Boston v prodloužení zdolal Miami a v sérii sroval krok

Basketbalisté Bostonu vyhráli čtvrté utkání finále Východní konference zámořské NBA nad Miami Heat 93:91 po prodloužení a vyrovnali stav série na 2:2 na zápasy.
04.06.2012 08:30 |

NBA: Basketbalisté Miami vyřadili Celtics a jsou prvními finalisty play off

Basketbalisté Miami vyřadili Boston a jsou v semifinále Východní konference. Pod vedením Dwyanea Wadea a LeBrona Jamese porazili v pátém utkání Boston 97:87 a sérii vyhráli 4:1.
12.05.2011 09:55 |

Osobnosti: LeBron James (84 článků)

Cleveland a Boston se utkají ve druhém kole play off NBA

Basketbalisté Clevelandu porazili Chicago 96:94 a po vítězství 4:1 na zápasy postoupili do druhého kola play off NBA. V semifinále Východní konference bude jejich soupeřem Boston, který po výhře 96:86 zdolal 4:1 na zápasy Miami.
28.04.2010 11:30 |

Miami nařídilo kvůli hurikánu Irma evakuaci, živel má udeřit o víkendu

Miami, které je největším městem na jihovýchodě Floridy, a také přilehlý okres Miami-Dade nařídily kvůli blížícímu se hurikánu Irma evakuaci. Opustit své domovy musejí obyvatelé pobřežních oblastí a také ostrovů, jako jsou například Miami Beach nebo Key Biscayne. Miami, které úder živlu očekává v noci na neděli, zřídilo několik ubytovacích středisek. Evakuace začne i na floridských ostrovech Florida Keys.
07.09.2017 12:05 |

Boston s Krejčím zdolal Pittsburgh a posunul se do postupové osmičky

Hokejový útočník David Krejčí přispěl gólovou přihrávkou k vítězství Bostonu nad Pittsburghem 3:2 v prodloužení. Díky triumfu se Boston posunul do postupové osmičky do play off.
08.01.2015 10:06 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Boston promarnil první mečbol, Orlando vyhrálo po prodloužení

Basketbalisté Bostonu promarnili první možnost ukončit semifinálovou sérii play off NBA s Orlandem. Magic na soupeřově palubovce vyhráli 96:92 po prodloužení a v sérii snížili na 1:3 na zápasy.
25.05.2010 09:45 |

Basketbalisté Bostonu promarnili první možnost ukončit semifinálovou sérii play-off NBA s Orlandem. Magic na soupeřově palubovce vyhráli 96:92 po prodloužení a v sérii snížili na 1:3 na zápasy.
25.05.2010 10:00 |

NHL: Winter Classic vyhrál Boston v prodloužení

Boston - Philadelphia 2:1 v prodloužení; Branky a nahrávky: 58. Recchi (Morris, Krejčí), 62. Sturm (Bergeron, Chára)- 25. Syvret (Hartnell, Carter)
04.01.2010 17:40 |

Boston play off umí. Porazil Philadelphii a znovu je mezi nejlepšími

Basketbalisté Bostonu Celtics vyhráli rozhodující sedmý zápas 2. kola play-off NBA nad Philadelphií 76ers 85:75, vyhráli celou sérii 4:3 na zápasy a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy soutěže. Boston se o postup do finále střetne s Miami.
27.05.2012 10:25 |

Boston vyhrál nad Miami 78:66

Basketbalisté Miami Heat bez hvězd v zámořské NBA nezáří, v noci na středu v jejich dresu nenastoupili LeBron James a Dwyane Wade a tým prohrál na palubovce Bostonu 66:78. Vítězný celek sice prohrával po první čtvrtině, ale nakonec v závěru zabral, skóre otočil a slaví třetí výhru nad Miami v řadě.
25.04.2012 07:50 |

Osobnosti: LeBron James (84 článků) , Dwyane Wade (13 článků)

Miami prohrávalo o 15 bodů, přesto nad Bostonem zvítězilo

Basketbalisté Miami Heat vyhráli i druhý zápas finále Východní konference zámořské NBA, ale tentokrát zdolali Boston Celtics až po prodloužení 115:111.
31.05.2012 10:30 |

NBA: Boston i bez Garnetta udolal Miami

Basketbalisté Bostonu navzdory absenci distancované hvězdy Kevina Garnetta deklasovali ve druhém utkání prvního kola play off Miami 106:77 a vedou v sérii 2:0 na zápasy.
21.04.2010 10:25 |

Osobnosti: Kevin Garnett (2 články)

Phoenix na úvod v Praze zdolal Boston 5:2, dva góly dal Vrbata

Hokejisté Phoenixu ovládli první duel víkendového programu NHL v Praze a porazili Boston 5:2. Dvěma góly a jednou asistencí se dnes na úspěšném vstupu Coyotes do 93. ročníku slavné soutěže podílel Radim Vrbata, jeden ze čtyř českých aktérů zápasu v O2 areně. V dresu poražených zaznamenal jednu přihrávku David Krejčí.
10.10.2010 15:45 |

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků) , David Krejčí (200 článků)

Jágr a Krejčí si zahrají o Stanley Cup, Boston vyřadil Pittsburgh

To byla jízda! Boston je ve finále Stanley Cupu, Pittsburgh zdolal nekompromisně 4:0 na zápasy. V noci na sobotu pečetil vítězství „medvědů“ Adam McQuiaid, který překonal Tomáše Vokouna a zajistil tak Bostonu vítězství 1:0. O slavnou trofej si tak zahrají Jaromír Jágr a David Krejčí.
08.06.2013 07:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků) , Tomáš Vokoun (194 článků) , David Krejčí (200 článků)

JÁGR i KREJČÍ přidali svůj podpis! Boston neprohrál ani v prodloužení

Medvědi z Bostonu zvládli další těžkou zkoušku. Třetí duel s Pittsburghem vyhráli až ve druhém prodloužení. A jsou už jen krok od finále. Na rozhodujícím gólu má jeden z největších podílů Jaromír Jágr!
06.06.2013 07:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků)

Miami si vynutilo rozhodující SEDMÝ zápas, hráče San Antonia zdolalo v prodloužení

Finále zámořské NBA je pořádné drama! O vítězi rozhodne až sedmý zápas, protože v tom šestém zdolali obhájci titulu z Miami své soupeře ze San Antonia až v prodloužení 103:100.
19.06.2013 06:45 |

Boston postoupil přes Chicago, Cleveland vyřadil Miami.
28.04.2010 11:15 |

Basketbalisté Miami vyrovnali sérii s Chicagem, LeBron opět zazářil

Hvězdný LeBron James nastřílel 29 bodů a dovedl basketbalisty Miami k výhře 85:75 ve druhém finále Východní konference NBA na palubovce Chicaga. Ještě sedm minut před koncem bylo utkání vyrovnané, ale Miami zvítězilo v koncovce 12:2. Série se za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy přesouvá na Floridu, kde se třetí duel uskuteční v neděli.
19.05.2011 08:55 |

Miami a Oklahoma slaví druhé výhry v prvním kole play-off

Basketbalisté Miami Heat vyhráli v noci na úterý v play off zámořské NBA na domácí palubovce nad týmem New York Knicks 104:94 a vedou v sérii prvního kola play-off 2:0 na zápasy. Miami uspělo díky oporám, nejlepším střelcem Heat byl Wade s 25 body, Bosh nastřílel 21 bodů a LeBron James dalších 19.
01.05.2012 09:00 |

Češi, pozor! Nišikori se před Davis Cupem vytáhl, zdolal FEDERERA

Japonský tenista Kei Nišikori zdolal na turnaji série Masters v Miami bývalou světovou jedničku Švýcara Rogera Federera 3:6, 7:5 a 6:4 a zahraje si o finále se Srbem Novakem Djokovičem. Světová dvojka si ve čtvrtfinále poradila po výsledku 7:5 a 6:3 s obhájcem titulu Britem Andym Murraym.
27.03.2014 08:50 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (540 článků)