Článek

Bude se bránit. Smrad u Fialy ještě nekončí

 
Policie dnes v Praze před Úřadem vlády zatkla aktivistu Ondřeje Thora, který odmítal opustit svůj „petiční stánek,“ kde už přes rok bojuje za demisi vlády Petra Fialy. Thor odmítal místo opustit i přesto, že celý prostor byl oplocen kvůli rekonstrukci přilehlé zdi Kramářovy vily. Podle Thora stát porušuje jeho občanská a lidská práva.
13.06.2024 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6532 článků)
Podobné články

Kapelu Ortel obklopil smrad. Doslova

 
Kapelu Ortel, kterou proslavily protimuslimské texty a druhé místo v anketě Český slavík v roce 2015, obklopil smrad. Smrad z kyseliny, která měla překazit koncert kapely plánovaný na Zlínsku. A podařilo se. Ukázalo se tak, že má kontroverzní skupina mimo svých příznivců také řadu odpůrců. Bohužel se díky tomu ocitli čtyři lidé v nemocnici.
08.01.2016 22:15 |

podobné články

Smrděly ubrusy, smrad na záchodě, smrad všude. Smrad v bytě. Vášnivé diskuse o zákazu kouření

 
Do kuřáků se ve svém statusu na faceboovém profilu pustila advokátka Miroslava Hustáková. Vadí jí totiž jejich uřvané statusy, že nemohou kouřit v hospodách. Své názory k zákazu kouření pak sdělil i karikaturista Miroslav Kemel a právník Tomáš Tyl.
12.06.2017 08:45 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek: Smrad, špína, vši a nezvladatelné děti, které si hrají s noži

 
Další díl Výměny manželek bude opět stát za to. Znovu se představí dvě rodiny a dvě ženy, které si prohodí domácnost. Na jedné straně Martina a na druhé také další Martina, jedna z nich však bude žít v opravdu bojových podmínkách. Chybět nebudou vši, nepořádek, smrad ani všudypřítomné pavučiny. Nový kontroverzní díl uvidí diváci na televizi Nova ve středu 13. března večer.
12.03.2024 18:35 |

podobné články

Matku (†79) a syna (†56) zabil smrad z odpadků: Zadusil je sirovodík?

 
Úmrtí matky (†79) a syna (†56), které policie objevila v hromadě smetí v domě v Táboře, vyšetřovatel ještě neodložil, i když cizí zavinění policie vyloučila. Vrah je v tomto případě velmi neobvyklý – dvojici zabil smrad.
21.08.2012 12:10 |

podobné články

Smrad zamořuje Prahu, stěžují si lidé! Továrna na granule chce rozšířit výrobu, rozhodne ministerstvo

 
Obyvatelé Zličína, Řeporyjí, ale i dalších městských částí dlouhodobě trápí neuvěřitelný smrad. Ten pochází z továrny na krmiva Vafo, která má provoz v Chrášťanech u Prahy. Firma podle svých slov do technologií na čištění odpadního vzduchu investovala desítky milionů, výrobu krmiva chce ještě rozšířit. O povolení by mělo rozhodnout Ministerstvo životního prostředí. Požádá jej o to Středočeský kraj kvůli výjimečné obtížnosti a neobvyklosti, informovala Helena Frintová ze středočeského hejtmanství.
11.11.2019 14:55 |

podobné články

Farmářské trhy s příchutí asfaltu! Čerstvé potraviny znechutil dým a smrad

 
Trhovci na Tylově náměstí v Praze 2 jsou nešťastní. Dopravní podnik tam od začátku května opravuje koleje. Už několikrát se tak stalo, že vystavené pečivo, zeleninu a další čerstvé potraviny zakázníkům znechutil dým a smrad.
18.06.2015 12:01 |

podobné články

Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy, ženou to nečekaně vysoko

 
ROZHOVOR „Táhli fabriku do absolutních zisků za jakoukoli cenu. Drali z lidí kůži!“ Ať už po výstražné stávce přijde skutečná, nebo ne, jisté je, že pokud zaměstnancům zlínského Mitasu peníze nezvýší víc, je už připraven exodus. Jenže Moraváci mají kromě drtivě nízké mzdy i další velký problém. „Smrad, že by se člověk poblil?“ Ne, tohle prý až tak nevadí. Nechtějí „svou“ fabriku opustit: „Moraváci přemýšlejí trochu jinak. Lidé nám do posledního okamžiku věří a chtějí dýchat za svoji firmu,“ vysvětluje šéf místních odborářů Vladislav Jandásek. A i když se v některých provozech nedýchá zrovna lehce, přidává se i další moment, v některých lidech totiž dřímá batismus. A tak i od švédského premiéra žádá nejen Jandásek odpověď na otázku: „Jak máme vnímat, že z nás tady dělají kolonii?“
19.04.2017 04:45 |

podobné články

Pražská klimastávka před prodlouženým víkendem: Dorazilo 50 věrných, křičeli „zastavme smrad z Počerad“

 
Dalšího, již šestého studentského protestu proti změně klimatu, organizovaného skupinou Fridays for Future, se zúčastnilo v Praze na Malostranském náměstí kolem 50 demonstrujících. Dle serveru Aktuálně byla hlavním cílem protestu uhelná elektrárna v Počeradech. „Zastavme smrad z Počerad,“ skandovali při cestě Prahou. A připojili se k nim i další studenti napříč republikou.
25.10.2019 16:05 |

podobné články

Ukrutný smrad z továrny na granule: Stížností v Chrášťanech ubylo, pomohla pračka na vzduch?

 
Ukrutný smrad, který „dusil“ obyvatele západního a jihozápadního cípu Prahy a jejž pocházel z firmy vyrábějící granule v Chrášťanech, se za poslední měsíc zmírnil. Firma má novou pračku na vzduch, koncentrace látek, které mohou zapáchat, se snížily o více než 70 procent, uvedli ve středu na tiskové konferenci zástupci společnosti a environmentální komise. Podle Karolíny Čápové ze společnosti klesl i počet stížností v prosinci a lednu proti předchozím dvěma měsícům o 60 procent. Starosta Chrášťan Pavel Hrdlička (nez.) potvrdil, že se situace zlepšila.
12.02.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hrdlička (2 články)

Paulová si zoufá: Táhne se to za mnou jako smrad

 
Po 15 letech jí zavolal režisér Dušan Rapoš (67) a nabídl jí roli v komedii Ženská pomsta. Jana Paulová (65) už v to snad ani nevěřila. Po natočení tří Kameňáků se Zdeňkem Troškou (67) na ni všichni zapomněli. „Táhne se to za mnou jako smrad,“ prohlásila.
11.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Paulová (172 článků) , Dušan Rapoš (35 článků)

Smrad, že by jeden pad: Obyvatelé Pohořelic volali o pomoc kvůli nesnesitelnému zápachu

 
Nájemníci bytového domu v Pohořelicích na Brněnsku se mohou konečně volně nadechnout. Policisté je totiž zbavili nepříjemného zápachu, kvůli kterému nemohli téměř dýchat. Smrad několik týdnů vycházel z bytu mladíka (23). Vznikl jako nechtěný vedlejší produkt při výrobě pervitinu.
05.01.2021 12:50 |

podobné články

Bývalý velitel elitní jednotky vstává ze židle: Lidé musí být připraveni se bránit a žádný bruselský mimoň nemá právo jim v tom bránit!

 
ROZHOVOR Těžko říci, proč jsou ve vedení Evropské unie takoví „mimoni“, tvrdí krátce po sérii útoků v Londýně a Antverpách bezpečnostní expert Lumír Němec a radí bojovat proti směrnici Evropské komise, přikazující lidem sebrat jejich legálně držené zbraně. Podle bývalého člena protiteroristické policejní jednotky URNA a velitele bojové mise armádní speciální jednotky SOG v Afghánistánu je nepochopitelné, jak může v dnešní době chránit sídlo vrcholné demokratické instituce – londýnský parlament – neozbrojený policista. „Přišel čas demonstrovat naši sílu a vůli se bránit radikálnímu islámu. Je třeba, aby si občané zvykli na to, že se budou muset bránit sami,“ říká Němec.
24.03.2017 16:20 |

podobné články

Právo bránit sebe i jiné se zbraní bude ústavně zakotveno. Češi se ale mohli bránit už předtím

 
Právo bránit sebe i jiné se zbraní za zákonných podmínek bude ústavně zakotveno. Sněmovna dnes beze změn schválila toto senátní doplnění Listiny základních práv a svobod, které je reakcí na odzbrojovací tendence v rámci EU. Souhlas s novelou nyní ještě musí stvrdit horní parlamentní komora.
18.06.2021 14:30 |

podobné články

Volební spoty. Babiš nás bude bránit, Bartoš se zbaví pijavic

 
Strany představily své volební spoty pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. Premiér Andrej Babiš (ANO) slibuje, že nás bude bránit. Lídr koalice Pirátů a STAN Ivan Bartoš nás zbaví pijavic a šéf koalice Spolu Petr Fiala (ODS) míní, že společně máme na to, abychom dali Česko dohromady. A SPD bude bránit zemi před přílivem migrantů.
23.09.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , Petr Fiala (6532 článků) , Ivan Ivan (2966 článků)

Boj o svobodu a dodržování pravidel nekončí, zdůrazňuje Putna

 
Martin C. Putna oznámil, že profesorský jmenovací dekret převezme z rukou ministra školství Petra Fialy a svou kauzu tím považuje za uzavřenou. To ale v žádném případě neznamená, že hodlá tolerovat potlačování svobody, kterému jsem sám čelit. Boj o svobodu podle Putny jednoznačně nekončí a je připraven zastat se hlasitě každého komu se bude dít příkoří. Pár slov vzkázal i svým oponentům.
22.05.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6532 článků)

Právo bránit sebe i jiné se zbraní bude ústavně zakotveno. Jde o velmi důležitou změnu, říká Majerová

 
Senát dnes podle očekávání schválil doplnění Listiny základních práv a svobod o právo bránit sebe i jiné se zbraní za zákonných podmínek. Listina základních práv a svobod bude tak nově obsahovat ustanovení, že „právo bránit život svůj či život jiného člověka i se zbraní je zaručeno za podmínek, které stanoví zákon“.
21.07.2021 16:35 |

podobné články

Klus a Smetana řvali jako paviáni. Langerová jede bránit Ukrajinu? Vyoral cítí smrad

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Tentokrát se komentátor Tomáš Vyoral věnoval mnoha tématům, největší zastoupení ale přirozeně měly otázky směřující k hrozícímu vojenskému konfliktu jen stovky kilometrů od českých hranic. Nejvíce to od Vyorala schytali umělci, a to nejen za výroky k řinčení zbraní na východě, ale také kvůli sosání covidových dotací ve výši, která by průměrnému seniorovi musela vystačit takřka na půl roku života.
18.02.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (251 článků)

Mach (Svobodní): Jak se bránit rozhodnutí EU o přidělení uprchlíků? Žalobou na EU

 
EU k nám chce přerozdělit uprchlíky. Česká vláda je proti, ale může být přehlasována. V takovém případě by se měla bránit žalobou na EU. Je to - kromě vystoupení z EU - jediná právní možnost, jak se přerozdělení uprchlíků bránit.
25.05.2015 04:36 |

podobné články

Lidi, neblbněte a přečtěte si to pořádně. Dohra článku, kde generál Šándor mluvil o ,,sráčích, co nechtějí bránit Česko"

 
Náš rozhovor s generálem Andorem Šándorem s poselstvím, že ve společnosti je příliš mnoho „sráčů“, kteří nejsou ochotní ji bránit, vyvolal značný rozruch. Jedni by bývalého šéfa rozvědky nejraději samotného poslali do první linie, jiní naopak souhlasí, že ochota bránit zemi je skutečně mizivá. A podporu dostal generál Šándor i z nečekaných stran.
10.03.2015 13:01 |

podobné články