Článek

Bouřka na Rock for People trhala stany a Faith No More odjeli

 
Bouřka a přívaly deště zničily dobrou náladu i na festivalu Rock for People. Tisíce návštěvníků se musely kvůli intenzivnímu dešti a vichru schovat do nedalekého hangáru na letišti. Silná bouřka trhala stany a způsobila výpadek elektřiny. Festival byl přerušen.
05.07.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)
Podobné články

Faith No More splatí na Rock for People dluh

 
Největší hvězda letošního festivalu Rock for People, americká crossoverová legenda Faith No More, dorazí do Festivalparku v pátek kolem sedmnácté hodiny. V areálu jsou zatím její technici a připravují pro koncert pódium. Festival Rock for People začal ve čtvrtek a skončí v neděli nad ránem.
05.06.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Řádění bouře na festivalu Rock for People si vyžádalo zraněné

 
Několik lidí bylo zraněno ve čtvrtek večer, když areál festivalu Rock for People v Hradci Králové kolem jednadvacáté hodiny zasáhla mimořádně silná bouřka provázená prudkým větrem. Ten byl tak silný, že nejen strhával stany diváků, ale také lámal stromy. Program festivalu byl proto přerušen a po dvou hodinách se pokračovalo jen na krytých scénách. Faith No More nevystoupili.
06.07.2012 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Faith No More přijedou na Rock for People

 
Američtí Faith No More budou vedle Prodigy a Franz Ferdinand hlavní hvězdou festivalu Rock for People, který se koná 3. až 6. července v Hradci Králové.
16.04.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Prodigy (13 článků) , Faith Faith (84 článků)

Tahouny letošního Rock for People jsou Faith No More

 
VIDEOKLIP. Účastníci Rock for People se těší na dnešní vystoupení jedné z nejpopulárnějších zahraničních kapel v České republice Faith No More, která je hlavní hvězdou 18. ročníku festivalu. Naposledy se českým fanouškům skupina hrající směs rocku, jazzu, hip-hopu a punku představila před třemi lety ve zcela vyprodané hale na pražském Výstavišti, kde se podle pořadatelů tísnilo 12.000 diváků.
05.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Návštěvníky Rock for People zahalil smutek. Legenda Faith No More nevystoupila

 
AKTUALIZOVÁNO. Čtvrteční program na velkých pódiích na hudebním festivalu v Hradci Králové Rock for People byl zrušen. Nekonal se tedy koncert americké kapely Faith No More, který měl být zlatým hřebem programu. Na malých pódiích se ale hrálo. Festival byl kvůli silné bouřce a hustému dešti po 21:00 přerušen. Nešla elektřina.
05.07.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Na Rock for People zahrají Faith No More. Představí nové album

 
Na letošním festivalu Rock for People v Hradci Králové vystoupí skupina Faith No More. Na akci, která potrvá od 4. do 6. června ve Festivalparku, se představí 5. června. Oznámili to pořadatelé.
22.01.2015 05:02 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Hlavní hvězda Rock for People: S tříletým zpožděním vystoupí Faith No More

 
Americká skupina Faith No More vystoupí 5. června na festivalu Rock for People v Hradci Králové. Její vystoupení zde v roce 2012 znemožnila silná bouře, která pořadatelům způsobila také finanční potíže. Skupina s sebou přiveze materiál z nového alba, jehož vydání je plánováno na duben tohoto roku.
22.01.2015 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Faith No More na Rock for People potěšili i zaskočili

 
Pátek, druhý den letošního královéhradeckého Rock for People, byl ve znamení vystoupení americké skupiny Faith No More. Jako hlavní hvězda celého festivalu na sebe strhávala pozornost a její noční vystoupení mělo na přítomných dvaadvacet tisíc diváků dvojí dopad. Jedny potěšila, druhé zaskočila.
06.06.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Rock for People: Faith No More zaskočil ohňostroj, Julian Casablancas spěchal na fotbal

 
Minulou neděli ráno skončil ve Festivalparku v Hradci Králové jednadvacátý ročník hudebního festivalu Rock for People. Přinesl tři dny plné hudby, jako hvězdy americké skupiny Faith No More a Limp Bizkit a podle pořadatelů přilákal 27 500 návštěvníků.
13.06.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Julian Casablancas (6 článků) , Faith Faith (84 článků)

Divocí The Prodigy se vrací: Příští rok vystoupí na Rock for People

 
Na festival Rock for People v příštím roce přijedou britští The Prodigy. Na hradecké letiště se vrátí po šesti letech. Na rok 2018 chystají vydání Best of alba. "Je tak více než jisté, že na Rock for People nebudou chybět jejich největší hity v čele Firestarter, Smack My Bitch Up nebo Breathe," sdělila za pořadatele Lucie Čunderlíková. Rock for People bude od 4. do 6. července.
13.12.2017 17:30 |

podobné články

Obnovení Faith No More hrají 17. srpna v Praze

 
Slavná skupina Faith No More se nedávno vrátila ke koncertování. Po několika evropských štacích se ke konci léta dočkají i čeští fanoušci. Na svých internetových stránkách Faith No More oznámili, že 17. srpna zahrají v Tesla aréně v Praze.
27.05.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Hvězdné manýry Faith No More: V Česku je zasypou květiny

 
Hodně tlustou složku si nosí už druhý měsíc v podpaždí ředitel festivalu Rock for People Michal Thomes. A to v ní má jen soupis požadavků kapely Faith No More. Co všechno si skupina přeje?
28.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Faith No More se vrací na Rock for People s novým albem

 
Před třemi roky vystoupení Faith No More na festivalu v Hradci Králové znemožnila bouře. Tentokrát kapela představí nové album, které vyjde v dubnu.
22.01.2015 11:27 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Roddy Bottum z Faith No More: Nechceme znovu vyhořet

 
Americká crossoverová kapela Faith No More je v České republice již od začátku devadesátých let velmi oblíbená. Odehrála u nás několik vyprodaných koncertů, přičemž ten minulý na Rock for People musela zrušit kvůli bouřce. V pátek 5. června večer vystoupí na stejném festivalu v Hradci Králové s novým programem k několik dnů staré desce Sol Invictus. Na otázky Práva odpověděl klávesista Roddy Bottum.
03.06.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Roddy Bottum (1 článek) , Faith Faith (84 článků)

Faith No More: Když jsme tu byli poprvé, bylo to bláznivé

 
Americká skupina Faith No More vystoupila v pátek večer na festivalu Rock for People v Hradci Králové. Novinkám.cz poskytla před svým koncertem rozhovor.
06.06.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Hrůzostrašné video: Bouřka vyvolala paniku na Rock for People

 
Silná bouřka se včera večer prohnala i festivalem Rock for People. Pořádně přitom vyděsila účastníky festivalu, kteří se snažili co nejrychleji před bouřkou a lijákem ukrýt.
06.07.2012 09:30 |

podobné články

Na Rock for People přišlo 27 tisíc lidí, Prodigy se zpozdili

 
Rock for People v Hradci Králové je v plném proudu. Pořadatelé v noci na čtvrtek ohlásili, že vstupními branami prošlo již 27 000 diváků. Vzhledem k tomu, že hlavní hvězdy festivalu, američtí Faith No More, vystoupí ve čtvrtek večer a v prodeji na ně byly jednodenní vstupenky, je téměř jisté, že na letošní ročník festivalu přijde více než 30 000 lidí. Byl by to rekord jeho osmnáctileté historie.
05.07.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Prodigy (13 článků) , Faith Faith (84 článků)

Rock for People po čtvrteční průtrži pokračuje na všech scénách

 
Festival Rock for People sice čelil ve čtvrtek bouři, kvůli které nevystoupily hvězdy Faith No More a Orbital, ale v pátek program pokračoval na všech scénách, jak by se nic nestalo. Závěrečný den sice už nenabízí světové superstar, ale i tak bylo v programu hodně zajímavých kapel, tentokrát ale více z českých luhů a hájů.
06.07.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)

Festival Rock for People sčítá škody. Skončí ve ztrátě?

 
Pořadatelé 18. ročníku hudebního festivalu Rock for People, který skončil v sobotu nad ránem na letišti v Hradci Králové, utrpěli vinou nepřízně počasí několikamilionové škody. Bouře zničila několik stánků v areálu a vážně narušila program akce, když mimo jiné nevystoupila největší hvězda akce, americká skupina Faith No More. Festival pravděpodobně skončí ve ztrátě, ohrožena je i jeho budoucnost, řekl dnes spolupořadatel akce Michal Thomes.
09.07.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (84 článků)