Článek

Blíží se prý hnusný konec ministra zdravotnictví. Víme, co se dělo na poradách, kde ho Babiš sjížděl přede všemi

 
Tlak, který zažívá česká vláda v souvislosti s koronavirem, je viditelný. A zároveň efektivní. Podle několika oslovených poslanců je správné, že premiér Babiš jedná ostře a razantně, jelikož jiný postup by vše ještě zkomplikoval. Stejné zdroje napříč Sněmovnou nám uvedly ještě jednu skutečnost spíše spekulativního charakteru: blížící se konec ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.
14.03.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (504 článků)
Podobné články

Šokující video: Žena v hořícím bytě křičela o pomoc, pak přede všemi uhořela zaživa

 
Z plných plic křičela o pomoc, ale ta přišla pozdě. Svědci natočili obrovský požár v Moskvě, při kterém plameny pohltily celý byt. Žena, která v něm byla uvězněna, prosila hasiče, ať si pospíší, ale bohužel nakonec přede všemi uhořela zaživa.
14.04.2016 19:50 |

podobné články

»Vavra« sjížděl Vltavu!

 
Panečku to byla pozvánka na víkendový Světový pohár na divoké vodě v Troji! Stříbrný kajakář z olympiády v Londýně Vavřinec Hradilek (24) včera večer na prkně sjížděl Vltavu. Startoval v Troji a přes zdymadlo u Štvanice si to pod Karlovým mostem pádloval ke Kampě. „Bylo to prima,“ prohodil usměvavý »Vavra«.
22.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (64 článků)

Mladík sjížděl kopec v Kolíně v popelnici! Chytla ho policie

 
Opravdu kuriózním případem se v noci na pondělí zabývali strážníci městské policie v Kolíně. V Kouřimské ulici tam totiž načapali mladíka, který sjížděl kopec ve "vypůjčené" popelnici.
12.05.2014 13:45 |

podobné články

Andrej Babiš a jeho útok na ČSSD kvůli zdravotnictví: Zde je pravda. A je to vážné

 
Ministr financí Andrej Babiš se rozhodl vyvinout tlak na ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka. Odmítl dát peníze, které v rezortu zdravotnictví chybějí za zrušené regulační poplatky v nemocnicích. Uznává, že nemocnice potřebují peníze, nechce si je prý brát jako rukojmí, ale prý má teď jedinečnou šanci odstranit hlavní příčiny toho, proč se peníze ze zdravotnictví ztrácejí, a nechce ji propást. Chce prý jediné: Zprůhlednit ve zdravotnictví toky peněz a provést systémové změny.
21.03.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18022 článků)

Martin Veselovský odhalil, co se dělo v ČT, než on a Drtinová odešli

 
Na facebookovém profilu Proti Proudu mluvila jedna z tváří DVTV, Martin Veselovský. Mluvil o okolnostech, které vedly k tomu, proč s Danielou Drtinovou odešli z ČT a také o projektu DVTV. “Na poradách generální ředitel otevřeně říkal, že chodí za politiky a ptá se, zda jsou v pohodě někteří moderátoři ve zpravodajství,” popsal Veselovský situaci. A řešil i situaci, jak se bude DVTV financovat, až vyprší smlouva s Bakalovým nakladatelstvím.
31.10.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (344 článků)

Sobotka a Němeček budou diskutovat o českém zdravotnictví. Bez Babiše

 
O stavu českého zdravotnictví, vizích, záměrech i očekávaných změnách ve zdravotnictví budou dnes diskutovat na konferenci Zdravotnictví 2015 premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) a hejtman Vysočiny Jiří Běhounek (za ČSSD) se zástupci lékařů, nemocnic, zdravotních pojišťoven, zaměstnavatelů i odborů. Největší kritik současného zdravotnictví ministr financí Andrej Babiš (ANO) na setkání v hotelu Diplomat ohlášen není.
27.11.2014 06:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18022 článků) , Bohuslav Sobotka (9545 článků) , Svatopluk Němeček (376 článků) , Jiří Němeček (44 článků)

Romano, to se dělá? Drzá VyVolená před všemi obnažila chuděru Lucii. Zůstala zcela nahá!

 
Tohle tedy nebylo moc kolegiální chování. Poté, co VyVolení dohráli flašku, známou hru, během které přišly některé dámy téměř o všechny kousky oblečení, se šla Lucka osprchovat. Když zahalená do osušky vylezla z koupelny, přispěchala k ní Romana a osušku jí přede všemi rozevřela.
27.10.2013 22:00 |

podobné články

Škárka vypovídá: Na poradách se nepilo. Všichni jsou závislí na Bártovi

 
Večírek v duchu důležitých rozhodnutí a abstinence i podobu skutečného vedení VV nastínil ParlamentnímListům.cz nejvýše postavený rebel VV Jaroslav Škárka. Naděje na změnu prý nyní u VV neexistuje, strana nemá ani osobnosti, které by Bártou vybudovanou partaj dokázaly v případě jeho úplného odchodu z politiky převzít.
18.05.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Takhle prý lžou Bárta a Kočí u soudu. Klasnová raději mlčí

 
Soudce Jan Šott, který řídí soudní proces s poslanci Vítem Bártou (VV) a Kristýnou Kočí, má před sebou spoustu práce. Musí se rozhodnout, jak naložit s výpověďmi z prvního týdne soudního řízení. Již teď je totiž jasné, že jedna ze stran, ne-li obě, se dopouští před soudem křivého svědectví. Kočí např. poukazuje na to, že strana nerozhoduje demokraticky, ale na uzavřených tajných poradách. Bárta tvrdí, že to není pravda a že se tyto porady konaly jen výjimečně. Nahrávka, kterou má soud k dispozici, ho však usvědčuje ze lži. Shrnutí prvního týdne soudu s představiteli VV přináší server Týden.cz.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2842 článků) , Kristýna Kočí (701 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Vondra prý o ProMoPro musel vědět. Seděl na poradách

 
Někdejší podřízená Alexandra Vondry Jana Hendrichová v rozhovoru pro deník Právo tvrdí, že bývalý vicepremiér byl pravidelně informován o všech důležitých věcech, které se týkaly zakázky pro firmu Promopro.
13.04.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1197 článků)

Naštvaná Alice Bendová: Kamarád mě okradl o statisíce! Teď přede mnou utíká!

 
Sexbomba Alice Bendová (43) přišla o pořádný balík peněz! „Půjčila jsem kamarádovi tři sta tisíc korun s tím, že mi je do týdne vrátí. Uplynula ale řada let, a nic. Když jsem ho teď potkala na ulici, zbaběle přede mnou utekl,“ neskrývá zlost oblíbená herečka a moderátorka.
16.06.2017 12:15 |

podobné články

Summit NATO očima Kundry z Respektu: Zeman se přede dveřmi občerstvuje drinkem, okolí to nepobírá

 
Trumpova ochranka nevěřícně zírá, jak se český prezident přímo přede dveřmi do centrály NATO občerstvuje drinkem. To je summit NATO očima Ondřeje Kundry, redaktora časopisu Respekt. Již dříve novináři z Aktuálně.cz psali o prezidentově neschopnosti absolvovat ve stoje společné fotografování, což hradní mluvčí Ovčáček označil za fake news a jako důkaz předložil společnou fotografii státníků, na které prezident Zeman stojí.
13.07.2018 07:30 |

podobné články

Tomáš Cikrt promlouvá o Babišových zákeřných plánech ve zdravotnictví. A jmenuje, koho se ministr musí rychle zbavit

 
ROZHOVOR Tomáš Cikrt vešel do povědomí lidí jako mluvčí ministra zdravotnictví Tomáše Julínka a jeho reformy, která zaváděla nechvalně známé poplatky ve zdravotnictví. Přestože na ministerstvu dávno není, jeho vhled do zdravotnické politiky je až zlověstný. Tomáš Cikrt Parlamentním listům poskytl exkluzivní rozhovor o tom, co lze čekat od vpádu Andreje Babiše na pole zdravotnictví, i o tiše tikající bombě celého českého zdravotnictví.
10.04.2015 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18022 článků) , Tomáš Julínek (153 článků)

Zpěvačka Adele ztrapnila Chrise Browna na cenách Grammy: Víme, proč mu přede všemi vynadala

 
Nejen výjimečným hlasem, ale i pořádnou vyřídilkou je mezi hudebníky proslulá zpěvačka Adele  (24) . Ačkoli by to do slavné novopečené maminky řekl jen málokdo, během nedělních Grammy, předávaných v losangeleském Staples Centru, si troufla okřiknout i samotného Chrise Browna (23).
14.02.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (240 článků)

Andrej Babiš vyhlásil v novinách útok na ČSSD: Dokud se bude krást...

 
Andrej Babiš se vehementně pustil do čištění veřejných výdajů. Hlavním objektem jeho zájmu se stalo zdravotnictví, kde se podle něj v naprosto netransparentních tocích ztrácejí miliardy. Ministr nekompromisně vytáhl do boje s úniky, jejichž hlavním tvůrcem je podle něj „Richelieu českého zdravotnictví“, bývalý poslanec ODS Marek Šnajdr, aktuálně prý přes své kamarády v ČSSD. S tou má Babiš podle vlastních slov na financování zdravotnictví diametrálně odlišný pohled.
20.03.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18022 článků) , Marek Šnajdr (319 článků)

Čmáráte si, když telefonujete? Kresby odhalí, jací jste!

 
Také si při nudných poradách nebo dlouhých telefonátech jen tak kreslíte různé vlnovky, čtverečky, kolečka, kytičky, srdíčka nebo zvířátka? Možná ani netušíte, co všechno o sobě prozrazujete.
25.10.2013 10:15 |

podobné články

Jak pracovat z domu a nezbláznit se

 
Práce z domova má celou řadu výhod - nemusíte ráno vstávat, trčet v dopravních zácpách, trápit se na úmorných poradách. Má ale i svoje mínusy. Neustále na vás pomrkává lednice a z nedostatku kontaktu to s vámi začíná šibat? Máme pro vás pár nápadů, co s tím!
13.12.2015 15:35 |

podobné články

Zaměstnanci jsou přetížení a vyčerpaní, firmy to přehánějí, tvrdí psychologové

 
Zaměstnanci, kteří dříve oplývali pracovním nadšením, čím dál častěji na poradách mlčí. Nejsnaživější pracovníci najednou začínají chodit pozdě do práce a odcházejí dříve. Jiným zase dělá problém ráno vstát z postele, mají pocit, že už toho více nezvládnou, píše list The Wall Street Journal.
08.03.2017 10:40 |

podobné články

Zaměstnanci stráví na poradách skoro měsíc ročně. Často jsou k ničemu, ukázala studie

 
Průměrný zaměstnanec stráví každý rok na různých schůzkách a mítincích neuvěřitelných 187 hodin, tedy 23 dní. Studie, do které se v Německu, Británii a Francii zapojily 2000 lidí ale zároveň odhalila, že víc než polovina těchto schůzek je zaměstnancům k ničemu. Dvě třetiny z nich se proto raději vymluví na to, že si napsaly špatné datum nebo že musí k doktorovi, jen aby se mítinku vyhnuly.
23.09.2018 06:15 |

podobné články