Článek

Buď, anebo. Totální rozstřel kolem ČT: Někdo půjde. A zase tajená smlouva

 
Již brzy se stávající členové Rady České televize dočkají nových kolegů. Možná právě proto Hana Lipovská, která byla do Rady ČT zvolena loni, připomíná v Ekonomickém deníku, co je účelem Rady ČT. A kdo jí brání ve vykonávání této funkce, tedy management ČT. Odhaluje nejeden případ, o kterém informovala ředitele Dvořáka, ale odpovědi se nedočkala. K čemu to může vést? Dle Lipovské buď k odvolání ředitele ČT, nebo k odvolání celé Rady ČT.
24.03.2021 08:50 |

podobné články

Podobné články

O vítězi mega BLESKovky rozhodl až rozstřel

 
Hned dva soutěžící tipovali finálovou odpověď druhého kola megaBLESKovky naprosto správně! O tom, kdo nakonec odjede novou Škodou Octavií Ambient, tak musel rozhodnout až vědomostní rozstřel. Ten vyhrál projektant Jiří Beránek (29) z Barchova. Poražená pojede k moři!
15.07.2010 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Škoda (47 článků) , Jiří Škoda (47 článků)

Ronaldův »rozstřel« v trenkách!

 
Na 48 000 diváků v Doněcku nevědělo, co má sledovat více. Penaltový rozstřel semifinále Eura Portugalsko – Španělsko (0:0, na penalty 2:4), nebo hrátky nervózního Cristiana Ronalda (27) s »výbavičkou« v trenkách?
29.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Exministr Balvín: Kdyby kandidoval na prezidenta Halík, Zeman půjde proti němu. Ale já vám řeknu, kdo si myslím, že se objeví...

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA O polovině prvního prezidentského období si ParlamentníListy.cz povídaly s exministrem kultury a bývalým ředitelem České televize Jiřím Balvínem. Podle něj je Zemanovo prezidentování úspěšné. A jestli do toho půjde znovu? To bude podle Balvína záležet na protikandidátech. „Pokud bude kandidovat někdo jako Tomáš Halík, stimuluje ho to a půjde do toho znovu. Jestli by se ale objevil někdo, s kým souhlasí, tak ho bude podporovat,“ ozřejmil s tím, že mezi takové patří Václav Klaus anebo Pavel Rychetský.
12.08.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10330 článků) , Tomáš Halík (572 článků) , Jiří Zeman (1287 článků)

Pět afrických zemí vyhlásilo totální válku Boko Haram

 
Africké země jsou odhodlány vyhlásit totální válku islamistickému hnutí Boko Haram. "Jsme zde, abychom vyhlásili válku Boko Haram," shrnul výsledky setkání kamerunský prezident Paul Biya. Prezident Čadu Idriss Déby zase hovořil o odhodlání zahájit "totální válku proti Boko Haram". Plán boje proti tomuto hnutí přijali prezidenti celkem pěti afrických států.
17.05.2014 18:45 |

podobné články

Růžena Chrasteková: Inspirováni Hongkongem, Klinikou, anebo všechno je jinak

 
Naši drazí studenti Univerzity Karlovy, doslova drazí, stejně jako Senát, byť ten Senát je navíc zbytečný, jsou buď tak naivní, anebo navedeni (oboje je výjimečně správně), že se přidávají k nespokojencům, chvilkařům a politickým aktivistům, a rozhodli se opět zasahovat do politiky. Tentokrát to ovšem vzali za tuze špatné konce, anebo jim to nebylo těmi, kdo je navádí, pořádně vysvětleno.
23.11.2019 07:35 |

podobné články

Totální válka: Buď půjde Hašek, nebo já, říká šéf ČSSD Sobotka

 
Svůj pohled na dění v ČSSD prezentoval v deníku Právo předseda strany Bohuslav Sobotka. Podle něj situace dospěla tak daleko, že vedení strany bude muset opustit buď on, nebo místopředseda Hašek. Zároveň prý současná situace a veřejná podpora, kterou dostává, může být vhodným prostředním pro širší změny ve straně.
31.10.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9553 článků)

Hrnčíř (SPD): Smlouva CETA? Zase o krok blíže k zotročení

 
Potají vyjednávaná smlouva mezi EU a Kanadou s názvem Komplexní hospodářská a obchodní dohoda (CETA), je již schválena Senátem a právě ji čeká hlasování ve Sněmovně. Tato smlouva odstraňuje poslední zbytky demokratického rozhodování národních vlád.
21.06.2017 09:15 |

podobné články

Dostavba budovy na Palmovce je blíž. Soud: Smlouva mezi Prahou 8 a Metrostavem platí

 
Kauzu kolem nedostavěné budovy na Palmovce „rozsekl“ soud. Ten určil, že smlouva mezi libeňskou radnicí a Metrostavem, který objekt začal v dubnu 2014 stavět, je platná. Metrostav v roce 2015 zastavil všechny práce kvůli tomu, že radnice (Centrum Palmovka, společnost 100% vlastněná radnicí) společnosti nezaplatila 180 milionů. Centrum Palmovka totiž zjistilo, že pozemek pod »Novou Palmovkou« nepatří osmé městské části, ale hlavnímu městu, proto podle nich smlouva neplatila.
06.08.2017 11:25 |

podobné články

Severní Korea: Jsme připraveni na totální válku

 
Severokorejská armáda a lid jsou připraveny jak na omezenou, tak na totální válku. Podle severokorejské agentury KCNA to dnes prohlásil v komuniké severokorejský národní mírový výbor, který zároveň obvinil USA a Jižní Koreu, že situaci na Korejském poloostrově svými vojenskými manévry vyostřují natolik, že totální válku samy vyvolají.
11.12.2010 16:30 |

podobné články

Speciální pivo BUD Premier Select získalo cenu za nejlepší limitovanou edici piva roku 2013

 
Speciální pivo BUD Premier Select Limited Edition, které bylo uvařeno z čerstvého chmele, bylo odborným měsíčníkem Pivo, Bier & Ale vyhlášeno nejlepším pivem roku v kategorii „Limitovaná edice prodávaná v roce 2013“. Tohoto piva bylo v srpnu 2012 uvařeno pouhých 400 hektolitrů. Protože speciální pivo BUD má rekordní dobu zrání – 200 dnů – ve vybraných restauracích se objevilo až letos v březnu. Mezi milovníky pivních specialit měla limitovaná edice velký úspěch. Proto nyní ve sklepě zraje další várka, která půjde na trh v březnu 2014.
03.12.2013 10:45 |

podobné články

COVID: Vy jste to sem zavlekli! Totální výsměch Ukrajině: Můžeme tam jen s testem a občané řádí

 
Každý Čech a Slovák při cestě na Ukrajinu buď předloží negativní test na koronavirus, nebo půjde do karantény. Ukrajina rozhodla Českou a Slovenskou republiku zařadit do červené zóny. Informovala o tom ČT24. Příspěvku se řada diskutujících vysmála. „Tam někdo jezdí?“ tázal se Thomas Lundwall. Ostatní však upozorňovali na to, že to byli právě Ukrajinci, kdo v Česku nákazu roznesl. „Ukrajinci jsou právě ti, kteří tady na nějaký předpisy úplně kašlou,“ napsala jedna uživatelka. „Tak to je černý humor,“ doplnila další.
05.08.2020 15:05 |

podobné články

Mr. Bean se pochlubil sexy dcerou Lily (16)

 
Britský herec Rowan Atkinson (56) proslavený svou rolí Mr. Beana představil v Londýně v premiéře svůj nový film Johnny English. Herec si na červený koberec pořídil i patřičné garde. Doprovod mu dělala manželka dosud před veřejností tajená krásná dcera Lily (16).
03.10.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Rowan Atkinson (116 článků) , Mr. Bean (51 článků)

Rozprodej našeho zlatého pokladu: Prý hloupost a ještě k tomu tajená

 
Hloupost, chyba, odsouzeníhodné. Těmito slovy se nejvíce vyjadřují politici napříč celým spektrem o rozprodání českého zlatého pokladu. Ten bankéři začali ve vší tichosti prodávat před patnácti lety. Guvernérem České národní banky (ČNB) tehdy byl Josef Tošovský.
20.06.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Tošovský (31 článků)

Rozprodej našeho zlatého pokladu: Prý hloupost a ještě k tomu tajená

 
Hloupost, chyba, odsouzeníhodné. Těmito slovy se nejvíce vyjadřují politici napříč celým spektrem o rozprodání českého zlatého pokladu. Ten bankéři začali ve vší tichosti prodávat před patnácti lety. Guvernérem České národní banky (ČNB) tehdy byl Josef Tošovský.
20.06.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Tošovský (31 článků)

Halina setřela svými obrovskými prsy Boudovou s vycpanou podprdou! Závistivý pohled nebo tajená sexualita?

 
Že je spisovatelka a moderátorka "Halina Pawlowská":http://www.extra.cz/tema/halina-pawlowska (59), kterou teď můžete vidět v seriálu Doktoři z Počátků, proslulá svou megaobří hrudí, to není nic nového. Většina mužů "při pohledu na atraktivní vdovu jihne":http://www.extra.cz/to-je-objem-halina-na-sebe-navlekla-zelenou-deku-a-vypadala-jako-kmen-stoleteho-stromu a představuje si nejrůznější neslušné situace, o kterých redaktoři eXtra.cz nemají ani nejmenší ponětí.
04.06.2014 15:25 |

podobné články

V Afghánistánu je už pětice českých vojáků, která nahradila padlé kolegy

 
V Afghánistánu je od čtvrtka pětice českých vojáků, která nahradila padlé kolegy. Do země je ve čtvrtek dopravil vojenský speciál společně s ministrem obrany Martinem Stropnickým. Celá akce byla pečlivě tajena.
18.07.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1793 článků)

Jolanda české kuchyně útočí! Pawlowská bude mít na Nově vlastní kulinářský pořad!

 
Jelikož se kuchařské show těší u českého publika stále větší oblibě, "televize Nova pro nás připravila další sérii kuchyňských dýchánků":http://www.extra.cz/halina-setrela-svymi-obrovskymi-prsy-boudovou-s-vycpanou-podprdou-zavistivy-pohled-nebo-tajena-sexualita.
15.09.2014 19:40 |

podobné články

Pečlivě tajená premiérova finta. Toto se o italském referendu příliš nepíše

 
ROZHOVOR V neděli jdou nejen Rakušané k prezidentským volbám, ale rovněž Italové k referendu. Budou hlasovat o ústavních změnách, které požaduje premiér Matteo Renzi. V médiích se píše hlavně o změně v pravomocích parlamentních komor. Jak ale ParlamentnímListům.cz sdělila Čechoitalka Monika Pilloni, ve skutečnosti se v otázkách do referenda objevuje řada „min“, které mohou výrazně omezit práva Italů o sobě rozhodovat. A o tom premiér pochopitelně příliš nemluví.
03.12.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Renzi (27 článků)

Babišovi tiká čas: Na sehnání důvěry má týden, strany štve tajená zpráva o Čapím hnízdě

 
Zatím žádná ze stran v Poslanecké sněmovně neslíbila přímou podporu nové vládě Andreje Babiše. Hlasování přitom čeká poslance a poslankyně už příští středu 10. ledna. Premiér tak má na přesvědčování už jen týden. Hlavní překážkou je pro jednotlivé strany trestně stíhaný člen vlády a nově také nezveřejněná zpráva OLAF o Čapím hnízdu.
03.01.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21437 článků)