Článek

Britský herec Colin Firth kvůli brexitu požádal o italský pas

 
Colin Firth (56) má jasný názor na současnou politiku Velké Británie. Nesouhlasí s konzervativci a britskou premiérkou Theresou Mayovou a v referendu o vystoupení Británie z EU hlasoval proti. Proto chce být raději Italem a požádal tak italskou ambasádu v Londýně o pas.
25.05.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)
Podobné články

Colin Firth je na prodej, za peníze vás vezme do kina

 
Jednapadesátiletý britský herec Colin Firth je po filmech o Bridget Jonesové a oscarové Králově řeči novým idolem žen. Teď má kterákoli z fanynek možnost se s ním osobně sejít a povečeřet. Herec totiž na internetu draží sám sebe. Další články k tématu: Čtenářky OnaDnes.cz rozhodly: novým sex idolem je herec Colin Firth Colin Firth se stal nejlépe vypadajícím britským hercem Colin Firth o své královské roli: Experti koktání nevyučují, musel jsem si poradit sám Za to, že manželce odpíral sex, zaplatí Francouz tučnou pokutu
29.06.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth získal italské občanství, částečně i kvůli brexitu

 
Britský herec Colin Firth (57) má nově italské občanství. Oznámilo to tamní ministerstvo vnitra. Herec později uvedl, že tak učinil kvůli „obecné nejistotě“. Podle britských médií Firth mínil nadcházející odchod Británie z Evropské unie. Herec už dříve označil brexit za katastrofu.
25.09.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth získal italské občanství

 
Jedním ze slavných mužů Spojeného království, který Brexit nepřivítal, byl herec Colin Firth. Před referendem velmi podporoval kampaň, která nabádala voliče k tomu, aby odchod své země z EU odmítli. Po zveřejnění výsledků a tvrdé rétorice premiérky May se rozhodl, že zůstane občanem Unie a zažádal o italské státní občanství. Jeho manželka Livia je Italkou a Colin v její vlasti často tráví dovolené a také italsky plynně hovoří. Řím mu teď vydal italský pas.
29.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Farrell: Poslední žena, kterou jsem miloval, byla Elizabeth Taylorová

 
Irský herec Colin Farrell od rozchodu s matkou svého syna Alicjou Bachledovou Curuśovou neměl žádný vztah. Poslední ženou jeho života byla Elizabeth Taylorová. Zamilovali se do sebe, když se Colinovi narodil syn Henry, ve stejnou chvíli byla hollywoodská filmová ikona v nemocnici kvůli srdeční slabosti. Další články k tématu: Collin Farrell opustil matku svého ročního syna Colin Farrell: Po sexu si potřebuji zajímavě povídat Colin Farrell zná způsob, jak přestat kouřit: napište cigaretám dopis Herec Colin Farrell pokřtil svého druhého syna v Polsku Hollywoodský herec Colin Farrell má druhého syna Colin Farrell si vymohl padesátimetrový odstup od fanynky
17.12.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (106 článků) , Elizabeth Taylor (169 článků) , Colin Farrell (105 článků)

Colin Farrell: Po sexu si potřebuji zajímavě povídat

 
Šestatřicetiletý Colin Farrell má pověst sukničkáře. Sám však prohlašuje, že prý hledá pravou lásku, s níž by mohl prožít zbytek života. Většina jeho vztahů neztroskotá na sexu, ale na konverzaci. Další články k tématu: Colin Farrell zná způsob, jak přestat kouřit: napište cigaretám dopis Herec Colin Farrell pokřtil svého druhého syna v Polsku Colin Farrell si vymohl padesátimetrový odstup od fanynky Colin Farrell se opět ukázal nahý
29.03.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (106 článků) , Colin Farrell (105 článků)

Colin Firth odmítá další spolupráci s Woodym Allenem

 
Herec Colin Firth se nechal vést před kamerou Woodym Allenem naposledy v roce 2014. Společně vytvořili snímek Kouzlo měsíčního svitu, v němž proti britské hvězdě stanula Emma Stone. Sedmapadesátiletý Firth ale teď prohlásil, že se veřejně od Allena odvrací a už nikdy s ním nehodlá na čemkoli spolupracovat.
22.01.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (260 článků) , Colin Firth (101 článků) , Emma Stone (49 článků)

Colin Firth na Berlinale: Klidně bych i vyskočil z dortu

 
Jude Law, Colin Firth, Guy Pearce a Laura Linneyová – to byl hvězdný tým, který doprovodil do hlavní soutěže Berlinale první film slavného britského divadelního režiséra Michaela Grandage Genius. A to ještě chyběla Nicole Kidmanová, která je další ozdobou snímku o americkém editorovi Mawellu Perkinsovi (Firth), jenž v nakladatelství Scribner’s Sons vydával Ernesta Hemingwaye (Dominic West), Francise S. Fitzgeralda (Pearce) a také Thomase Wolfa (Law).
18.02.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (200 článků) , Guy Pearce (6 článků) , Colin Firth (101 článků) , Ernest Hemingway (25 článků) , Michael Fitzgerald (1 článek) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Wolf (2 články) , Michael Thomas (23 článků) , Guy Wolf (1 článek)

Colin Firth si líbání s chlapem užil

 
Herec Colin Firth si konečně taky zahrál gaye. Dvojnásobný otec se vžil do role homosexuálního vysokoškolského učitele ve filmu Single Man . A užil si také natáčení erotických okamžiků, scénář mu nařizoval líbání s kolegou Matthewem Goodem . Colin teď prohlásil, že to nebylo vůbec špatné.
03.02.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků) , Matthew Goode (3 články)

Herec Colin Firth bojuje za záchranu kmene Awa v Brazílii

 
Colin Firth (51) se aktivně zapojil do boje proti likvidaci kmene Awa v Amazonii. Brazilská vláda prý nechrání pralesní oblast, kde kmen lovců sběračů žije tisíce let v izolaci. Tito lidé neměli kontakty s vnějším světem, ale v poslední době jejich přirozený život ohrožují dřevorubci. A britský herec vyzval brazilskou vládu, aby kmen před likvidací ochránila.
30.04.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth bifloval italštinu, aby se zavděčil tchánovi a tchýni

 
Anglický herec Colin Firth se snažil co nejrychleji naučit italsky, aby se zalíbil rodičům své nastávající.
13.02.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Švihák Colin Firth si zoufá: Cvičení jsou pro mě fyzická muka!

 
Colin Firth už není švihákem z Deníku Bridget Jones. Britský herec vypadá sice na první pohled na čtyřiapadesát dobře, ale když do ruky vezme činky a posilovací stroje, tělo mu dá jasně najevo, že mu dávno není třicet. Hvězda filmu Králova řeč musela posilovat kvůli roli tajného agenta v novém filmu. A příprava na roli pro něj byla neskutečně bolavým utrpením.
20.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Hollywood je plný gay herců, kteří se nikdy nepřiznají

 
Jsou John Travolta , Tom Cruise či Mickey Rourke gayové? Jsou to dohady, nebo naopak pravda? I kdyby to bylo to druhé, je to jedno. Zmíněná trojice by se nikdy nepřiznala. Ví totiž, že by si v Hollywoodu už ani neškrtla. A přiznává to i britský herec Colin Firth . Osobně zná v Hollywoodu spoustu velmi známých mužských tváří, které si v posteli rády užívají s muži, ale pro veřejnost budou přísně heterosexuály. A mnohdy i ženatými.
09.12.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (945 článků) , Mickey Rourke (69 článků) , John Travolta (321 článků) , Colin Firth (101 článků)

Nenápadný hrdina Colin Firth

 
Bílé límečky a slušivé fraky, vzpřímený postoj a hrdost šlechtice. Britský herec Colin Firth se stal tváří historických filmů, do kterých je s oblibou a často obsazován. Od Valmota k Zamilovanému Shakespearovi, všude se hodí jeho vysoká postava a pronikavý pohled. V pátek mu bude padesát.
14.09.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth je nejlépe vypadající britský herec

 
Colin Firth sice patří řadu let mezi největší talenty britského hereckého ansámblu, ale dosud byl ve vztahu k fyzické kráse a atraktivitě poněkud opomíjen.
15.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth má na hollywoodském chodníku slávy vlastní hvězdu

 
Britský herec Colin Firth má na proslulém hollywoodském chodníku slávy vlastní hvězdu. Plaketa s jeho jménem byla odhalena ve čtvrtek, napsala agentura DPA.
15.01.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth byl na hlavní roli v Králově řeči až třetím v pořadí

 
Britský herec Colin Firth sice sklízí za svůj výkon v hlavní roli snímku The King's Speech (Králova řeč) jedno ocenění za druhým, ale role mu málem unikla.
25.01.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth: Jsem vášnivá transka

 
Britský herec Colin Firth zažívá poslední týdny žně. Uznání jeho hereckému talentu se mu dostává požehnaně. A dodává mu to odvahu hovořit otevřeně o svých vášních či slabostech.
23.02.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth převzal Řád britského impéria

 
Britský herec Colin Firth dnes v Londýně převzal Řád britského impéria. A to podle agentury AFP z rukou prince Charlese, vnuka krále Jiřího VI., kterého dekorovaný ztvárnil v úspěšném filmu Králova řeč .
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)

Colin Firth dostal řád, předal mu ho princ Charles

 
Britský herec Colin Firth (51) ve čtvrtek v Londýně převzal Řád britského impéria. A to rovnou z rukou prince Charlese (63), vnuka krále Jiřího VI., kterého dekorovaný ztvárnil v úspěšném filmu Králova řeč.
28.01.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (101 článků)