Článek

Břeclavané si „adoptovali“ své policisty

 
Nezvyklé pokračování měla zmínka na sociální síti o majitelce břeclavské cukrárny, která na hranice poslala krabici sladkostí. Lidé díky tomu obrátili svou pozornost na ty, kteří je hlídají.
18.03.2020 11:30 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Olga Lounová: Rodiče jí adoptovali bratra

 
Zpěvačka Olga Lounová (30) je nejstarší ze čtyř sourozenců, přesto její rodiče adoptovali dalšího kluka.
21.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (350 článků)

Adoptovali ji a byla pro ně vším: Rodiče Denisy, kterou zastřelil učitel, zveřejnili dojemné video

 
Usměvavá, sympatická, s velkým srdcem. Taková byla Denisa (†17) z Raškovic, kterou zastřelil její učitel, protože neopětovala jeho lásku. Boles v srdci rodičů, kteří si dívku adoptovali, když byla ještě miminko, je i třičtvrtě roku po její smrti obrovská.
08.08.2014 06:25 |

podobné články

Krajčo s manželkou adoptovali pejska. Po čase musel chlupáč z domu

 
Chtěli udělat dobrý skutek, ale nedopadlo to dobře. Muzikant Richard Krajčo (40) s manželkou Karin (42) adoptovali fenku Daisy. Bohužel se nesnesla s jejich početnou smečkou zvířat a dětmi.
08.11.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (311 článků)

Břeclavané mohou jezdit domů na lodi

 
Pojedeme domů po silnici, nebo se svezeme lodí? Takovou otázku si mohou od soboty až do konce září pokládat obyvatelé Břeclavi. Dvě části města od sebe odděluje řeka Dyje. Firma Lodní doprava je propojila novou, pravidelnou lodní linkou.
29.06.2009 13:55 |

podobné články

Odpadky, nadávky, bordel. Břeclavané mají kvůli Romům po Vánocích

 
REPORTÁŽ Je to pořád stejná písnička. Holobyty se jim nelíbily. Připadaly jim diskriminační, a tak se stěhovali. Když na okraji Břeclavi prosákla zpráva, že se hluční nájemníci, se kterými byly dost často i jiné problémy, než vyšší hladina decibelů, sousedé si oddechli. Předčasně.
24.12.2011 15:50 |

podobné články

Bojíme se vyjít na ulici, tvrdí Břeclavané. Místo Romů se zlobí na starostu

 
Břeclaví stále obchází strach. Dokud policie nezajistí viníka, který v minulých týdnech brutálně přepadl místního mladíka, nikdo se tu nebude cítit bezpečně. Ani demonstrace z minulého týdne situaci ve městě nevyřešila. Zlost se nyní obrací proti starostovi Břeclavi Oldřichu Ryšavému.
03.05.2012 18:50 |

podobné články

Tábor pro uprchlíky z Poštorné zmizí

 
Jen do konce října bude stát provizorní stanový tábor u břeclavské části Poštorná. Pak zmizí, aniž by se naplnil krizový scénář a tábor se zaplnil uprchlíky. Jeho likvidaci Břeclavané vítají.
23.10.2015 04:35 |

podobné články

Podivná úchylka v Břeclavi: Muži se pokoušejí o sebevraždy skokem do Dyje, za měsíc jsou už tři

 
Být řeka Dyje hlubší, vyplavila by letos zřejmě už několik obětí. Břeclavané totiž do ní skáčou z mostu jako diví. Jen za poslední měsíc se do ní chystali tři muži. Jeden si natloukl o kamení, druhého včas zastavili na zábradlí strážníci. Koupele se dočkal až třetí z nich, ale zřejmě ani on nebyl uspokojen.
15.03.2017 14:35 |

podobné články

5 slavných žen, které si adoptovaly své psí mazlíčky: Podívejte se na jejich zachráněné chlupáče!

 
Nekupujte, adoptujte, to je heslo, kterým se řídí i některé světově proslulé celebrity. Nabádají tím své fanoušky, aby si raději adoptovali pejsky, kteří potřebují nutně nový domov. Podívejte se na celebrity, které tak už učinily a otevřely své domovy a srdce roztomilým mazlíčkům v nouzi.
22.10.2018 06:10 |

podobné články

Z královského soukromí: norská princezna ukázala přírůstek do rodiny

 
Královské rodiny ve Skandinávii stále častěji odhalují poddaným své soukromí. Švédská princezna Victoria pravidelně informuje o své rodině a nyní se fotkami z rodinného alba pochlubila i manželka norského prince Haakona Mette-Marit. Ukázala devět štěňat jejich fenky Milly Kakao. Další články k tématu: Norská princezna pomohla gayům, kteří si v Indii adoptovali dvojčata Norská korunní princezna je s nervy na dně Norský korunní princ se ožení se svobodnou matkou
13.05.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (514 článků)

Eltonu Johnovi adopce asi nevyjde, Ukrajina nechce dát dítě do péče gayům

 
Elton John se léta zdráhal pořídit si dítě s manželem Davidem Furnishem. Teď se však zakoukal do ukrajinského chlapce Lva a všechno je jinak. Náhle na adopci spěchá. Hned v úvodu však dostal pořádně přes prsty, Ukrajina nechce ani slyšet o tom, že by si sirotka Lva adoptovali právě dva gayové. Jenže britský hudebník se odmítá vzdát a využije pomoc právníků i své konexe.
14.09.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (536 článků) , David Furnish (92 článků)

Kočka přede hlasitěji než sekačka na trávu

 
Milujete vrnění své kočky? Pak vězte, že jeho intenzita je asi 20 až 30 decibelů, což se podobá šumu listí až šepotu. Kočka Smokey, kterou Ruth a Mark Adamsovi z britského Pitsfordu adoptovali, však vrní o průměrné intenzitě 80 decibelů a místy její vrnění dosáhne až neuvěřitelných 92 decibelů. Vydává tedy zvuk hlasitý jako zahradní sekačka.
22.02.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Adams (2 články) , Ruth Adams (1 článek)

Milující otec Brad Pitt o své dceři: Adopce jí zachránila život

 
Oblíbený americký herec Brad Pitt  (47) je přesvědčen, že by jeho nejstarší dcera Zahara (6), kterou společně s Angelinou  (36) adoptovali, zemřela, kdyby nebyla převezena z Afriky do Hollywoodu.
22.09.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1788 článků)

Vdovec po herečce Zuzaně Dřízhalové (†34) se raduje. Adoptovaný syn Jeník zůstává u něj

 
Vdovec po nedávno tragicky zesnulé hvězdě Velmi křehkých vztahů a Ordinace v růžové zahradě 2 Zuzany Dřízhalové (†36) Hynek Dřízhal (35) se sice stále nemůže vyrovnat se smrtí své milované manželky, ale přesto se na něj alespoň v něčem usmálo štěstí. Půlroční Jeníček, jehož se Zuzanou adoptovali teprve nedávno, zůstává v jeho péči.
01.10.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (85 článků) , Hynek Dřízhal (22 článků)

Vdovec po Zuzaně Dřízhalové (†36) se raduje. Adoptovaného syna mu nevezmou

 
Vdovec po nedávno tragicky zesnulé hvězdě Velmi křehkých vztahů a Ordinace v růžové zahradě 2 Zuzany Dřízhalové (†36) Hynek Dřízhal (35) se sice stále nemůže vyrovnat se smrtí své milované manželky, ale přesto se na něj alespoň v něčem usmálo štěstí. Půlroční Jeníček, jehož se Zuzanou adoptovali teprve nedávno, zůstává v jeho péči.
01.10.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (85 článků) , Hynek Dřízhal (22 článků)

Brad a Angelina darovali somálským dětem 6 milionů

 
Chtějí tak podpořit státy, kde adoptovali své tři děti.
21.10.2011 15:00 |

podobné články

Mauglí po africku: děti vyrůstají společně s gepardy

 
Když jihoafričtí manželé Schoemanovi loni adoptovali dvě mláďata geparda, netušili, že šelmy přilnou k jejich dvěma malým dětem a stanou se z nich nejlepší kamarádi. Tříletý Malan a patnáctiměsíční Kayla se s dnes ročními gepardy dělí o své hračky a mazlí se s nimi jako s běžnou kočkou domácí. Mnohým to připomíná příběh chlapce Mauglího z Knihy džunglí.
10.05.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kayla (8 článků)

Martinu adoptovali za podivných okolností! Pravé rodiče našla po 38 letech!

 
Krutě si zahrál život a především komunistické soudy s Martinou Čarnegovou (39) z Karlovarska. Stala se totiž obětí adopce na hraně zákona. Tak se stalo, že své pravé rodiče poznala až po 38 letech.
21.10.2013 07:10 |

podobné články

Královský výprodej: Princezna Mette-Marit prodává své věci na internetu

 
Norská korunní princezna Mette-Marit je známá svým elegantním a jednoduchým stylem. Nyní se manželka prince Haakona rozhodla některé kousky ze svého šatníku věnovat na charitu a prodat je na internetu. Další články k tématu: Z královského soukromí: norská princezna ukázala přírůstek do rodiny Norská princezna pomohla gayům, kteří si v Indii adoptovali dvojčata Norská korunní princezna je s nervy na dně
28.11.2013 16:45 |

podobné články