Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Úřední šiml vesele řehtá... a kašle na zdraví
Od roku 2008 trpím VPMD (věkem podmíněná makulární degenerace) a šedým zákalem. Dostal jsem se na léčení na oční kliniku FNKV, kde mi aplikovali submakulárně do pravého oka AEILEI, a to od roku 2016. Levé oko po léčení na makulárním centru VFN Prahy II. mi doléčili do slepoty. Pravé oko po aplikaci AEILEI (10 injekcí po 1 ml. 1x za 3 měsíce) stabilizovali stav tak, že na pravém oku jsem neměl úplnou slepotu, ale zbytky černobílého vidění (rozpoznával jsem pouze obrysy) a světelné barvy na semaforech jsem nerozeznával.
07.02.2024 16:20
|
