Článek

Brankář Dominik Hašek se prý chce vrátit do NHL

 
Hokejový brankář Dominik Hašek by se po čtyřech letech mohl vrátit do NHL. Sedmačtyřicetiletý gólman podle deníku Sport plánuje další návrat a jeho jednoznačnou prioritou je kanadsko-americká soutěž. Hrdina olympijských her v Naganu i jeho agent Rich Winter už údajně začal jednat s možnými zájemci o jeho služby, mezi kterými jsou prý Detroit a Buffalo. Tedy kluby, za které Hašek v minulosti chytal.
25.05.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)
Podobné články

Legendární brankář Dominik Hašek ukončil kariéru: NHL už nezavolá!

 
Tak moc se chtěl vrátit do NHL a pokusit se ještě jednou zvednout nad hlavu slavný Stanley Cup.  Dominik Hašek (47) během výluky sháněl angažmá ve farmářské AHL, kde se chtěl rvát o místo a čekat na začátek zámořské soutěže. Marně! Slavný hokejový brankář s bruslemi, vyrážečkou i lapačkou praštil...
10.10.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

U těch c*kánů špinavejch." Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že "nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů" se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Martin Hašek (105 článků)

„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že „nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů“, se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Martin Hašek (105 článků)

VIDEO Dominik Hašek: Bude si muset kvůli dceři pořídit brokovnici?!

 
Pokud je brankář Dominik Hašek žárlivým otcem, nastávají mu krušné časy. Jeho dcera Dominika (15) uspěla v show Česko Slovensko má Talent nejen svým zpěvem, ale i svou vizáží. Jak se říká, na odhánění nápadníků si teď bude hokejový brankář možná muset pořídit zbraň.
09.09.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Senzace: Legendární brankář Dominik Hašek pomáhá paní Michalákové, které sebralo děti Norsko

 
Případ dvou chlapců, kteří byli odebráni české matce Evě Michalákové ve Finsku získává širokou podporu. Dokonce i od nejúspěšnějších českých sportovců. Do čela Petičního výboru na podporu návratu dětí Michalákových do ČR se postavil i legendární brankář české hokejové reprezentace Dominik Hašek.
05.02.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Rusko z Krymu! Dominik Hašek „dohrává“ kauzu Koněv. A Jiří Drahoš chce víc

 
Po vzkazu šéfa ruské diplomacie Lavrova, že vymlouvat se na vlastnictví sochy je dětinské a pomník se bude muset vrátit na své místo, se už ozvaly hlasy, které se shodují v jednom prohlášení: „Česko není gubernie“. Prohlásili to např. senátor Jiří Drahoš nebo poslanec Martin Kupka (ODS). Senátor Drahoš čeká, že ministr zahraničí Tomáš Petříček Lavrova „odkáže do patřičných mezí“. Markéta Adamová Pekarová navrhla, že by se o navrácení pomníku dalo mluvit, až Rusko vrátí Krym. Ale o tom zase nechtěl slyšet bývalý brankář Dominik Hašek.
16.05.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Jiří Drahoš (1168 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Hašek na Hrad? „Kretén,“ ujelo Pavlu Novotnému. Ale brankář to možná myslí vážně

 
Slavný hokejový brankář Dominik Hašek, který hájil českou svatyni v Naganu a zásadním způsobem dopomohl českému týmu k zisku zlaté medaile, věří, že by se mu mohlo dařit i jako českému prezidentovi. A zatímco starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) touto ambicí takřka vyděsil, místopředseda Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar konstatoval, že Hašek může klidně zkusit zabojovat o Hrad.
21.04.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Pavel Novotný (1021 článků) , Radek Novotný (35 článků) , Radek Novotný (35 článků)

Legendární brankář Hašek: Poprvé se ženou!

 
Tak to tu ještě nebylo. Věhlasný hokejový brankář Dominik Hašek (47) se objeví v počítačové hře NHL 2013, i kdyby v zámoří už nikdy nepůsobil. Bude totiž v týmu legend a kapitánku mu poprvé v historii virtuálního světa bude dělat žena.
02.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Drsný krach manželství: Dominik Hašek se po 23 letech rozvádí!

 
Tak tohle nikdo nečekal. Hokejový bůh, brankář Dominik Hašek, se rozvádí. S manželkou Alenou již půl roku žijí odděleně a rozvodové papíry jsou podány. "Ano, rozvádíme se. Je smutné, že jsme po vztahu, který byl mezi námi téměř 30 let, nenašli způsob, jak v něm dál pokračovat," potvrdil informace o rozvodu sám Hašek.
16.11.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Ser*me na sirotky! Dominik Hašek a Pekarová Adamová střílejí po Maláčové ostrými

 
Hokejový brankář Dominik Hašek se obul do ministryně práce a sociální věcí Jany Maláčové (ČSSD). Ta upozorňovala na nutnost ohradit se proti dětské práci, což se Hašek rozhodl razantně okomentovat a připomenul jí kauzu řeckých sirotků. „Sere.e na sirotky,“ vmetl Maláčové. Přidala se i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
13.06.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Národ zuří. Dominik Hašek si ale libuje: Ti klečící fotbalisté? Krása. Správné!

 
Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek ocenil překvapení, které ve středu přinesli čeští fotbalisté ve skotském Glasgow. Ti sice nepřekvapili výsledkem, jelikož hned od šesté minuty prohrávali, nýbrž pokleknutím na podporu aktivistického hnutí Black Lives Matter. Přestože mnozí diváci přenos zápasu znechuceně vypínali i bez sledování trápení českého týmu na hřišti, Hašek si liboval. „Bylo krásné, když jsem jako sportovec mohl podpořit něco, o čem jsem byl přesvědčen, že je správné,“ započal svůj rozbor a zamyslel se, čím se podpora BLM liší od „zakázané“ podpory válečným veteránům.
18.10.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Matter Matter (101 článků)

Dominik Hašek odmítl hrát proti Jágrovi: Konec kariéry už v sobotu?!

 
Seděl v hledišti O2 areny a přál si, aby Jágr prohrál. Dávná rivalita? Kdepak. Hokejový brankář Dominik Hašek (47) jen fandil Pardubicím, kde trénuje a stále sní svůj sen o návratu do NHL. „Ale ta Jágrmánie mě baví, pro hokej je to jen dobře,“ řekl.
27.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Hašek a Šmuclerová se rozešli. Kde nyní bude Dominik bydlet?

 
Šéfka vydavatelského domu CNC Libuše Šmuclerová (52) a bývalý hokejista Dominik Hašek (50) se po 3,5 letech rozešli. Dominik Hašek bere krach vztahu na sebe.
13.08.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Libuše Šmuclerová (44 článků)

Další velký comeback? Gólman Hašek uvažuje o návratu do NHL

 
Hokejový brankář Dominik Hašek uvažuje o návratu do zámořské NHL, kde se dvakrát radoval ze zisku Stanley Cupu.
25.05.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

V NHL nás učili, jak nakládat s penězi, prozradil Dominik Hašek

 
Pochybovat o sobě je naprosto normální. Každý to tak má, říká hokejista Dominik Hašek (53). Na Rádiu Impuls také zavzpomínal na své začátky, kdy se mu v Americe moc nedařilo, chtěl to zabalit a vrátit se domů.
20.12.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

TO JE MAZEC: Dominik Hašek si dá rok pauzu, pak chce ale zase chytat!

 
Brankář Dominik Hašek vyhlásil pro příští sezonu přestávku v kariéře, i v 46 letech ale myslí na další návrat.
24.05.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Do boje za vrácení českých dětí z Norska se zapojila hokejová legenda Dominik Hašek

 
Rodina Michalákových, která již čtvrtým rokem marně bojuje s norskou sociální službou Barnevern o vrácení bratrů Denise a Davida, získala významného podporovatele. Za návrat obou dětí do Česka chce bojovat i legendární hokejový brankář a olympijský šampion Dominik Hašek.
05.02.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Dominik Hašek: Rozvádím se! Majetek už jsme si rozdělili!

 
Tak to je šok! Legendární hokejový brankář Dominik Hašek (47) se rozvádí s manželkou Alenou (47). Po 23 letech společného soužití! Není v tom prý žádná jiná žena. Manželé Haškovi si prostě přestali rozumět...
16.11.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)

Lezeš Zemanovi do pr...! Zahradil pochválil prezidenta a strhla se lavina. Dorazil to Dominik Hašek

 
Prezident Zeman svým vánočním poselstvím zřejmě šlápl mnohým na kuří oko, když objasnil svůj postoj ke změně klimatu. Když s ním europoslanec Zahradil souhlasil, byl kritizován, že se nevyzná v ekonomii a vědě obecně, že je sobec a bolševik, či dokonce Zemanův „vlezdoprdelka“. A ozval se i brankář Dominik Hašek. Prý radši bude chudší a „podřeže si větev“, než aby riskoval umírání kdekoli. Chtěl by, aby Česko bylo v ekologickém myšlení vzorem.
27.12.2019 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků)