Článek

Brutální vražda oblíbené modelky Violy (†34): Někdo ji ubil k smrti!

 
Bratislavou otřásla brutální vražda fotografky a modelky Violy (†34), jejíž tělo bylo nalezeno v tamním přístavu. Žena zemřela v hrozných bolestech během cesty do nemocnice. Byla zbitá, měla zlomený obratel a poraněný anální otvor.
19.11.2019 13:45 |

podobné články

Podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): V den smrti ji odmítl expřítel

 
Slovenští policisté se už víc než dva týdny intenzivně zabývají brutální násilnou smrtí učitelky a příležitostné modelky Violy M. (†34). Pohlednou brunetku neznámý pachatel v Bratislavě znásilnil a umlátil k smrti. Kriminalistům by ve vyšetřování mohl vydatně pomoci bývalý přítel zavražděné. Právě s ním totiž zřejmě komunikovala jako s posledním před smrtí a obrátila se na něj s podivnou žádostí...
27.11.2019 14:25 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): Policie našla tělo další ženy (†28)!

 
Děsivá vražda krásné modelky a učitelky Violy (†34), která byla před smrtí nechutně znásilněna, otřásla celým Slovenskem. I přesto, že jde o obzvlášť brutální čin, policie o případu informovala až po týdnu. Pak přišel nečekaný šok. Strážci zákona oznámili, že našli tělo další ženy!
21.11.2019 20:05 |

podobné články

Vražda a znásilnění modelky Violy: Vzkaz církve, které chtěla uniknout

 
Slovenskem stále otřásá hrůzná vražda učitelky a příležitostné modelky Violy (†34), která byla před smrtí brutálně znásilněna. K jejímu tragickému odchodu ze světa se vyjádřila i Apoštolská církev, jejíž členkou byla. Před smrtí ji ale krásná brunetka údajně chtěla opustit.
02.12.2019 14:25 |

podobné články

Moderátor zuří kvůli vraždě modelky Violy M. (†34): Pitva potvrdila sexuální napadení „bestií“

 
Šok a zloba, jakou Slováci dlouho nezažili. Přibližně tak se dají popsat pocity, které cloumaly lidmi, když se v neděli od policie dozvěděli o smrti Violy (†34), modelky, fotografky a oblíbené učitelky jazyků. Někdo ji brutálně mučil tak děsivě, že cestu do nemocnice už nepřežila. Truchlí po ní i slavné osobnosti a nejradši by pachatele zlynčovali. Zdrcená rodina mladé ženě zorganizovala poslední rozloučení.
20.11.2019 19:40 |

podobné články

Brutální znásilnění a vražda Violy (†34): Vrah si s tím dal hodně práce, šokuje kriminalista

 
Děsivý případ znásilnění a brutální vraždy modelky a učitelky Violy (†34) stále otřásá Slovenskem. Policie usilovně pátrá po pachateli, který patrně sleduje každý její krok. Zkušený vyšetřovatel a kriminalista Matej Snopko promluvil o tom, že rozhodně nejde o běžnou vraždu. Pachatel si podle něj „dal s obětí hodně práce“.
28.11.2019 09:30 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): Na místě činu našli vibrátor!

 
Bratislavou otřásla hrůzná smrt modelky a fotografky Violy M. (†34), kterou našel zmučenou náhodný kolemjdoucí v bratislavském přístavu. Na místo, kde byla modelka nalezena, se vypravilo až patnáct policistů. Při prohledávání tamního okolí strážci zákona učinili šokující nález!
22.11.2019 19:45 |

podobné články

Brutální smrt Violy (†34): Chtěla napsat skandální knihu o církvi, z jejíchž spárů se snažila dostat

 
Policejní vyšetřování se nepohnulo naprosto nikam a mnozí si začínají myslet, že slovenští strážci zákona jsou na vraha krátcí. Stále však vyplouvají o případu brutální vraždy krásné učitelky a příležitostné modelky Violy (†34) na povrch nové a tajemné informace. Žena, která před svou smrtí zažila hotové peklo, prý chtěla napsat knihu o církvi, ze které se snažila pláchnout.
19.12.2019 05:30 |

podobné články

Poslední chvíle umučené modelky Violy (†34): Proč ji vrah vezl do přístavu?

 
Slovensko je stále v šoku z brutální vraždy krásné modelky Violy (†34), která byla podle všeho před smrtí krutě mučena a znásilněna. Umírající žena byla nalezena v bolestech na hromadě železné rudy v bratislavském přístavu. Jak přitom vyšlo najevo, bestiální zločin se vůbec nemusel odehrát v přístavu. Vrah tam mohl oběť pohodit až nakonec a s umírající ženou v autě se na místo mohl dostat i přes přítomnost zdejších zaměstnanců a vrátného.
23.11.2019 05:30 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy: Policie na oblečení našla cizí DNA!

 
Už několik týdnů se snaží slovenská policie vyšetřit otřesnou vraždu Violy M. (†34), kterou našli vážně zraněnou v bratislavském přístavu, při převozu do nemocnice pak zemřela. Má už policie hmatatelný důkaz? Chtějí přístup na její sociální sítě!
11.01.2020 12:45 |

podobné články

Nové odhalení v případě modelky Violy (†34): Uzavřou její smrt jako sebevraždu?

 
Zavraždil ji někdo, nebo si sáhla na život sama? Smrt bývalé modelky a učitelky Violy M. (†34) v bratislavském přístavu je stále zahalena tajemstvím. Nová zjištění police by však mohla přinést posun v případu a snad i jeho konečné rozuzlení.
17.02.2020 15:00 |

podobné články

Záhadná smrt modelky Violy: Chtěla mluvit, ale své tajemství si vzala do hrobu

 
V listopadu slovenskou Bratislavu šokovala smrt krásné modelky Violy M. Čtyřiatřicetiletou fotografku a učitelku angličtiny našli v bratislavském přístavu těžce zraněnou. Zemřela při převozu do nemocnice. Před smrtí měla Viola volat svým známým o odpuštění, a dokonce měla žádat kněze o zpověď a rozhřešení!
09.03.2020 10:20 |

podobné články

Nová skutečnost v případu ubité Violy (†34): Pár dní před smrtí měla konflikt s důležitou osobou

 
V případu umučené učitelky v jazykové škole Violy se objevily nové skutečnosti. I když slovenská policie po útočníkovi zřejmě stále pátrá, ani měsíc po její smrti veřejnost neví, kam stopy policie vedou. Slovenská média nyní zveřejnila informaci, že někdo z Violiných známých ví o tom, že měla Viola krátce před svou smrtí konflikt s jedním z členů křesťanské církve, odkud se prý snažila nějakou dobu odejít.
18.12.2019 17:40 |

podobné články

Plánoval si vrah Violy svůj čin? Psycholog popsal, kdo je pachatel!

 
Děsivou silou otřásla Bratislavou smrt krásné modelky a fotografky Violy M. (†34), která byla nalezena v bratislavském přístavu. Žena byla umučena k smrti a při převozu do nemocnice podlehla svým zraněním. Psycholog popsal profil vraha, který tento čin spáchal!
29.11.2019 13:30 |

podobné články

Posun v případu brutální vraždy krásné Violy? Klíčový důkaz možná nosila v kabelce!

 
K případu zavražděné slovenské učitelky Violy M. (†34), kterou našli v listopadu v bratislavském přístavu, policie dlouho nesdělila žádné informace. Vyšetřovatelé údajně čekají na výsledky klíčové expertizy. Pravda o tom, co se Viole vlastně stalo, a hlavně, kdo jí to udělal, se může skrývat v telefonu nešťastné ženy.
07.02.2020 12:40 |

podobné články

Město obchází sériový vrah?! Nález umučené Violy, Anny a dalšího těla vyvolal paniku!

 
Obrovský šok a zděšení způsobily mezi obyvateli slovenské metropole zprávy o nálezu brutálně zmučené modelky a fotografky Violy M. (†34) a dalších dvou mrtvých žen v oblasti bratislavského přístavu. Objevily se dokonce spekulace, že v hlavním městě Slovenska řádí děsivý sériový vrah. Tamní policie proto ve čtvrtek odpoledne svolala tiskovou konferenci.
22.11.2019 13:50 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): Snažila se uniknout náboženské skupině!

 
Krásná učitelka a příležitostná modelka Viola (†34) byla před svou násilnou smrtí členkou méně známé křesťanské Apoštolské církve. V posledních dnech svého života se jí ale stranila, a dokonce ji údajně chtěla opustit. Jak ale vypověděli lidé, kteří také chtěli z podezřelého náboženského spolku pryč, není to jen tak.
26.11.2019 15:40 |

podobné články

Vychází nová kniha Violy Fischerové Domek na vinici

 
Verše Violy Fischerové oslovují nadhledem, nenuceností, ale zároveň také hlubokým prožitkem čtenáře všech generací. Nakladatelství Fra nyní vydává novou autorčinu sbírku Domek na vinici. Podobně jako předchozí Písečné dítě a Předkonec má na obálce reprodukci od malířky Adrieny Šimotové.
18.11.2009 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Viola Fischerová (4 články)

Vrah ubil prodavačku sekerou! Je to on?

 
Brutální vražda otřásla obyvateli Petrovic u Ústí nad Labem. V místním zverimexu byla nalezena mrtvá Karin B. (†43), kterou vrah ubil sekerou.
03.06.2010 19:50 |

podobné články

Bezohledné zabití bezdomovce dnes ráno šokovalo pražské kolemjdoucí: Vandal jej ubil k smrti

 
Ranní Prahu u zastávky Hradčanská dnes otřáslo naprosto zbytečné a "brutální zmlácení bezdomovce":http://www.extra.cz/tema/bezdomovec, kterého z neznámých příčin ubil k smrti muž s dlouhými dredy ve věku okolo 33 let.
21.07.2014 16:30 |

podobné články