Článek

Brutální smrt krásné učitelky Violy (†34): Policie je ve slepé uličce!

 
V pondělí by Viola slavila jmeniny. Místo toho její rodina roní slzy. Vyšetřování záhadné smrti krásné učitelky a bývalé modelky stále není u konce. V listopadu ji našli v agonii dělníci v bratislavském přístavu u Dunaje. Během vyšetřování padaly zmínky o znásilnění, ale také sebevraždě a sektě Otcův dům. Policie případ stále neuzavřela a šetří ho nadále jako zabití.
19.05.2020 16:55 |

podobné články

Podobné články

Zánět slepého střeva v těhotenství

 
Zánět slepého střeva je poměrně častým onemocněním, které když se léčí včas, je prakticky bezproblémové. V době těhotenství jsou na sebe ženy velmi opatrné a přejí si celé těhotenství zvládnout bez komplikací. Jednou z komplikací může být zánět slepého střeva. Jak probíhá léčba se dočtete v našem článku. Co je to slepé střevo? Slepé střevo je nespecifický zánět červovitého výběžku, který může vyústit až do života ohrožujícího stavu. Zánět slepého střeva může vzniknout v jakémkoliv věku. Ovšem nejčastější skupinou, která je ohrožena, jsou lidé od 5 – 30 let. Slepé střevo je malý orgán, který je součástí tlustého střeva a nachází se v pravé dolní části břicha. Problém pak nastává pokud se ucpe, buď stolicí nebo parazity, či velkými zbytky potravin, peckou nebo oříšky. Co způsobuje slepé střevo? Slepé střevo nemá pro trávení žádný význam a je spíše místem pro vznik zánětů a bolestí. V případě, když dojde k jeho poškození projevuje se bolestmi v pravém podbřišku. Ucpané střevo se zapálí a začnou se v něm usazovat bakterie. Infekce se ze slepého střeva může rozšířit, když slepé střevo praskne a bakterie se rozšíří do celé dutiny břišní. Projevy slepého střeva Projevy zánětu slepého střeva jsou různé, například u dětí je velmi těžké popsat projevy, jelikož děti je neumějí popsat a pojmenovat co je přesně bolí. Také při vyšetření v těhotenství může dojít k záměně projevů. výrazné bolesti břicha – pupek nebo pravá dolní část břicha, horečka, nechutenství, ztráta chuti k jídlu, nefouknuté břicho, průjem. Slepé střevo v těhotenství Zánět slepého střeva naštěstí není v těhotenství častou záležitostí a těhotenství nijak nezvyšuje riziko zánětu slepého střeva. Důležité je rychlé řešení, pokud se projeví, že se jedná o zánět slepého střeva je neodkladně podstoupit chirurgický zákrok. Zánět slepého střeva na začátku těhotenství Pokud dojde k zánětu slepého střeva na začátku těhotenství bolest... Čtěte více Příspěvek Zánět slepého střeva v těhotenství pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.01.2016 15:05 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): Policie našla tělo další ženy (†28)!

 
Děsivá vražda krásné modelky a učitelky Violy (†34), která byla před smrtí nechutně znásilněna, otřásla celým Slovenskem. I přesto, že jde o obzvlášť brutální čin, policie o případu informovala až po týdnu. Pak přišel nečekaný šok. Strážci zákona oznámili, že našli tělo další ženy!
21.11.2019 20:05 |

podobné články

Brutální smrt Violy (†34): Chtěla napsat skandální knihu o církvi, z jejíchž spárů se snažila dostat

 
Policejní vyšetřování se nepohnulo naprosto nikam a mnozí si začínají myslet, že slovenští strážci zákona jsou na vraha krátcí. Stále však vyplouvají o případu brutální vraždy krásné učitelky a příležitostné modelky Violy (†34) na povrch nové a tajemné informace. Žena, která před svou smrtí zažila hotové peklo, prý chtěla napsat knihu o církvi, ze které se snažila pláchnout.
19.12.2019 05:30 |

podobné články

Brutální znásilnění a vražda Violy (†34): Vrah si s tím dal hodně práce, šokuje kriminalista

 
Děsivý případ znásilnění a brutální vraždy modelky a učitelky Violy (†34) stále otřásá Slovenskem. Policie usilovně pátrá po pachateli, který patrně sleduje každý její krok. Zkušený vyšetřovatel a kriminalista Matej Snopko promluvil o tom, že rozhodně nejde o běžnou vraždu. Pachatel si podle něj „dal s obětí hodně práce“.
28.11.2019 09:30 |

podobné články

Posun v případu brutální vraždy krásné Violy? Klíčový důkaz možná nosila v kabelce!

 
K případu zavražděné slovenské učitelky Violy M. (†34), kterou našli v listopadu v bratislavském přístavu, policie dlouho nesdělila žádné informace. Vyšetřovatelé údajně čekají na výsledky klíčové expertizy. Pravda o tom, co se Viole vlastně stalo, a hlavně, kdo jí to udělal, se může skrývat v telefonu nešťastné ženy.
07.02.2020 12:40 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): V den smrti ji odmítl expřítel

 
Slovenští policisté se už víc než dva týdny intenzivně zabývají brutální násilnou smrtí učitelky a příležitostné modelky Violy M. (†34). Pohlednou brunetku neznámý pachatel v Bratislavě znásilnil a umlátil k smrti. Kriminalistům by ve vyšetřování mohl vydatně pomoci bývalý přítel zavražděné. Právě s ním totiž zřejmě komunikovala jako s posledním před smrtí a obrátila se na něj s podivnou žádostí...
27.11.2019 14:25 |

podobné články

Nové odhalení v případě modelky Violy (†34): Uzavřou její smrt jako sebevraždu?

 
Zavraždil ji někdo, nebo si sáhla na život sama? Smrt bývalé modelky a učitelky Violy M. (†34) v bratislavském přístavu je stále zahalena tajemstvím. Nová zjištění police by však mohla přinést posun v případu a snad i jeho konečné rozuzlení.
17.02.2020 15:00 |

podobné články

Klaus v USA: Evropskou unii bych nerozpustil, je ale ve slepé uličce

 
Bývalý prezident Václav Klaus na přednášce v americkém Washingtonu prohlásil, že Evropská unie je ve slepé uličce. Podle něj funguje špatně a měla by se vrátit.
11.03.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků)

Klaus na Žofíně: Jsme ve slepé uličce

 
Optimismus je základní životní princip, ale pokud jde o vývoj situace v Evropské unii, optimistou být nemůžu. Evropa v současné podobě je ve slepé uličce. Prohlásil to v úterý bývalý český prezident Václav Klaus. Ten byl posledním řečníkem na tradičních Dnech USA a Evropské unie, které proběhly na pražském Žofíně a jejichž hlavním mediálním partnerem byl deník Právo. Pořádala je společnost Teleaxis Petera Kovarčíka.
03.12.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků)

Nová skutečnost v případu ubité Violy (†34): Pár dní před smrtí měla konflikt s důležitou osobou

 
V případu umučené učitelky v jazykové škole Violy se objevily nové skutečnosti. I když slovenská policie po útočníkovi zřejmě stále pátrá, ani měsíc po její smrti veřejnost neví, kam stopy policie vedou. Slovenská média nyní zveřejnila informaci, že někdo z Violiných známých ví o tom, že měla Viola krátce před svou smrtí konflikt s jedním z členů křesťanské církve, odkud se prý snažila nějakou dobu odejít.
18.12.2019 17:40 |

podobné články

Moderátor zuří kvůli vraždě modelky Violy M. (†34): Pitva potvrdila sexuální napadení „bestií“

 
Šok a zloba, jakou Slováci dlouho nezažili. Přibližně tak se dají popsat pocity, které cloumaly lidmi, když se v neděli od policie dozvěděli o smrti Violy (†34), modelky, fotografky a oblíbené učitelky jazyků. Někdo ji brutálně mučil tak děsivě, že cestu do nemocnice už nepřežila. Truchlí po ní i slavné osobnosti a nejradši by pachatele zlynčovali. Zdrcená rodina mladé ženě zorganizovala poslední rozloučení.
20.11.2019 19:40 |

podobné články

Brutální vražda oblíbené modelky Violy (†34): Někdo ji ubil k smrti!

 
Bratislavou otřásla brutální vražda fotografky a modelky Violy (†34), jejíž tělo bylo nalezeno v tamním přístavu. Žena zemřela v hrozných bolestech během cesty do nemocnice. Byla zbitá, měla zlomený obratel a poraněný anální otvor.
19.11.2019 13:45 |

podobné články

Záhadná smrt modelky Violy: Chtěla mluvit, ale své tajemství si vzala do hrobu

 
V listopadu slovenskou Bratislavu šokovala smrt krásné modelky Violy M. Čtyřiatřicetiletou fotografku a učitelku angličtiny našli v bratislavském přístavu těžce zraněnou. Zemřela při převozu do nemocnice. Před smrtí měla Viola volat svým známým o odpuštění, a dokonce měla žádat kněze o zpověď a rozhřešení!
09.03.2020 10:20 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy: Policie na oblečení našla cizí DNA!

 
Už několik týdnů se snaží slovenská policie vyšetřit otřesnou vraždu Violy M. (†34), kterou našli vážně zraněnou v bratislavském přístavu, při převozu do nemocnice pak zemřela. Má už policie hmatatelný důkaz? Chtějí přístup na její sociální sítě!
11.01.2020 12:45 |

podobné články

Poslední chvíle umučené modelky Violy (†34): Proč ji vrah vezl do přístavu?

 
Slovensko je stále v šoku z brutální vraždy krásné modelky Violy (†34), která byla podle všeho před smrtí krutě mučena a znásilněna. Umírající žena byla nalezena v bolestech na hromadě železné rudy v bratislavském přístavu. Jak přitom vyšlo najevo, bestiální zločin se vůbec nemusel odehrát v přístavu. Vrah tam mohl oběť pohodit až nakonec a s umírající ženou v autě se na místo mohl dostat i přes přítomnost zdejších zaměstnanců a vrátného.
23.11.2019 05:30 |

podobné články

Vražda a znásilnění modelky Violy: Vzkaz církve, které chtěla uniknout

 
Slovenskem stále otřásá hrůzná vražda učitelky a příležitostné modelky Violy (†34), která byla před smrtí brutálně znásilněna. K jejímu tragickému odchodu ze světa se vyjádřila i Apoštolská církev, jejíž členkou byla. Před smrtí ji ale krásná brunetka údajně chtěla opustit.
02.12.2019 14:25 |

podobné články

Brutální vražda modelky Violy (†34): Na místě činu našli vibrátor!

 
Bratislavou otřásla hrůzná smrt modelky a fotografky Violy M. (†34), kterou našel zmučenou náhodný kolemjdoucí v bratislavském přístavu. Na místo, kde byla modelka nalezena, se vypravilo až patnáct policistů. Při prohledávání tamního okolí strážci zákona učinili šokující nález!
22.11.2019 19:45 |

podobné články

Plánoval si vrah Violy svůj čin? Psycholog popsal, kdo je pachatel!

 
Děsivou silou otřásla Bratislavou smrt krásné modelky a fotografky Violy M. (†34), která byla nalezena v bratislavském přístavu. Žena byla umučena k smrti a při převozu do nemocnice podlehla svým zraněním. Psycholog popsal profil vraha, který tento čin spáchal!
29.11.2019 13:30 |

podobné články

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články