Článek

Blesk Premium na měsíc ZDARMA! Stačí jen stáhnout aplikaci Blesk.cz do mobilu

 
Exkluzivní rozhovory, žhavé informace ze světa celebrit a politiky, unikátní videa a zprávy. To vše je Blesk Premium. Nyní máte jedinečnou příležitost získat předplatné na první měsíc zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je stáhnout si aplikaci Blesk.cz do svého mobilu a Blesk Premium objednat jejím prostřednictvím. Akce trvá do 29. února.
16.01.2020 11:55 |

podobné články

Podobné články

Battlefield 3: Armored Kill vychází, video shrnuje obsah

 
Bojiště 3: Obrněné Zabití vychází právě dnes, ale jen pokud máte zaplaceno předplatné BF3 Premium a navíc jen na PS3. Pokud máte PC a X360 verze BF3 Premium, tak si Armored Kill budete moci stáhnout 11. září. Pokud žádné předplatné BF3 Premium nemáte, tak na PS3 si Armored Kill budete moci zakoupit 18. září, a až 25. září tuto možnost dostanete v případě PC a X360...
04.09.2012 16:30 |

podobné články

Proč všichni jedí Mike™ Benexia® Premium kvality Chia ?

 
O Chia se mluví jako o zázračném produktu. Zahraniční média jí věnovala tolik pozornosti, že se o roku 2013 začalo mluvit jako o roku Chia. Máme rok 2014 a ukazuje se, že i v Čechách si získala velkou přízeň. O Chia, respektive o produktu Mike™ Benexia®  Premium kvality Chia, si budu povídat s paní magistrou Renatou Jiráskovou. Paní magistro proč Mike™ Benexia®  Premium kvality Chia a proč ne jen  Chia? Jaký je v tom rozdíl?
13.10.2014 00:15 |

podobné články

Trailer na Battlefield 3 Premium představuje hlavní benefity

 
O Battlefield 3 Premium akci toho už bylo napsáno dost, ale tenhle trailer vám celkem vyčerpávajícím způsobem shrnuje co všechno v rámci jednorázové platby dostanete. Samozřejmě prim hrají všechny DLC. Pravdou je, že oddaný hráč téhle hry si je stejně pořídí a v tomto případě je má i s bonusovými vozidly a zbraněmi. Čímž se asi i řeší, pro koho Premium je. Pokud...
04.06.2012 13:45 |

podobné články

Novou tváří Premium Fashion Brands se stala světová topmodelka Linda Vojtová

 
Premium Fashion Brands, módní skupina sdružující v Čechách značky Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, 18CRR81 Cerruti, Versace Jeans a multibrandovou síť butiků BELTISSIMO představila novou tvář. Tou je topmodelka Linda Vojtová, výrazná tvář světového modelingu. Premium Fashion Brands působí kromě České republiky také na Slovensku, kde pod uskupení spadá Weekend Max Mara, Marina Yachting, Pennyblack a opět Armani Jeans a Trussardi Jeans.
01.12.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (130 článků)

Telefon umí tlumočit: Díky Google se dorozumíte v zahraničí

 
Google vylepšil svou aplikaci překladače, která nyní zvládá tlumočit konverzaci. Stačí jen aplikaci stáhnout, nebo aktualizovat již nainstalovanou. Je zdarma. Službu budou moci využívat majitelé chytrých mobilů s Androidem.
14.10.2011 12:20 |

podobné články

Vyzkoušejte si Quake Live Premium zdarma

 
Id Software oznámil, že až do 26. září můžete používat účet Premium zdarma.
21.09.2010 02:00 |

podobné články

Další ZMĚNY NA FACEBOOKU! Budete potřebovat novou aplikaci!

 
V horizontu několika dnů už uživatelé Facebooku, kteří přistupují ke svému účtu skrz aplikaci na chytrém telefonu, nebudou moci přes tuto aplikaci posílat zprávy svým přátelům. Pro tuto činnost si budou muset stáhnout zvláštní aplikaci Messenger.
30.07.2014 11:30 |

podobné články

Blesk Premium jako skvělý dárek: Nadělte exkluzivní čtení i fotky pod stromeček

 
Exkluzivní rozhovory, žhavé informace ze světa celebrit, politiky, videa, zprávy, které jinde nenajdete. To všechno a mnohem více je Blesk Premium, nová služba Blesk.cz, díky které vám nic důležitého neunikne. Nyní ji můžete jako vánoční dárek objednat svým blízkým, kteří mají rádi Blesk a dosud se k zamčeným článkům nemohli dostat. Jak na to?
06.12.2019 11:35 |

podobné články

Blesk Premium jako skvělý dárek: Nadělte exkluzivní čtení i fotky pod stromeček

 
Exkluzivní rozhovory, žhavé informace ze světa celebrit, politiky, videa, zprávy, které jinde nenajdete. To všechno a mnohem více je Blesk Premium, nová služba Blesk.cz, díky které vám nic důležitého neunikne. Nyní ji můžete jako vánoční dárek objednat svým blízkým, kteří mají rádi Blesk a dosud se k zamčeným článkům nemohli dostat. Jak na to?
06.12.2019 13:50 |

podobné články

Nakrmte svůj iPhone a iPad informacemi. ZDARMA!

 
Informace mají cenu zlata. Aplikaci pro jejich získávání a čtení ale můžete mít zdarma! Stačí si ji stáhnout z iTunes do telefonu nebo tabletu.
07.06.2011 13:25 |

podobné články

Česká spořitelna vrací do Google Play aplikaci pro NFC platby mobilem. Přejmenovala se na Poketku

 
Česká spořitelna (ČS) oznamuje návrat aplikace pro bezkontaktní placení mobilem přes NFC do marketu Google Play. Odtamtud ji musela před časem stáhnout kvůli neoprávněnému používání názvu Saifu. Aplikaci pod tímto názvem už měl registrován jiný subjekt (více zde). Nový název pro aplikaci ČS zní Poketka a nabízí stejné funkce jako předchozí Saifu včetně plovoucí rybičky.
23.09.2018 14:05 |

podobné články

EA chce placenou službu à la Battlefield Premium u více her

 
Call of Duty: Elite byl a je úspěch, stejně jako nedávno oznámený Battlefield Premium pro Battlefield 3 (800 000 hráčů za první 2 týdny, USA Today). Proč tedy úspěšnou službu nerozšířit i dál? Přesně to má totiž EA v plánu. Samozřejmě že nechce horní management připlácnout placenou variantu na všechny své hry, ale pouze tam, kde to dává smysl. A už vůbec to nebude...
14.12.2010 14:15 |

podobné články

Premium a PS3 hráči se dostanou k Bf3: Armored Kill první

 
Po nepříliš určitém termínu „září“ už konečně víme, kdy přesně vyjde chystaná a všemi milovníky těžkých strojů očekávaná expanze Armored Kill k Battlefieldu 3. Jak se očekávalo, Premium účty budou mít náskok (ostatně zaplatily si za to) a PS3 bude mít také náskok (ostatně, Sony si to zaplatila). Takže, jak zní ona data vydání? Úplně první se k Armored...
19.12.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9701 článků)

Českým pivem roku je Litovel Premium

 
Českým pivem roku se letos v hlavní kategorii světlých ležáků stalo pivo Litovel Premium z Pivovaru Litovel. V novinářské anketě Naše pivo zvítězilo pivo Bernard z Rodinného pivovaru Bernard. Výsledky obou soutěží byly vyhlášeny během dnešní Svatováclavské slavnosti českého piva. Šlo o jedenáctý ročník obou soutěží.
29.09.2011 20:20 |

podobné články

Chystají EA konkurenci Call of Duty: Elite?

 
EA a DICE údajně chystají novou službu Battlefield Premium, která by měla zajistit stálý přísun obsahových dropů a postupně do série Battlefield přidávat unikátní předměty. Informoval o tom server podle MP1st, podle něhož se služba spustí 4. června a bude představovat nepřímou konkurenci Call of Duty: Elite. Služba Premium by měla nabídnout například plíšky pro...
14.05.2012 19:00 |

podobné články

Nové spekulace operují s cenou a obsahem Battlefield Premium

 
Z pramínku spekulací o zpoplatněné službě/balíku DLC Battlefield Premium se pomalu stává čůrek a její odhalení, údajně naplánované na E3 tiskovku EA (4. června), se zdá být stále více logickým vyústěním situace. Zatím však nepředbíhejme, zvlášť, když se z několika směrů přihnaly další várky spekulací v podobě obsahové i cenové specifikace Battlefield...
28.05.2012 15:45 |

podobné články

Battlefield 3 bude mít prémiovou edici s mnoha bonusy

 
Zajímavý tah ukázalo EA ohledně Battlefieldu 3. 13. září totiž vydá Premium edici, která bude obsahovat plnou hru a zároveň službu Premium. Což znamená, že ke hře dostane kupec téhle edice všechny DLC expanze a jelikož by mělo jít o vydání, které má nalákat hráče, kteří prostě ještě multiplayer téhle hry neochutnali a nebo si netroufli, dokonce se jim část zbraní...
14.08.2012 19:05 |

podobné články

Degustátoři ochutnali 70 druhů českých piv. Které je nejlepší?

 
O první místo v hlavní kategorii světlých ležáků soutěže České pivo se letos podělila trojice piv - Zubr Premium, Krušovice 12° a Litovel Premium. V pěti kategoriích se utkalo 70 druhů piv, o čtyři více než loni. Výsledky 15. ročníku soutěže byly vyhlášeny na Svatováclavské slavnosti českého piva, informovali organizátoři soutěže.
24.09.2015 14:00 |

podobné články

YouTube Premium se rozšiřuje do dalších zemí, Česko si ale ještě počká

 
Google má aktuálně několik služeb, které se týkají hudebního předplatného. Postarší Google Play Music aktuálně nahrazuje předplatným YouTube Music a YouTube Premium. Nově se obou dočkalo dalších sedm zemí, Česko na seznamu ale stále chybí.
25.11.2018 14:05 |

podobné články