Článek

Britským konzervativcům zvoní hrana, podle průzkumů u voleb po 14 letech selžou

 
Ve volbách dolní komory parlamentu, které Británii čekají ve čtvrtek, míří k jasnému vítězství opoziční Labouristická strana.
02.07.2024 13:45 |

podobné články

Podobné články

PRŮZKUM: Starým televizím v českých domácnostech zvoní hrana

 
Klasickým televizím, které připomínají velké nevzhledné bedny, pomalu ale jistě zvoní v českých domácnostech hrana. Nahrazují je televize moderní, s mnohem více funkcemi a lepším obrazem.
10.11.2014 15:25 |

podobné články

Miroslav Macek: Nikdy se neptej, komu zvoní hrana. Tobě zvoní

 
Čtvrteční glosy Miroslava Macka
12.01.2023 11:20 |

podobné články

Drogy, sex i škola. Trampoty řeší klub, když selžou rodiče

 
V celé republice je 248 nízkoprahových zařízení pro mládež. Jsou to místa, kam mohou přijít děti přímo z ulice, aby se setkaly s vrstevníky, zahrály si nějaké hry, seznámily se, ale třeba také i vyřešily vážný problém, když rodiče selžou.
02.08.2015 08:45 |

podobné články

Odposlech jako první volba policie? Má to být naopak, až když ostatní nástroje selžou

 
Obecné a mlhavé podezření, že někdo přijímá úplatky, samo o sobě na povolení odposlechu nestačí. Soudy musejí být při zkoumání důvodů náročnější, vzkázal nedávno Nejvyšší soud. Kritizoval tak praxi tzv. velrybaření, kdy policie teprve z vágně povolených širokých sítí odposlechů plete korupční kauzy. "Odposlechy v trestním řádu nejsou koncipovány jako první věc, kterou máme zkusit a čekat, jestli se někdo chytí, ale téměř jako poslední nástroj, pokud všechny ostatní selžou nebo jsou nepoužitelné," připomíná v rozhovoru pro HlídacíPes.org právník Jan Vobořil, ředitel nevládní organizace Iuridicum Remedium.
07.02.2017 18:35 |

podobné články

Nečas: Lidé levici trestají za její vládnutí

 
Gratulace volebního lídra ODS britským konzervativcům k vítězství ve volbách.
07.05.2010 14:15 |

podobné články

Wilders opět zavelel do útoku. Je to prý celé šílenství!

 
Geert Wilders ve svém včerejším článku tvrdí, že evropskému kontinentu „zvoní hrana“. Poukazuje na prognózu amerického think-tanku Pew Research Center, podle které se v příštích letech dramaticky zvýší počet muslimů, a označuje přistěhovaleckou politiku EU za „šílenství“.
12.12.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (51 článků)

Armádním vrtulníkům zvoní hrana. Nejsou peníze

 
Armádě budou v následujících dvou letech chybět čtyři miliardy korun na provoz letecké techniky a na výcvik pilotů.
08.06.2010 07:20 |

podobné články

Labské boudě zřejmě odzvonilo. Stát ji chce koupit a srovnat se zemí

 
Labské boudě v Krkonoších nejspíš zvoní hrana. Po dlouhých letech jednání to teď konečně vypadá, že budovu, o které mnozí říkají, že horskou krajinu hyzdí, stát od majitele odkoupí a definitivně srovná se zemí.
24.09.2010 22:00 |

podobné články

KONEC MONARCHIE: Princ William posledním králem?

 
Kolem královské rodiny se v posledních letech kupí skandály a mnozí obyvatelé britského království ji považují za drahý přežitek. Že monarchii zvoní doopravdy hrana, si myslí i někteří experti. Bude William absolutně posledním panovníkem ve své zemi?
30.05.2021 12:15 |

podobné články

50 let od upálení Jana Palacha (†20): Jeho dům protne hrana zla!

 
Chtěl zburcovat národ, aby se postavil režimu. Z rodinného domu vyšel Jan Palach (†20) naposledy 16. ledna 1969, kdy se upálil. Nyní tu vzniká památník, ve kterém komunistické zlo připomíná černá hrana ničící všechno, co jí stojí v cestě.
10.01.2019 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (273 článků)

Štěpán Kozub změnil vzhled kvůli hororu Hrana zlomu

 
Několik kilogramů ze své váhy obětoval Štěpán Kozub kvůli hlavní roli v novém českém filmu Hrana zlomu. Známý herec si nechal také dorůst vlasy, tak jak to předepisoval scénář. Snímek na pomezí hororu a thrilleru – označovaný tvůrci za „temnou příběhovou mozaiku“ – se nyní natáčí především na severní Moravě.
02.07.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (93 článků)

Mubarakovi zvoní hrana, prokurátor žádá smrt pro něj i jeho syny!

 
Egyptský prokurátor ve čtvrtek podle očekávání požádal o trest smrti oběšením pro exprezidenta Husního Mubaraka za jeho podíl na potlačování protivládních nepokojů. Informují o tom agentury AFP a Reuters
05.01.2012 14:55 |

podobné články

Stanice lékařské služby první pomoci bojují o přežití

 
Stanicím lékařské služby první pomoci zvoní hrana. Podle specialistů na urgentní medicínu nejsou dostatečně vybavené a pacienti je málo využívají.
04.09.2012 07:30 |

podobné články

Insomniac končí s čistě singleplayerovými hrami

 
Čistě singleplayerovým hrám pomalu zvoní hrana. Multiplayer se dává skoro do všeho a bohužel ne vždy to hře prospěje. Vzpomeňme například na Dead Space 2. Nějaké pouze singleplayerové hry se už asi nedočkáme ani od Insomniac Games, tvůrců Ratcheta & Clanka a série Resistance. Novou normou jsou podle šéfa studia multiplayer-only hry a sociální hry. Zářným příkladem...
12.09.2012 17:35 |

podobné články

Tradiční rodině zvoní hrana, rapidně přibývá sólistů

 
Je to jeden z fenoménů dnešní doby. Osamoceně žijících lidí, tzv. single či sólistů, byť jsou v produktivním věku a zralí na založení rodiny, v Česku přibývá. Podle statistik je u nás už více než čtvrtina domácností tvořena pouze jedním člověkem. Za patnáct let jich přibylo více než půl miliónu.
19.10.2012 17:00 |

podobné články

Víme první: Milenec Bartošové Rychtář si nejspíš půjde sednout do vězení. Odsoudili ho za zmlácení exmanželky

 
Boží mlýny možná melou pomalu, ale pravděpodobně i jistě! Zatímco dosud se zdálo, že Josefu Rychtářovi  (54) vše procházelo, a proto si dovoloval čím dál tím víc, nyní to vypadá tak, že mu zvoní hrana! Podle exkluzivního zjištění on-line deníku Super.cz byl totiž říčanský podnikatel odsouzen za brutální zbití své bývalé ženy Dariny Rychtářové  (55) . Protože má ale nepravomocnou podmínku za nebezpečné vyhrožování rozvodové právničce své exmanželky , velmi reálně mu hrozí, že půjde bručet. Kdo se pak postará o jeho přítelkyni Ivetu Bartošovou  (46) ?
18.03.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7110 článků)

Hůř a ještě hůř. Zemanův nejlepší expert o následcích důchodového průšvihu

 
Zdá se, že druhému pilíři důchodové reformy, kterou zaváděla vláda v čele s ministrem Drábkem, zvoní hrana. Jedním z důvodů neúspěchu je podle bývalého ministra financí za ČSSD, ekonoma a člena Národní ekonomické rady vlády Jiřího Rusnoka nejistota do budoucna. Sociální demokracie totiž předem varovala, že druhý pilíř zruší. A jaký bude důsledek?
30.04.2013 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1938 článků)

Hůř a ještě hůř. Zemanův nejlepší expert o následcích důchodového průšvihu

 
Zdá se, že druhému pilíři důchodové reformy, kterou zaváděla vláda v čele s ministrem Drábkem, zvoní hrana. Jedním z důvodů neúspěchu je podle bývalého ministra financí za ČSSD, ekonoma a člena Národní ekonomické rady vlády Jiřího Rusnoka nejistota do budoucna. Sociální demokracie totiž předem varovala, že druhý pilíř zruší. A jaký bude důsledek?
30.04.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1938 článků)

12 tajemství, které tabákové firmy chtějí držet pod pokličkou

 
"Kouření":http://www.extra.cz/koureni-muze-zabijet-podivejte-se-na-10-zahranicnich-hvezd-ktere-teto-droze-podlehly sice už pomalu zvoní hrana (stále více zemí ho na veřejných místech zakazuje), nicméně spousta lidí si svůj život bez cigaret nedokáže představit. Pro všechny příznivce i odpůrce kouření tu máme pár zajímavých čísel - některá z nich se sice vztahují jen k USA, ale i tak podle nás stojí za zamyšlení.
04.07.2013 10:55 |

podobné články