Bravo, Češky! Kvitová potká v semifinále Zakopalovou

Petra Kvitová postoupila do semifinále turnaje v New Havenu. Obhájkyně titulu otočila deštěm poznamenaný zápas s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou a vyhrála 2:6, 6:2, 7:5.
23.08.2013 07:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1490 článků)

Šafářová v Cincinnati vyřadila krajanku Zakopalovou. Čeká ji pětka Li Na

Tenistka Lucie Šafářová zvládla lépe český souboj na turnaji v Cincinnati a přes Kláru Zakopalovou postoupila do druhého kola. V něm nastoupí proti páté hráče světového žebříčku a vítězce letošního Roland Garros Číňance Li Na. Na další zápas se může těšit i Petra Cetkovská, jež po úspěšné kvalifikaci vyřadila Španělku Anabel Medinaovou Garriguesovou.
15.08.2011 22:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Kvitová zůstala ve fedcupovém týmu, kapitán nepovolá Zakopalovou

Česká tenistka Petra Kvitová bude v nominaci českého týmu pro víkendové semifinále Fed Cupu proti USA.
22.04.2009 15:09 |

Bravo! Kvitová udolala na French Open Švedovovou a je v semifinále

Petra Kvitová postoupila přes Kazašku Jaroslavu Švedovovou po velkém boji do semifinále dvouhry a čeká ji, stejně jako na Australian Open, Maria Šarapovová.
06.06.2012 16:35 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1490 článků)

Bravo! Kvitová vyřídila v Dubaji Radwaňskou a je v semifinále

Petra Kvitová je v Dubaji v semifinále. Ve čtvrtfinále vyřídila světovou čtyřku Agnieszku Radwaňskou z Polska 6:2, 6:4 a teď ji čeká bývalá světová jednička Caroline Wozniacká.
21.02.2013 21:05 |

Šafářová bude hrát se Zakopalovou v aréně Margaret Courtové

Na dvorci pojmenovaném po legendární Margaret Courtové dojde ve čtvrtek v Melbourne k českému souboji na tenisovém Australian Open. Jednatřicátá nasazená Lucie Šafářová se o postup do třetího kola utká s Klárou Zakopalovou. Do hry ve čtvrtek zasáhne celkem šest českých zástupců.
19.01.2011 10:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Pála nominoval Zakopalovou na finále Fed Cupu

Nehrající kapitán české tenisové reprezentace Petr Pála se rozhodl nominaci doplnit o Kláru Zakopalovou.
23.10.2011 18:40 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků)

Kvitová zahájila generálku na Wimbledon úspěšně. V Easbourne postoupila do 2. kola

Tenistka Petra Kvitová vstoupila do generálky na Wimbledon v Eastbourne vítězstvím 6:4 a 6:1 v prvním kole nad Rumunkou Monicou Niculescuovou. Český souboj vyhrála Lucie Šafářová, jež zdolala Kláru Zakopalovou 6:4 a 7:6. Vypadla také Kristýna Plíšková.
18.06.2013 16:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1490 článků) , Kristýna Plíšková (52 článků)

Medaile je díky tenisu jistá: oba debly i Kvitová jsou v semifinále olympiády!

Český tenis přiveze z olympiády v Riu de Janeiro minimálně bronzovou medaili. V ženské 4hře totiž postoupily do semifinále Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou i Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, oba páry mají rozdílné soupeřky. I pokud by své příští zápasy prohrály, střetly by se obě dvojice v boji o 3. místo. V semifinále je navíc i Petra Kvitová ve 2hře.
11.08.2016 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1490 článků) , Barbora Strýcová (195 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (133 článků) , Barbora Hlaváčková (5 článků)

BRAVO, PETRO! Kvitová má další titul, míří na Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Česká tenistka porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:00 |

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Bravo! Berdych porazil Federera, je v semifinále!

Tenista Tomáš Berdych by se díky postupu do semifinále US Open mohl posunout v žebříčku ATP ze sedmého na šesté místo, čímž by vyrovnal své maximum. Český hráč se do semifinále v New Yorku dostal po výhře nad Švýcarem Rogerem Federerem, který zůstane světovou jedničkou.
06.09.2012 10:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1394 článků) , Roger Federer (477 článků)

Kvitová se Zakopalovou jsou ve Wimledonu v osmifinále

Kvitová - Azarenková 7:5 a 6:0
26.06.2010 15:07 |

Kvitová se Zakopalovou jsou ve třetím kole, Rosol vypadl

Brazilec Thomaz Bellucci vyhrál v 1. kole nad Lukášem Rosolem po setech 6:2 a 7:6(4), mezi ženami vyhrála ve 2. kole Petra Kvitová nad Barborou Záhlavovou Strýcovou 6:1 a 6:3.
10.03.2012 11:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1490 článků) , Lukáš Rosol (599 článků)

Indian Wells: Kvitová je v osmifinále, čeká ji krajanka Zakopalová

Tenistka Petra Kvitová porazila ve třetím kole v Indian Wells ukrajinskou hráčku z kvalifikace Lesju Curenkovou 6:2 a 7:6. V osmifinále se turnajová pětka střetne s krajankou Klárou Zakopalovou.
11.03.2013 10:35 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1490 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Ostřílená Kvitová, nebo hladová Šafářová? Vše před semifinále Wimbledonu ukazuje na tu první

Po dlouhých 33 letech proti sobě v semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa stanou 2 české rodačky. Své předchůdkyně Martinu Navrátilovou a Helenu Sukovou dnes vystřídají aktuální česká jednička Petra Kvitová a dvojka Lucie Šafářová. V duelu velkých kamarádek je Kvitová jasnou favoritkou, ovšem Šafářovou požene dopředu velký hlad po úspěchu. Zápas začíná ve 14 hodin SELČ, přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport (sobotní finále bude dávat Nova).
03.07.2014 08:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1490 článků)

Kvitová vybojovala semifinále, Štěpánek zápas nezvládl

Záhlavová-Strýcová se Zakopalovou jsou ve finále deblu
16.06.2011 16:35 |

Bravo, Petro! Kvitová snížila na 1:2, rozhodne se v pondělí

Petra Kvitová to dokázala! Po hladce prohraném prvním setu se zvedla, zvládla dokonalý obrat a přehrála Saru Eraniovou 2:6, 6:2, 6:0. Českému fedcupovému týmu tak vykřesala naději, obhájkyně titulu tak mohou i dál pomýšlet na postup, i když po sobotě Češky prohrávaly s Italkami 0:2.
21.04.2013 11:25 |

BRAVO! Češky ovládly Fed Cup, rozhodující bod uhrála Kvitová

České tenistky potřetí v poslední čtyřech letech ovládly Fed Cup. Rozhodující bod ve finále proti Němkám zařídila Petra Kvitová proti Kerberové, kterou porazila 2:1 na sety!
09.11.2014 16:20 |