Článek

Budete podle astrologie šťastnější se psem, nebo s kočkou?

 
Lidé jsou různí a mají různé preference. Avšak nehledě na to, zda jste více milovníci psů nebo koček, astrologie Vám dává osobnost, k níž se hodí více pes, nebo kočka. Přečtěte si náš článek a zjistěte, s jakým zvířetem byste byli šťastnější.
16.11.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Astrologie – královna hermetických věd: Proč nás hvězdy fascinují?

 
Astrolog nesmí chybět v žádné pořádné pohádce… a horoskop v žádném časopise. V čem spočívá kouzlo astrologie? Nevymýtilo ji ani křesťanství, ani racionální věda. Astrologie je zkrátka věčná.
05.01.2015 10:06 |

podobné články

Německý pošťák se oženil se svou kočkou

 
Manželství, které se vymyká zdravému rozumu! Pošťák (39) Uwe Mitzscherlich z Possendorfu u Drážďan se oženil se svou kočkou (15). Skutečnou kočkou - mňoukající, s fousky a čtyřma nohama.
03.05.2010 16:30 |

podobné články

Lucy může být nejstarší kočkou světa, oslavila 39. narozeniny

 
Pokud by se věk kočky Lucy, tedy údajných 39 roků, převedl na lidská léta, byla by to stařenka s neuvěřitelnými 172 roky. Alespoň to tvrdí její třiašedesátiletý majitel Bill Thomas, který s kočkou bydlí ve městě Llanelli v Jižním Walesu. Domnívá se, že právě jeho Lucy by mohla být nejstarší kočkou světa, uvedl britský deník Metro.
11.01.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Thomas (2 články)

Proč jsou některé národy šťastnější?

 
Na všech místech světa člověk potká lidi dobré a špatné. Lidi pozitivně naladěné s optimistickým přístupem k životu a lidi vždy negativní s tendencí k pesimismu a bručounství. Jenže některé národy jsou šťastnější a veselejší než jiné. A nemůžou za to zrovna podmínky prostředí. Podle bulharských vědců spíš geny. Zjistili totiž, že národy mající určité geny jsou šťastnější než jiné.
18.01.2016 09:15 |

podobné články

Astrologie jako pomocník při plánování dítěte. V Americe zohledňuje znamení miminka 1 z 5 rodičů

 
Budoucím rodičům jde při zakládání rodiny samozřejmě především o zdraví a štěstí dítěte. Nicméně, když si můžete dopředu naplánovat datum narození miminka, přichází na scénu několik zajímavých faktorů. Jedním z nich je právě astrologie a budete překvapeni, kolik lidí na ni dá ještě před početím.
16.07.2022 05:15 |

podobné články

Milenec podle astrologie: S jakým znamením zažijete nejlepší sex a kdo je v posteli fakt eXtra třída?

 
Prozradili jsme vám, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s "flirtováním":http://www.extra.cz/letni-flirty-podle-astrologie-ktera-znameni-patri-k-vyhlasenym-svudcum-a-jak-umite-flirtovat-vy, "líbáním":http://www.extra.cz/libani-podle-slunecniho-horoskopu-ci-polibky-vas-dostanou-do-extaze-a-jak-umite-libat-vy i "nevěrou":http://www.extra.cz/nevera-podle-zverokruhu-jake-znameni-vas-nejspise-bude-podvadet-a-kdo-zaletum-neholduje. Nastal tedy čas hupsnout k nim i do postýlky. Dneska se podíváme na to, jak si v "sexu":http://www.extra.cz/tema/sex-podle-znameni-zverokruhu vedou pánové, dámy nechť prominou, vás si proklepneme příště.
31.08.2014 18:21 |

podobné články

Komu přijde mazlení na veřejnosti odporné a komu sladké? Zjistěte to podle astrologie

 
Lidé, kteří vidí ostatní lidi se společně mazlit na veřejnosti, se buď mohou zasnít a vybavit si vzpomínku na ně a jejich partnera, nebo to může mít opačný účinek a dotyčným jedincům se div nezvedne žaludek, kdykoliv uvidí někoho se líbat a hladit na veřejnosti. Jaký typ člověka jste podle astrologie vy?
26.08.2022 14:00 |

podobné články

Jste podle astrologie obvykle první, kdo ukončí nefunkční vztah?

 
Jakmile se obě strany shodnou na tom, že vztah nefunguje, přichází rozchod, případně rozvod. Ten není vůbec jednoduchý a někteří lidé zkrátka nemají srdce na to, aby vztah ukončili. Jste podle astrologie obvykle ten partner, který ukončí vztah, nebo jste zaskočeni náhlým rozhodnutím vašeho partnera?
12.09.2022 15:10 |

podobné články

6 znamení zvěrokruhu, která mají podle astrologie problém s navazováním nových přátelství

 
Někteří lidé jsou skvělými přáteli, ale mají problém nějaké přátelství vůbec začít. Podle astrologie tento problém pociťuje polovina ze znamení zvěrokruhu. My jsme pro Vás zjistili, která znamení to jsou.
28.01.2022 11:00 |

podobné články

Co byste měli přestat dělat podle astrologie?

 
Každý má vlastnost, která mu úplně nepomáhá být oblíbeným člověkem. Nejhorší na těch vlastnostech je, že ubližují nejen ostatním, ale hlavně nám samotným. Jaké to jsou? V tomto článku se dozvíte, co byste měli přestat dělat podle astrologie.
23.07.2022 05:15 |

podobné články

Jak astrologie vlastně funguje. A proč ji řada vědců stále neuznává za vědu?

 
Astrologie je v současné společnosti neustálým předmětem sporu. Někteří v ni věří a pravidelně sledují horoskopy nebo se zajímají o svá znamení. Jiní na ní zase stále nenachází nic logického, dělají si z ní legraci a považují ji za naprostý nesmysl. Jak to ale skutečně funguje a proč a v ni věřit?
08.06.2021 08:10 |

podobné články

Bidenovi se vymstila hra se psem: Zvolený prezident má zlomeninu, nazuje speciální obuv

 
Zvolený americký prezident Joe Biden si při hře se psem Majorem přivodil nepatrné zlomeniny zánártí. Uvedl to podle agentury AP Bidenův lékař po prozkoumání snímku z CT vyšetření. Úřad prezidenta původně oznámil, že Biden při hře se psem uklouzl a vymkl si kotník. Podle jeho týmu bude musel zvolený prezident zřejmě obout speciální zdravotní boty. Nohy dlouhé roky trápí i českého prezidenta Miloše Zemana, který má neuropatii dolních končetin.
30.11.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (889 článků)

Den narození v týdnu prozradí, jakou máte povahu podle planety, která jemu i vám vládne!

 
Sedm dní v týdnu je spojeno se sedmi planetami. "Astrologie":http://www.extra.cz/tema/astrologie přiřazuje každé planetě jiný význam.
07.12.2013 07:45 |

podobné články

Léčivé rostliny podle horoskopu: Jaké nemoci sužují daná sluneční znamení a které bylinky vám zaručeně uleví?

 
Stará lidová moudrost praví, že na každou "nemoc":http://www.extra.cz/tema/nemoci vyrostla patřičná bylina. Jednotlivým znamením zvěrokruhu přisuzuje "astrologie":http://www.extra.cz/tema/astrologie pro ně charakteristické zdravotní potíže, od nichž vám právě "bylinky":http://www.extra.cz/tema/bylinky dokážou účinně pomoci. Metoda využívající k "léčbě":http://www.extra.cz/tema/lecba rostliny se nazývá fytoterapie *(dříve bylinkářství)*.
30.03.2014 22:35 |

podobné články

Námořnický horoskop: Jak (ne)šikovně proplouváte životem podle námořnických znamení?

 
Klasická "astrologie":http://www.extra.cz/tema/astrologie rozlišuje 12 slunečních znamení, pojmenována jsou po zvířetníkových souhvězdích.
20.07.2014 20:15 |

podobné články

Jak léčit podle astrologie? Geniální doktor Nicholas Culpeper vás to v tomto článku naučí!

 
Culpeper je jedním z nejznámějších botaniků 17. století v anglicky mluvícím světě. Hlavním důvodem jsou jeho spisy, zejména kniha "Souhrnný bylinář a anglický lékař“, která poskytuje bezkonkurenční vhled do holistických principů řecko-arabské medicíny, které byly v jeho době známé. Jeho spisy ukazují další zajímavý rozměr, integraci astrologických principů. Astrologie byla po mnoho staletí běžně používána při prognóze onemocnění; Hippokratovy spisy zmiňují, že lékař by měl mít dovednost astrologické prognózy. Ale Culpeper představuje mnohem propracovanější systém, v němž mají astrologické atributy nejen choroby, ale i rostliny, čímž se z používání léčivých rostlin při léčbě nemoci stává jednoduchý a logický proces, který dokázal každý člověk té doby aplikovat. Proto není divu, že Culpeperovy knihy se prodávaly po tisících a i dnes jsou populární. Kdo Culpeper vlastně byl?
24.09.2015 19:31 |

podobné články

Jak moc jste podle astrologie přitažliví?

 
Někdo je přitažlivý více, někdo méně. Věděli jste ale, že v tom může hrát roli i astrologie, přesněji znamení, v němž jste se narodili? Je to tak. V první řadě je třeba si uvědomit, že každý z nás je nějakým způsobem přitažlivý.
12.03.2022 09:00 |

podobné články

Vaše skrytá sexuální fantazie podle astrologie

 
​​​​​​​Vaše dobře střežené sny a fantazie nejsou tak dobře skryté, pokud promluví astrologie. Dokáže odhalit to, co si tajně přejete vyzkoušet, a to i v případě sexuální fantazie. Přečtěte si, co skrytě toužíte vyzkoušet vy. Můžete si také přečíst sexuální touhu vašeho partnera, aby vám to v posteli více klapalo. Nezapomeňte však na kompromisy a respektujte nesouhlas
15.07.2022 14:15 |

podobné články