Článek

Bratr Bendiga má Českého lva. Nejemotivnější děkovná řeč plná emocí mířila k Mišíkovi

 
K herectví i hudbě tíhl už od dětství a vystupovat bylo vždy jeho snem. Nyní Marsell Bendig, mladší bratr zpěváka Honzy Bendiga, za svůj herecký výkon ve filmu režiséra Adama Sedláka BANGER. získal Českého lva. Během předávání se rozbrečel a přiznal, že si to přál už od dětství. 
04.03.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (343 článků) , Adam Sedlák (6 článků)
Podobné články

Obří úspěch Marsella Bendiga: O děkovačce na lvech, dojetí z Mišíka, lásce a ejchuchu až do poledne

 
Herec a zpěvák Marsell Bendig (24) byl ještě před uplynulým víkendem známý jen v určitých kruzích, v sobotu se mu ale změnil život, když za svou druhou příležitost ve filmu získal sošku Českého lva pro nejlepšího herce ve vedlejší roli. Jak, s kým a jak dlouho slavil, jak to má s láskou, proč takhle říká Adamu Mišíkovi a co ho nejvíc dojalo při emotivní děkovací řeči, to prozradil eXtra.cz.
07.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (315 článků)

Vtipná děkovná řeč Marthy Issové. Říkala jsem, že nespím s režiséry, ale už to není pravda, smála se

 
Martha Issová (41) vybojovala na jubilejním 30. ročníku Českého lva. Půvabná herečka byla nominována v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli za ztvárnění autistické dívky Terezy v komediálním dramatu Buko. Během předávání pronesla vtipnou děkovnou řeč, kterou pobavila celý sál. 
04.03.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martha Issová (356 článků)

Nová hvězdná láska? Tereza Voříšková se hodně nápadně měla k mladíčkovi Adamovi Mišíkovi

 
Mohla by být jeho starší sestrou, ale zatím to spíš vypadá, že jeho možná pro tohohle mládence něčím mnohem víc! Tereza Voříšková  (26) se v pátek na módní přehlídce v Praze na Strahově tiskla k mláděti Adamu Mišíkovi a jejich pohledy a jiskření mezi nimi jako by mluvily za vše!
19.03.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (431 článků) , Adam Mišík (315 článků)

Válka hezounů: Timmy White vrátil úder Adamu Mišíkovi

 
V hudebním rybníčku mladých hvězd do vře. Zpěvák Adam Mišík se opřel do svého konkurenta a kolegy Timmyho Whitea, kvůli své přítelkyni, která před ním chodila právě s Timmym. Mladý zpěvák a youtuber na odezvu dlouho nečekal a Mišíkovi vrátil úder.
22.03.2016 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (315 článků) , Timmy White (3 články)

Prince znovu ožije! Díky Mišíkovi!

 
Přestože svět nečekaně a náhle opustil americký zpěvák Prince (†57), díky Adamovi Mišíkovi (18) legenda hudební scény opět ožije. A to už dnes večer v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas!
23.04.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (315 článků)

Praha 7 udělí čestná občanství, mimo jiné hudebníku Mišíkovi

 
Vedení radnice Prahy 7 dnes udělí v Letenském zámečku čestná občanství publicistovi Jiřímu Černému, hudebníkovi Vladimíru Mišíkovi, básníku Karlu Šiktancovi a výtvarnici Martině Špinkové. Cenu Prahy 7 pak dostanou výtvarnice a ilustrátorka Kornelie Němečková a technologický vývojář Josef Průša. Radnice v minulosti udělila čestná občanství více než třicítce osobností.
06.11.2019 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Mišík (132 článků) , Jiří Černý (208 článků) , Jiří Černý (208 článků) , Josef Černý (29 článků)

Nejemotivnější filmové scény všech dob

 
Zajímavý výsledek přinesl průzkum webových serverů Filmclub a LoveFilm mezi britskými filmovými fanoušky na téma nejemotivnější filmová scéna všech dob. Na pomyslný vrchol se totiž na prvních čtyřech příčkách umístily tři dojemné úryvky ze snímků určených pro děti. První místo přitom jednoznačně obsadilo loučení E.T. Mimozemšťana, který ze Země odlétá zpátky domů.
17.03.2011 15:25 |

podobné články

Kdo měl nejemotivnější předvolební rétoriku? Jednoznačně Svobodní a Okamura, říká analytik Milan Petrák

 
Nejemotivnější výrazy v předvolební komunikaci letos podle lingvistické analýzy používali Svobodní a hnutí SPD Tomia Okamury. Svou rétoriku přitvrdily i tradiční strany, nejvíce ODS. Nejracionálnější byli Zelení, STAN a Piráti, uvedl datový analytik Milan Petrák ze společnosti Bisnode, která se na základě analýz věnuje předpovídání zákaznického chování.
24.09.2018 19:55 |

podobné články

Přítel Bendiga u soudu: Během závěrečné řeči se málem rozplakal. Mluvil o Věře Bílé a nezištné pomoci

 
Kauza týkající se údajného kuplířství v pražské gay clubu Escape měla ve středu u pražského soudu emotivní závěr. Lukáš R., obžalovaný přítel zpěváka Jana Bendiga přednesl závěrečnou řeč, během které se málem rozplakal. Hájil se, že se jen snažil dělat svou práci, co nejlépe to jde nebo o tom, že nezištně pomáhal například romskému boybandu z Chánova nebo již zemřelé zpěvačce Věře Bílé. Tvrdí také, že řada mladíků, co v klubu pracovali, se ho spíše snažila pomluvit.
26.11.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (163 článků) , Jan Bendig (343 článků)

Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu

 
Zatímco třiapadesátiletá Madonna předvedla během přestávky Super Bowlu fantastickou show, její nejstarší bratr Anthony Ciccone si s partou rozložil stan před stadionem. Pětapadesátiletý bezdomovec se do Indianopolisu dostal díky rozhlasové stanici KLT. Další články k tématu: Christopher Ciccone představil v Praze život sestry Madonny Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci
09.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Madonnin bratr režíroval její turné, teď na Slovensku navrhuje boty

 
Jednapadesátiletý Christopher Ciccone se proslavil hlavně tím, že napsal knihu o životě se svojí slavnou sestrou. Madonna s ním pak několik let nemluvila. Christopher, který kdysi režíroval a vymýšlel její turné, teď pracuje coby návrhář bot pro obuvnickou firmu na Slovensku. Další články k tématu: Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu
21.04.2012 15:52 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

BANGER. je jedním z nejprogresivnějších filmů v Česku: Režiséra přitom nechtěli na FAMU

 
Snímek BANGER. byl jedním z největších českých překvapení loňské filmové sezony. A to jak po celkové stránce, tak i té dílčí. V hlavní roli zazářil zpěvák Adam Mišík, v té vedlejší pro změnu Marsell Bendig. Oba také za svůj výkon získali nominaci na Českého lva, kterou nakonec proměnil bratr Jana Bendiga. Progresivní režisér Adam Sedlák v rozhovoru pro Český rozhlas Vltava prozradil, že se téma jeho díla rodilo za pochodu. 
06.03.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (315 článků) , Jan Bendig (343 článků) , Adam Sedlák (6 článků)

Marsell Bendig zase v roli narkomana. Kokain provází jeho hereckou kariéru

 
Herec a držitel Českého lva za nejlepší výkon ve vedlejší roli Marsell Bendig je jedním z hlavních hrdinů nového seriálu TV Prima Banáni. Mladší bratr zpěváka Honzy Bendiga diváky rozhodně nezklame, střihne si totiž postavu mladého potetovaného rappera, který má sklon k požívání a prodeji návykových látek. V rozhovoru pro eXtra.cz ale prozradil, že doufá, že se nestane mužem jedné role. 
15.03.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (343 článků)

ČESKÉ TITULKY: Děkovná řeč Leonarda DiCapria po získání prvního Oscara

 
Leonardo DiCaprio získal cenu nejvyšší, jaké může herec dosáhnout. Filmová akademie mu udělila Oscara, a jelikož si na něj musel počkat nekonečně dlouhých šest nominací, svoji děkovnou řeč si oprávněně užil.
29.02.2016 13:05 |

podobné články

Krainová paroduje vítěze Oscarů DiCapria! Její děkovná řeč nemá chybu

 
Simona Krainová (43) po vzoru britské modelky Cary Delevingne (23) natočila v mobilní aplikaci děkovnou řeč Leonarda DiCapria (41).
29.02.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2253 článků) , Cara Delevingne (239 článků)

Zdeněk Svěrák má Českého lva jistého, kdo další?

 
Cenu za mimořádný přínos české kinematografii přisoudila Česká filmová a televizní akademie Zdeňku Svěrákovi (74). Převezme ji při sobotním finálovém večeru Českého lva, který bude Česká televize vysílat z pražské Lucerny. Kdo další z nominovaných si odnese sošku českého lva?
04.03.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (377 článků)

Českého lva 2018 rozdrtil film Bába z ledu: Zazářila Banášová i Kaiser

 
Moderování Českého lva se po roce ujala půvabná Adela Banášová (37). Nutno říct, že výkon podala na jedničku. Dokonce byla místy velmi vtipná a publikum to náležitě ocenilo bouřlivým potleskem. Českého lva ovládl film Bába z ledu, který proměnil hned šest nominací. Komu se večer podařil a kdo značně pokulhával?
10.03.2018 23:25 |

podobné články

Toto rozkryla Jana Bobošíková: Ivo Mathé přiklepává dotace Ivu Mathému. A další jména. Lítají v tom peníze koncesionářů ČT

 
Poslední ročník Českého lva proslavili sundané roušky herců. Prezidentka Institutu svobody a demokracie Jana Bobošíková se však zaměřila na něco jiného. Kdo na Českého lva dává peníze. Je to nepřekvapivě daňový poplatník. Ale hlavně, o tom, kolik se z různých fondů pošle na Českého lva, spolurozhoduje ten, kdo udělování ceny šéfuje. Bývalý generální ředitel ČT Ivo Mathé.
16.03.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (900 článků)

Českého lva pro nejlepší film dostalo 28 filmů. Podívejte se, které jsou nejlepší podle diváků

 
Český lev se předával už osmadvacetkrát. Stejný počet filmů se tak může pyšnit titulem nejlepší film svého roku. Vůbec prvním filmem, který Českého lva za nejlepší film obdržel, se stala Šakalí léta Jana Hřebejka z roku 1993. Zatím posledním držitelem je Šarlatán Agnieszky Hollandové z roku 2020. Jak si ovšem jednotliví vítězové stojí proti sobě? Podívali jsme se na deset nejlépe hodnocených vítězů Českého lva.
16.01.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků)