Článek

„Bolševickej cenzor. Co si to dovolujete, pane Filipe?!“ Ve Sněmovně se strhl pořádný křik

 
Během dnešní mimořádné schůze Poslanecké sněmovny, týkající se koronaviru, došlo i k napjatým chvílím. Během řečnění místopředsedy pirátských poslanců Jana Lipavského totiž místopředseda Sněmovny a šéf komunistů Vojtěch Filip (KSČM) pojal podezření, že Lipavský nehovoří k tématu, kterým bylo informování vlády o nákupech zdravotnického materiálu a podílů v soukromých firmách či jiných zvažovaných intervencích, a pirátského poslance v jeho projevu utnul. „Bolševickej cenzor,“ znělo následně Sněmovnou.
04.06.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků) , Filipe Filipe (4 články)
Podobné články

„Bolševickej cenzor,“ schytal to Filip. KSČM tlačí na Babiše, ať vyhodí Petříčka

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip uvedl, že KSČM bude tlačit na odvolání šéfa diplomacie Tomáše Petříčka (ČSSD). Pokud k tomu Andrej Babiš (ANO) nepřistoupí, komunisté prý nebudou hlasovat pro některé neupřesněné vládní návrhy. Sám Filip čelil ve čtvrtek ostré kritice ve Sněmovně za údajnou cenzuru. A to v momentě, kdy utnul projev poslance Pirátů. Vysloužil si označení „bolševickej cenzor“.
04.06.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22508 článků) , Vojtěch Filip (1512 článků) , Tomáš Vojtěch (49 článků) , Tomáš Vojtěch (27 článků)

Myslel si, že Babiš je "bolševickej miliardář". Teď za něj kandiduje

 
Dřív si myslel, že je podnikatel Andrej Babiš "bolševickej miliardář". Dnes se advokát Milan Hulík rozhodl bojovat o senátorské křeslo právě za Babišovo hnutí ANO 2011 a bojovat s korupcí.
03.08.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22508 článků)

Rachot ve sněmovně po ustřižení Piráta: Bolševický cenzor Filip! Co si to dovolujete?

 
V Poslanecké sněmovně při mimořádné schůzi k nákupu zdravotnických pomůcek a intervence státu v soukromých firmách padala ostrá slova. Stalo se tak poté, co místopředseda sněmovny Vojtěch Filip (KSČM) ukončil projev místopředsedy pirátských poslanců. Opoziční poslanci Filipa nařkli z bolševické cenzury.
05.06.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků)

Zaorálek řval na celou Sněmovnu: Bartoši, Fialo, Jurečko, toto půjde na vaše hlavy. Pak křičel i na Piráta na empiru a došlo na sprostá slova

 
Velmi se u řečnického pultíku rozhorlil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). „Pane předsedo Bartoši, pane předsedo Rakušane, pane předsedo Fialo, pane předsedo Filipe, Okamuro, Jurečko, paní předsedkyně Pekarová, ty lidi na těch JIP, to, co poroste nahoru, to jde na vaše hlavy! A půjde to na vaše hlavy,“ rozčílil se Zaorálek. Zaujal též myšlenkou, že by měla být vyslovena „nedůvěra opozici“.
11.02.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2806 článků) , Filipe Filipe (4 články)

Bagrista strhl komín, zničil auto a elektrické vedení

 
V Rousínově na Vyškovsku v pondělí neopatrným manévrem strhl bagrista se svým strojem komín. Výsledkem toho je zničené osobní auto značky Daewoo. Komín spadl na elektrické dráty a na zaparkované vozidlo strhl jeden ze sloupů elektrického vedení.
30.05.2011 14:10 |

podobné články

Jiří Baťa: Otevřený dopis signatářům petice k přijetí 50 syrských sirotků

 
Pane Halíku, pane Kocábe, pane M. Žantovský, pane Gále, paní Wagnerová a další, pane Jane Hrušínský včetně
23.09.2018 09:25 |

podobné články

Dr. Radomír Malý: Otevřený dopis všem zodpovědným za údajný boj s pandemií

 
Vážení pane premiére Babiši, pane ministře zdravotnictví Blatný, pane exministře Prymulo, pane ministře vnitra Hamáčku, pane prezidente České lékařské komory Kubku, paní hlavní hygieničko Rážová!
09.02.2021 09:10 |

podobné články

Byl tam hrozný křik, poslankyně popsala zásah ve Sněmovně

 
Křik a zmatek. Tak poslankyně Jana Mračková Vildumetzová (ANO) popisuje situaci v Poslanecké sněmovně, kam se dopoledne pokusil dostat muž ozbrojený dvěma noži a teleskopickým obuškem. Když policie proti útočníkovi zasáhla, poslankyně zrovna procházela kolem.
30.01.2020 16:50 |

podobné články

VIDEO: Ukaž prsa, řekl punker VNADNÉ reportérce a STRHL JÍ TRIČKO

 
Pořádný šok zažila reportérka jedné estonské televize při živém vstupu z punkového festivalu. Mezi fanoušky zjišťovala, jak se stát punkerkou až jí jeden strhl tričko.
17.06.2011 16:45 |

podobné články

Pane Filipe, odpůrci komunistů nemusí příští čtyři roky mlčet, píše komentátor

 
V Karlových Varech se chystá protestní pochod namířený proti možné komunistické vládě na kraji. Komunisté v regionu zvítězili a podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa by to měli respektovat i odpůrci KSČM, protože v opačném případě hrozí i narušení ústavních pořádků. Komentátor Martin Zvěřina k tomu v textu pro čtvrteční Lidové noviny poznamenává, že na protesty mají občané právo.
18.10.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků)

Pane Filipe, odpůrci komunistů nemusí příští čtyři roky mlčet, píše komentátor

 
V Karlových Varech se chystá protestní pochod namířený proti možné komunistické vládě na kraji. Komunisté v regionu zvítězili a podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa by to měli respektovat i odpůrci KSČM, protože v opačném případě hrozí i narušení ústavních pořádků. Komentátor Martin Zvěřina k tomu v textu pro čtvrteční Lidové noviny poznamenává, že na protesty mají občané právo.
18.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků)

Na co jsem se ptal, pane Filipe? Moravec peskoval komunistu

 
Za jak dlouho lze vybudovat socialismus? Tato věc zajímala moderátora předvolební superdebaty ČT Václava Moravce tak moc, že se na ni předsedy KSČM Vojtěcha Filipa ptal dokonce dvakrát. Diváci jeho zájem odměnili smíchem.
24.10.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků) , Václav Moravec (646 článků)

Zvídavý novinář na ČT: Pane Filipe, jak můžete jako komunista tak fandit teokratickému Íránu?

 
Podrobnosti dnes uzavřené dohody mocností s Íránem o pozastavení jeho jaderného programu výměnou za zrušení ekonomických sankcí vysvětloval v úterních Událostech, komentářích odborník na jaderné technologie Vlastislav Bříza. Názory domácí politické scény na tento problém pak ve studiu prezentovali poslanec TOP 09 František Laudát a poslanec a šéf KSČM Vojtěch Filip.
14.07.2015 23:22 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (274 článků) , Vojtěch Filip (1512 článků)

Svobodová (OMMO): Proč chtějí mít miliardáři vlastní strany?

 
P. S. pane předsedo KSČM Filipe, aby penězi vyplnili to, co Vy a KSČM bohužel myšlenkami v současnosti nedokážete. A nedivte se tolik, měli byste být rádi, že se jim daří, někdo z nich tu „revoluci“ přeci dělat musí.
01.01.2017 06:30 |

podobné články

Svobodová (OMMO): Pane Filipe, fakt se k nám upozorňování o CEFC nedostalo

 
Ale možná je prostě jen těžko uvěřitelné, resp. neuvěřitelné, že byste to byl právě Vy, příp. někdo z Vaší strany, kdo by chtěl "hatit" kroky svěcené Hradem na čele s M. Zemanem v takto "citlivě" miliardových otázkách.
19.03.2018 04:35 |

podobné články

Pane Babiši, Filipe a Hamáčku, máte problém. Zdeněk Ondráček by nemusel hlasovat pro vaši vládu

 
Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček naznačil, že by nemusel hlasovat pro vládu ANO a ČSSD s tolerancí KSČM. Reagoval tak na fakt, že sociální demokraté chtějí vyhodit ze sněmovních funkcí zástupce SPD.
23.04.2018 15:50 |

podobné články

Zvára (Svobodní): Svobodu, kterou ztratíme, bude těžké znovu získat

 
Svobodní se připojili k aktivitě sdružení CZ-NIC „Přichází cenzor“, která kritizuje zákon o hazardních hrách, schválený v Poslanecké sněmovně, a vyzývá senátory, aby tento zákon odmítli.
19.05.2016 19:05 |

podobné články

„Vaše strana vraždila lidi a zavřela hranice.“ Křičící komunista Filip to schytal od ODS

 
„Soudruhu Filipe, vy jste v čele strany, která vraždila lidi, která zavírala lidi, která zavřela hranice, která způsobila mohutné emigrace mnoha skvělých Čechů.“ Těmito slovy zaútočil na Vojtěcha Filipa (KSČM) šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura během středečního jednání Sněmovny. Podobně vyhrocené momenty přitom přinesla i nedávná hádka Dominika Feriho (TOP 09) taktéž s Filipem přímo ve Sněmovně.
22.04.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1512 článků) , Zbyněk Stanjura (299 článků) , Dominik Feri (326 článků) , Filipe Filipe (4 články)

Křik jak ve školce. Odvolat vládu? Zaorálek, Farský a Jurečka se shodli jen na Zemanovi

 
„Pánové, já už vás nebudu překřikovat. Pane ministře a pane Farský, já vás tady nebudu překřikovat. Podívejte se na mě. Já vás tady nebudu překřikovat jako ve škole. Děkuju,“ krotila své hosty moderátorka Partie Terezie Tománková. Před kamerami si tvrdě skákali do řeči Lubomír Zaorálek (ČSSD), Jan Farský (STAN) a Marian Jurečka (KDU-ČSL). „Opozice střílí vládu do nohy,“ zuřila navíc Dostálová. Kvůli kauze Vrbětice. „Ale co dělá ministryně spravedlnosti, pro pánajána!“
02.05.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2806 článků) , Jan Farský (198 článků) , Marian Jurečka (803 článků)