Článek

Bohouš Josef (58): Děsivá změna vzhledu po 4 bypassech!

 
Bál se o holý život. Bohouš Josef (58) po kolapsu a čtyřech prodělaných bypassech změnil život o 180 stupňů. S manželkou Alenkou (50) utekli z Prahy na venkov. Snaží se zdravě jíst, lékaři mu nařídili pravidelnou chůzi a zpěvák je tři měsíce po operaci srdce o 10 kilo hubenější.
11.04.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)
Podobné články

Čtyři bypassy ho změnily! Muzikálový zpěvák Bohouš Josef zhubl 10 kilo

 
Bohouš Josef (58) se po kolapsu a čtyřech prodělaných bypassech začal bát o svůj život, rozhodl se ho tak od základů změnit. Především zdravě jí, a tak je čtvrt roku po operaci srdce již o 10 kilo lehčí.
12.04.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Zpěvák Bohouš Josef po 4 bypassech a kolapsu: Bál se chodit mezi lidi!

 
Měsíc a půl se držel doma. I na nákupy raději posílal svou ženu Alenu (51). Aby taky ne! Zpěvák Bohouš Josef (58) v lednu zkolaboval a musel rychle podstoupit cévní operaci. Koronavirus tak pro něj mohl být fatální. Odložit musel i kontroly v nemocnici, větší ho čeká až v červenci.
25.05.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Po 4 měsících zpět na jevišti: Bohouš Josef se po operaci srdce vrátil do práce. Jak se cítí?

 
Na konci ledna Bohouš Josef zkolaboval přímo na jevišti a musel z divadla rovnou do nemocnice . Následně známý zpěvák pod vedením profesora Pirka podstoupil v pražském IKEMU operaci. Po několika měsících od kolapsu se srdcem se mohl nyní konečně vrátit do práce. „Jsem v divadle tento týden poprvé od ledna,“ svěřil nám Bohouš Josef.
22.05.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Kvůli nemoci srdce musí Bohouš Josef být neustále v pohybu. Pomáhá mu v tom i milovaná čtyřnohá bytost

 
Před více než rokem se mu život otočil o sto osmdesát stupňů poté, co ho postihla srdeční příhoda. Bohouš Josef zcela změnil životní styl, přestal kouřit, začal zdravě jíst, cvičí a často vyráží do přírody, kam ho doprovází manželka Alenka a fenka zlatého retrívra Sheila. „Ta naše psí holka je navíc mixlá border kolií a z obou plemen si vzala to nejlepší. Po retrívrech je kamarádská a po borderce je hravá a učenlivá,“ chlubil se domácím miláčkem Bohouš Josef na natáčení streamu Koncertu pro zoo – Pomozte nakrmit zvířata, který je věnovaný na podporu provozu Zoo Chleby na Nymbursku.
06.04.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Bohouš Josef na premiéře se synem: Každý má jinou barvu vlasů, ale jinak jsou jako přes kopírák. Dceru vzala i Landa

 
Zpěvák Bohouš Josef byl jedním z hostů premiéry filmu s písničkami Michala Davida Decibely lásky. A stejně jako například Mirjam Landu nebo právě Davida doprovodily dcery, i Josef přišel s potomkem - synem Tomášem.
15.02.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků) , Bohouš Josef (50 článků)

Bohouš Josef: Vrátil se k exmanželce!

 
Zpěvák Bohouš Josef (47) se začal objevovat na veřejnosti s exmanželkou Danou Jandovou (34), neteří rockera Petra Jandy (67). S matkou svého syna Tomáše (6) se rozvedl před třemi lety. O důvodech rozvodu pár nehovořil.
03.11.2009 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (799 článků) , Bohouš Josef (50 článků) , Petr Janda (799 článků) , Tomáš Janda (33 článků)

Bohouš Josef: Píšu i hudbu pro taneční představení

 
Zpěvák Bohouš Josef je v současné době k vidění především v muzikálech na scéně pražského Divadla Broadway. Nahrává přitom ale také již šesté album své skupiny Burma Jones, chystá muzikál Adam a Eva a píše hudbu k tanečnímu představení, ve kterém by si měl i zahrát.
29.03.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků) , Adam Jones (1 článek) , Adam Jones (1 článek)

Bohouš Josef do toho konečně praštil: Svou milenku požádal o ruku

 
Známý český zpěvák Bohouš Josef (54) se konečně odhodlal. Po třech letech randění se rozhodl požádat svou partnerku o ruku! Zásnuby byly opravdu romantické…
06.09.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Oženil se Bohouš Josef (55): Po 4 letech si vzal svoji Alenku!

 
Po čtyřech letech známosti a téměř rok po zásnubách se oženil zpěvák Bohouš Josef (55). Vzal si svoji přítelkyni Alenu (48), se kterou se seznámil na jednom z koncertů!
03.06.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Zpěvák Bohouš Josef se po čtyřleté známosti oženil

 
Bohouš Josef (55) se v sobotu oženil. Muzikálový zpěvák, který se proslavil s kapelou Burma Jones, si vzal kadeřnici Alenu Wicerzykovou (48), s níž chodí čtyři roky.
06.03.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (600 článků) , Ashton Kutcher (458 článků)

Bohouš Josef zkolaboval na jevišti. Z divadla ho odvezli rovnou do nemocnice. Co se stalo?

 
Z divadla rovnou do nemocnice. Zpěvák Bohouš Josef zkolaboval před svým pátečním představením. V Divadle Broadway ještě zvládnul zvukovou zkoušku na představení Tři mušketýři, ale krátce před představením se mu udělalo nevolno a s prudkou bolestí na hrudníku ho kolegové rychle převezli do péče lékařů.
27.01.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Zpěvák Bohouš Josef po kolapsu na divadelních prknech: Musel na operaci srdce!

 
Zpěvák Bohouš Josef (57) byl minulý týden v pátek hospitalizován. Před představením muzikálu Tři mušketýři v Divadle Broadway si stěžoval především na bolest v oblasti srdce. Kolegové ho pohotově odvezli do nemocnice , kde mu byla včas poskytnuta lékařská pomoc.
30.01.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Zpěvák Bohouš Josef (57) po kolapsu: Operace srdce! Kdo mu zachránil život?

 
Vyděsil všechny kolegy! Bohouš Josef (57), který minulý týden zkolaboval v divadle, a bylo podezření na infarkt, podstoupil ve středu operaci srdce.
30.01.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Jak se mu daří po operaci srdce? Bohouš Josef rehabilituje v přírodě a na dlouhých procházkách

 
Konečně dal o sobě vědět. několik týdnů potom, co Bohouš Josef musel podstoupit operaci srdce, poslal svým fanouškům vzkaz . Zpěvák se snaží po chirurgickém zákroku odpočívat a promluvil o tom, jak se mu nyní daří.
15.03.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Jak se zotavuje po operaci srdce? Bohouš Josef poslal pozdrav z karantény a vrhnul se na cvičení jógy

 
Už pár týdnů je doma a zotavuje se po operaci srdce. Bohouš Josef v lednu zkolaboval na prknech Divadla Broadway před představením Tři mušketýři a krátce nato, pod vedením pana profesora Pirka v pražském IKEMU, musel na sál. Nyní se zpěvákovi daří dobře a podělil se s námi o to, jak tráví dny v karanténě.
29.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Bohouš Josef se po operaci srdce vrátil do práce: Koncertovat ještě neplánuje, jak chce tedy trávit léto?

 
Poslední měsíce trávil Bohouš Josef převážně doma. Během dvouměsíční karantény odpočíval po operaci srdce . Tu musel známý zpěvák podstoupit po kolapsu na divadelních prknech, který ho postihnul na konci ledna. Nyní se mu již daří dobře a mohl začít opět chodit do divadla.
30.05.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků)

Po operaci srdce se mu daří skvěle: Díky cvičení zhubnul Bohouš Josef 6 kilo a teď seknul s velkou neřestí

 
Zpěvák Bohouš Josef (58) před půl rokem zkolaboval pár minut před představením v Divadle Broadway a následně musel podstoupit operaci srdce. Několik měsíců po zákroku, který absolvoval pod vedením profesora Jana Pirka, se mu daří skvěle.
05.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků) , Jan Pirk (72 článků)

O 6 kilo lehčí Bohouš Josef opět na jevišti: Jak se zpěvákovi daří půl roku po operaci srdce?

 
Před půl rokem zkolaboval Bohouš Josef (58) na jevišti, jen pár minut před představením . Následně musel pod vedením profesora Jana Pirka podstoupit v pražském IKEMu operaci srdce. Zpěvákovi se několik měsíců po zákroku daří skvěle a mohl se už vrátit do práce.
21.09.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohouš Josef (50 článků) , Jan Pirk (72 článků)