Článek

BOUŘKOVÝ ÚPLNĚK v Kozorohu nás ovlivní v plné síle! Co čekat? Emoční detox i touhy bez lásky

 
Právě míříme do úplňku v Kozorohu, kterého se dočkáme v neděli 5. července v 6:44. Zároveň dojde k polozatmění Měsíce. Takže to bude opravdu síla! Podle starých indiánských tradic se červencovému úplňku říká Bouřkový. Kozoroh, který tomuto úplňku vládne, je praktický a racionální a předurčuje emoční očistu, disciplínu i silnou vášeň.
04.07.2020 10:00 |

podobné články

Podobné články

Tipy na novoroční detox

 
Nový rok je tu a společně s ním i další předsevzetí, snaha vstoupit do dalšího období s čistým štítem a zakopávání válečných seker. Podle nás je začátek dalšího roku ideálním obdobím pro novoroční detox, s jehož pomocí vyčistíte tělo i mysl od škodlivin, které vás sužují. Na detoxikaci organismu nikdy není pozdě, ovšem novoroční detox je o něčem úplně jiném. Mnoho lidí mu přisuzuje daleko větší váhu především proto, že do nového roku vstupujeme s celou řadou očekávání, snů a přání – tak proč ten krok nezačít tím, že našemu tělu dopřejeme pořádný detox? Tipy na novoroční detox Detox je pojem, který vám určitě nemusíme nějak zdlouhavě nebo složitě vysvětlovat, protože jen zná asi každý. Je jedno, jestli jste o něm jen slyšeli, něco málo o něm víte nebo je to něco, co představuje nedílnou součást vašeho života. Teď nechme stranou vědomosti, pojďme raději konat. V dnešním článku pro vás máme několik tipů na novoroční detox, který vám neublíží, ba naopak jedině prospěje. Jdete do toho s námi? Tip první: jezte zdravě! Zní to jako klišé? Vždyť právě s novým rokem se klišé spojují, tak proč ne?! Nechte stranou předsudky, pokud chcete detoxikovat organismus, budete se muset chtě nechtě zamyslet nad svým jídelníčkem a postarat se o to, aby byl pestrý a obsahově vyvážený. Dbejte na dostatek ovoce a zeleniny, dopřejte si obiloviny a pochutnat si můžete i na různorodých semínkách. Tip druhý: okořeňte si život! Mnoho lidí má detox spojený jen se samými negativními věcmi, což je škoda. Ve skutečnosti je to pro vaše tělo velice prospěšné, tak proč si tohle rozhodnutí zbytečně hanit? U detoxu nejde jen o dietu nebo cvičení, při kterém budete únavou padat k zemi. Důležitá je strava, kterou si ale můžete okořenit tak, aby vám chutnala, rozhodně nemusíte jíst nemastné a neslané pokrmy. Když... Čtěte více Příspěvek Tipy na novoroční detox pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.01.2017 08:45 |

podobné články

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Berany čekají orgie, Střelce drásavé nebezpečí

 
Dnes v 6:44 odstartoval mimořádně silný úplněk v Kozorohu. Tento úplněk je nazýván jako Bouřkový. Působí především na emoce. Ovládá řízení financí a je znám systematičností. Jak tento Měsíc v úplňku společně s polozatměním ovlivní náš milostný život? To se dozvíte v ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!
05.07.2020 07:00 |

podobné články

Blíží se silný vánoční úplněk! Noc pod vlivem Raka vás bude lákat k milostným hrám i orgiím

 
Už 22. prosince nás čeká silně transformační úplněk. Vánoční úplněk přichází s poselstvím změny do našich životů a bude vyvolávat sklony k sebelítosti a melancholii. Ve dnech, kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady, a proto je potřeba energii správným způsobem ventilovat. Co čekat od tohoto magického úplňku v Raku, jak moc ovlivní naše vztahy a podlehnete mu?
18.12.2018 20:05 |

podobné články

MAGICKÝ VÁNOČNÍ ÚPLNĚK: Měsíc v Raku přinese BOLEST a SMUTNÉ KONCE!

 
Už 22. prosince nás čeká silně transformační úplněk. Vánoční úplněk přichází s poselstvím změny do našich životů a bude vyvolávat sklony k sebelítosti a melancholii. Ve dnech, kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady, a proto je potřeba energii správným způsobem ventilovat. Co čekat od tohoto magického úplňku v Raku, jak moc ovlivní naše vztahy a podlehnete mu?
19.12.2018 09:45 |

podobné články

POÚPLŇKOVÝ TÝDENNÍ HOROSKOP: Lvi budou zranitelnější, Blížence naplní štěstí

 
Neděli zcela ovládl Bouřkový úplněk v Kozorohu. Přinesl silné energie a možná i narušoval váš spánek. Jak vás tyto energie ovlivní v několika následujících dnech? Je před námi nový týden a některé čeká únava a vyčerpanost, jiní si uvědomí své životní štěstí. Jaké další zajímavosti vám hvězdy na tento týden předurčily? To se dozvíte v našem POÚPLŇKOVÉM TÝDENNÍM HOROSKOPU!
06.07.2020 07:00 |

podobné články

Blíží se kukuřičný úplněk v rybách: Obohatí vztahy, ale povede i k vyhroceným situacím

 
Ve středu 2. září v 7:21 hodin očekáváme magický úplněk v přecitlivělých Rybách. Tento úplněk rozvíjí intuici, vlastní tvorbu a umělecké cítění, ale především silně ovládá naše emoce. Za pomoci živlu vody budou prožitky velmi zásadní. Rozhodně nepočítejte s tím, že se budete pohybovat v klidných vodách. Jak vás úplněk ovlivní? A co můžete očekávat?
01.09.2020 15:10 |

podobné články

VÁNOČNÍ ÚPLNĚK: Pánům tvorstva se zvyšuje libido i emoční výkyvy

 
Úplněk v Raku, který nastane 22. prosince, nejvíce zviditelní sny, směry, emocionální útočiště v nás, všechno, co se nám nabízí, nabízet bude a co tušíme někde v dálkách s tím, že to je to pravé, ALE… v tuhle magickou chvíli také uvidíme všechny nevýhody, překážky a pavučiny, jež se kolem lepí. Úplněk byl vždy považován za rituální den. Je to nejmagičtější fáze Měsíce a má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Zkuste v tento zvláštní den pozorovat, co se s vámi děje a jak na vás Měsíc působí.
20.12.2018 12:45 |

podobné články

Úplněk ve 12 znameních zvěrokruhu: O tom nadcházejícím čekejte čistku nejen ve vztazích! V čem je každý úplněk jiný a na co si dát pozor?

 
"Úplněk":http://www.extra.cz/tema/uplnek nastává, když se "Měsíc":http://www.extra.cz/tema/mesic nachází naproti "Slunci":http://www.extra.cz/tema/slunce, díky tomu je plně osvětlen, v kalendářích proto bývá vyznačen jako bílý kruh.
15.03.2014 20:00 |

podobné články

Velký přehled pro rok 2019: Bude to rok ve znamení OSMIČKOVÝCH ÚPLŇKŮ

 
Každý úplněk vždy násobí energetické téma. Energie Luny je magická. Úplněk bývá jako stvořený pro seznamování, odpouštění i usmiřování. Hodně lidí má problémy se spánkem, sklony k depresím a sebelítosti. Měsíc má zkrátka vliv na náš každodenní život, a to pozitivně i negativně. Proto je dobré vědět, kdy nás úplněk čeká. Máme pro vás VELKÝ PŘEHLED pro rok 2019, díky kterému budete vědět, kdy vás který úplněk čeká a co si od něj můžete slibovat. Úplňky roku 2019 budou mít velkou moc a samy o sobě budou prožitky zintenzivňovat.
30.12.2018 07:00 |

podobné články

Dnes výjimečný magický úplněk! Co vám přinese?

 
Měsíční fáze zná samozřejmě kdekdo a ať chceme nebo nechceme, vlivu Měsíce se, obzvláště ti citlivější z nás, neubráníme. Ke každé jeho fázi se váže nejen jiný rituál, ale i jiný druh energie. Úplněk v Kozorohu, který přijde dnes v noci, přináší především změny v pracovní oblasti a nutí nás dořešit to, co je v nepořádku.
19.07.2016 05:10 |

podobné články

Velké změny, strach a bouřlivé emoce: To všechno s sebou přináší dnešní úplněk v Rybách

 
Dnes v ranních hodinách dosáhl zářijový úplněk své největší síly. Tento úplněk je důležitý hlavně pro lidi narozené ve znamení ryb. Pro ryby bývají dny před úplňkem velmi kritické. Takže pokud se vás to týká a zaznamenali jste nějaké negativní vlivy, tak už víte proč. Velmi to můžete pocítit na svých emocích a citech. Na druhou stranu je úplněk natolik silný, že se vám mohou vyplnit různá přání. Ale dávejte si pozor, negativní energie a tužby jsou nepřijatelné. Mohou se totiž obrátit proti vám.
06.09.2017 20:05 |

podobné články

Po ničivé vichřici přijde další běs! Úplněk všechno rozdělí a přinese pláč

 
Silný úplněk se opět blíží a s ním i energie, která je tu od minulých úplňků. Navíc nám začal nehezky podzim, a to se bude také hodně projevovat na našich životech. Temnota bude doslova na každém rohu! Každý si určitě pamatuje, jak mu minulý úplněk ve spojení se zatměním Měsíce zamával se životem. Následující úplněk v Beranu bude velice důležitý, protože si uděláme pořádek ve svém životě a navždy ho změníme! Už nikdy nebude nic tak, jak bývalo.
24.09.2018 14:50 |

podobné články

Přichází JAHODOVÝ ÚPLNĚK VE STŘELCI: Páteční noc bude plná euforie a narcismu

 
V pátek 5. června ve 21:12 hodin nastane úplněk ve Střelci, nazývaný též jako Jahodový. Červnový úplněk se podle starých indiánských tradic nazývá Jahodovým. Jahody dozrávají a Jahodový úplněk označuje začátek sklizně. Tento Měsíc směřuje k cestování, poznávání, ale i k upřímnosti a zahleděnosti do sebe samých. Jak tento mimořádný Měsíc zamává s osudy jednotlivých znamením. Co se stane? A na co bychom se měli připravit? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!
04.06.2020 07:00 |

podobné články

Ovlivní čtvrteční útok francouzské volby? V rozhlase debatovali o kandidátech. Jeden z nich se prý myšlenkově zastavil v roce 1968

 
Francouzi a Francouzky půjdou v neděli volit svého prezidenta či prezidentku. Jak volby ovlivní fakt, že 30 procent voličů dosud není rozhodnutých? A jak je ovlivní čtvrteční teroristický útok na Champs-Élysées? Bývalý velvyslanec ve Francii Petr Janyška má za to, že útok volby ovlivní jen málo, zatímco režisérka Andrea Sedláčková působící ve Francii má za to, že tento útok volby ovlivní hodně.
21.04.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Sedláčková (38 článků)

ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Berany čeká překvapení, Ryby nepříjemná hádka

 
V pátek 10. ledna se chystá na večerním nebi opravdu atraktivní úkaz. Úplněk se zatměním přinese zajímavou podívanou. Úplněk proběhne v Raku. Toto vodní znamení má sice smysl pro lásku a rodinný život, ale vlivem zatmění budeme podrážděnější. Jak tento měsíc v úplňku společně se zatměním ovlivní náš milostný život? To se dozvíte v ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!
09.01.2020 07:05 |

podobné články

SILNÉ ENERGIE NOVOLUNÍ V KOZOROHU: Střelci na sebe musí dávat pozor, Pannu láká soused

 
Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu. To dnešní nastane ve 2:29 hodin. Je to perfektní čas pro vnitřní restart. Pokud vaše cíle mají co do činění s kariérou nebo úspěchem, hvězdy vám teď přejí!
06.01.2019 07:06 |

podobné články

Poslední KRVAVÉ ZATMĚNÍ desetiletí je tu: OHNIVÝ ÚPLNĚK ve LVU zvrátí lidské osudy!

 
Úplněk nastane v pondělí 21. ledna 2019 v 6:12 hodin, v ohnivém znamení Lva. Zároveň bude zatmění Měsíce. V určité oblasti se cítíte nehybní, jste jakoby zaseklí. Chce to sundat klapky a otevřít oči. Otevřete se tomu, co se vám tento úplněk snaží říct. Vykročte nově, nezatíženě a s lehkostí k novému začátku. Jak vás ovlivní a co vám přinese tento výjimečný krvavý Měsíc?
18.01.2019 11:15 |

podobné články

Blíží se VÁŠNIVÝ ÚPLNĚK VE LVU: Beran dá sbohem přátelům, Vodnáře ovládne stres

 
Již za tři dny, 9. února krátce po půl deváté ráno, očekáváme velmi mocný úplněk. Tento měsíc silně zasáhne do milostných vztahů, přátelství a kariéry. Období Lva se potýká s velkým egem, ale také s úspěchem. Při této konstelaci je důležité připravit se na důsledky. Jak vás úplněk ovlivní? A co nového můžeme očekávat? To se dozvíte v ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!
06.02.2020 07:00 |

podobné články

Vliv vánočního úplňku na psychiku: Orgie, obžerství a dýchánek na vánočním večírku

 
Magický vliv úplňku lze využít k získání nové energie a síly. Ve všem tom předvánočním shonu a stresu je energie potřeba více než jindy. Vánoční úplněk letos očekáváme 22. prosince. Příchod zimního slunovratu, úplňku či konjunktura Venuše se Sluncem ovlivní vaši pohodu a zdraví, stejně tak jako nadcházející Vánoce. Úplňky v období kolem zimního slunovratu nemají konkurenci. Úplňkový Měsíc totiž během vánočních nocí vystoupá nad obzor mnohem výš než v létě. Jak ovlivní úplněk vaše vánoční stresy a v jakém rozpoložení budete?
21.12.2018 07:05 |

podobné články