Článek

Britové zvažují dodání speciální zbraně na Ukrajinu. Test na bojišti

 
Ačkoli ruský prezident Vladimir Putin rád říká, že ukrajinský národ neexistuje a fakticky to jsou jen trochu jiní Rusové, v praxi mu to nebrání vydávat rozkazy o mrzačení a vraždění dětí okupantskou ruskou armádou. Mladý kluk přišel o nohu. A teď o svém hrůzném zážitku promluvil. A mezitím na Ukrajině dál a dál teče krev a Rusové útočí v celé řadě směrů. A Velká Británie zvažuje, že Ukrajině poskytne speciální zbraň.
13.04.2024 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5356 článků)
Podobné články

Tulpa (SLK): Střední a mateřská škola Na Bojišti uspořádala Veletrh zaměstnavatelů

 
Ve středu 3. října 2018 se v liberecké škole Na Bojišti uskutečnil Veletrh zaměstnavatelů. Jeho cílem je nabídnout studentům a zájemcům o budoucí povolání možnosti pro uplatnění. Veletrh pro studenty uspořádala Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti vůbec poprvé.
05.10.2018 20:25 |

podobné články

Senátor Fischer burcoval z ČT: Zbraně, zbraně, zbraně na Ukrajinu! Ještě máme něco ve skladech

 
Ruská armáda pokračuje v ofenzivě na východě Ukrajiny. Jak dlouho mohou Ukrajinci ještě Rusům vzdorovat? Co pro ně může ještě Západ udělat? „Zbraně, zbraně, zbraně, Česko musí přesvědčit i váhající státy,“ uvedl senátor Pavel Fischer v pořadu Interview ČT24 s tím, že jsme Ukrajině rozhodně ještě nedali vše, co můžeme. Připomněl, že právě tam se dnes rozhoduje o naší bezpečnosti. „Je skandál, že Rusku suneme peníze za ropu a plyn,“ rozčiloval se.
19.04.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (328 článků)

Putin: Západ nás chce porazit na bojišti? Ať to zkusí!

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes slovy „ať to zkusí“ komentoval tvrzení, že Západ chce porazit Rusko na bojišti. Při setkání s předsedy poslaneckých klubů ruského parlamentu také prohlásil, že Rusko ještě „nic vážného“ na Ukrajině nezačalo a Západ by měl pochopit, že prohrál hned v úvodu ruské „speciální operace“, tedy invaze na Ukrajinu.
07.07.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5356 článků)

Ústavní soud: Doručování příkazu k dodání do výkonu trestu odnětí svobody ve světle práva na spravedlivý proces

 
II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Tomáš Lichovník) vyhověl ústavní stížnosti a konstatoval, že příkazem k dodání do výkonu trestu odnětí svobody vydaným Městským soudem v Praze dne 26. 4. 2022, a jiným zásahem spočívajícím v zadržení stěžovatele dne 30. 4. 2022 bylo porušeno právo stěžovatele na zbavení osobní svobody pouze z důvodů a způsobem, který stanoví zákon, zaručené ustanovením čl. 8 odst. 2 věty první Listiny základních práv a svobod a čl. 5 odst. 1 písm. b) Úmluvy o ochraně lidských práv a svobod. Zároveň výše zmíněný příkaz k dodání stěžovatele do výkonu trestu zrušil.
02.11.2022 07:35 |

podobné články

Ústavní soud: Doručování příkazu k dodání do výkonu trestu odnětí svobody ve světle práva na spravedlivý proces

 
II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Tomáš Lichovník) vyhověl ústavní stížnosti a konstatoval, že příkazem k dodání do výkonu trestu odnětí svobody vydaným Městským soudem v Praze dne 26. 4. 2022, a jiným zásahem spočívajícím v zadržení stěžovatele dne 30. 4. 2022 bylo porušeno právo stěžovatele na zbavení osobní svobody pouze z důvodů a způsobem, který stanoví zákon, zaručené ustanovením čl. 8 odst. 2 věty první Listiny základních práv a svobod a čl. 5 odst. 1 písm. b) Úmluvy o ochraně lidských práv a svobod. Zároveň výše zmíněný příkaz k dodání stěžovatele do výkonu trestu zrušil.
02.11.2022 09:35 |

podobné články

5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně

 
Každá z nás by měla umět správně používat své ženské zbraně, které z nás dělají mocnější stvoření, nežli jsou muži. Příroda to moc chytře vymyslela a obdařila nás těmito zbraněmi schválně. Moc dobře totiž věděla, co s mužem udělá přitažlivý ženský dekolt, svůdný pohled nebo dlouhé nohy na vysokých podpatcích… Možná i vás při pohledu na ženu obklopenou mnoha muži napadla otázka, jak to sakra dělá?! Není totiž povinností, aby si pánskou pozornost dokázala získat jen krásná žena. Možná jen umí využívat své ženské zbraně a to z ní dělá pro muže nedosažitelný, a proto tolik žádaný cíl. Zvýrazněte své ženské zbraně Že si nejste jistá v kramflecích? Chyba! Pojďme si v dnešním článku prozradit, jak podpořit vaše ženské zbraně a dáte je tak na obdiv okolí! Tip první: Smyslný pohled Není nad oční kontakt. Právě ten dokáže upoutat pozornost a vzbudit v muži zájem. Pro jeho navázání potřebujete nejen odvahu, ale i správné líčení. V tomto případě doporučujeme vsadit na klasiku a tou je kouřové líčení, které dodá svůdný pohled každé ženě. Chybným krokem nebude ani volba kočičího líčení, které očím dodá hloubku. Tip druhý: Kousek odhalené kůže Vybavíte si seriál Super drbna? Jedna z hlavních postav Chuck Bass šel do kolem pokaždé, kdy mu jeho osudová láska Blair Waldorfová ukázala odhalený krk. A právě tento kousek těla dokáže v mužích vyvolat touhu. Tip třetí: Vysoké podpatky Nošením vysokých podpatků si přidáte nejen pár centimetrů k dobru, což ocení především ženy menšího vzrůstu, ale zároveň si opticky prodloužíte nohy a vašemu kroku dodáte onu pověstnou houpavost. A to by bylo, aby se za vaším pohupujícím se pozadím neotočily minimálně jedny zvídavé mužské oči! Tip čtvrtý: Dech beroucí výstřih Konečně se dostáváme k největší ženské zbrani a to jsou bezesporu ňadra. Ty zaujmout každého muže, zvláště jsou-li vystavena v pěkném... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak zvýraznit a podpořit ženské zbraně pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.04.2017 17:05 |

podobné články

Extra slevy i příspěvek na testy. Cestovky bojují o dovolenkáře mířící do Řecka

 
Některé cestovní kanceláře klientům, kteří s nimi pojedou do Řecka, přispějí na test na koronavirus. CK Alexandria zaplatí test všem klientům s odjezdem od 17. srpna, ale jen do výše 1674 korun, kterou stanovilo ministerstvo zdravotnictví jako maximální sumu za tento test, řekl marketingový ředitel CK Petr Šatný. CK Blue Style podle své mluvčí Jany Ondrejechové na test dá až 1750 korun. Ve fakultních a krajských nemocnicích je cena za test 1756 korun. Soukromá odběrová místa si mohou účtovat i více. CK Čedok podle své mluvčí Evy Němečkové přispěje na test 1500 korun, ale jenom na nově zakoupené zájezdy do Řecka s odjezdem od 17. srpna.
11.08.2020 18:30 |

podobné články

Věci veřejné zvažují, že půjdou do voleb s další stranou

 
Věci veřejné zvažují, že do předčasných sněmovních voleb budou kandidovat ve spojení s další politickou stranou. Předseda strany Vít Bárta dnes ČTK řekl, že společná kandidatura je jednou ze dvou možností, kterou VV zvažují. Druhou je, že strana osloví voliče samostatně.
14.08.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Kvůli Trumpovi vzaly zbraně do rukou i ženy. Sankce USA mohou zemi způsobit bankrot

 
Těžko na cvičišti, lehko na bojišti? Ve Venezuele o víkendu začalo dvoudenní celostátní vojenské cvičení, ke kterému byli povoláni i civilisté v záloze. Cvičení vyhlásil prezident Nicolás Maduro v reakci na výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten v polovině měsíce prohlásil, že USA zvažují v případě venezuelské krize několik možností, včetně vojenského řešení.
27.08.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6167 článků)

KLDR odpálila vodíkovou pumu. Šlo o čtvrtý test zkázonosné zbraně

 
Nejhorší obavy se naplnily! Komunistická Severní Korea s hrdostí oznámila, že provedla úspěšný test miniaturizované vodíkové pumy. Jde o čtvrtý severokorejský test ničivé zbraně. Překvapivé a děsivé oznámení podle japonského premiéra pravděpodobně prohloubí mezinárodní izolaci země a vyvolá tlak na další sankce v rámci OSN.
06.01.2016 07:00 |

podobné články

Trump, Ukrajina, USA. Přelomová věc, která mnohé vyděsí

 
Trump už je zpátky a Amerika se vykašlala na Ukrajinu, zní přelomová zpráva významného serveru Politico. Důvod? Německý kancléř Olaf Scholz chce na své návštěvě Bílého domu přitlačit na spojence NATO ohledně vojenské pomoci na Ukrajinu. Podpora USA však zůstává pozastavena domácími politickými spory. Ukrajina se navíc aktuálně potýká s nedostatkem munice. Evropští výrobci zbraní si stěžují na potíže s dostatečně rychlým navýšením kapacity. Představitelé EU slíbili dodání milionu munice do března, Josep Borrell uvedl, že do té doby bude na Ukrajinu poslána jen polovina.
08.02.2024 12:00 |

podobné články

Ve Vídni zatkli americké vojáky. Pašovali zbraně na Ukrajinu

 
Na vídeňském letišti zadrželi americké vojáky, kteří převáželi zbraně na Ukrajinu, aniž k tomu měli povolení. Letištní policie vojákům zbraně zabavila a státní zastupitelství již zahájilo vyšetřování. Informuje o tom s odkazem na rakouský Kourier web První zprávy.
30.07.2015 20:46 |

podobné články

Bulharský obchodník z kauzy Vrbětice: Přiznal, že v Česku skladoval zbraně pro Ukrajinu

 
Společnost EMKO bulharského obchodníka se zbraněmi Emilijana Gebreva dodávala zbraně na Ukrajinu i po roce 2014, kdy na východě země tamní separatisté podporovaní Ruskem začali bojovat proti ukrajinské armádě. V e-mailu zaslaném americkému listu The New York Times (NYT) to přiznal sám Gebrev, který původně vyzbrojování Ukrajiny popíral. V e-mailu také píše, že zbraně skladoval v muničním areálu v České republice.
24.04.2021 18:55 |

podobné články

Biden: Když Rusko použije chemické zbraně, odpovíme! Reakci v USA chystá „Tygří tým“

 
Nejdůležitější je, aby Západ zůstal jednotný v postupu proti ruské invazi na Ukrajinu, uvedl po jednání Severoatlantické aliance a skupiny zemí G7 v Bruselu americký prezident Joe Biden. Zdůraznil také, že pokud Rusko při invazi na Ukrajinu použije chemické zbraně, Spojené státy na takový krok odpoví. „Kdyby je použilo, odpověděli bychom. Povaha reakce by závisela na povaze použití,“ řekl Biden. Americký list The New York Times (NYT) dnes napsal, že Bílý dům v tichosti sestavil tým amerických bezpečnostních činitelů, který má načrtnout scénáře, jak by Spojené státy a jejich spojenci měli reagovat, kdyby opravdu ruský prezident Vladimir Putin použil nejhorší zbraně.
24.03.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1150 článků)

Dáváte zbraně Kyjevu? Očekávejte nepředvídatelné následky, pohrozilo Rusko USA

 
Rusko v tomto týdnu reagovalo na americkou vojenskou pomoc ve výši 800 milionů dolarů na Ukrajinu diplomatickou nótou. Spojeným státům v ní Moskva sdělila, že dodávka zbraní pro Kyjev může mít „nepředvídatelné důsledky“ a obvinila Washington, že tlačí na ostatní státy, aby na Ukrajinu posílaly zbraně ze sovětské éry. Podle deníku The Washington Post také od Rusů vypadlo, jaké zbraně považují za obzvlášť „citlivé“.
15.04.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (265 článků) , Washington Washington (265 článků)

Američané zvažují vojenskou pomoc Iráku. Islamisté dobyli další město

 
Islamističtí radikálové v pondělí získali kontrolu nad městem Tall Afar na severu Iráku. USA zvažují vojenskou pomoc irácké vládě. Britové se na vojenské intervenci podílet nechtějí.
16.06.2014 18:21 |

podobné články

Ajaj, pomoc Ukrajině? Je to zlé. Zpráva z Německa

 
Na Ukrajinu směřují v poslední době dodávky vojenského materiálu. Ne však německé. Náš západní soused zbraně dodávat nehodlá. A podle průzkumů tak plní vůli většiny voličů všech parlamentních stran. Dle nedávného průzkumu totiž voliči ani jedné z parlamentních partají dodávky německých zbraní na Ukrajinu nepodporují. U každé strany v průzkumu je více jak 60 % voličů proti tomu, aby Německo zbraně na Ukrajinu zasílalo. A z Česka už přišel rýpanec.
08.02.2022 14:50 |

podobné články

Zbraně pro Ukrajinu – nepůjde to. Koalice by se rozpadla, byl by porušen zákon...

 
Dodávky zbraní na Ukrajinu mají své zádrhele. Jednou ze zemí, které stále ještě vyrábějí takové zbraně, na jaké jsou ukrajinští vojáci zvyklí, je Bulharsko. Jenže zatím je neposkytlo. Má své důvody, dodávka zbraní hrozí, že roztrhne tamní koalici, ať už k ní dojde nebo ne, informuje agentura Bloomberg. Nedávno se německý výrobce obrněnců Rheinmetall nechal slyšet, že by na Ukrajinu odeslal stará BVP Marder. Jenže munici pro tyto vozy vyráběli Švýcaři. A těm jejich zákony nedovolují ji vyvážet do válečných zón.
25.04.2022 13:40 |

podobné články

VZP hradí ženám s rakovinou prsu test, zda je chemoterapie přínos

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) začala hradit ženám s rakovinou prsu speciální genetický test, aby se vyhnuly zbytečné chemoterapii. Test Oncotype DX rozliší mezi pacientkami, kterým chemoterapie pomůže, a těmi, pro něž by znamenala zbytečnou zátěž a riziko návratu rakoviny by nesnížila. Novinářům to dnes řekl náměstek ředitele VZP Petr Honěk s tím, že VZP hradí test jako první a zatím jediná v ČR.
02.12.2013 11:55 |

podobné články