Článek

Bob Geldof šokuje: Smrt dcery jsem očekával

 
Irský hudebník Bob Geldof tvrdí, že smrt své dcery Peaches tak nějak očekával. Tedy napůl. Pětadvacetiletá matka dvou malých dětí zemřela na předávkování heroinem v dubnu 2014 a čtyřiašedesátiletý otec se chvíli po této tragické události znova oženil.
03.12.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)
Podobné články

Za smrt dcery viním sám sebe, říká muzikant Bob Geldof

 
V pouhých pětadvaceti letech se Peaches Geldofová předávkovala heroinem. Její otec Bob Geldof přiznal, že se nemůže zbavit pocitu viny za její smrt. O její závislosti věděl a nic s ní nedělal.
09.09.2014 00:35 |

podobné články

Legendární VIDEO: Takhle dováděla v posteli s Hutchencem Paula Yates, matka nedávno zemřelé mladé modelky Peaches!

 
Zatímco v osmdesátých letech u nás v televizích jelo nejvíc Televarieté, v Anglii "jel" pořad The Big Breakfast s jeho hlavní tváří, moderátorkou Paulou Yates. Ta se narodila v roce 1959 do umělecké rodiny a sama přivedla na svět čtyři děti. Tři dcery zplodila se zpěvákem "Bobem Geldofem":http://www.extra.cz/tema/bob-geldof (prostřední z nich je "před pár dny tragicky zesnulá modelka Pechaes Geldof)":http://www.extra.cz/modelku-peaches-geldof-25-nasli-doma-mrtvou-tohle-je-jeji-posledni-foto-pred-smrti, čtvrtá a nejmladší Tiger Lily, jejímž otcem je zpěvák skupiny INXS "Michael Hutchence":http://www.extra.cz/tema/michael-hutchence, přišla na svět v roce 1996.
10.04.2014 20:45 |

podobné články

Nová CD - James Blake, Bob Geldof i Kurt Elling

 
Nový týden přivál do hudebních obchodů debut snad největší britské hudební naděje Jamese Blakea. Také si můžeme poslechnout, s čím se po deseti letech vrací Bob Geldof, či zda Kurt Elling stále platí za nejlepší jazzový hlas.
09.02.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , James Blake (9 článků)

Rocker Bob Geldof přiznal sebevražedné sklony

 
Irský rocker Bob Geldof (56) propukl v pláč během emocionálního rozhlasového rozhovoru, když hovořil o své bývalé manželce Paule Yates.
28.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Sir Bob Geldof: První Ir ve vesmíru!

 
Sir Bob Geldof poletí do vesmíru! Jako vůbec první Ir v historii! Zpěvák a legendární organizátor koncertů Live Aid si na náročné dobrodružství troufne ve svých 61 letech!
12.09.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Bob Geldof pohřbí dceru Peaches na Velikonoční pondělí

 
Irský zpěvák a aktivista Bob Geldof prožije nejsmutnější Velikonoce svého života. V pondělí 21. dubna se bude muset rozloučit se svou dcerou Peaches, která zemřela před dvěma týdny. Pětadvacetiletá modelka po sobě zanechala manžela a dvě malé děti.
20.04.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Bob Geldof chystá novou verzi písně pro Afriku

 
Hudebník a filantrop Bob Geldof hodlá nahrát novou verzi písně pro Afriku, která v 80. letech pomohla vybrat finanční prostředky na boj s hladomorem v Etiopii.
12.11.2014 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Bob Geldof se oženil

 
Irský hudebník Bob Geldof se rozhodl podruhé oženit. Třiašedesátiletý miliardář a aktivista si vzal svou dlouholetou přítelkyni Jeanne Marine na jihu Francie. Jejich sňatku v Rayol Canadle Sur Mer přihlíželi jen nejbližší přátelé a rodina. Svatba měla být utajena, ale na poslední chvíli ji vyzradila Bobova nejstarší dcera Fifi.
29.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články)

Bob Geldof se o víkendu oženil

 
Bob Geldof se o víkendu oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jeanne Marine. Po osmnácti letech soužití a šestnáctiměsíčních zásnubách se stali manželi během obřadu na Francouzské riviéře. Jejich svatby se zúčastnili příbuzní, přátelé a řada celebrit.
22.09.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články)

Modelka Peaches Geldof se s tím nepáře a kojí u stánku s rychlým občerstvením

 
Ani nedaleko postávající paparazzi neodradí britskou modelku a novinářku Peaches Geldof od kojení na veřejnosti. Konkrétně u posezení vedle stánku s rychlým občerstvením v parku. Peaches měla kolem sebe rušno, kromě manžela Thomase Cohena a jejich dvou synů se okolo ochomýtala spousta lidí. Geldof ale nelení, a když je pro tříměsíčního Phaedru čas oběda, maminka se přizpůsobí vždy a všude.
24.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Už se ví, co stojí za smrtí Peaches Geldof (†25)! Zemřela stejně tragicky jako její matka!

 
Jak se zdá, zatímco ještě před pár lety byl mezi slavnými populární "kokain":http://www.extra.cz/tema/kokain, začíná spousta hvězd ujíždět na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, i když se ví léta letoucí, že zabíjí. Silnou dávku heroinu nepřežil herec "Philip Seymour Hoffman":http://www.extra.cz/tema/philip-seymour-hoffman a oficiálně také "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/tema/peaches-geldof, modelka a začínající televizní moderátorka, jejíž matku potkal naprosto stejný osud.
01.05.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Tragická smrt modelky: Zabila 25letou krásku anorexie?!

 
Dcera hudebníka Boba Geldofa, modelka Peaches Geldof zemřela ve věku pětadvaceti let. Zanechala po sobě manžela a dva syny. „Je to bolest nad bolest,“ svěřil zdrcený Bob Geldof BBC poté, co se světem začala šířit smutná zpráva o tragickém osudu mladé ženy, která nezvládla život celebrity.
10.04.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Záhadná smrt dcery Boba Geldofa: Jak zemřela mladá Peaches, pětadvacetiletá matka dvou dětí?

 
Jak může zničehonic zemřít pětadvacetiletá žena, když nikde v okolí není nic, co by její smrt způsobilo? To se nyní ptá veřejnost a hlavně rodina modelky a profesionální celebrity "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/modelku-peaches-geldof-25-nasli-doma-mrtvou-tohle-je-jeji-posledni-foto-pred-smrti, kterou včera našli bez známek života v jejím domě.
08.04.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelku Peaches Geldof (†25) našli doma mrtvou. Tohle je její poslední foto před smrtí

 
Druhá dcera hudebníka "Boba Geldofa":http://www.extra.cz/tema/bob-geldof Peaches byla dnes nalezena ve svém domě mrtvá. Podle Mail Online ji policie našla v 1:35 odpoledne v jejím domě v Kentu.
07.04.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Známý zpěvák, kterému loni zemřela v pětadvaceti dcera, se po devatenácti letech oženil s partnerkou

 
Po devatenácti letech společného života s francouzskou herečkou Jeanne Marine do toho konečně populární irský zpěvák Bob Geldof (63) praštil. Dvojice si řekla svá ‚ano‘ v sobotu na jihu Francie během obřadu, jehož se účastnila řada slavných tváří. Jedna z jeho nejmilovanějších na ní ale chyběla – dcera Peaches Geldof, která loni v dubu zemřela po předávkování heroinem v pouhých pětadvaceti letech.
20.09.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články) , Peaches Geldof (47 článků)

Bob Dylan šokuje: Na počátku kariéry jsem byl denně sjetý heroinem

 
Bob Dylan oslaví v úterý 24. května sedmdesátku. Hudebník měl prý ale namále, že se nedožije ani třicítky. Ve svých pětadvaceti byl totiž silně závislý na heroinu. V roce 1966 musel mít denně dávku tohoto opiátu za tehdejších pětadvacet dolarů. Pak se ale Bob přestěhoval do New Yorku a začal abstinovat. Heroinu se pak prý už nikdy nedotkl.
26.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (209 článků)

Smrt modelky Peaches Geldof (†25): Zabila ji dieta? Pila jen zeleninové šťávy

 
Smrt krásné a mladé modelky Peaches Geldof (†25), která byla dcerou zpěváka Boba Geldofa (62), je stále záhadou. Její přátelé se však obávají, že by za ní mohla stát extrémně přísná dieta, která se skládá jen z pití džusů a která mladé krásce mohla přivodit dokonce zástavu srdce!
08.04.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Smrt modelky Geldof (†25): Sehnal jí heroin manžel?

 
Týdny byla příčina náhlé smrti britské modelky Peaches Geldof (†25) obestřena záhadou. Až včera policie řekla, že zemřela poté, co si vzala heroin. Kdo jí ho sehnal? Hledáček vyšetřovatelů ukázal na jejího manžela Thomase Cohena (23), kterého čeká výslech. Může za smrt matky svých dvou dětí? Ten však údajně nevěděl, že se Peaches tajně léčí z drogové závislosti...
02.05.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Pohřeb modelky Peaches Geldof (†25): Rozloučili se s ní tam, kde se vdávala!

 
V kostele v anglickém hrabství Kent se dnes uskutečnil pohřeb nedávno zesnulé Peaches Geldof (†25), dcery zpěváka Boba Geldofa. Mezi smutečními hosty byli třeba bývalá manželka britského prince Andrewa Sarah Ferguson, někdejší člen Rolling Stones Bill Wyman či topmodelka Kate Moss. Obřad proběhl tam, kde se Peaches vdávala...
21.04.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Kate Moss (586 článků) , Bill Wyman (7 článků) , Sarah Ferguson (18 článků) , Peaches Geldof (47 článků)