Článek

Bondarenková (SPD): A zase ten neoblíbený koronavirus

 
S novým školním rokem dětí a po dovolené jsme rovnýma nohama v druhé vlně koronavirové krize. A to ne najednou, ale spíš na to nikdo moc neupozorňoval, jak čísla a reálné případy rostou.
11.09.2020 18:40 |

podobné články

Podobné články

Bondarenková (SPD): Kandidáti za SPD v Praze podiskutují s Petrem Hamplem

 
SPD v Praze zahajuje horkou část kampaně. Také si půjdu poslechnout, jaké plány mají tři kandidáti SPD z Prahy do Senátu. Tady jsou oficiální informace.
26.08.2020 14:40 |

podobné články

Ruské volby nic nevyřeší, Západ tam pořád bude neoblíbený. Oskar Krejčí vysvětluje důvody

 
V Rusku za pár dní proběhnou parlamentní volby. Oskar Krejčí v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz vysvětluje, proč tyto volby prozatím Západ příliš nezajímají a co mohou ukázat. Prozradil také, proč je Západ v Rusku tolik neoblíbený. Ten, kdo v Rusku věří v rovnoprávnou spolupráci se Západem, je prý naivní.
04.09.2016 06:50 |

podobné články

Masakr Okamurovy SPD: Ze strany zní silná slova. Migrace, ČT a vážná výzva lidem

 
Komunální volby mají mnoho vítězů, pro hnutí SPD ale měly v řadě případů hořký konec. Jde zejména o krajská města, kde kandidátky okamurovců oscilovaly okolo pěti procent. V několika případech se SPD do zastupitelstva nedostala jen o desítky hlasů – například v Plzni a v Karlových Varech. Přitom v loňských parlamentních volbách dosahovala strana v krajských městech daleko lepších výsledků. Propad je v některých případech opravdu dramatický. Poslanci za SPD, kteří se pro ParlamentníListy.cz k výsledkům vyjádřili, ale výsledek nepovažují za špatný. Nižší čísla jsou údajně důsledkem specifik komunálních voleb. Nosná témata SPD budou prý rezonovat až v eurovolbách, které budou příští rok. Voliči si v nich budou muset vybrat mezi Prahou a Bruselem, jak řekl kandidát SPD na starostu na Praze 10 Jan Čížek. Pro hnutí je problematický i vztah s médii, namátkou jmenujme Českou televizi a nejčtenější deník Blesk.
09.10.2018 04:55 |

podobné články

Bondarenková (SPD): EU nám chce nasadit dluhová pouta, z nichž už se nevykroutíme

 
Koronavirová krize ukázala, že EU je nadbytečná struktura a že členské státy si poradí i bez ní. V Bruselu vypukla panika, na sílu tlačí šílený Fond obnovy. Ten neskutečně zrychlí evropskou integraci nebo naopak povede k jejímu překvapivému zániku.
16.07.2020 20:30 |

podobné články

Bondarenková (SPD): Můj první článek na profilu PL

 
Po pár vcelku čtených článcích zde na Parlamentních listech zakládám politický profil. Doufám, že vás bude bavit.
14.07.2020 18:25 |

podobné články

Bondarenková (SPD): Evropská dluhová federativní unie - úvod do problematiky

 
Letos bude žhavé léto, aspoň v politice. EU chce dokázat svou užitečnost tím, že všechny členské státy masivně zadluží, a ty už pak nebudou moci vystoupit z EU.
16.07.2020 18:25 |

podobné články

Bondarenková (SPD): Vlastenci v Příčovech za všech koutů země

 
Setkání vlastenců u zámku v Příčovech se stává událostí roku. Padají rozpory a obnovuje se jednota.
15.08.2020 19:15 |

podobné články

Bondarenková (SPD): Vlastenci v Příčovech ze všech koutů země

 
Setkání vlastenců u zámku v Příčovech se stává událostí roku. Padají rozpory a obnovuje se jednota.
16.08.2020 04:55 |

podobné články

Bondarenková (SPD): Bělorusko - sud s prachem

 
Situace v Bělorusku je velmi vratká. Po prezidentských volbách, které s 80, 1 % vyhrál dosavadní prezident Alexandr Lukašenko (už po šesté), se v zemi aktivovala opozice a žádá nové volby. Za mohutné podpory ze zahraničí.
18.08.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (128 článků)

Bondarenková (SPD): Jiří Menzel, dokonalý režisér

 
Přišla zpráva, na kterou se nedá nereagovat. Zemřel velikán české kinematografie, Jiří Menzel. Dovolte mi vzdát hold dle mého názoru nejlepšímu z českých režisérů 20. století.
07.09.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (431 článků)

Bondarenková (SPD): Komu hodně, komu málo, komu nic? Vysoké důchody versus porodnost

 
Diskuze na Facebooku občas dovedou zajímavým směrem. Od problematiky správné výše aktuálních důchodů (starobních, invalidních apod.), až po celkové zamyšlení nad rolí státu.
15.09.2020 10:30 |

podobné články

Vladimíra Bondarenková: Jestli se liknavá vláda rozhoupe, tak se koronavirus nerozšíří

 
Netvařme se, že žádné hranice nemáme a že se nikoho, kdo přes ně cestuje, nemůžeme zeptat, kde byl v posledních čtrnácti dnech.
27.02.2020 14:15 |

podobné články

Ministr Dienstbier řešil chudobu a menšiny s místopředsedou německé SPD

 
Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier se v pátek 17. dubna sešel se spolkovým místopředsedou Sozialdemokratische Partei Deutschlands (SPD) a předsedou frakce SPD v Zemském sněmu Šlesvicka-Holštýnska Ralfem Stegnerem a zemským předsedou SPD v Berlíně a předsedou Metropolitní komise SPD Janem Stößem.
17.04.2015 13:21 |

podobné články

Eman Pluhař: Vůle k moci a modernizace SPD

 
Dávno, dávno již tomu, co SPD mohla snít o volebním vítězství. Ale simsalabim! Všechno je opět možné jen díky odlévání preferencí a přelévání hlasů k Alternativě pro Německo, straně proti uprchlíkům. V případě CDU/CSU jako partnera SPD ve velké koalici, představuje odliv ztráru zhruba 8% hlasů to stačí, aby SPD mohla snít o volebním vítězství prostřednictvím možnosti nových koalic, ve kterých má SPD postavení nejsilnější strany - a to i za dosavadních nízkých preferencí.
23.11.2016 19:10 |

podobné články

Vích (SPD): Kritice SPD ze strany prezidenta v oblasti ZO armády chybí racio

 
Na 4. celostátním sjezdu hnutí SPD dne 9. 12. 2017 v Praze zazněla z úst prezidenta Miloše Zemana kritika hnutí SPD k vysílání našich vojáků do zahraničních operací v rámci boje proti terorismu. Tomuto postoji SPD rozumím a má mou plnou podporu.
10.12.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24229 článků)

SPD odmítlo podpořit Babišovu vládu. Pobouřilo je přirovnání k fašistům

 
Hnutí SPD nepodpoří menšinovou vládu ANO, a to ani odchodem ze sálu. Po čtvrtečním více než hodinovém jednání se zástupci ANO to řekl novinářům předseda SPD Tomio Okamura. Poslanci SPD budou podle něj hlasovat proti vzniku vlády s důvěrou kvůli programovým rozporům i personálním výhradám, například vůči ministryni obrany Karle Šlechtové. Hnutí chce, aby se omluvila za výrok přirovnávající SPD k fašistům, nebo aby ve vládě nebyla. Babiše odmítli i Piráti.
21.12.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2366 článků) , Adam Vojtěch (836 článků) , Daniel Vojtěch (86 článků)

Vyhazování členů, intriky, poslankyně obestřená mnoha záhadami. Promlouvá zakládající člen SPD Chomutov, kterého se okamurovci zbavili

 
ROZHOVOR Ivo Stanislav Ladenberger je jedním ze zakládajících členů buňky SPD v severočeském Chomutově. Ladenberger byl dle svých slov ve straně úspěšný. V jednu chvíli byl dokonce členy a čekateli SPD navržen na místopředsedu strany v Ústeckém kraji. Pravděpodobně jej tak mohla čekat i úspěšná politická kariéra. Jenže SPD se nakonec Ladenbergera kvůli neshodám zbavila a vyloučila jej; bez toho, aby se o tom hlasovalo. Podle Ladenbergera je podobných případů víc, a to v různých krajích i městech. Tomio Okamura se podle Ladenbergera „obklopuje zásadně loajálními, věrnými a poslušnými lidmi“. Kuriozní je, že Ladenbergerovo vyloučení z SPD podepisoval někdejší tajemník Okamurovy partaje Jaroslav Staník, kterého se později strana zbavila kvůli jeho rasistickým a homofobním extempore ve sněmovním bistru, za které dostal později od soudu podmínku.
08.10.2018 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2366 článků)

Vy jste toho pomatence a zoufalce vybavili propagačními materiály... Kvůli „českému teroristovi“ se u SPD strhla drsná přestřelka

 
Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury se na své facebookové stránce vyjádřila k útoku důchodce Jaromíra Baldy, který měl blízko k SPD a který se snažil vzbudit odpor vůči migrantům například tím, že pokácel stromy v okolí železničních tratí, do kterých pak narazily vlaky s cestujícími. „Jeho jednání je odsouzeníhodné. Nikdy nebyl naším členem,“ píše ve svém vyjádření SPD, což vyvolalo ostrou kritiku a okamžitě se na sociální síti začaly objevovat důkazy o tom, že Balda měl k SPD velice blízko.
10.01.2019 21:10 |

podobné články

Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. Okamura se chce bránit i u soudu

 
Facebook hrozí zrušením facebookové stránky Tomia Okamury, Radima Fialy i hnutí SPD. „Stránce hrozí zrušení zveřejnění. Vaší stránce v důsledku pokračujího porušování zásad komunity hrozí zrušení zveřejnění,“ mohli se dočíst předseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda SPD Radim Fiala i sprvvce facebookové stránky hnutí SPD.
14.07.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (307 článků) , Radim Fiala (307 článků) , Tomio Okamura (2366 článků)