Článek

Boj o Senát na Děčínsku: úspěšný starosta Linhart šokoval Česko

 
Úspěch, který vůbec nikdo nečekal. Tak hodnotí politologové výsledek senátních voleb v okrese Děčín, kde s naprostým přehledem zvítězil nestraník Zbyněk Linhart. Předpokládal se přitom souboj mezi ČSSD a ANO 2011. Společně s Linhartem postoupil do druhého kola s „odřenýma ušima“ dosavadní senátor Jaroslav Sykáček (ČSSD).
13.10.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)
Podobné články

V Děčíně vyhrál souboj senátních kandidátů Linhart. Porazil Sykáčka

 
V Děčíně byl senátorem zvolen starosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart (STAN). Ve druhém kole voleb podle propočtu ČTK porazil dosavadního senátora ČSSD Jaroslava Sykáčka.
18.10.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

3 spolehlivé kroky jak mít úspěšný rok

 
Máme tu nový rok se šťastnou osmičkou na konci, která je pro mnohé z nás příslibem toho, že to bude úspěšný rok. Možná si i vy od tohoto roku hodně slibujete. Chcete uchopit příležitosti za pačesy a kočírovat svůj život tím správným směrem. V dnešním článku se dozvíte, co musíte udělat pro to, abyste měli po finanční stránce úspěšný rok. A proč zrovna po finanční stránce? Co si budeme nalhávat: bez peněz by to v životě nešlo. S příchodem nového roku máte ideální příležitost začít dělat věci jinak, třeba daleko lépe, nežli jak jste je dělali doposud. A upřímně: kdo z nás by nechtěl, aby se mu dařilo finančně, že? Mějte finančně úspěšný rok! Už jsme si ujasnili, že bez peněz to v životě prostě nefunguje. Potřebujeme je všichni, bez výjimky. Proto si teď řekneme, co můžete udělat pro to, aby se vám v roce 2018 po finanční stránce dařilo lépe, nežli v roce předchozím, kterému jsme před pár dny dali sbohem. Krok první: udělejte si přehled o svých financích To je základ všeho. Dokud nebudete vědět, jak na tom po finanční stránce jste, nemůžete podnikat další kroky, natož pak kroky k tomu, aby se vám začalo více dařit. Pečlivě si sepište veškeré vaše příjmy, do kterých zahrňte nejen výplatu, ale i případné přídavky, alimenty, pokud je pobíráte, vedlejší příjmy z brigád a podobně. To samé pak udělejte s výdaji, kde toho bude asi daleko více. Do výdajů patří poplatky za bydlení, nájem zálohy, co utratíte za benzín, za jídlo, za poplatky ve školce nebo za kroužky dětí a podobně. Pak příjmy odečtěte od výdajů a zjistíte, jak na tom s penězi skutečně jste. Krok druhý: vyberte jednu věc, kterou oželíte Znovu se podívejte na seznam vašich výdajů a pro začátek z nich vyberte jednu věc, kterou v tomto roce... Čtěte více Příspěvek 3 spolehlivé kroky jak mít úspěšný rok pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články

Na Děčínsku a Českolipsku odstraňují následky záplav a počítají škody

 
V obcích na Děčínsku a Českolipsku, které postihla v sobotu blesková povodeň, odstraňují v neděli místní obyvatelé a hasiči škody. Povodeň zasáhla na Děčínsku povodí Ploučnice a Kamenice, na Českolipsku se rozvodnila říčka Bystrá. Lidé uklízejí a sčítají vzniklé škody.
05.07.2009 10:15 |

podobné články

Starostu zvolili do Senátu a partnerka si hned šla pro peníze. Šťastlivec nám k tomu řekl více

 
Nejen dobře placený post senátora na Děčínsku si vítězstvím v druhém kole senátních voleb zajistil dosavadní starosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart, kterého před pár dny oproti sociálnědemokratickému konkurentovi podpořil dokonce Andrej Babiš. Materiálně si polepšila i Linhartova partnerka s dcerou. Čtěte, jakým nevšedním způsobem.
25.10.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Starostu zvolili do Senátu a partnerka si hned mohla jít pro peníze. Šťastlivec nám k tomu řekl více

 
Nejen dobře placený post senátora na Děčínsku si vítězstvím v druhém kole senátních voleb zajistil dosavadní starosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart, kterého před pár dny oproti sociálnědemokratickému konkurentovi podpořil dokonce Andrej Babiš. Materiálně si polepšila i Linhartova partnerka s dcerou. Čtěte, jakým nevšedním způsobem.
25.10.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

Prozaik Oto Linhart: Naděje možná spočívá v práci na sobě

 
Spisovatel Oto Linhart vydal humoristický román Potížista a v rozhovoru objasňuje detaily vzniku knihy, která se zabývá světem reklamy a médií.
03.01.2011 11:10 |

podobné články

Režisér Pavel Linhart zemřel v 51 letech

 
Po dlouhé těžké nemoci zemřel 27. prosince ve věku pouhých 51 let filmový a divadelní režisér, scenárista, kameraman a pedagog Pavel Linhart. Rozloučení bude 4. ledna v 11:00 ve Velké obřadní síni strašnického krematoria.
28.12.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Linhart (3 články)

Zemřel filmový a divadelní režisér Pavel Linhart

 
Po dlouhé těžké nemoci zemřel 27. prosince ve věku 51 let filmový a divadelní režisér, scenárista, kameraman a pedagog Pavel Linhart. Rozloučení bude 4. ledna v 11:00 ve Velké obřadní síni strašnického krematoria.
28.12.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Linhart (3 články)

Senátoři Horník a Linhart (STAN): Pro zákon umožňující blokaci internetu ruku nezvedneme

 
Senátoři Jan Horník a Zbyněk Linhart regulaci hazardu podporují. Rozhodně ale odmítají, aby mělo ministerstvo financí - a nikoliv nezávislý soud nebo regulátor - pravomoc rozhodnout, které webové stránky zablokuje.
25.05.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Horník (62 článků)

Lidé ve Vansdorfu na Děčínsku už do ulic nevyláká ani Čunek

 
Obyvatele Varnsdorfu na Děčínsku demonstrovat do ulic nevylákal už ani senátor Jiří Čunek proslavený tvrdým zásahem proti Romům jako starosta Vsetína. Na dnešní demonstraci svolané Lukášem Kohoutem se sešlo asi 40 lidí. Vloni pod jeho vedením chodily městem několik víkendů po sobě stovky protestujících.
06.08.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků) , Lukáš Kohout (105 článků)

Starosta a senátní kandidát měl radost z odměny za třídění odpadu. Pořídíme za to Lavičku Václava Havla, jásal

 
V komunální politice není rozhodně benjamínkem. Přesto existuje výzva, kvůli které je starosta Zbyněk Linhart z Krásné Lípy nejvyšší post ve městě ochoten opustit, přestože zde má jeho parta téměř politický monopol. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také prozrazuje, jak jinak by chtěl dělat práci senátora, proč neroznáší koblihy a co říká na své konkurenty.
05.10.2014 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Zfetovaný starosta řval: Zabiju tě, vyrvu ti hrdlo a vydloubu oči!

 
Starosta Toronta Rob Ford, který před dvěma dny šokoval Kanadu přiznáním, že kouřil crack, se dnes dostal do dalšího problému. Kanadský deník Toronto Star na své webové stránce zveřejnil video, na kterém rozčilený Ford chrlí sprosté nadávky a komusi vyhrožuje, že ho zabije. Starosta největšího kanadského města se za nahrávku omluvil: prý byl "mimořádně opilý".
07.11.2013 23:21 |

podobné články

V čem je dobrý Senát? Nejen důchodci by mu prý mohli děkovat

 
Pokud Senát ovládají strany opozice, může plnit i určitou vyvažovací roli vůči vládním návrhům zákonů i sněmovně. MF Dnes ale konstatuje, že v tomto volebním období to platit nebude, protože strany vládní koalice mají ve druhém kole tolik kandidátů, že jim to umožní zajistit si v Senátu většinu. Ten tak prý Sobotkovu kabinetu nebude dělat problémy. Senát navíc prý přijde lidem nudný, drahý a zbytečný. Deník však uvádí příklady, kdy se Senát hodil: Zajistil důchodcům slevu na dani z příjmu nebo zamezil nákupu gripenů.
18.10.2014 09:46 |

podobné články

ANO, KSČM a SPD nechtějí Senát, aby mohly snadno změnit ústavu, varuje Herbert Pavera, nejlepší starosta a kandidát TOP 09

 
ROZHOVOR „O vrácení majetku církvím je dávno rozhodnuto ve prospěch církví,“ říká starosta a učitel Herbert Pavera, který kandiduje do Senátu za TOP 09, STAN, ODS, Zelené a Stranu soukromníků v obvodu Opava. Bývalý poslanec za TOP 09, který získal ocenění veřejnosti jako Nejlepší starosta za volební období 2014–2018, chce v Senátu dokázat, že politika se dá dělat slušně a poctivě.
11.09.2018 13:25 |

podobné články

Blesková povodeň na Děčínsku: Za 20 minut o 170 cm více vody

 
FOTOGALERIE: Takzvaná blesková povodeň zasáhla v sobotu odpoledne také povodí řek Kamenice a Ploučnice na Děčínsku. Na Kamenici platí nejvyšší povodňový stupeň ohrožení, její hladina stoupla během 20 minut o 170 centimetrů.
04.07.2009 17:25 |

podobné články

Záplavy na Děčínsku a Českolipsku

 
Bouřky a přívalové deště zasáhly v sobotu Českou republiku. Největší škody napáchaly na severu Čech. V Novém Oldřichově na Českolipsku zaplavil rozvodněný potok polovinu obce a způsobil miliónové škody. Na Děčínsku hasiči evakuovali obyvatele čtyř obcí, které voda odřízla a bez pomoci by se do bezpečí nedostali.
04.07.2009 22:00 |

podobné články

Na Děčínsku hrozí protržení rybníka. VAROVÁNÍ před bouřkami

 
Lidé v obcích na Děčínsku se bojí protržení hráze rybníka v Huníkově. Meteorologové varují před dalšími povodněmi.
05.07.2009 10:10 |

podobné články

Přívalové deště zaplavily nádraží i dětský tábor

 
Hasiči museli ve středu vpodvečer evakuovat dětský tábor v Srbské Kamenici na Děčínsku. Zaplavila ho voda z přívalového deště, informoval mluvčí hasičů v Ústeckém kraji Lukáš Marvan. Hasiči museli vyrazit na pomoc i do řady obcí na Děčínsku. Zaplaveno bylo i nádraží ve středočeských Lochovicích a okolní železnice.
09.06.2010 22:45 |

podobné články

Škody po bleskových záplavách na Děčínsku přesáhnou 100 milionů

 
Škody po středečních bleskových povodních na Děčínsku zřejmě přesáhnou 100 milionů korun. Nejvyšší položkou budou opravy silnic, které přijdou zhruba na 75 milionů.
11.06.2010 20:15 |

podobné články