Článek

Brutálně zavražděná žena se dočkala pohřbu po více než sto letech

 
Život Britky Mamie Stuartové skončil tragicky v roce 1919, její příběh však nikoliv. Šestadvacetiletá žena byla brutálně zavražděna, její tělo však nebylo desítky let nalezeno a teprve po sto letech mohla být řádně pohřbena.
02.04.2020 14:20 |

podobné články

Podobné články

Poznáte filmovou krásku s tragickým osudem (✝26)? Ve vysokém stupni těhotenství byla brutálně zavražděna

 
Smyslná dívka na fotografii patřila svého času k nejúspěšnějším fotomodelkám a nadějným herečkám. Byla sexuálním symbolem celé jedné generace. Své sny a životní plány však nestihla naplnit. Potkal ji tragický osud, jež by možná nenapadl ani nejerudovanějšího scenáristu hororových příběhů. V šestadvaceti letech byla v pokročilém stadiu těhotenství brutálně zavražděna ve svém vlastním domě.
27.09.2014 06:00 |

podobné články

Záhadná smrt dětské miss (†6): Podaří se případ vyřešit po více než 22 letech?

 
Byla nádhernou holčičkou, jejíž život skončil naprosto tragicky a brutálně. I když byla zavražděna v teprve šesti letech, získala dětská miss JonBenét Ramsey za svůj půvab hned několik titulů krásy. Její násilná smrt z roku 1996 šokovala celý svět a dosud nebyla vyřešena. Nyní to však vypadá, že po více než 22 letech vyšetřování může být případ konečně uzavřen. K vraždě dívenky se totiž přiznal usvědčený pedofil.
12.01.2019 05:45 |

podobné články

Zavražděná Petra (†15) si vybírala kriminálníky: Expříteli Patrikovi hrozí 10 let

 
Teprve patnáctiletá školačka Petra V. (†15), která byla před měsícem brutálně zavražděna, se pohybovala ve velmi špatné společnosti. Mohla žít, kdyby se kamarádila se svými vrstevníky a ne s kriminálníky? Jak se ukázalo, svatouškem není ani její expřítel Patrik, který pořádal sbírku na Petřin pohřeb...
12.04.2013 11:40 |

podobné články

Starostku natočili na video při sexu na veřejnosti: Teď byla brutálně zavražděna!

 
Belgičanka Ilse Uyttersprotová (†53), bývalá starostka belgického města Aalst, byla v úterý 4. srpna zavražděna, a to pravděpodobně svým partnerem Jurgenem D. (49). Ten se přiznal na policii, která celý případ včetně motivu vraždy stále vyšetřuje. Podezřelý byl již jednou usvědčen z nebezpečného sledování.
07.08.2020 10:50 |

podobné články

Sobotka se nakonec pohřbu Perese zúčastní. Do Izraele letí světové špičky

 
Pátečního pohřbu bývalého izraelského prezidenta Šimona Perese se zúčastní i český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Potvrdili to pracovníci Úřadu vlády. Sobotka již dříve uvedl, že Česko bude na pohřbu zastupovat také ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Ze zahraničních státníků bude na pohřbu například americký prezident Barack Obama. Český prezident Miloš Zeman na pohřeb nepřijede.
29.09.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2488 článků) , Lubomír Zaorálek (2797 článků) , Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Miloš Zeman (25593 článků)

K uctění památky brutálně zavražděné dívky v Jihlavě se sešlo víc než tisíc lidí

 
K uctění památky brutálně zavražděné patnáctileté dívky se dnes na Masarykově náměstí v Jihlavě sešla více než tisícovka lidí. Vzpomínková akce začala krátce po 15:00. U morového sloupu účastníci zapalovali svíčky u velké fotografie zemřelé dívky. Na programu setkání byla také moderovaná diskuse o tom, jak lze v budoucnu zabránit podobným případům. Základní škola, kam zavražděná dívka chodila, se shromáždění oficiálně neúčastní. 
05.04.2013 17:15 |

podobné články

Zavražděná žena žije už 31 let spokojně v Německu

 
Německá policie zmizení Petry Pazsitkové uzavřela po pěti letech pátrání s tím, že byla zavražděna. Čtyřiadvacetiletá studentka zmizela beze stop ze svého bytu v roce 1984. Později se k vraždě mladé ženy ve stejném roce přiznal jeden z recidivistů a případ zmizení Pazsitkové tím byl uzavřen. Třebaže nikdy nebylo nalezeno její tělo. Petra má ale pětapadesát a žije spokojeně v Düsseldorfu.
02.10.2015 14:00 |

podobné články

Hvězda Instagramu byla brutálně zavražděna: Na internetu zveřejňovala příliš sexy fotografie. Kdo jí to udělal?

 
Pákistánem otřásl další případ vraždy ze cti. Hvězdu sociálních sítí Qandeel Baloch brutálně zavraždil její vlastní bratr. Žena chtěla změnit ortodoxní smýšlení svého lidu a to se jí stalo osudným.
17.07.2016 11:35 |

podobné články

Zavražděná modelka Anna: V Itálii ji pochovali dříve, než přijela rodina

 
Do Itálie odjela krásná modelka Anna Schniererová (†32) za lepším životem. Myslela si, že se v slunné zemi bude mít lépe než doma na Slovensku, ale namísto lepších nabídek v oblasti modelingu našla blondýnka smrt. Ve vzduchu stále visí podezření, že byla zavražděna. Její rodina navíc neměla šanci se s ní rozloučit.
11.11.2015 18:40 |

podobné články

Tohle je muž, který brutálně napadl Rychtáře! Znáte ho? Sdílejte!!!

 
"Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) "dnes brutálně před domem v Uhříněvsi napadl":http://www.extra.cz/rychtar-byl-brutalne-napaden-skoncil-v-nemocnici-vime-co-se-stalo jeden z fanoušků "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48). Neznámý muž na něj brutálně zaútočil nejprve slovně a pak ho začal napadat fyzicky.
01.05.2014 14:45 |

podobné články

„Zavražděná” Němka žije už jednatřicet let v Düsseldorfu

 
Německá policie uzavřela zmizení Petry Pazsitkové po pěti letech pátrání s tím, že byla zavražděna. Čtyřiadvacetiletá studentka zmizela beze stop ze svého bytu v roce 1984. Později se k vraždě mladé ženy ve stejném roce přiznal jeden z recidivistů a případ zmizení Pazsitkové tím byl uzavřen, třebaže nikdy nebylo nalezeno její tělo a muž později své přiznání stáhl. Petra má ale pětapadesát a žije spokojeně v Düsseldorfu.
29.09.2015 16:05 |

podobné články

Utajený pohřeb Markéty (†24): Tělo brutálně zavražděné Češky je z Indie doma

 
Tělo Markéty H. (†24), která byla brutálně zavražděna v Indii, bylo převezeno do Česka a zdrcená rodina ho tak bude moci pohřbít. Její přítel Pavel N. (19), který se údajně k vraždě přiznal, byl dnes po dlouhém čekání poslán do vazby...
20.08.2013 13:15 |

podobné články

Židovská komunita v Paříži na nohou. Muslim brutálně ubil Židovku

 
Ortodoxní židovka Sára Luisa Chalimová byla minulý týden v Paříži brutálně zavražděna. Do jejího bytu ve třetím patře se dostal oknem soused, jenž pocházel z Mali a vyznával muslimskou víru. Do Francie přišel před dvaceti lety jako malé dítě. Ženu pobodal, snažil se ji ubít k smrti, a když viděl, že se ještě hýbe, vyhodil ji z okna, píše server Echo24 s odvoláním na web listu The Jerusalem Post.
17.04.2017 18:10 |

podobné články

Nela Slováková zapózovala v plavkách a dočkala se útoku! Kvůli téhle fotce se strhla mela

 
Nelu Slovákovou  (29) vidět oblečenou už je skoro zázrak. Bývalá vítězka reality show Hotel Paradise si je dobře vědoma svých předností a nebojí se je ukazovat. A tentokrát se od svých vlastních fanoušků dočkala kritiky. Jedna z žen, které se do ní pustily, se ale rychle dočkala odvety.
12.01.2020 19:10 |

podobné články

Polanski a manželka: Erotické foto těsně před vraždou!

 
Pořídili si společný akt a krátce nato byla žena na snímku, kdysi nejkrásnější žena Hollywoodu, brutálně zavražděna. Jde o slavného režiséra Romana Polanského a jeho tehdejší manželku, herečku Sharon Tate.
08.12.2009 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (10 článků) , Roman Polanski (105 článků)

Krásnou modelku Violu (†34) brutálně umučili u řeky: Byla motivem žárlivost?

 
Slovensko je v šoku ze smrti modelky a fotografky Violy M., jejíž tělo bylo nalezeno v bratislavském přístavu. Čtyřiatřicetiletá žena byla umučena k smrti. Jde přitom už o druhý podobný zločin, který se na tomto místě stal! Před dvěma měsíci tam totiž byla znásilněna a zavražděna jiná žena!
21.11.2019 12:30 |

podobné články

Podívejte se na 10 nejlepších fotek sama sebe z pohřbů: Takhle morbidně se baví pozůstalí v zahraničí!

 
Američané se dokáží bavit snad vším, a tak není divu, že mají i web, na kterém sdílejí vlastní momentky z pohřbů. Téma se opět začalo přetřásat poté, co "si na pohřbu Nelsona Mandely pofotil americký prezident Barack Obama":http://www.extra.cz/obama-udelal-vetsi-ostudu-nez-rusnok-na-pohreb-mandely-sice-dorazil-ale-rozesmaty-se-fotil-s-kolegy-mobilem.
14.12.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (205 článků)

PITVA POTVRDILA, ŽE ANIČKA BYLA ZAVRAŽDĚNA!

 
Byla to brutální vražda! Policie ve čtvrtek ráno potvrdila, že Anička Janatková byla zavražděna.
17.03.2011 10:25 |

podobné články

Anička zavražděna: Prapor na škole, medvídek u hrobu

 
Výsledky pitvy potvrdily krutý verdikt. Tělo nalezené v pražské Troji patří Aničce a devítiletá školačka byla zavražděna.Jediný podezřelý Ota T. (41), kterého krátce po nálezu Aniččina těla zatkli policisté u piva v restauraci v Mostě, zůstává pod kontrolou policistů, kteří ho vyslýchají. Na Základní škole Na Šutce, kam Anička chodila, vyvěsili černý prapor. Na místě, kde našli její tělo, se objevil plyšový medvídek.
17.03.2011 10:30 |

podobné články