Brankář Blažek: Penaltu jsem vyrobil, tak jsem ji i chytil

Fotbalisté Sparty v prvním utkání 3. předkola Ligy mistrů porazili Panathinaikos Atény 3:1, ale shodují se: "Odveta bude hodně těžká.“
29.07.2009 09:05 |

Neuvěřitelný brankář! Chytil penaltu a ihned poté dal gól

Životní půlminutu své fotbalové kariéry prožil v portugalské regionální lize brankář Bruno Fonseca. Gólman amatérského klubu Águias da Musgueira nejprve chytil penaltu a z následného výkopu sám skóroval.
03.04.2013 14:30 |

Čeští fotbalisté remizovali v Dánsku, Čech chytil penaltu

Čeští fotbaloví reprezentanti se rozloučili s letošním rokem bezbrankovou remízou v středečním přípravném utkání s Dánskem. Zápas v Aarhusu příliš šancí nenabídl. V prvním poločase měli blízko ke gólu domácí, ale brankář Petr Čech chytil penaltu.
20.11.2010 21:21 |

Osobnosti: Petr Čech (1125 článků)

Chelsea jen remizovala s Fulhamem, Čech navíc chytil penaltu

Fotbalisté Chelsea ztratili v dohrávce anglické ligy další body. Bezbrankovou remízu s Fulhamem navíc v samotném závěru zachránil brankář Petr Čech, jenž v nastavení chytil Clintu Dempseymu penaltu.
15.02.2011 08:55 |

Sledovali jsme: Češi zlomili Maltu, vyhráli 3:1 a gólman Čech chytil penaltu

Čeští fotbalisté vyhráli v Plzni druhý zápas kvalifikace MS 2014 nad Maltou 3:1. Ve 34. minutě otevřel skóre Gebre Selasie, brzy ale vyrovnal Briffa. Vedení Čechům vrátil Pekhart, po něm se trefil i Rezek. V poslední minutě chytil penaltu Petr Čech.
12.10.2012 17:10 |

Osobnosti: Petr Čech (1125 článků) , Jan Rezek (42 článků) , Tomáš Pekhart (57 článků) , František Rajtoral (54 článků)

Tom Starke dělá v Bayernu jen náhradníka. V zápase s Norimberkem ale dostal šanci a povedl se mu skvělý zákrok. Penaltu chytil hlavou.
15.04.2013 08:15 |

Drobný chytil penaltu a pomohl Hertě k remíze

Brankář Herthy Berlín Jaroslav Drobný zneškodnil v 19. kole německé fotbalové ligy penaltu a pomohl domácímu týmu k bezbrankové remíze s Mönchengladbachem.
23.01.2010 18:35 |

Osobnosti: Jaroslav Drobný (43 článků) , Jaroslav Drobný (43 článků)

Neuer: nevím, jestli bych chytil Pirlovi penaltu

Německý fotbalový brankář Manuel Neuer si není jistý, zda by dokázal ve čtvrtečním semifinále mistrovství Evropy proti Itálii chytit Andreu Pirlovi penaltu ve stylu Antonína Panenky, kterou se blýskl ve vítězném čtvrtfinále proti Anglii.
26.06.2012 15:35 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků) , Manuel Neuer (27 článků)

Brankář Čech nastoupil v poháru z lavičky a hned chytil penaltu

Střídající brankář Petr Čech byl ústřední postavou středečního zápasu čtvrtého kola anglického Ligového poháru. Český fotbalista nahradil v druhém poločase mezi tyčemi vyloučeného Rosse Turnbulla a hned zlikvidoval pokutový kop. Chelsea i díky jeho přispění zvítězila nad Evertonem 2:1 v prodloužení.
27.10.2011 08:45 |

Čech sice chytil penaltu, v TITUL už ale moc nevěří

Kdyby nebylo Petra Čecha, odjede Chelsea z Fulhamu s prázdnou. Český gólman totiž v nastaveném čase lapil špatně kopnutou penaltu Dempseyho a zápas tak skončil 0:0.
15.02.2011 15:55 |

Fotbalista z pole musel v mexické lize zastoupit za vyloučeného brankáře a chytil penaltu.
18.10.2010 14:55 |

Chytil penaltu a slavil. Za drsné gesto dostal červenou

Do konce nedělního utkání ázerbajdžánské ligy mezi zbývalo 16 minut a ještě nepadl ani jeden gól. Tým Quabala kopal penaltu, ale polský gólman Rəvanu Lukasz Sapela se vytáhl.
26.02.2014 08:30 |

Ministr Blažek čelí trestnímu oznámení kvůli angažmá v kauze Diag Human

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) čelí kvůli svému někdejšímu angažmá v kauze Diag Human trestnímu oznámení. Blažek ve sporu s touto společností zastupoval stát a Obecně prospěšná společnost Acta non verba má za to, že se dopustil hned několika trestných činů včetně podvodu. V úterý to oznámili ředitel Acta non verba Vojtěch Razima a publicista Jan Urban. Blažek obvinění odmítl.
31.07.2012 13:30 |

Osobnosti: Jan Urban (81 článků) , Pavel Blažek (563 článků)

Blažek: Hasenkopf si kompenzuje frustraci ze ztráty místa na Hradě

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) zvažuje právní kroky proti poradci Kanceláře prezidenta republiky Pavlu Hasenkopfovi, který uvedl, že lednovou amnestii připravilo ministerstvo spravedlnosti. Blažek takové tvrzení odmítá. Hasenkopf vyslovil pochybnosti o tom, že Blažek může mít přehled o práci všech zaměstnanců svého úřadu. Podle premiéra Petra Nečase (ODS) o autorství amnestie není sporu, neboť se k němu opakovaně přihlásil bývalý prezident Václav Klaus.
02.05.2013 10:30 |

Osobnosti: Václav Klaus (9789 článků) , Petr Nečas (9309 článků) , Pavel Blažek (563 článků) , Pavel Nečas (446 článků)

Historik Blažek z ÚSTRu: Babiš s StB prostě spolupracoval. Tečka. Pak se posmíval KSČM, že si dárek k výročí VŘSR moc nedala

Historik Petr Blažek dal v rozhovoru pro server Info.cz jasně najevo, co si myslí o zastírání faktů. Odsuzuje ho. A hned přidal jeden příklad – spolupráci vítěze voleb s komunistickou Státní bezpečností. Blažek ani v nejmenším nepochybuje, že Babiš s StB spolupracoval. Není prý správné dodávat k tomu slovo údajně. Prostě spolupracoval. Tečka. To však nebylo to jediné, co Blažek řekl. Pořádně se obul i do Tomia Okamury (SPD), do Josefa Skály (KSČM) či do prezidenta Zemana.
18.11.2017 18:35 |

Osobnosti: Petr Zeman (329 článků)

Díky, Done Andy. Ódéesák „Don Pablo“ Blažek bavil sněmovnu

Ve sněmovním sále v úterý chvíli panovalo veselo. O odlehčenou atmosféru se při schvalování pořadu schůze postaral exministr spravedlnosti Pavel Blažek z ODS. Utahoval si z přezdívky „Don Pablo“, kterou mu vymysleli jeho odpůrci kvůli vlivu v brněnské politice. „Nezemřu jako nějaký obyčejný Blažek. Hřbitovy jsou plné Blažků,“ bavil kolegy Blažek a pak recitoval, co chce mít jednou na hrobě.
23.10.2018 21:50 |

Osobnosti: Pavel Blažek (563 článků)

Gólman Blažek ANI NEMOHL VSTÁT Z POSTELE, ale BUDE V POŘÁDKU

Brankář Sparty Jaromír Blažek, který nedohrál zápas play off Evropské ligy proti rumunské Vasluji, není vážně zraněný. Potvrdilo to vyšetření, které Blažek absolvoval ihned po příletu do Prahy.
19.08.2011 12:30 |

Osobnosti: Jaromír Blažek (35 článků)

Konečně jsem něco chytil, řekl gólman Sparty Bičík

Fotbalisté Sparty si ze Zwolle do domácí odvety 4. předkola Evropské ligy odvezli nadějnou remízu 1:1 a děkovat za ni můžou hlavně brankáři Davidu Bičíkovi. Třiatřicetiletý gólman předvedl několik dobrých zákroků a v první půli navíc chytil penaltu.
22.08.2014 09:55 |

Neuvěřitelné! S protrhlým střevem zneškodnil penaltu

Brankář Mauricio Viana ze Santiaga Wanderers dochytal sobotní zápas chilské ligy i s natrhlým střevem. Dvaadvacetiletý gólman dokonce minutu před koncem utkání s Audaxem Italiano zlikvidoval penaltu a udržel pro domácí bezbrankovou remízu.
05.08.2013 11:20 |

Tak tohle je opravdu neuvěřitelný příběh. Jednatřicetiletý útočník Pantelis Tavrou zažil na Kypru v některé z nižších fotbalových soutěží den, na který zřejmě nikdy nezapomene. Nejdříve dal tři góly a poté chytil dvakrát penaltu.
02.05.2013 08:30 |