Článek

Bohdalová (ČSSD): Ministr Dobeš si protiřečí i v případě odchodu Kryštofa Hajna

 
Ochod Kryštofa Hajna z ministerstva školství je jedním z mála pozitivních signálů, které tento resort za posledních sedm měsíců vysílá veřejnosti.
01.03.2011 18:40 |

podobné články

Podobné články

Rektor: Ministr Dobeš se distancoval od výroků svého náměstka

 
Ministr školství Josef Dobeš (VV) se distancoval od výroků svého náměstka Kryštofa Hajna, kvůli kterým podala českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) trestní oznámení.
18.10.2010 11:40 |

podobné články

VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka

 
Herečka Jiřina Bohdalová slavila ve čtvrtek jednaosmdesáté narozeniny. Původně myslela, že je oslaví jen na rodinném obědě s dcerou Simonou Stašovou. Ta ji ale stříbrným vozem rolls-royce z roku 1957 přivezla do restaurace, kterou si v Praze otevřel herec Pavel Zedníček, a tam na ni čekala řada přátel. Další články k tématu: Bohdalová s Brzobohatým: Pořád nám to spolu hraje Herečky Jirásková a Bohdalová dostaly od primátora stříbrné medaile Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy
03.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (267 článků) , Jiřina Bohdalová (1359 článků) , Simona Stašová (434 článků) , Jiřina Jirásková (452 článků)

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1359 článků) , Vojtěch Dyk (953 článků) , Jiří Vojta (112 článků) , Jiří Vojta (112 článků)

Sen každého muže: Kryštofa Hádka v novém filmu svádí tato nádherná brunetka

 
V novém filmu Signál si vedle Vojtěcha Dyka  (26) a Kryštofa Hádka  (29) zahraje také nadějná herečka Eva Josefíková (21). A právě tato rozkošná mladá dáma se ukáže jako pořádná koketa. Rozhodne se totiž uplatnit na Kryštofa Hádka své půvaby a nestoudně ho svádí.
24.01.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (276 článků) , Vojtěch Dyk (953 článků) , Eva Josefíková (166 článků)

Čapí rekviem. Za Kryštofa, vlastně za Kryštofu

 
Mladého čápa Kryštofa loni vybavili plzeňští ornitologové minivysílačkou a s napětím sledovali jeho cestu do Afriky. Zimu strávil v Senegalu a na jaře se vrátil domů, na rozdíl od dalších tří stejně vybavených opeřenců, po nichž se slehla zem. Navrátilec se usadil na hnízdě postaveném na lampě veřejného osvětlení v Polžicích u Horšovského Týna, a jak se brzy ukázalo, nebyl to Kryštof, ale Kryštofa. Ale to už je teď jedno. Je mrtvá.
13.09.2021 18:05 |

podobné články

Posteloví hřebci v Love Islandu: Kryštofa s jeho 4 vteřinami trumfnul soupeř o půlku

 
Čtyřsekundovým výkonem Kryštofa z Love Islandu to zkrátka nekončí! Poté, co vypluly na povrch záběry erotických hrátek Kryštofa a Denisy, kteří se zkrátka neudrželi a před kamerami si užili prvního pohlavního styku, přišlo další přiznání. V bonusovém pořadu Beach Hut, který moderují účastníci předchozí série Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, došlo na další pikantní detaily ze zákulisí. Gabča na svého milého práskla, že v době natáčení taktéž nepředvedl nejlepší výkon. ”Bylo to 8 sekund!” prozradila. Zkrátka: Po dlouhé nucené pauze není žádný muž kapitán. 
19.10.2022 19:45 |

podobné články

KDU-ČSL Vysočina: Poslanec Kaňkovský zjistil, že hejtman a ministr si u rychlíků protiřečí

 
Malý rébus nyní nejen cestujícím z Křižanovska nabízí srovnání nejnovějšího vyjádření hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka (za ČSSD) a ministra dopravy Dana Ťoka (ANO). Oba si totiž vzájemně protiřečí, jak zjistil poslanec Vít Kaňkovský (KDU-ČSL).
20.02.2017 13:06 |

podobné články

Budějovická VŠ podala trestní oznámení na Dobešova náměstka

 
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE) podala trestní oznámení na náměstka ministra školství Kryštofa Hajna. Při jednání s jejím vedením se prý dopustil trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby a vydírání.
12.10.2010 15:35 |

podobné články

Dobeš: Když ministerstvo školství nevyčerpá dotace EU, nemám problém rezignovat

 
Kdyby ministerstvo školství nevyčerpalo peníze z fondů EU, ministr Josef Dobeš (VV) rezignuje. Dobeš to dnes řekl v České televizi. Kvůli chybám bude ministerstvu zřejmě pozastaveno čerpání v programu s rozpočtem 53 miliard korun. Dobeš minulý týden slíbil nápravu do tří měsíců. Problémy s čerpáním evropských dotací už stály v minulosti křeslo někdejší ministryni školství Danu Kuchtovou.
08.01.2012 15:15 |

podobné články

Skončil jsem ve VV, hlásí Dobeš. Podle Klasnové kolem sebe nezodpovědně kope

 
Bývalý ministr školství Josef Dobeš opustil Věci veřejné, nezaplatil pravidelný členský příspěvek. Potvrdil, že už nechce být členem strany. Zvažuje také, že opustí poslanecký klub VV a Sněmovnu. Karolína Peake jeho postoj odmítla s tím, že Dobeš nezaslal VV rezignaci na členství ve straně. Další místopředsedkyně Kateřina Klasnová se pozastavila nad tím, proč Dobeš řeší tuto věc přes média.
06.04.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (521 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Kristýna Kočí už mě podruhé vypekla, přiznal se Josef Dobeš

 
Bývalí poslanci Josef Dobeš a Kristýna Kočí. Oba spolu byli ve Věcech veřejných: Dobeš místopředseda a ministr školství, Kočí předsedkyně poslaneckého klubu. Dobeš ParlamentnímListům.cz řekl, že ho Kočí už podruhé „vypekla“.
11.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

Bohdalová (ČSSD): Ministr Dobeš by měl splnit slib

 
Očekávám, že ministr školství Josef Dobeš dnes skutečně oznámí, jak se rozhodl v případě angažmá bývalého kandidáta extremistické Národní strany Ladislava Bátory na ministerstvu školství.
01.04.2011 18:55 |

podobné články

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1359 článků) , Simona Stašová (434 článků)

Adamovská bez obalu! V čem ji Bohdalová zklamala?

 
Herečky Jiřina Bohdalová (89) a Zlata Adamovská (61) k sobě mají blízko. Však taky Bohdalová nesměla chybět na svatbě Adamovské s Petrem Štěpánkem (72). Je tedy pochopitelné, že i Zlata přispěla svými zážitky do bestselleru Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová.
09.12.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Jiřina Bohdalová (1359 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků) , Petr Štěpánek (1000 článků)

Support Lesbiens bez Kryštofa pokračují směle dál

 
Po odchodu Kryštofa Michala a dalších třech členů zůstal v Support Lesbiens Hynek Toman sám. Kapelu nepoložil. Obklopil se novými muzikanty, zkoušejí, chystají koncerty a na podzim vydání desky. Kromě toho si zahrají před Bon Jovi. 
25.06.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Michal (62 článků)

Pokusí se nás diskreditovat, očekává Pavel Dobeš útoky na platformu Peake

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš se po odchodu z Věcí veřejných připojil k platformě Karolíny Peake, která se má stát nástupcem VV při podpoře kabinetu. Dobeš odmítá jakékoliv spiklenecké teorie, které mohly vést k rozštěpení VV. Očekává, že se začnou objevovat věci, které se budou snažit stoupence platformy diskreditovat.
25.04.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (515 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Láska, zrada a naděje v dnešní Ulici: Dramatické okamžiky a osudová rozhodnutí v příběhu Karly, Kryštofa a Moniky

 
Nic nemusí být ztraceno ani v případě, že tomu vše nasvědčuje. Přece jen má Karla ještě šanci na Kryštofa. Byť je jen velmi malá. Pár návštěv u terapeuta na to samozřejmě nestačilo. K rozuzlení a poznání svého já si musel Mára dojít sám. A možná mu k tomu pomůže také Monika.
25.09.2023 00:00 |

podobné články

Ministr Dobeš se zapletl. S odměnou pro šéfku svého sekretariátu

 
Pokud má někdo během půl roku již čtvrtého ředitele svého kabinetu, svědčí to o tom, že si zřejmě neumí postavit kompetentní tým... V tomto duchu komentuje stínová ministryně školství Vlasta Bohdalová (ČSSD) zprávy o tom, že má ministr školství Josef Dobeš (VV) novou podřízenou, o které se navíc vyrojily i další spekulace.
11.02.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Bohdalová (33 článků)

Bohdalová (ČSSD): Ministr Dobeš poškozuje české školství, měl by být vyměněn

 
Ukazuje se, že ministr Dobeš si zřejmě plete práci ministra české vlády se svou bývalou pozicí v detektivní agentuře ABL a přenáší do státních úřadů zcela nepřijatelné praktiky sledování.
23.02.2011 14:55 |

podobné články