Článek

Božská Eva Perkausová řádí na Maledivách: Při pokusu o krásnou fotku spadla do vody

 
Moderátorka Eva Perkausová (26) se před mrazy, které aktuálně sužují Česko, schovává na slunných Maledivách. V plavkách vypadá božsky, ale na sociální sítě chtěla přidat i zajímavější fotku, a proto udělala stojku na paddleboardu. Taková fotka ale není jen tak, a blond kráska ukázala, jak takové focení probíhalo. Zahučela do vody.
07.02.2021 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)
Podobné články

Eva Perkausová kvůli covidu uvízla na Maledivách: Čeká ji pěkně drahých 14 dní!

 
Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová (26) uvízla na Maledivách. Do Česka se z dovolené nemůže vrátit kvůli pozitivnímu testu na covid-19 jejího přítele Ivana Hecka. Oba tak musí na Maledivách zůstat dva týdny na vlastní náklady v izolaci.
09.02.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Perkausová v izolaci: Moderátorka uvízla s přítelem na Maledivách

 
Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová (26) uvízla na Maledivách. Do Česka se z dovolené nemůže vrátit kvůli pozitivnímu testu na covid-19 jejího přítele Ivana Hecka. Oba tak musí na Maledivách zůstat dva týdny na vlastní náklady v izolaci.
09.02.2021 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Při odletu ještě o zpřísnění cestovních podmínek nevěděla: Eva Perkausová vystavuje božské tělo na Maledivách

 
Odletěla, aniž by tušila, že se zpřísní cestovní pravidla. Krásná moderátorka Eva Perkausová  (26) si s přítelem Ivanem užívají slunce, tyrkysové moře a bílé pláže na Maledivách. Jak to bude přesně mít s návratem domů, zatím neví.
04.02.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Eva Perkausová uvízla s přítelem na Maledivách. Pozitivní test na covid je poslal do přísné karantény. Co bude dál?

 
Moderátorka Eva Perkausová  (26) uvízla na Maledivách, kde si užívala dovolenou s přítelem Ivanem Heckem. Před odletem si museli povinně udělat testy na koronavirus a její přítel je bohužel pozitivní. Musejí tak zůstat ve čtrnáctidenní karanténě.
09.02.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Takhle vypadá karanténa na Maledivách: Eva Perkausová je "zavřená" v nadvodní vile s přímým vstupem do moře

 
Protože se jejímu partnerovi Ivanovi ukázal výsledek testu na covid-19 jako pozitivní , musela si Eva Perkausová  (26) nedobrovolně prodloužit pobyt na romantickém ostrově na Maledivách o 14 dní, teprve poté mohou jít na druhý test a snad už i odletět domů. Tak úplně ji ale litovat nemusíme.
11.02.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Perkausová s přítelem se vrátili z karantény na Maledivách: Jako »trhani« v mikinách za 55 tisíc!

 
Konečně se dočkali! Eva Perkausová (26) s přítelem podnikatelem Ivanem Heckem (38) si mohli v pátek pořádně oddechnout. Po nucené 14denní izolaci na exotických Maledivách přistáli v Praze.
27.02.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Pohled pro bohy: Sošná Eva Perkausová vystavila své hříšné křivky na Maledivách

 
Půvabná moderátorka Eva Perkausová (26) se rozhodla s partnerem Ivanem opustit chmurné české počasí a vyrazili si užívat slunce a oceánu na Maledivy. Eva už ví jak na své fanoušky a z exotiky jim posílá žhavé vzkazy v plavkách.
04.02.2021 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Eva Perkausová ukázala o 12 let staršího partnera: Podnikatel Ivan je hora svalů

 
Moderátorka Eva Perkausová (26) aktuálně prohřívá své tělíčko na Maledivách, kde ale kvůli pozitivnímu testu na koronavirus "uvízla" s partnerem Ivanem Heckem (38) na delší dobu. S uhrančivým svalovcem Ivanem tvoří Eva pár už více než tři roky a jejich láska stále jenom kvete a jsou i přes pozitivní covid test opravdu veselá kopa, video níže.
13.02.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků) , Ivan Ivan (1744 článků)

Eva Perkausová hvězdou na Primě: Co o ní říká její setra Monika? To je silná káva!

 
Eva Perkausová (23) je na vrcholu kariéry. Po boku Romana Šebrleho (43) bude na Primě moderovat zpravodajskou relaci. Eva Perkausová má za sebou pestrou minulost. Mnohé v unikátním rozhovoru v minulosti naznačila její sestra Monika. Obě dámy mají společného otce Ladislava, ale rozdílnou matku.
01.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (378 článků) , Eva Perkausová (540 článků)

Eva Perkausová v exotickém "vězení": Královská snídaně a pobyt v nadvodní vile

 
Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Perkausová zůstává na Maledivách nuceně. Jejímu partnerovi totiž vyšel pozitivní test na covid. Moderátorka z Primy ale ve vězení snů rozhodně netrpí. I nadále smí užívat plný servis hotelu a může si tak užívat prodlouženou luxusní dovolenou.
11.02.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Eva Perkausová: Nežijeme v luxusu, bydlím s mámou a živím ji

 
Bývalá playmate Eva Perkausová (21) zveřejňuje na svém Facebooku fotky, z nichž to vypadá, jako by žila luxusní život. Také se kvůli tomu spekuluje o bohatých sponzorech. Perkausová to ale v pořadu Limuzína popřela. Rozhodně si prý nežije nad poměry.
15.12.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1866 článků) , Angelina Jolie (2215 článků) , Orlando Bloom (336 článků) , Miranda Kerr (342 článků)

Eva Perkausová zaseknutá v ráji: S přítelem za sebou mají test, který rozhodl, zda mohou opustit Maledivy

 
Moderátorka Eva Perkausová  (26) může opustit exotické Maledivy. Konečně má i její partner negativní test na koronavirus. " Hurá, jsme negativní. Pozitivní nálada nám zůstane ale vždy," prozradila šťastná moderátorka. "Měli bychom odletět zítra, ale snad to nezakřiknu," řekla Super.cz Perkausová.
24.02.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Perkausová na Maledivách: Jeden sexy tuleň v rudé

 
Jako v ráji si musí připadat Eva Perkausová (26). Moderátorka Hlavních zpráv na Primě odletěla načerpat trochu sluneční energie na exotické Maledivy.
04.02.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Vnadná Perkausová se ozvala z "vězení" na Maledivách: Luxus a koupačka zadarmo!

 
Na Maledivy neodletěla Eva Perkausová (26) s přítelem Ivanem Heckem na vlastní pěst, ale s cestovní kanceláří a uzavřeli kvalitní "covid” pojištění. A tak čtrnáctidenní karanténu, kterou mají kvůli pozitivnímu testu na covid-19, si užívají v luxusním bungalovu na vodě.
11.02.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Sexbomba Perkausová uvězněná na Maledivách: Po karanténě může opět domů!

 
Z romantického ostrova, který se jí stal vězením, byla „propuštěna"! Po čtrnáctidenní karanténě u azurového moře zabalila Eva Perkausová (26) kufry a s partnerem Ivanem Heckem (38) by v pátek ráno měli přiletět do České republiky.
26.02.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Eva Perkausová: Každý den si říkám, že od zítřka nejím

 
Moderátorka Eva Perkausová (22) má před sebou prázdniny, které si většina lidí bude užívat někde u vody, nebo vyrazí k moři. Ale Eva zatím nemá tušení, jestli se ještě v létě někam podívá, a možná i proto letos neřeší žádné formování postavy do plavek a hubnutí.
06.07.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Panna orleánská Eva Perkausová: S nikým jsem nespala, nejsem zlatokopka a musím živit mámu!

 
KOMENTÁŘ: Začínám pochybovat o tom, zda nová moderátorka TopStaru Eva Perkausová (21) ví, kdo vůbec je, nebo je to Majka z Gurunu, která spadla z oblakov. Její krátký život je totiž jedna velká záhada. Musí živit svou maminku, která jí k 20. narozeninám pořídila luxusní auto za milion korun, jezdí na levné dovolené, ale fotí se na nich tak, aby vypadaly luxusně, a muži, kteří se okolo ní točí, jsou zhrzení nápadníci.
12.09.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (540 článků)

Souboj rozvášněných blondýnek: Trumfne Perkausová Borhyovou, nebo odejde se sklopenými oušky?

 
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) se stěhuje z TOP Staru přímo do hlavního zpravodajství Primy. Nejde přehlédnout, že si je více než podobná se svoji starší kolegyni z Novy Lucií Borhyovou (39). Tím pádem je jasné, že každý bude tyhle dvě šťabajzny srovnávat. Má Perkausová na to, aby trumfla Borhyovou, nebo odejde s nepořízenou?
31.01.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1585 článků) , Eva Perkausová (540 článků)