Článek

Bolestné vzpomínky na Julinku (†7 měs.): Osud nadělí to, co má přijít, říká máma

 
Petře (44) zemřela dcera Julinka (†7 měsíců) na pneumokokovou meningitidu před jedenácti lety. Jarní měsíce jsou tak pro rodinu vždy velmi emočně náročné. Toto jaro navíc s sebou přineslo i další důvod k obavám – pandemii. Virus však podnítil debaty o společenském tabu smrti, což je podle Petry důležité. Snaží se totiž vybudovat hospic pro děti, který ponese jméno po její zesnulé holčičce.
09.05.2020 15:45 |

podobné články

Podobné články

Bolestné vzpomínky Viktora Preisse: Po jeho rodičích stříleli Němci na ulici, tatínka zasáhli

 
Skromná maminka herce Viktora Preisse (65) se svému synovi o zážitcích z dob, kdy ještě nebyl na světě, příliš nesvěřovala, a tak pro něj byly mnohé informace, které se dozvěděl díky pořadu České televize Tajemství rodu, velmi bolestné. Během Pražského povstání v květnu 1945 na oba jeho rodiče stříleli Němci, tatínek skončil s prostřelenou nohou a maminku zasáhly a těžce zranily sutiny při náletech.
21.02.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Preiss (173 článků)

Julinku (†6 měs.) zabil pneumokok: Pomozte, s jejím jménem vzniká dětský hospic

 
Dům pro Julii, tak se bude jmenovat dětský hospic, pojmenovaný po holčičce, která zemřela na pneumokokovou meningitidu, když jí byl jen pouhý půlrok. Měl by se nacházet v klidném prostředí v okrajové části Brna a ubytuje pět dětí s jejich rodinami. Do budoucna se počítá se zdvojnásobením kapacity.
19.02.2018 05:15 |

podobné články

Vánoční odměny: Víme, kolik nadělí velké firmy!

 
Jsou NEJ. Největší, nejbohatší nebo nejznámější. Ale co od nich před Vánocemi můžou čekat jejich zaměstnanci? Nadělí jim šéfové pod stromeček mimořádnou odměnu nebo dokonce 13. plat? Blesk oslovil stovku firem a zjišťoval, kdo a kolik dostane před Vánocemi na přilepšenou.
06.12.2010 16:50 |

podobné články

Kolář zápasí s angličtinou, pod stromek si nadělí kurz v Londýně

 
Zpěvák Petr Kolář si na Štědrý den pohladí Achillovu patu. Vlastní znalosti angličtiny totiž nepovažuje za vůbec dokonalé, a tak si pod stromek nadělí kurz v Londýně. Studovat bude hned po novém roce. Další články k tématu: Nechci bořit rodinu, komentuje Kolář po návratu z USA údajnou nevěru Další zpěváci propadli krabičkám: po Davidovi hubne Kolář i Basiková Vzpomínku na Muka zakončil smích, Vondráčkové i Kolářovi vypadl text
23.12.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (525 článků)

Vánoční průvodce: Dárky na poslední chvíli a „Co když Ježíšek nadělí obálku?“

 
Máme pro vás tipy na luxusní dárky, které můžete pořídit doslova v poslední minutě. A pro ty z vás, kteří už mají vše zařízené, máme tipy na dárečky, které si můžete pořídit za peníze, které vám Ježíšek nadělí. A ti z vás, kteří si chtějí udělat radost už teď, mohou využít super akci. Nakupte do zítřka na Astratex.cz alespoň za 999 Kč, do pole v košíku vložte kód VAN1213 a získáte slevu 150 Kč!
21.12.2013 15:02 |

podobné články

Slavné těhulky a novopečené maminky: Kdo si letos nadělí pod stromeček miminko?

 
Hollywood nikdy nebyl tak „plodný“ jako letos, babyboom slavných miminek láme doslova rekordy. Ale jsou i takové hvězdy, které si svůj přírůstek do rodiny nadělí zřejmě až pod stromeček. Komu letos Santa „zabalí“ miminko? Kdo na Vánoce nebude moct ochutnat punč, protože je v tom?
24.12.2014 05:15 |

podobné články

Tomešová tři měsíce po porodu druhého syna: Slova o třetím dítěti!

 
Své dva syny Kristiána (20 měs.) a Jonáše (3 měs.) Míša Tomešová (27) porodila celkem rychle po sobě. S manželem Romanem Tomešem (30) tak krátké časové rozpětí neplánovali, ale osud to zařídil jinak. Dva kluky zvládá jen tak tak, ale už teď mluví o dalším dítěti.
19.11.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (111 článků)

Petr Rychlý a jeho exmanželka Pavla: Bolestné vzpomínky na rozvod a velké dluhy

 
Od rozvodu už uběhlo dost času, vzpomínky však stále bolí. Dabérka Pavla Vojáčková (51) a matka dvou dospělých synů, které má s bývalým manželem Petrem Rychlým (50), se s tím sice už vyrovnala, ale z hlavy ne a ne dostat hádky, které rozchodem provázely.
22.05.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (346 článků) , Pavla Vojáčková (5 článků)

Rakovina jí vzala Julinku (†2), statečná máma o nemoci napsala knihu! Děkujeme, že my, říká

 
Zpočátku byli úplně normální rodina. Všechno se vyvíjelo, jak si mladí manželé přáli. Až do chvíle, kdy si jednoho dne všimli, že jejich šestiměsíční Julinka přestala hýbat nožičkama. A rozjel se děsivý kolotoč, na jehož konci stála nejen smrt, ale i smíření. A také kniha, která má pomoci dalším rodičům.
15.04.2020 05:25 |

podobné články

Patrika (†20) převezli do nemocnice s bolestí břicha. Zemřel, když čekal na zákrok

 
Co se ve skutečnosti stalo? Smrt Patrika Švece (†20) ze slovenských Nových Zámků, který vydechl naposledy o posledním květnovém pondělí, vyvolává bolestné vzpomínky a otazníky. Patrikova máma Mária si myslí, že za jeho smrtí může stát nerozhodnost lékařů, kteří v osudný den sloužili. Rozdílné názory mají i primáři oddělení, na kterých Patrik prožil poslední minuty života.
10.06.2018 05:30 |

podobné články

Tragický osud Fialové z Ordinace: Pokus o sebevraždu

 
Bolestné vzpomínky na nejděsivější období života! Ty ožily hvězdě Kateřině Marii Fialové (22) při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. Před kamerou se musela pokusit o sebevraždu, kterou ve skutečném životě před lety spáchala její matka.
19.11.2019 05:05 |

podobné články

Vojtíšek (9 měs.) z babyboxu umí říct máma i táta: Zdrželi rodiče adopci?!

 
Vojtíšek z českolipského babyboxu se stal letos již 19. takto odloženým dítětem. Chlapeček je starý kolem devíti měsíců, dokonce už říká pro většinu rodičů ta nejkrásnější slova - máma a táta. Právě ti se ho ale po Vánocích zbavili, strčili ho do babyboxu a přiložili k němu stoh dokumentů. Podle zakladatele schránek na odložené děti Ludvíka Hesse mají ovšem úřady radši děti „bez papírů“.
29.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Hess (158 článků)

Julínku a Drábku, pozor: Babiš a ČSSD jdou rozkopat vaše dílo

 
Po několika dnech vyjednávání ČSSD, ANO a KDU-ČSL už se začíná rýsovat osud některých reforem předchozích pravicových kabinetů. Zejména reformy v oblasti zdravotnictví a sociálních věcí nejspíš projdou podstatnou revizí. Začíná být zřejmé, že dojde ke zrušení druhého důchodového pilíře a nově se hnutí ANO ústy svého zdravotnického experta přiklonilo rovněž ke zrušení regulačních poplatků ve zdravotnictví.
12.11.2013 09:11 |

podobné články

Csáková se Julinky nedočká

 
Ilona Csáková (41) celé těhotenství tajila, jaké pohlaví bude mít další potomek, kterého čeká se svým mužem Radkem Vonešem (40). Ten ale při jednom večírku neuhlídal pusu a prozradil, že na svět by měl přijít další kluk, tentokrát Dominik. Na vysněnou Julinku tak zpěvačka asi bude muset zapomenout.  
29.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (497 článků)

Děda o pádu vnučky (†18 měs.) z okna zaoceánské lodi: Nic horšího mi už udělat nemůžou

 
Američan Salvatore Anello prožívá nejhorší chvíle svého života. V červenci mu z 11. patra zaoceánské lodi Freedom of the Seas, která se nacházela v Portoriku, vypadla milovaná vnučka Chloe Wiegandová (†18 měs.). Dopadla na beton a na místě zemřela. I když byl muž přezdívaný Sam obviněn z jejího zabití, říká, že nic horšího než smrt děťátka ho už stejně potkat nemůže.
22.11.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (176 článků)

Alkohol a nezájem: Matka Tadeáška (†4 měs.) byla jako dítě zanedbávaná, tvrdí rodinný přítel

 
Za smrt Tadeáška (†4 měs.), jehož tělíčko se v sobotu našlo v Labi poblíž Vliněvsi na Mělnicku, možná přece jen padne nějaké obvinění. Pitva již zcela vyloučila kojencovu vraždu, kvůli domnělým pochybením v péči však policie prověřuje matku (23). Ta přitom sama byla v dětství zanedbávána, říká známý jejího otce.
02.06.2020 05:35 |

podobné články

Naše nejstarší vzpomínky mohou být fiktivní

 
Vzpomínky z nás dělají osobnosti, kterými jsme - již dlouho však neurověda s psychologií tuší, že mnohé ze "vzpomínek" mohou být čistou fikcí. Nyní se k nim připojuje i pravděpodobnost, že ani nejstarší vzpomínky většiny z nás se nikdy doopravdy nestaly.
26.07.2018 18:55 |

podobné články

Z toho mrazí: Lenka z Výměny manželek prozradila bolestné tajemství. Přišla o dvě malé děti!

 
Pamatujete na Lenku Markovou z poslední Výměny manželek, která se starala o dceru a manžela, jenž neměl o chodu extrémně znečištěné domácnosti ani páru? Čtyřiadvacetiletá žena teď prozradila velmi bolestné tajemství.
18.09.2013 11:00 |

podobné články

Je to velmi bolestné, napsala někdejší hejtmanka a partnerka zastřeleného Housky

 
Bývala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová (ČSSD) prosí všechny o shovívavost. Pondělní vražda jejího partnera Romana Housky ji velmi bolestně zasáhla a k případu se už nehodlá více vyjadřovat.
19.11.2013 13:11 |

podobné články