Článek

Boj o přežití na ostrově odstartoval. Kdo je největším favoritem nového Survivoru

 
Drsný boj o přežití začal! Reality show Survivor sice na televizních obrazovkách odstartuje až 25.1., ale všichni účastníci jsou již na ostrově v Dominikánské republice, kde zkoušejí své limity. Život v divočině, dva kmeny, známé i neznámé tváře, pro které si letos tvůrci připravili mnohem náročnější podmínky. Diváci už mají své favority, o nichž diskutují na sociálních sítích. Kdo se podle lidí dostane až do samotného finále a komu naopak příliš šancí nedávají? 
17.01.2023 21:30 |

podobné články

Podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (160 článků) , Nikola Čechová (79 článků) , Vladimír Novotný (22 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (346 článků) , Ondřej Novotný (160 článků)

V Survivoru jde do tuhého: Stížnosti na perverzního Martina a odchod první soutěžící

 
POZOR, SPOILER. První souboj o imunitu, první kmenová rada i vyřazování! Druhý díl Survivoru se nesl v překvapivém duchu. Soutěžící na ostrově navíc trápí déšť a chladné počasí a dochází i k rozepřím. Kdo si vybojoval individuální imunitu a kdo reality show provždy opustil? 
27.01.2023 13:10 |

podobné články

První slova Pazderkové po konci v Survivoru: Zklamaná Iva si sype popel na hlavu

 
Herečka Iva Pazderková (41) prohrála v Survivoru duelový souboj s Adamem Raiterem (33) a ze soutěže vypadla. Během doby na ostrově se nedokázala začlenit ani do jednoho z týmů, což znamenalo odjezd domů. Na pražském letišti poskytla televizi Nova rozhovor, během kterého neskrývala zklamání. Dále prozradila, kam její kroky nyní povedou, jak by zpětně soutěž vyhodnotila, na jaké jídlo se nejvíce těší, ale také se svěřila, kdo je její favorit na vítěze. 
15.02.2022 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (79 článků)

Spor ze Survivoru je minulostí: Adam Raiter zbil Nathana Dzabu v prvním kole

 
Kdo myslel, že reality show Survivor vyvrcholila na ostrově v Karibiku, pletl se. Zlatý hřeb totiž přišel až s turnajem Oktagonu v Brně, kde se proti sobě postavili Adam Raiter a Nathan Dzaba. Oba účastníci Survivoru se totiž rozhodli vyřídit své spory v kleci, a tak podstoupili tvrdou přípravu, která vyvrcholila nelítostným soubojem v kleci. Po prvním kolem si výhru připsal truhlář Adam.
17.09.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Iva Pazderková si sáhla na psychické dno a v Survivoru končí. Nečekaná reakce na závěr!

 
Osmý díl Survivoru je za námi a diváci znají dalšího poraženého. Tou se tentokrát stala Iva Pazderková, nad kterou se stahovala mračna už delší dobu. V duelu o přežití prohrála s Adamem Raiterem a nepovedlo se jí zopakovat druhý comeback.
11.02.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Zástěru ze Survivoru čeká tvrdý návrat do reality. O noční můru se mu postaral i Mareš!

 
Moderátor Tomáš Zástěra (41) bojuje v Survivoru "o přežití", zatímco na něj jeho kolegové v čele se Zorkou Hejdovou (31), ale také už i Leošem Marešem (45) kují zákeřný plán. Nejenže na Zástěru po příjezdu budou čekat stovky žen, které si na něj dělají zálusk jako na budoucího manžela, ale také se zřejmě naplní jeho největší noční můra - stát se influencerem. Mareš se na svém Instagramu svěřil, že už se nemůže dočkat jeho reakce, až spatří, co se v Česku během jeho nepřítomnosti událo.
18.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3422 článků) , Tomáš Zástěra (90 článků)

Rival Zástěry si po prohrách v Survivoru nalil čistého mléka: Bylo to horší, než jsem čekal

 
Nalijme si čistého mléka, "hnuus" a téměř vždy poražený kapitán. Možná už tahle slova divákům Survivoru napoví, že píšeme o fitness trenéru Braňovi (37), který dal do boje o přežití a milionovou odměnu skutečně všechno. Přesto jakoby "rivala" Tomáše Zástěry (42) provázelo celou show prokletí, které mu neumožnilo získávat vítězné body. Nezdary se na osobnosti člověka podepíšou a podepsalo se i na sympatickém Braňovi, který se pro Markízu rozpovídal, jak se s prohrami vyrovnával.
05.04.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků)

Favorité Survivoru: Přítelkyně Veronicy Biasol sází na zkušenosti pokeru. Dokážu prokouknout každého, říká Mlejnková

 
Už jen za několik málo dnů vypukne další série reality show Survivor, v rámci které zabojuje i přítelkyně Veronicy Biasiol, pokerová hráčka Barbora Mlejnková. Jakou taktiku zvolí? “Je to sociální hra, možná bych mohla číst řeč těla lépe než ostatní. Na ostrově nebudou profíci, kteří by dokázali v tomhle směru blufovat,” nechala se Bára slyšet pro TV Nova. Pomůže jí na ostrově k přežití poker face? 
19.01.2023 10:20 |

podobné články

Enrique ze Survivora o trpkém konci: Adamovi se nedá věřit, můžu si za to sám

 
Reality show překvapivě opustil i Enrique Lysoněk (22), který se vrátil do Česka společně s Ivou Pazderkovou (41). Enrique byl v očích mnoha lidí favoritem na vítěze, avšak i pro něj boj nakonec skončil. V prvním rozhovoru pro televizi Nova prozradil, že jeho plán hry bude na ostrově dále pokračovat, také uvedl, kam jeho kroky nyní povedou a co stálo za jeho koncem v Survivoru.
15.02.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Paprčiak ze Survivoru otevřeně: Skoro zeť Holubové prozradil, jak to mají hráči s jídlem a hygienou

 
Model a skoro zeť herečky Evy Holubové (62), herec Matěj Paprčiak (25), si po příletu z Dominikánské republiky sbalil věci a odjel se svou partnerkou na statek, kde si pročistil hlavu. Vyřazený bojovník ze Survivoru se na svém Instagramu rozpovídal o detailech show. Otevřeně prozradil, jak to mají hráči s jídlem a hygienou. Také se svěřil, v jakých podmínkách probíhala covidová karanténa, co ho zklamalo, a uvedl na pravou míru, jak si účinkující vaří na ostrově čaj. 
08.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (402 článků)

Další útok nejen na Ivu Pazderkovou: Nikola a Chili ze Survivoru odepsaly psychicky nemocné

 
Účastnice Survivoru z červeného kmene MAO opět pomlouvaly, a to nejen Ivu Pazderkovou (41), ale všechny psychicky nemocné. Do diskuze se pustily Chili a Nikola Čechová (32), která sama o sobě tvrdila, že má též nějaké problémy. Když se účastníci loučili s Drahokoupilem, tak slzy tekly potokem, avšak když jde o Ivu, tak je ze slov některých soutěžících znát značný osobní odpor. Jaká diskuze na ostrově proběhla tentokrát? 
09.02.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků) , Nikola Čechová (79 článků)

Pazderková se v Survivoru nekontrolovaně vztekala: Kvůli záchvatu svědění jsme si chtěli urvat nohy

 
Komička Iva Pazderková (41) se po příjezdu ze Survivoru dává postupně do kupy. Svým fanouškům se prostřednictvím sociálních sítí také svěřila, jakými zkouškami na ostrově v Dominikánské republice procházela. Dle svých slov nikdy nebyla klidnější, avšak se i často nekontrolovaně vztekala, když něco "podělala". Na vlastní kůži také zažila noční můru mnoha lidí, tarantule, štíři i agresivní hmyz byl všudypřítomný a velmi hlasitý.
27.02.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Bratr Evy Perkausové se ztrácí před očima: Tohle z Vládi udělalo pár týdnů v Survivoru!

 
Život na pustém ostrově ve skromných podmínkách v reality show Survivor se na soutěžících pořádně podepsal. Ti, při kterých stojí štěstí, nemusí bojovat se zraněním nebo psychikou, ale je znát, že každým dnem doslova "přeživšího" připomínají. Například bratr moderátorky Evy Perkausové (27) Vláďa Čapek (44) se stal během pár týdnů jiným člověkem. Před začátkem Survivoru prý schválně přibral deset kilogramů, ty má už ale dávno dole a proměna mu dle fanynek sekne.
09.03.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (628 článků)

Otevřená zpověď Tomáše Zástěry o Survivoru: Která z holek se mu líbila a jak to bylo s intimnostmi?

 
Na pohádkovou výhru v Survivoru sice kvůli zraněné noze nedosáhl, z Dominikánské republiky se ale Tomáš Zástěra vrátil jako zcela jiný člověk. Dřív sociálními sítěmi nedotčený moderátor začal komunikovat se svými fanoušky a nyní jim dokonce na svém instagramovém profilu dovolil nahlédnout do svého soukromí. Také prozradil, na které ze soutěžících mohl na ostrově oči nechat! 
23.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků)

Nenáviděná Chili ze Survivoru promluvila: Můžu odejít se vztyčenou hlavou

 
Pokud je někdo, komu diváci Survivoru nepřejí vítězství, je to Chili. A vyčítají jí především její chování. Ona sama je ale se svou sebeprezentací v show spokojená. Jak vnímá snad nejméně oblíbená účastnice nejdrsnější reality show na světě své působení na ostrově? O tom se rozpovídala v jednom z posledních dílů. 
18.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (243 článků)

Vladimír ze Survivoru hodnotí Braňa: Velký chlap, slabý protivník a špatný kapitán

 
Branislav Martanovič, známý jako Braňo ze Survivoru, patřil od prvních dní na ostrově mezi největší motivátory. Některé jeho hlášky dokonce již stihly za tak krátký čas zlidovět. Tím to ale také skončilo. Ačkoli se fitness trenér ze Slovenska dostal do top pětky, nezapsal se jako hráč, který by si zasloužil vyhrát. A důvody nyní popsal na svém Instagramu Vladimír Čapek (44), aktuálně poslední muž, který hraje o dvouapůlmilionovou výhru.
30.04.2022 18:30 |

podobné články

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články