Článek

Britská zpěvačka Boyleová si zpěvem pro papeže splní sen

 
Skotská popová zpěvačka Susan Boyleová, která se stala díky televiznímu pořadu známá po celém světě, se svěřila, že zpíváním pro papeže při jeho zářijové návštěvě Británie si splní svůj největší sen. Boyleová to řekla v rozhovoru pro dnešní skotský deník Daily Record.
01.09.2010 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)
Podobné články

Boyleová skončila v britské soutěži druhá

 
Zázračně objevená hvězda Susan Boyleová skončila v sobotním večerním finále britské soutěže Britain's Got Talent těsně pod stupněm vítězů. Zvítězila taneční skupina Diversity. Sedmačtyřicetiletá Boyleová na pódiu po vyhlášení vypadala, jakoby si spíš oddechla.
31.05.2009 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová trpí Aspergerovým syndromem

 
Susan Boyleová, britská zpěvačka, která se v roce 2009 stala světově slavnou díky televizní soutěži Británie má talent trpí Aspergerovým syndromem, který je mírnější podobou autismu. Řekla to sama v rozhovoru pro list The Observer.
08.12.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Boyleová do Prahy nepřijede

 
Britská pěvecká hvězda Susan Boyleová do Prahy nakonec nepřijede. Právu to ve čtvrtek potvrdil ředitel Českého národního symfonického orchestru Jan Hasenöhrl. Amatérská zpěvačka zde měla s tímto orchestrem natáčet začátkem července desku.
18.06.2009 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová hledá partnera pro duet

 
V loňském roce se devětačtyřicetiletá Skotka Susan Boyleová stala doslova přes noc celosvětovou senzací, když v televizním pořadu hledajícím pěvecké talenty okouzlila provedením písně I Dreamed a Dream (Snila jsem sen) z muzikálu Bídníci.
19.07.2010 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Boyleová pohrozila, že opustí soutěž

 
Britská pěvecká senzace Susan Boyleová prý pohrozila, že opustí televizní klání talentů, protože tlak na ni je před sobotním finále už příliš velký. V jednom americkém televizním pořadu to řekl porotce soutěže Piers Morgan.
29.05.2009 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (21 článků) , Susan Boyle (296 článků)

Zpěvačka Susan Boyleová zkolabovala na letišti

 
Zpěvačka Susan Boyleová opět zkolabovala. Tentokráte se přehřála na cestě do Francie a příliš horký a nesnesitelný vzduch ve VIP čekárně společnosti British Airways na londýnském Heathrow nezvládla. Hvězda soutěže Britain´s Got Talent omdlela před letem do francouzského Nice.
19.02.2010 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová se zbavuje frustrace boxem

 
Zpěvačka Susan Boyleová boxuje. Ještě donedávna byla plachou kostelnicí ze zapadlého městečka Blackburn ve Skotsku, jenže život slavné tváře jí přinesl vyjma řady výhod také psychickou zátěž a frustrace, s nimiž nepočítala. Ulevovat si prý proto chodí do tělocvičny, kde jí nejvíce vyhovuje právě box.
17.10.2009 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová zapomněla, že zpívá živě. Po chraptění chtěla začít znovu

 
Skotská zpěvačka a objev soutěže Britain’s got talent z roku 2009 Susan Boyleová zažila tento týden při vystoupení v televizi ABC krušné chvíle. Když zpívala, začala chraptět a ztrácet hlas, načež tradiční vánoční píseň O Holy Night raději v půlce přerušila a opatrně se zeptala, zda by nemohla začít ještě jednou. Bohužel zapomněla, že pořad The View Tuesday se vysílá živě.
02.12.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Skotská ošklivka Susan Boyleová vydává už třetí album

 
Skotská zpěvačka Susan Boyleová, která se díky soutěži talentů stala světovou celebritou, připravuje třetí album. Deska nazvaná Someone To Watch Over Me vyjde v listopadu.
03.09.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová: Mám nejlepší práci na světě

 
Skotská zpěvačka Susan Boyleová (50) ohromila hudební svět v roce 2009, když uspěla ve vyhledávací soutěži Britain’s Got Talent. Ještě v tom roce vydala desku I Dreamed A Dream, za kterou dostala nominaci na Grammy. Předloni uspěla s druhou nahrávkou The Gift (rovněž s nominací na Grammy) a loni na podzim vydala „trojku“ Someone To Watch Over Me. Vydavatelská společnost Sony Music k ní Právu poskytla se zpěvačkou rozhovor.
07.01.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová byla propuštěna z nemocnice

 
Susan Boyleová, finalistka soutěže Britain´s Got Talent, byla propuštěna z psychiatrické kliniky. Její bratr říká, že teď už je mnohem spokojenější a vyrovnanější.
06.06.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová předělala song od Rolling Stones

 
V letošní soutěži Britain´s Got Talent skončila Susan Boyleová až druhá, stejně je však o ní slyšet nejvíc. Nyní se hudební svět začíná chystat na vydání jejího prvního alba, které ponese název I dreamed a dream a na stojanech obchodů se objeví 23. listopadu tohoto roku. Na internetu se nyní objevila skladba Wild Horses, což je remake skladby od Rolling Stones, který se objeví i na novém albu britské zpěvačky.
15.09.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová za 14 dní prodeje svého alba vydělala 142 miliónů

 
Před rokem byla chudou kostelnicí ze Skotska, která zpívala maximálně tak o vánočních mších nebo doma své kočce. Dnes je Susan Boyleová světově proslulou zpěvačkou. A o tom, že je skutečně oblíbená, svědčí i prodejnost jejího debutového alba. V USA a Británii je dokonce jedničkou v žebříčcích, což jí v přepočtu na koruny vydělalo už více než 142 miliónů.
10.12.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová: Bojím se, že všechno zmizí

 
Skotská vítězka soutěže Britain's Got Talent Susan Boylová vydala album s názvem I Dreamed A Dream. "Album reflektuje celý můj život. Na to, abych se stala profesionální zpěvačkou, jsem čekala velmi dlouho a konečně se to stalo skutečností," říká Boyleová v rozhovoru, který Právu poskytla vydavatelská společnost Sony Music.
21.12.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Susan Boyleová možná nazpívá ústřední píseň k nové bondovce

 
Ještě před několika měsíci téměř nikdo na světě nevěděl, kdo je to Susan Boyleová, natož že v ní dřímá pěvecký talent. Dnes patří k nejprodávanějším interpretkám a zájem o ni začali mít i producenti filmů o agentovi 007. Podle nich má Susan ten správný hlasový rozsah aby mohla nazpívat ústřední píseň k nové bondovce.
21.12.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Odborníci potvrzují: Rezignace papeže je v moderních dějinách unikátní

 
Rezignace papeže je v moderních dějinách katolické církve naprosto unikátní událost, řekl dnes historik a znalec katolické církve Jaroslav Šebek. Religionista Ivan Štampach souhlasí, že odstoupení papeže je velmi vzácnou věcí. Církevní právo to však umožňuje, řekl Štampach. Podle církevního právníka Stanislava Přibyla se při renunciaci, neboli zřeknutí úřadu, mimo jiné vyžaduje, aby rozhodnutí papeže bylo svobodné. 
11.02.2013 15:50 |

podobné články

Hugh Hefner si splní po padesáti letech sen – vydá Playboy v 3D

 
Hugh Hefner snil o 3D obrázcích nahých žen už v padesátých letech. Jenže tehdy bylo vydání časopisu s anaglyfickými brýlemi velmi nákladné a pro Hefnerův Playboy představovalo neúnosné náklady. V roce 2010, kdy Hefner oslavil čtyřiaosmdesátileté narozeniny, se mu konečně sen splní.
12.05.2010 21:05 |

podobné články

Němcová si splní sen: Zahraje si se Sharon Stone!

 
Pracuje jako topmodelka, ale zahrála si už ve více zahraničních filmech než většina českých herců. Mezi nejznámější snímky, ve kterých se Pavlína Němcová (38) objevila, patří například film o francouzské šansoniérce Edith Piaf. Teď si tato rodačka z Děčína splní další sen – objeví se po boku hollywoodské hvězdy Sharon Stone (53, Základní instinkt).
15.09.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (266 článků)

Česko hledá mongolský talent, vítězi se splní sen

 
Velvyslanectví Mongolska v České republice se rozhodlo unikátním způsobem pomoci sblížit mongolskou menšinu s českou většinou a vyvrátit některé stereotypy o Mongolech . Uspořádalo soutěž talentů. Do finále se dostali čtyři a jednomu z nich splní velvyslanectví jeho sen.
02.08.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)