Bolt nezářil, ale Zlatou tretru vyhrál. Zlato z oštěpu mají Špotáková i Veselý

Jamajský sprinter Usain Bolt vyhrál Zlatou tretru v Ostravě, ale útok na rekord mítinku mu nevyšel. Nedostal se ani pod deset vteřin,
25.05.2012 19:55 |

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků)

Špotáková má sedmibojařský rekord! Ale jen v oštěpu…

Po dlouhých 10 letech se na mítinku v Talence vrátila ke staré lásce – sedmiboji. Barbora Špotáková (31) si vytyčila dva cíle: Zlepšit osobní maximum a překonat světový výkon v oštěpu. Oba cíle splnila dokonale!
17.09.2012 15:00 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Fenomenální sprinter Usain Bolt na Zlaté tretře: Vyhrál, ale nezářil!

Čekalo se od něj víc. Jamajský rychlík Usain Bolt (25) sice vyhrál na Zlaté tretře běh na 100 m, ale jeho čas 10,04 zůstal hodně za očekáváním. „Jsem zklamaný, necítil jsem se dobře,“ přiznal světový rekordman.
26.05.2012 12:15 |

Moravskoslezský kraj fandí atletům, finančně podpořil Zlatou tretru

Po světovém hokejovém šampionátu se Moravskoslezský kraj chystá na další významnou sportovní událost roku – Zlatou tretru. Stejně jako v minulých letech se stal jedním z hlavních partnerů tohoto prestižního atletického mítinku a ze svého rozpočtu na jeho podporu vyčlenil 5 milionů korun.
22.05.2015 16:41 |

Bolt prolétl v Oslu stovku za 9,79. Veselý zářil v oštěpu

Světový rekordman Usain Bolt z Jamajky vyhrál na mítinku atletické Diamantové ligy v norském Oslu běh na 100 metrů časem 9,79 vteřiny, který je rekordem mítinku a jímž zaostal o pouhé dvě setiny sekundy za svým vlastním letošním světovým maximem z Říma.
07.06.2012 23:50 |

Usain Bolt randí se Slovenkou, naštval tím Jamajčany

Nejrychlejší muž světa Usain Bolt randí s návrhářkou Lubicou Kučerovou známou jako Lubica Slovak. Rodačka ze Slovenska žije na Jamajce, ale tamním obyvatelům se nelíbí, že sbalila jejich slavného rodáka. Vedle sprintera by chtěli mít černou Jamajčanku. Rasistické útoky na Bolta se začínají šířit internetem. Další články k tématu: VIDEO: Poslechněte si, jak nejlepší sprinter světa Usain Bolt zpívá Volíme nejlepšího atleta historie. A vítězí... jamajský blesk Usain Bolt! Jak se „loví“ fenomenální sprinter Usain Bolt
07.05.2012 13:00 |

Špotáková vede světové tabulky, Bolt vyhrál v Ostravě za 10,04

Jamajský sprinter Usain Bolt potvrdil na ostravském mítinku Zlatá tretra roli největšího favorita a hladce vyhrál běh na 100 metrů. Tentokrát mu ale v protivětru hranice deseti vteřin odolala, zvítězil v čase 10,04 sekundy. Soutěži oštěpařek vévodila Barbora Špotáková, která porazila mistryni světa Marii Abakumovovou z Ruska a zvítězila v nejlepším letošním světovém výkonu a rekordu mítinku 67,78 metru.
25.05.2012 21:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Usain Bolt (368 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Země oštěpu zaslíbená. Češi mají z olympiád už šesté zlato

Že umějí nejlépe házet kopím indiáni? Tomu nevěřte. Oštěpu zaslíbené země najdete v Evropě. Dlouhá léta bylo království na severu, v zemi tisíců jezer - ve Finsku. Teď už ale platí, že nejlepší jsou Češi.
10.08.2012 10:30 |

Kde jsou všichni? Olympiáda připomíná pohřební síň, přesto se Rio chlubí prodejem lístků

Svůj zlatý večer si užil s plnou parádou. Když si jamajský sprinter Usain Bolt doběhl v sobotu v závodě na 100 metrů pro svou sedmou zlatou olympijskou medaili, celým stadionem Engenhão se neslo jednohlasné: 'Bolt!Bolt!Bolt!' Burácející tribuny hlasitě oslavovaly svého hrdinu a my jsme si mohli alespoň na pár minut 'čuchnout' k té správné olympijské atmosféře. Zatím s ní totiž Rio pořádně šetří.
17.08.2016 21:05 |

Špotáková už hodila Zlatou tretru za hlavu a těší se na závod na "nejlepším stadionu na světě"

Oštěpařka Barbora Špotáková už je opět v dobré náladě, dva dny jí stačily k tomu, aby se oklepala z nevydařené Zlaté tretry.
02.06.2010 14:30 |

Špotáková vyhrála Zlatou tretru a vede letošní světové tabulky

Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Zlatá tretra v Ostravě soutěž oštěpařek v nejlepším letošním světovém výkonu a rekordu mítinku 67,78 metru. Mistryně světa Maria Abakumovová z Ruska obsadila druhé místo, třetí skončila Australanka Kathryn Mitchellová stejným výkonem 64,34 metru.
25.05.2012 20:00 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Špotáková má podezření na zánět slepého střeva a vynechá Zlatou tretru

Oštěpařka Barbora Špotáková musela zrušit start na dnešním mítinku Zlatá tretra v Ostravě. Světová rekordmanka má podezření na zánět slepého střeva. Oznámil to v prohlášení atletický svaz.
17.06.2014 13:10 |

Nejlepší atlet světa Bolt přijede počtvrté na Zlatou tretru

Jamajský atletický fenomén Usain Bolt přijede počtvrté do Ostravy na mítink Zlatá tretra.
17.03.2010 11:50 |

Bolt se opět vrátí do Ostravy, na Zlaté tretře poběží stovku

Fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt přijede i v letošním roce na Zlatou tretru. Na ostravském mítinku bude startovat už pošesté, tentokrát poběží závod na 100 metrů. Na čtvrteční tiskové konferenci to oznámili organizátoři závodu.
16.02.2012 14:50 |

POTVRZENO: Bolt bude na Zlaté tretře! Jaký rekord překoná tentokrát?

Na Zlatou tretru opět přijede Jamajčan Usain Bolt! Spolu s ním také nejrychlejší žena světa a nejlepší atletka minulé sezony Shelly-Ann Fraserová-Pryceová. Organizátoři mítinku se pochlubili se dvěma cennými úlovky!
14.01.2014 19:55 |

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků) , Shelly-Ann Fraser (4 články)

Barbora Špotáková je vyválčila zlato!

Oštěpařka Barbora Špotáková podruhé vyhrála olympijské hry. V londýnském finále vedla od prvního pokusu a triumf z Pekingu obhájila v letošním světovém maximu 69,55 metru. Špotáková získala pro českou výpravu osmou medaili a druhé zlato po veslařce Miroslavě Knapkové.
09.08.2012 23:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Barbora Špotáková vyválčila zlato!

10.08.2012 00:15 |

Oštěpaři Špotáková, Veselý a střelec Kostelecký odletěli spasit českou výpravu: Tihle vyhrají!

Pět dní olympiády je pryč a Čechům to jen jednou cinklo. Ale už se blíží sklizeň, zítra jede své finále skifař Ondřej Synek a hlavně, včera do Londýna odletěl silný kontingent! Hned trio bojovníků s čákou na zlato. Oštěpaři Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý a střelec David Kostelecký. To oni spasí českou výpravu!
02.08.2012 12:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků) , Ondřej Synek (136 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , David Kostelecký (21 článků) , Ondřej Veselý (66 článků) , Ondřej Veselý (66 článků)

Třístovka bude pro Usaina bolestivá, tuší Boltův manažer před Zlatou tretrou

Jamajský sprinter Usain Bolt se podle svého manažera Rickyho Simmse těší na ostravskou Zlatou tretru, ten však tuší, že první závodní třístovka v kariéře bude nejlepšího světového sprintera hodně náročná.
19.05.2010 16:25 |