Článek

Britové v šoku: Na londýnském letišti zaměstnávali podezřelého z terorismu

 
Muž, který je na seznamu sledovaných osob v souvislosti s terorismem, pracoval v letištní hale letiště Heathrow. A dokonce se dostal i na letištní plochu. V době přísných protiteroristických opatření je to až neuvěřitelná „bezpečnostní díra“, která Brity šokovala.
12.02.2018 09:40 |

podobné články

Podobné články

Na amsterdamském letišti zadrželi muže podezřelého z terorismu

 
Nizozemská policie zadržela v neděli ráno na letišti Schiphol v Amsterdamu muže podezřelého z terorismu. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na nizozemskou agenturu ANP.
19.09.2010 18:15 |

podobné články

Britové dopadli podezřelého z teroristického útoku! V ulicích jsou tucty vojáků

 
Britská policie konečně dopadla prvního podezřelého spojeného s pátečním útokem v londýnském metru. Výbuch podomácku vyrobené výbušniny zranil 29 lidí. Britská premiérka Theresa May v pátek večer uvedla, že vláda zvýšila pohotovost na nejvyšší úroveň.
16.09.2017 14:10 |

podobné články

Britové mají třetího podezřelého z útoku v metru. Nadále pátrají na čtyřech adresách

 
Britská policie v úterý zadržela dalšího člověka v souvislosti s pátečním útokem v londýnském metru. Dohromady jde již o třetího podezřelého. Scotland Yard uvedl, že jde o pětadvacetiletého muže, kterého policie zatkla ve městě Newport.
19.09.2017 23:20 |

podobné články

Policie zatkla Kosovského Albánce podezřelého z terorismu

 
Policie v kosovské Mitorvici ve čtvrtek zadržela kosovského Albánce podezřelého z terorismu.
17.06.2010 16:00 |

podobné články

„Nehoráznost“ v letadle Aeroflotu rozzlobila Rusy. Britové zmínili drogy a zbraně

 
Rusko zažádalo o oficiální vysvětlení od britských úřadů, proč v pátek prohledávaly letadlo společnosti Aeroflotu na londýnském letišti Heathrow. Bez něj hrozilo, že začnou ruské úřady dělat totéž u letadel britských aerolinek. S odvoláním na sobotní prohlášení ruského ministerstva dopravy o tom informovala agentura Reuters. A Britové s vysvětlením skutečně přišli, prý je to rutina kvůli ochraně před organizovaným zločinem.
31.03.2018 13:35 |

podobné články

Britové mají panickou hrůzu z terorismu. Vynořila se studie

 
Kdo se v roce 2018 bojí terorismu a teroristického útoku na svém území? Podle aktuální studie nadnárodní sociologické agentury Ipsos MORI se teroristického útoku z celé řady dotázaných zemí zdaleka nejvíce obávají Britové, píše britský list Independent.
09.01.2018 22:05 |

podobné články

Zpěvačku Lady GaGa zradily podpatky

 
Zpěvačka Lady GaGa zažila na londýnském letišti Heathrow pěkně horké chvilky. Neustála chůzi na vysokých podpatcích a následoval ošklivý pád na zem… Zpěvačka Lady GaGa se doslova vyžívá v extravagantních modelech, které jsou často doplněny o boty na vysokých podpatcích. A právě  vysoké podpatky zpěvačku na londýnském letišti zradily. Lady GaGa neudržela balanc a upadla. Ošklivý [...]
23.06.2010 19:25 |

podobné články

Drama na londýnském letišti: Dopravní letadlo se srazilo s bezpilotním aparátem

 
Dopravní letadlo britské společnosti British Airways dnes narazilo těsně před přistáním na londýnském letišti Heathrow na neznámý objekt, pravděpodobně malý bezpilotní letoun. Oznámila to letištní správa. Letoun mířící do Londýna z Ženevy s 132 cestujícími a pěti členy posádky na palubě nakonec bezpečně přistál.
17.04.2016 22:30 |

podobné články

Hejtman Petera: Chceme, aby u nás čínští podnikatelé investovali a zaměstnávali lidi. Aby zakládali nové společnosti, nikoliv kupovali ty stávající

 
Pravidelné lety na lince Praha Čcheng-tu, příliv investorů do průmyslové zóny v Nymburce nebo rozvoj kapacit v oblasti výcviku a přípravy pilotů, která dnes probíhá na letišti v Bystřici u Benešova.
02.05.2016 17:25 |

podobné články

Hejtman Petera: Chceme, aby u nás čínští podnikatelé investovali a zaměstnávali lidi. Aby zakládali nové společnosti, nikoliv kupovali ty stávající

 
Pravidelné lety na lince Praha Čcheng-tu, příliv investorů do průmyslové zóny v Nymburce nebo rozvoj kapacit v oblasti výcviku a přípravy pilotů, která dnes probíhá na letišti v Bystřici u Benešova.
02.05.2016 19:25 |

podobné články

V Amsterdamu zatkli Somálce podezřelého z terorismu

 
Nizozemská vojenská policie v neděli na amsterodamském letišti Schiphol zadržela Brita somálského původu pro podezření z terorismu. Muž cestoval do africké Ugandy.
19.09.2010 19:00 |

podobné články

Exploze v londýnském metru zranila 22 lidí, policie mluví o terorismu

 
Během teroristického útoku ve vlaku londýnského metra bylo v pátek zraněno 22 lidí.  Dosud neznámý pachatel či pachatelé odpálili podle policie improvizovanou nálož. Oblast incidentu na jihozápadě britské metropole zůstává uzavřená. Policisté už znají totožnost podezřelého.
15.09.2017 10:55 |

podobné články

Jak dopadli podezřelého z vraždy Elišky (†9)? Policie použila fintu!

 
Na tuhle zprávu netrpělivě čekalo celé Česko! Policie dopadla podezřelého z vraždy Elišky (†9)! Hodiny intenzivního pátrání, sbírání důkazů, vyslýchání svědků! Jak probíhalo zadržení a jakou fintu policie na podezřelého muže použila?!
12.09.2014 09:15 |

podobné články

Airbus musel nouzově přistát na londýnském Gatwicku

 
Kvůli nouzovému přistání letadla Airbus byl dnes dočasně přerušen provoz na londýnském letišti Gatwick. Stroj s 312 lidmi na palubě, kterému hořel jeden z motorů, přistál bez problémů.
16.04.2012 16:35 |

podobné články

Muže podezřelého z terorismu zadrželi severoirští policisté

 
Severoirská policie zadržela u města Newry čtyřiapadesátiletého muže podezřelého z přípravy teroristických akcí. Muž byl patrně ve spojení s některou z radikálních skupin bojujících za odtržení Severního Irska od Velké Británie, v neděli o tom informovala televize Sky News.
26.09.2010 11:45 |

podobné články

Vodu na Slovensku nepoužívejte ani na mytí! Takové varování dostali Britové

 
Britové nejspíš na Slovensko jen tak nepojedou. Neměli by se tam totiž kde osprchovat. Voda z kohoutků totiž není pitná a neměl by si s ní nikdo ani čistit zuby nebo se mýt. Aspoň takové varovaní dostali Britové.
13.07.2016 17:25 |

podobné články

Brexit udělal z Česka žádanou zemi: Britové náhle zatoužili po našem občanství

 
Britové si před necelými dvěma měsíci odhlasovali odchod z Evropské unie. Pro brexit byla nadpoloviční většina lidí. Celému světu tak dali najevo, že jsou si svým rozhodnutím jisti. Je ale tomu opravdu tak? Česká ambasáda v Londýně hlásí nebývalý zájem o česká občanství. Podobně jsou na tom i velvyslanectví ostatních členských států EU. Britové podle nich nechtějí přijít o přístup na volný evropský trh. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
30.08.2016 11:25 |

podobné články

Během osmi minut bylo po všem. Britové i přes zoufalství obdivují zásah policie proti teroristům

 
Britové při sobotních teroristických útocích znovu ukázali, že jsou na tyto krizové situace připraveni. Všem teroristickým útokům sice nelze zabránit, ale když už k nim dojde, Britové na ně dokážou velmi rychle reagovat. Policie zakročila do osmi minut a teroristy postřílela.
04.06.2017 17:10 |

podobné články

Krkavčí matka? Taťána Vilhelmová označuje svoje syny za klíšťata!

 
Herečka Taťána Vilhelmová (31) se pomalu vrací do práce. Poslední roky ji totiž zaměstnávali především její dva synové František a Cyril.
12.11.2009 05:30 |

podobné články