Článek

Bratři Langmajerovi: Jirka a Lukáš, talentovaní sourozenci, kteří se nepotkávají před kamerou ani v soukromí

 
Jiří Langmajer i jeho mladší bratr Lukáš jsou výrazné osobnosti české kultury, i když Lukáš žije trochu ve stínu slavnějšího bratra. Oba zdědili umělecké geny po otci, který byl hudebníkem a oba se také v životě museli poprat se svými démony.
14.10.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (584 článků)
Podobné články

Bratři Langmajerovi si spolu zahráli v seriálu: Po pár pivech se sotva udrželi na nohách

 
Sourozenci Jiří a Lukáš Langmajerovi dostali konečně příležitost poměřit před kamerou svůj herecký talent. Ve výsledku to ovšem dopadlo tak, že soupeřili v tom, kdo má větší výdrž při pití alkoholu.
09.10.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Langmajer (93 článků)

Lukáš Langmajer: Po premiéře Babovřesek lezl do Vltavy! A vyhrál sex...

 
Jakmile vidí řeku, bratři Jiří (48) a Lukáš (34) Langmajerovi odhazují svršky a po hlavě skáčou do vody. Jiří si ve Vltavě zaplaval nedávno s otužilci, jeho bratr Lukáš se nenechal zahanbit a po premiéře Babovřesek 3 se svlékl do půl těla a po vzoru bráchy tam vlezl také. Vyhecovala ho jeho žena, která sázku prohrála a platit bude sexem...
22.01.2015 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Langmajer (93 článků)

Svatba jako řemen: Bývalý youtuber Jirka Král do toho praštil s půvabnou Karolínou

 
Bývalý youtuber Jirka Král (30) do toho po třech letech vztahu konečně praštil. Letošní léto se nese v duchu těhotenství, svateb a porodů. Tím se evidentně inspiroval i Jirka, který pojal za svoji ženu půvabnou Karolínu Benešovou. Jirka s Karolínou randí od roku 2017 a moc jim to spolu podle fanoušků sluší. S radostnou novinkou se Jiří pochlubil na sociálních sítích.
27.08.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (96 článků) , Jiří Král (96 článků)

Stav Jiřího Langmajera děsí psychology. Strachují se, že si vezme život

 
Nedávný článek Super.cz o Jiřím Langmajerovi (44), v němž je popsáno jeho přiznání potíží s penězi, alkoholem a prostatou , vyburcoval psychology, aby začali jednat. Naší redakci se už dokonce ozvali dva z nich, kteří se nabízí, že herci poskytnou svou odbornou pomoc. Dokonce již předvídají, co se stane, když Langmajerovi nikdo nepomůže.
10.05.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (584 článků)

NS potvrdil radnímu Langmajerovi podmínku za smrtelnou nehodu

 
Nejvyšší soud potvrdil tříletý podmíněný trest a zákaz pět let řídit automobil pražskému radními Martinu Langmajerovi (ODS). Radní v září roku 2007 jel po strakonické rychlostní silnici a u Mokrovrat na Příbramsku narazil zezadu do vozu v odstavném pruhu. Mladá žena na místě podlehla zraněním, její dcera má dlouhodobé psychické problémy.
20.04.2010 09:55 |

podobné články

Krásná Vágnerová: Ukazovala bradavky Langmajerovi!

 
Pověst lamače ženských srdcí už Jiřímu Langmajerovi (47) zřejmě nikdo neodpáře. Filmoví scenáristé ji totiž jaksepatří přiživují. Teď mu do postele poslali nahou Hanu Vagnerovou (30). Stane se jeho milenkou i v reálném životě, jak je u »Langoše« zvykem?
05.01.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (584 článků) , Hana Vagnerová (159 článků)

Krásná Vágnerová: Ukazovala bradavky Langmajerovi!

 
Pověst lamače ženských srdcí už Jiřímu Langmajerovi (47) zřejmě nikdo neodpáře. Filmoví scenáristé ji totiž jaksepatří přiživují. Teď mu do postele poslali nahou Hanu Vagnerovou (30). Stane se jeho milenkou i v reálném životě, jak je u »Langoše« zvykem?
05.01.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (584 článků) , Hana Vagnerová (159 článků)

Bratři Jiří a Lukáš Langmajerovi: Vztahy na bodu mrazu!

 
Jsou jedné krve, nejspíš by na to ale občas raději zapomněli. Jiří Langmajer (50) si nedávno postěžoval, že se svým bratrem prohodí sotva pár slov. To, že jsou jejich vztahy na bodu mrazu, teď nepřímo potvrdil i Lukáš Langmajer (36).
01.06.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (584 článků) , Lukáš Langmajer (93 článků)

Bratři Ivan a Ondřej Trojanovi: Sourozenci na ostří nože! Proč se pohádali?

 
Při prvním společném natáčení filmu Želary jim to šlo skvěle. Starší z bratrů Trojanových Ondřej (60) za kamerou, mladší Ivan (55) před ní. Znělo to jako výtečný nápad, ale mezi sourozenci vznikalo na place při natáčení nové černé komedie Bourák pnutí, které se občas strhlo v hlasitou hádku před celým štábem!
11.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (80 článků) , Ivan Ivan (2182 článků)

Chytří a talentovaní imigranti zachrání naší ekonomiku? Europoslanec Zdechovský se chytá za hlavu a přidává tvrdá data

 
Populační růst v posledních desetiletích znatelně poklesl. Hrozí tak, že bez dětí nebude dost pracovních sil a bez pracovních sil nebude mít kdo vydělat na důchody a třeba i lékařskou péči a školství zdarma? Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) poukázal na to, že někteří i na takovou situaci už mají zázračný recept. Přijatelnou alternativu k rození dětí je podle některých přistěhovalectví. „Masová imigrace ale nutně neznamená, že k nám půjdou pouze ti „chytří a talentovaní“,“ upozorňuje ve svém textu na serveru NeviditelnýPes.cz euposlanec, podle kterého nelze spoléhat na to, že ekonomiku záchrání příliv lidí zvenčí.
27.07.2018 11:25 |

podobné články

Jirka Mádl: Víme, čemu neodolá!

 
Herec Jirka Mádl (23) propadl už před několika lety sběratelské vášni. A na co je sympatický umělec zatížený? Bude to zřejmě překvapení, ale Jirka neumí odolat cukru!
11.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (544 článků)

Zapomenutý pseudozpěvák Jirka Koběrský se rozhodl natočit klip, který vám způsobí rakovinu hlavy

 
Je naprosto v pořádku, že nevíte, kdo je "Jirka Koběrský":http://www.extra.cz/tema/jirka-kobersky (33). Tento rádoby zpěvák před patnácti lety vystupoval se svým bratrem a zjevem jménem Attila, který vypadal jako "Michal Penk":http://www.extra.cz/tema/michal-penk (45) po šedesáti letech závislosti na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, ve skupině s názvem V.I.P.
18.09.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

Ferjenčík a Richterová: Táta nám zakázal mluvit o politice u oběda, říkají pirátští sourozenci

 
Olga Richterová (36) a Mikuláš Ferjenčík (34) jsou v samostatné české historii vůbec prvními sourozenci v jedné politické straně, kteří se dostali do Sněmovny. Unikátními je dělají i jejich funkce u Pirátů. Olga má na starost výdaje, Mikuláš pak řeší, aby na ně byly peníze. Politika se tak stala jejich denním chlebem, ne všem je to ale po chuti. "Občas už lidé z našeho okolí chtějí řešit jiné věci, třeba vnoučata, synovce a podobně," říkají sourozenci v rozhovoru pro eXtra.cz. 
14.06.2021 08:40 |

podobné články

Z toho spadnete ze židle: Jirka Mádl a jeho šílený novoroční přípitek

 
Jirka Mádl natočil opravdu originální novoroční přípitek, ve kterém všem přeje kromě zdraví a štěstí taky pořádnou dávku smyslu pro humor. "Pořád nás straší s tím, jak se příští rok budeme mít blbě, jaká to bude krize, ale na nás si nepřijdou. My jsme Češi a my se umíme těmto věcem smát," říká Jirka, který naráží na svou roli ve filmu Probudím se včera, kde o smích opravdu nouze nebude.
30.12.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (544 článků)

Exkluzivně: Sebevrah, kterého zachránil Pomeje, promluvil: Jirka patří na Hrad

 
Když rozhlasový a nyní i televizní moderátor Jiří Pomeje  (47) v prosinci zabránil sebevraždě muže , kterému opilý řidič zabil manželku, zpráva obletěla republiku. S mužem ale až doteď novináři neměli šanci mluvit. V sobotu se Jirka objevil na roadshow pro fanoušky rozhlasové stanice Frekvence 1 a donutil šílejcí dav Pomejeho příznivců ke skandování: Jirka na Hrad! „Zasloužil by si to, pomáhá lidem,“ svěřil se Super.cz zachráněný postarší muž.
26.03.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1768 článků)

„Malý velký frajer“ Jirka (13): Chlapce po posměchu od spolužáků ocenila za roušky armáda i ministryně

 
Třináctiletý Jirka Ž., který šil roušky pro své spolužáky, se ponejprve ve škole setkal s výsměchem. Nyní jeho dobročinnost a úsilí sklízí plody a Jirka dokonce získal ocenění přímo od armády. Chlapec se den poté osobně setkal s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou, která si několik roušek z chlapcovy „dílny“ koupila. Jirkův příběh nekončí, naopak pokračuje dál.
20.10.2020 19:45 |

podobné články

Sourozenci slavných: Vyfasovali horší geny...

 
Když Bůh rozdával sexappeal a krásu, tak ne vždy ve frontě stáli sourozenci slavných hvězd. Na druhou stranu, málokdy se ví, jak bratr nebo sestra celebrity vypadá. A to je možná důvod, proč tolik nezáří jako jejich slavní sourozenci.
28.03.2012 05:15 |

podobné články

Sourozenci (†39) a (†35) podlehli koronaviru týden po sobě. Po samoživitelích zůstaly děti

 
Pandemie onemocnění covid-19 píše kruté příběhy. Sourozenci Adelita (†39) a Nicolas (†35) zemřeli na koronavirus jen týden po sobě. Kromě toho, že si byli bratrem a sestrou, panovalo mezi nimi i blízké přátelství, informuje americká stanice CNN. Svědectví o jejich osudu novinářům zprostředkovali pozůstalí sourozenci Daniel a Jesusa.
19.12.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (376 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků)

Patricie Pagáčová neutekla před pomlázkou Ondřeje Rychlého. Má herečka ráda letitou tradici?

 
Mají za sebou líbací i postelovou scénu a v seriálu Modrý kód tvoří zamilovaný pár. Řeč je o hercích Ondřeji Rychlém a Patricii Pagáčové  (31) . Nyní je aktuální situace na čas rozdělila, takže se nepotkávají ani před televizními kamerami.
13.04.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Rychlý (39 článků)