Článek

Bob Geldof se oženil

 
Irský hudebník Bob Geldof se rozhodl podruhé oženit. Třiašedesátiletý miliardář a aktivista si vzal svou dlouholetou přítelkyni Jeanne Marine na jihu Francie. Jejich sňatku v Rayol Canadle Sur Mer přihlíželi jen nejbližší přátelé a rodina. Svatba měla být utajena, ale na poslední chvíli ji vyzradila Bobova nejstarší dcera Fifi.
29.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články)
Podobné články

Bob Geldof se o víkendu oženil

 
Bob Geldof se o víkendu oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jeanne Marine. Po osmnácti letech soužití a šestnáctiměsíčních zásnubách se stali manželi během obřadu na Francouzské riviéře. Jejich svatby se zúčastnili příbuzní, přátelé a řada celebrit.
22.09.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články)

Bob Geldof šokuje: Smrt dcery jsem očekával

 
Irský hudebník Bob Geldof tvrdí, že smrt své dcery Peaches tak nějak očekával. Tedy napůl. Pětadvacetiletá matka dvou malých dětí zemřela na předávkování heroinem v dubnu 2014 a čtyřiašedesátiletý otec se chvíli po této tragické události znova oženil.
03.12.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Legendární VIDEO: Takhle dováděla v posteli s Hutchencem Paula Yates, matka nedávno zemřelé mladé modelky Peaches!

 
Zatímco v osmdesátých letech u nás v televizích jelo nejvíc Televarieté, v Anglii "jel" pořad The Big Breakfast s jeho hlavní tváří, moderátorkou Paulou Yates. Ta se narodila v roce 1959 do umělecké rodiny a sama přivedla na svět čtyři děti. Tři dcery zplodila se zpěvákem "Bobem Geldofem":http://www.extra.cz/tema/bob-geldof (prostřední z nich je "před pár dny tragicky zesnulá modelka Pechaes Geldof)":http://www.extra.cz/modelku-peaches-geldof-25-nasli-doma-mrtvou-tohle-je-jeji-posledni-foto-pred-smrti, čtvrtá a nejmladší Tiger Lily, jejímž otcem je zpěvák skupiny INXS "Michael Hutchence":http://www.extra.cz/tema/michael-hutchence, přišla na svět v roce 1996.
10.04.2014 20:45 |

podobné články

Nová CD - James Blake, Bob Geldof i Kurt Elling

 
Nový týden přivál do hudebních obchodů debut snad největší britské hudební naděje Jamese Blakea. Také si můžeme poslechnout, s čím se po deseti letech vrací Bob Geldof, či zda Kurt Elling stále platí za nejlepší jazzový hlas.
09.02.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , James Blake (9 článků)

Rocker Bob Geldof přiznal sebevražedné sklony

 
Irský rocker Bob Geldof (56) propukl v pláč během emocionálního rozhlasového rozhovoru, když hovořil o své bývalé manželce Paule Yates.
28.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Sir Bob Geldof: První Ir ve vesmíru!

 
Sir Bob Geldof poletí do vesmíru! Jako vůbec první Ir v historii! Zpěvák a legendární organizátor koncertů Live Aid si na náročné dobrodružství troufne ve svých 61 letech!
12.09.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Bob Geldof pohřbí dceru Peaches na Velikonoční pondělí

 
Irský zpěvák a aktivista Bob Geldof prožije nejsmutnější Velikonoce svého života. V pondělí 21. dubna se bude muset rozloučit se svou dcerou Peaches, která zemřela před dvěma týdny. Pětadvacetiletá modelka po sobě zanechala manžela a dvě malé děti.
20.04.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Za smrt dcery viním sám sebe, říká muzikant Bob Geldof

 
V pouhých pětadvaceti letech se Peaches Geldofová předávkovala heroinem. Její otec Bob Geldof přiznal, že se nemůže zbavit pocitu viny za její smrt. O její závislosti věděl a nic s ní nedělal.
09.09.2014 00:35 |

podobné články

Bob Geldof chystá novou verzi písně pro Afriku

 
Hudebník a filantrop Bob Geldof hodlá nahrát novou verzi písně pro Afriku, která v 80. letech pomohla vybrat finanční prostředky na boj s hladomorem v Etiopii.
12.11.2014 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)

Známý zpěvák, kterému loni zemřela v pětadvaceti dcera, se po devatenácti letech oženil s partnerkou

 
Po devatenácti letech společného života s francouzskou herečkou Jeanne Marine do toho konečně populární irský zpěvák Bob Geldof (63) praštil. Dvojice si řekla svá ‚ano‘ v sobotu na jihu Francie během obřadu, jehož se účastnila řada slavných tváří. Jedna z jeho nejmilovanějších na ní ale chyběla – dcera Peaches Geldof, která loni v dubu zemřela po předávkování heroinem v pouhých pětadvaceti letech.
20.09.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Jeanne Marine (3 články) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Peaches Geldof se s tím nepáře a kojí u stánku s rychlým občerstvením

 
Ani nedaleko postávající paparazzi neodradí britskou modelku a novinářku Peaches Geldof od kojení na veřejnosti. Konkrétně u posezení vedle stánku s rychlým občerstvením v parku. Peaches měla kolem sebe rušno, kromě manžela Thomase Cohena a jejich dvou synů se okolo ochomýtala spousta lidí. Geldof ale nelení, a když je pro tříměsíčního Phaedru čas oběda, maminka se přizpůsobí vždy a všude.
24.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Už se ví, co stojí za smrtí Peaches Geldof (†25)! Zemřela stejně tragicky jako její matka!

 
Jak se zdá, zatímco ještě před pár lety byl mezi slavnými populární "kokain":http://www.extra.cz/tema/kokain, začíná spousta hvězd ujíždět na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, i když se ví léta letoucí, že zabíjí. Silnou dávku heroinu nepřežil herec "Philip Seymour Hoffman":http://www.extra.cz/tema/philip-seymour-hoffman a oficiálně také "Peaches Geldof (†25)":http://www.extra.cz/tema/peaches-geldof, modelka a začínající televizní moderátorka, jejíž matku potkal naprosto stejný osud.
01.05.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Modelku Peaches Geldof (†25) našli doma mrtvou. Tohle je její poslední foto před smrtí

 
Druhá dcera hudebníka "Boba Geldofa":http://www.extra.cz/tema/bob-geldof Peaches byla dnes nalezena ve svém domě mrtvá. Podle Mail Online ji policie našla v 1:35 odpoledne v jejím domě v Kentu.
07.04.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Tragická smrt modelky: Zabila 25letou krásku anorexie?!

 
Dcera hudebníka Boba Geldofa, modelka Peaches Geldof zemřela ve věku pětadvaceti let. Zanechala po sobě manžela a dva syny. „Je to bolest nad bolest,“ svěřil zdrcený Bob Geldof BBC poté, co se světem začala šířit smutná zpráva o tragickém osudu mladé ženy, která nezvládla život celebrity.
10.04.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Peaches Geldof je prý lepší, než Miley Cyrus

 
Anglické prominentce Peaches Geldof (20) rozhodně sebevědomí nechybí. Možná by nebylo na škodu, kdyby občas držela pusu. Nedávno totiž beze studu prohlásila, že je pro vyrůstající dívky lepším vzorem, než oblíbená teenagerka Miley Cyrus (16).“Možná ...
15.06.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (856 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Kráska Peaches Geldof svádí v sexy prádle. Podívejte se

 
Dcera irského zpěváka Boba Geldofa a příležitostná herečka Peaches Geldof se stala tváří značky prádélka Miss Ultimo.
05.02.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Trapas: Bohatá britská modelka Peaches Geldof kradla v drogerii make-up

 
Moderátorka, novinářka a modelka Peaches Geldof patří k těm nejbohatším obyvatelkám Velké Británie, přesto se rozhodla si make-up nakrást. V jedné z londýnských poboček drogerií Boots si dcera Boba Geldofa nastrkala do kabátu šminky za 70 liber – asi dva tisíce korun. Zboží vrátila při konzultaci v kanceláři obchodu, kde se s vedením domluvila na řešení incidentu bez policie.
24.10.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Ten je rozkošný: Měsíční klouček modelky Peaches Geldof vás dostane svou roztomilostí

 
Ve své rodné Velké Británii patří Peaches Geldof (23) k nejznámějším modelkám a i přes svůj mladý věk je rovněž populární novinářkou. Jejím soukromým životem sice otřáslo hned několik afér, ale v současnosti dcera irského zpěváka Boba Geldofa ‚seká latinu‘ a je vzornou maminkou měsíčního chlapečka. Fotografie syna Astala poslala modelka na internet a připsala: „Můj chlapeček Astala je tak roztomilý!“ A o tom, že tomu tak skutečně je, nemůže být pochyb.
19.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Modelka Pixie Geldof na Ibize sebevědomě svlékla vršek od plavek a předvedla piercing v ňadru

 
Jednadvacetiletá britská modelka Pixie Geldof je zvyklá, že si občas na módní molo musí obléknout model, který odhaluje její hrudník, a tak nejspíš vůbec neřeší, kdo se na ni na pláži dívá nebo ji dokonce fotí. Naopak si s klidnou myslí během dovolené na Ibize sundá horní díl plavek a jde se s přáteli vykoupat do moře. Na ‚topless‘ modelce na pláži by nebylo nic tak zvláštního, kdyby se však mladinká dcera irského hudebníka Boba Geldofa nepochlubila i něčím navíc...
06.08.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (50 článků)