na úkor druhých, chtít si udržet tržní podíl na úkor jiných – to není nic jiného než chtít destrukci cizího úspěchu namísto vytváření vlastního úspěchu. Podle Markéty Šichtařové neexistuje nic jako „morální právo“ na kompenzace ztrát vzniklých v důsledku opatření proti šíření koronaviru. Uvažování v intencích, že „každý by měl dostat, kolik potřebuje“, nutně musí vést ke zruinování celého ekonomického systému.
15.03.2020 18:11 |

podobné články

Šokovaný Fiala koupil v Německu Nutellu a kečup. Strašně, strašně dopadl

 
Premiér Petr Fiala nakoupil stejné potraviny v Německu a v Česku. Zjistil, že za stejný nákup dá v Německu méně peněz než u nás. Zároveň zjistil, že dochází k rozdílům ve velikosti balení. „S výsledky nákupu se obrátím na výrobce, zejména mezinárodní firmy, a budu po nich chtít vysvětlení,“ podotkl. Šokovaný Fiala koupil třeba Nutellu, kečup a čokoládu. A jak se svou snahou dopadl u české veřejnosti? Strašně, jedním slovem.
06.11.2023 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5965 článků)

Zwyrtek (Nezávislí): Stát odevzdal vymáhání dluhů novodobé mafii. Je třeba vrátit se zpět

 
Politické spektrum se bude v dalším vydání zabývat novelou exekučního zákona. Jako účastník této debaty budu asi jediný, kdo k novele nebude chtít diskutovat. Budu ji chtít zrušit a vrátit se zpět v čase.
16.02.2015 20:15 |

podobné články

Podvody s covid testy! Falšují je, aby mohli do kina... Youtuber prozradil, co se dozvěděl

 
O možném konci spalovacích motorů hovořil v youtubovém podcastu Brocast Matěj Dvořák z @Ukaž Káru Official. „Budu zdaněnej jak hovado, budu mít červenou tečku, prostě auto, budu ten nejzlejší člověk, který tady ničí planetu a budu to mít strašně drahý... To je ta varianta, nebo nám to zakážou úplně, ale to si nemyslím,“ popsal mimo jiné v souvislosti se spalovacími motory Dvořák.
01.11.2021 15:50 |

podobné články

Zloděj dostal výprask: Od řidiče, kterého chtěl okrást!

 
Výprask od řidiče, jehož záznam koluje po internetu, rumunským zlodějům nestačil. S gangem okrádajícím řidiče se totiž setkali motoristé i na Olomoucku.
23.11.2014 19:00 |

podobné články

Zaplatil za sex a... Dostal výprask obuškem!

 
Po sexuálních radovánkách zatoužil muž z Lounska. Zaplatil dívce (21), kterou poznal na internetu. Místo intimních hrátek ho ale čekal výprask obuškem.
31.12.2016 05:10 |

podobné články

ČSSD bude probírat, jak stranu více otevřít veřejnosti

 
Sociální demokraté se dnes budou věnovat námětům na reformování své strany. Mají probírat větší zapojení straníků do rozhodování o důležitých otázkách, otevření strany veřejnosti či schopnosti oslovit mladé a střední vrstvy. První reformní konferenci ČSSD, která by měla přispět k posílení její pozice ve společnosti, inicioval premiér a předseda strany Bohuslav Sobotka.
15.03.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Poslanci se začali zabývat prostitucemi. Normu žádá přijmout pražský magistrát

 
Poslanci začali probírat v prvním čtení návrh zákona o regulaci prostituce z pera zastupitelů hlavního města Prahy. Normu ale měla sněmovna probírat už koncem dubna, ovšem podle informací ParlamentníchListů.cz o stažení požádal prý sám předkladatel - pražský radní Lukáš Manhart. „V Poslanecké sněmovně byl podobný návrh mnohokrát, ovšem vždy se k tomu poslanci postavili negativně,“ vysvětlil k normě v dubnu Manhart.
18.06.2014 16:00 |

podobné články

Světlíková (ČSSD): Nedá Ivetě Bartošové pokoj ani po smrti. Je na čase víc probírat psychické násilí

 
Psychické domácí násilí se sice nedá moc dobře prokázat, ani když oběť jde sama tento čin nahlásit, ale přesto by se tato problematika měla více probírat a rozvíjet, tak vhodnou pomoc pro oběti této formy domácího násilí.
04.05.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7027 článků)

Česká vláda bude na Slovensku probírat EU, migraci či dopravu

 
Společné zasedání v Bratislavě dnes absolvují ministři české a slovenské vlády. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) chce při čtvrtém společném setkání obou kabinetů probírat evropskou bezpečnost, migrační krizi i bilaterální vztahy. V nich by se mělo dostat například na dopravní spojení obou zemí či na chystané oslavy stého výročí vzniku Československa v roce 2018.
26.09.2016 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Ve správný čas: U Jílkové se bude probírat Babišovo EET

 
Elektronická evidence tržeb. Velmi skloňované téma posledních dní se bude probírat i v dnešním pořadu Máte slovo Michaely Jílkové.
24.11.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (465 článků)

Babiš bude na Slovensku probírat oslavy výročí i aktuální témata

 
Oslavy kulatých výročí, která připadají na rok 2018, ale také aktuální zahraničněpolitická témata včetně regionální spolupráce budou probírat příští pátek premiéři Česka a Slovenska. Vyplývá to z materiálu o cestě, který připravilo ministerstvo zahraničí. Předseda české vlády Andrej Babiš (ANO) na Slovensko zamíří na první zahraniční návštěvu, zatím se ve funkci v cizině jen účastnil evropského summitu v Bruselu v polovině prosince.
28.12.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků)

Začala jsem s dcerami probírat téma sexuálního obtěžování, říká Kidmanová

 
Nicole Kidmanová (52) se svěřila s tím, že již začala se svými dcerami Sunday (11) a Faith (8) probírat téma sexuálního obtěžování. Hvězda seriálu Sedmilhářky je prý učí vážit si sebe samotných a umět říct ne, když se jim nelíbí například sexuální narážky chlapců.
16.12.2019 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (96 článků)

Z konference, kde dostal výprask Andrej Babiš. Bělobrádek, Kalousek a Fiala mluvili i společném kandidátovi na prezidenta

 
REPORTÁŽ Ministr financí Andrej Babiš a jeho hnutí ANO si slízli pěknou porci kritiky na dnešní pražské konferenci o budoucnosti pravicové politiky. Vystoupili na ní předsedové Miroslav Kalousek, Petr Fiala a Pavel Bělobrádek. Jinak se spolu ale moc neshodli.
03.11.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26069 článků) , Petr Fiala (5965 článků) , Miroslav Kalousek (7819 článků) , Pavel Bělobrádek (1640 článků) , Pavel Fiala (346 článků)