Článek

BPA chce dál být marketingovým partnerem extraligy

 
Stávající partner BPA konkuruje agentuře Goram
24.05.2012 20:05 |

podobné články

Podobné články

Svoboda & Williams exkluzivním marketingovým partnerem Accolade

 
Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním marketingovým partnerem skupiny Accolade, specializující se na investice do průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.
14.12.2014 14:16 |

podobné články

Partnerem extraligy bude i pro příští sezonu BPA

 
Potvrdila to valná hromada APK LH
10.05.2012 00:10 |

podobné články

Česká televize bude extraligu vysílat až do roku 2018

 
Česká televize bude i nadále oficiálním partnerem českého hokeje. Vedle zápasů reprezentace se dnes na pět sezon stala i exkluzivním vysílatelem zápasů České hokejové extraligy. Smlouvu se společností BPA Sport marketing, která je vlastníkem vysílacích práv, za Českou televizi podepsal generální ředitel Petr Dvořák.
19.07.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (608 článků) , Petr Dvořák (603 článků)

Budějovický Budvar, n.p. odstupuje od smlouvy s BPA sport marketing a.s.

 
Budějovický Budvar, n.p. ukončuje reklamní aktivity spojené s propagací značky Budweiser Budvar v rámci české hokejové extraligy.
26.09.2012 09:00 |

podobné články

Florbalisté Bohemians postoupili do extraligy, Havířov sestupuje

 
Florbalisté FbŠ Bohemians se po dvou letech vracejí do extraligy. Pražané vyhráli v rozhodujícím pátém utkání baráže na hřišti Torpeda Havířov 4:3, přestože prohrávali po polovině zápasu 0:3. Obrat dovršil dvěma góly Jiří Jakoubek, který vyrovnal v čase 58:52 a 19 vteřin před koncem rozhodl. Havířov se stal po Znojmu druhým sestupujícím z extraligy, postup z první ligy slavilo před FbŠ Bohemians také Kladno.
22.04.2010 20:40 |

podobné články

To mám mlčet? Jágr se naštval. Vyzval k jednání se státem!

 
Posledních pár týdnů se diskutuje o tom, zda by se extraliga měla uzavřít, to znamená, že by klubům, které se do extraligy dostaly, nehrozil sestup do nižších lig, ale současně by nadějné týmy z nižších soutěží neměly možnost do extraligy vstoupit. Snad nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr důkladně popsal, proč má smysl o uzavření extraligy uvažovat. A konstatoval, že přišel čas obrátit se na politiky.
30.01.2020 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2683 článků)

Nejvyšší slovenská fotbalová liga možná nezačne v řádném termínu

 
V celé kauze jde samozřejmě o nevyřešené finanční závazky. Další jednání mezi Unií ligových klubů, slovenským svazem SFZ a marketingovým partnerem UFA Sports jsou na programu příští týden.
10.07.2010 11:50 |

podobné články

Za úbytkem spermií může být bisfenol A, tvrdí studie

 
Počet spermií u mužů se za posledních 50 let snížil o více než 50 procent. Jejich pokles může souviset s koncentrací látky bisfenol A (BPA) v moči, tvrdí nová studie amerických expertů, na kterou v pondělí upozornilo ekologické hnutí Greenpeace.
09.08.2010 14:45 |

podobné články

Prazdroj: Olomoucký hokejista Ondrušek odpracoval v pivovaru prohranou sázku

 
Olomoucký hokejista Jiří Ondrušek prožil se svým týmem vydařenou sezónu. V baráži sahal po postupu do extraligy, který však nakonec nevyšel. A tak přišel čas na to, aby olomoucký obránce naplnil sázku uzavřenou před play off s Michalem Kučerou, zástupcem Radegastu, který je partnerem HC Olomouc a hokejové extraligy. Jiří Ondrušek tak vyrazil do pivovaru Radegast v Nošovicích, aby umyl ležácký tank.
21.05.2013 11:50 |

podobné články

Kojenecké lahve: Ohrožují život našich dětí

 
Jsou na trhu kojenecké lahve, které ohrožují život našich dětí? Vědci tvrdí, že ano. Riziko představuje především bisfenol A (BPA), který se vyskytuje v lahvích z polykarbonátu. Podle vědeckých studií může způsobit rakovinu prsu, srdeční choroby hyperaktivitu, v pozdějším věku i obezitu nebo cukrovku.
01.04.2010 04:40 |

podobné články

Extraligové kluby chtějí po novém marketingovém partnerovi aspoň 160 milionů za sezonu

 
Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH) vypsala oficiální obchodní veřejnou soutěž na nového marketingového partnera, který by měl od ročníku 2012/2013 nahradit společnost BPA.
10.01.2012 15:30 |

podobné články

BPA trvá na pokutě pro APK, Plzni hrozí další trest

 
Plzeň na zápase s Třincem vyměnila na reklamě nápis
15.02.2012 20:40 |

podobné články

BPA zaplatila klubům. Teď hokeji odpočte miliony

 
Spor o plzeňskou reklamu se vyostřuje
01.03.2012 09:10 |

podobné články

První hokejová arbitráž. Rozhodne, zda Život je boj

 
BPA prý nezaplatila splátku k 31. březnu
11.04.2012 11:10 |

podobné články

Českobudějovický hokejový klub připouští, že může opustit město

 
Vedení českobudějovického hokejového klubu uvažuje o tom, že by extraligu nehrálo v jihočeském městě. Důvodem jsou problémy, které musí momentálně řešit s možným čepováním piva Budvar v jejich stejnojmenné domovské aréně. Podle nových podmínek marketingového partnera soutěže, společnosti BPA sport marketing, totiž musejí všechny kluby zajistit, aby se na stadionech točil Radegast, který je oficiální značkou soutěže.
24.05.2013 13:45 |

podobné články

Bankovky, účtenky a papír: To všechno ničí plodnost, varují čeští vědci

 
Čeští vědci zjistili, že látka bisfenol S, která je často obsažená například ve výrobcích z plastů, ohrožuje plodnost. Ve své studii, kterou vydal renomovaný vědecký časopis Scientific Reports, vědci dokládají, že bisfenol S poškozuje vajíčka prasat podobně závažně jako jeho škodlivý předchůdce bisfenol A, známý jako BPA. ČTK to ve středu sdělil mluvčí České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze Josef Beránek.
29.03.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beránek (12 článků)

Blíží se konec fenolu v dětských hračkách. Vláda kontroverzní látku omezí

 
Fenol představuje podle ekologických organizací skryté ale všudypřítomné nebezpečí, které může způsobit závažná onemocnění. Jeho neregulované přítomnosti v hračkách pro nejmenší nyní učinilo přítrž vládní nařízení, která stanovilo nové limity pro povolený obsah chemických látek. Kromě fenolu tak bylo upraveno i povolené množství olova a bisfenolu A (BPA). Naplní se tak směrnice Evropské unie o bezpečnosti dětských hraček.
09.05.2018 12:45 |

podobné články

„Bezpečnější“ plasty bez bisfenolu. I před nimi vědci varují!

 
Profesorka Patricia Huntová z amerického státu Washington byla jednou z prvních molekulárních biologů, kteří prokázali, že bisfenol A obsažený v kojeneckých lahvích, potravinářských obalech či hračkách z plastu zvyšuje riziko rakoviny a především způsobuje neplodnost a poškozuje hormonální systém člověka. Teď ale přichází s dalším neméně znepokojujícím varováním. Ačkoli výrobci přestali bisfenol A používat, většinou kvůli zákazu, náhražky této látky v tzv. „bezpečných“ plastech jsou stejně škodlivé. Plasty s označením BPA free způsobují neplodnost také.
18.09.2018 12:30 |

podobné články

Rakovina, autismus i neplodnost: V účtenkách číhá nebezpečí, jsou plné chemie

 
Když se řekne účtenka, většina lidí v Česku si vybaví elektronickou evidenci tržeb, tedy na první pohled nic zdraví ohrožujícího. Většina účtenek ale nebezpečná je, jak aspoň ukázala analýza mezinárodních vědců pod záštitou Granadské univerzity. Vyrábí se totiž z termopapíru, který se potírá látkou Bisfenol A (BPA). O ní existuje vážné podezření, že jde o endokrinní disruptor, který může vést až k rakovině.
20.01.2019 05:05 |

podobné články