Článek

Blaha (ODS): Školy se musely vyrovnávat s těžkými problémy v souvislosti s koronavirovými opatřeními

 
Město Uherské Hradiště znovu oceňovalo pedagogické pracovníky
21.11.2021 17:00 |

podobné články

Podobné články

Slovenský poslanec Blaha k 17. listopadu: Naši tátové postavili po válce republiku na nohy. Mám místo nich oslavovat nějaké ožraly a privatizátory? Nikdy

 
Poslanec slovenské Národní rady Luboš Blaha (SMER-SD) se na svém facebookovém profilu rozčílil. „Víte, co mě skutečně zlobí? Když se někdo snaží pohanět život našich otců a dědů, kteří tu desetiletí budovali vše, co dnes máme – školy, nemocnice, továrny, silnice, sídliště, mosty, zkrátka vše,“ podotkl Blaha.
18.11.2017 20:05 |

podobné články

Filmem Havel startuje 46. ročník Letní filmové školy

 
Bez Letní filmové školy v Uherském Hradišti si po téměř půlstoletí jejího trvání neumí řada filmových fajnšmekrů prázdniny ani představit. Naštěstí pro ně se i v letošní složité době, kdy se situace související s koronavirovými opatřeními nepředvídatelně mění, organizátorům populární Filmovky podařilo 46. ročník uspořádat.
07.08.2020 10:35 |

podobné články

Zemřel český fotograf Jiří Blahoslav Bláha (†50): Stála za jeho smrtí přítelkyně Jana?

 
Známý fotograf Jiří Blahoslav Bláha (†55) je mrtev. Přestože se letos odstěhoval do slunné Tanzanie, kde chtěl začít nový život, přišla do Čech tato šokující zpráva. Informaci o jeho smrti oznámil na Facebooku dlouholetý kamarád a rádiový moderátor Luděk Hrzal (49). Bláha se těsně před smrtí stihl kamarádovi svěřit s velkými partnerskými problémy.
30.05.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Hrzal (2 články) , Jan Blahoslav (2 články) , Jan Čech (261 článků)

Jde nám o zadky. Významný slovenský politik ze strany Roberta Fica bez obalu o budoucnosti

 
CIVILIZACE A MY To, v čem žijeme, nemá nic společného ani s liberalismem, ani se socialismem. Je to jakýsi korporátní totalitní systém, jakési otrokářství. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl slovenský poslanec Ľuboš Blaha z vládní strany SMER premiéra Roberta Fica. Blaha proto vyzývá: „Vraťme se k Marxovi a hledejme alternativy“. Podle něj máme bojovat proti chudobě, fašismu a americké aroganci v islámském světě. Jedině tak prý uchráníme vlastní zadky. Řeč byla také o ukrajinské krizi, a to i proto, že Blaha předsedá výboru pro evropské záležitosti slovenského parlamentu.
17.02.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (961 článků)

Luboš Blaha: Západ by měl Rusům líbat ruce. Držím jim palce

 
ROZHOVOR Ve válce objektivní informace neexistují, propagandu používají všichni, říká pro ParlamentníListy.cz Luboš Blaha, poslanec Národní rady Slovenské republiky za stranu SMER-SD. Kritizuje pozici Turecka, které podle něho zneužívá syrskou krizi a podráží nohy všem – Kurdům, Rusům i Asadově vládě – kteří bojují proti „islamofašistům“. Západ považuje poslanec Blaha za neschopný.
24.02.2016 09:35 |

podobné články

Předseda jihočeských nemocnic Bláha rezignuje na svou funkci

 
Předseda představenstva společnosti Jihočeské nemocnice Martin Bláha rezignuje na svou funkci. Podle něj tím usnadní vyjednávání o nové krajské koalici, kterou mají tvořit ČSSD, KDU-ČSL, Jihočeši 2012 a Pro Jižní Čechy. Bláha to dnes uvedl v tiskovém prohlášení. Informoval o tom současného hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD) i kandidátku na místo budoucího hejtmana Ivanu Stráskou (ČSSD).
18.04.2017 13:30 |

podobné články

Babišův poslanec Bláha o Čapím hnízdě: Byla jiná doba

 
Liberecký pekař Jiří Bláha ve sněmovních volbách vedl v Libereckém kraji kandidátku hnutí ANO Andreje Babiše. Jak se ale dívá na kauzu Čapí hnízdo a údajný dotační podvod, který vítěze voleb provází? Bláha se domnívá, že jde o hon na čarodějnice. Ti, kdo o Čapím hnízdě mluví, by prý měli vědět, jaká bývala doba. Byla to doba, kdy úředníci prosili podnikatele, aby čerpali evropské dotace.
17.11.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23831 článků)

Ľuboš Blaha: Britům nezbývá než říct „sorry, Rusko“. I historky o vesmírných ještěrech jsou lepší než ta se Skripalem

 
Poslanec slovenské Národní rady Ľuboš Blaha má za to, že britské premiérce Therese Mayové nezbývá nic jiného, než se Rusku omluvit za to, že ho spojila s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala. Jak k tomuto názoru Blaha dospěl?
04.04.2018 14:50 |

podobné články

„Mydlil jste berana?“ Slovenský premiér se v ostré hádce pustil do opozičního poslance

 
Ostrá výměna názorů se odehrála ve čtvrtek ve slovenském parlamentu. Do ústního střetu se zde dostali premiér Igor Matovič a místopředseda Směru Ľuboš Blaha. Slovenský předseda vlády totiž v poslední době čelí nepříjemným otázkám, které se týkají aktivit jeho manželky. Jeho poslanecký kolega Blaha ve svém projevu nazval ženu premiéra „bílou klisnou“ a obvinil Matoviče, že se celý život schovává za „sukně žen“. Premiér se tak – stejně jako Blaha plně bez důkazů – podělil o e-mail, který prý dostal před lety. Poslanec měl podle svědectví svého údajného spolužáka podnapilý sexuálně zneužít berana. Na Slovensku o tom informují Hospodárske noviny.
26.09.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (137 článků) , Igor Igor (249 článků)

Žádné „semkneme se“. Nevpustíme to sem, slibuje slovenský poslanec Blaha po vídeňském terorismu

 
Slovenský poslanec Ľuboš Blaha (SMER-SD) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k teroristickému útoku, k němuž došlo včera večer ve Vídni. „Chraňme si naše děti, naše rodiny, naši identitu, naši mírumilovnou kulturu. Před teroristy, před islamisty, před náboženskou nenávistí. Nevpustíme to sem,“ uvedl mimo jiné Blaha.
03.11.2020 17:00 |

podobné články

„Závidíme Zemana! Ten by nehajloval.“ Ľuboš Blaha: Čaputová jen čeká na pokyny

 
Miloši Zemanovi se za jeho projev dostalo uznání i odjinud než z Česka. Na Slovensku ho chválí poslanec za SMER, Ľuboš Blaha. Prezident se prý zachoval jako hrdina, když požadoval důkazy. Jako obyčejně, Blaha sepsul Zuzanu Čaputovou: „Jí stačí pokyn z americké ambasády a hned jako první šíří nenávist vůči Rusku.“ A také si kopl do slovenských tajných služeb. „Závidíme českému národu, že v jeho čele stojí osobnost, která se nebojí vyslovit nahlas pravdu,“ chválil českého prezidenta.
28.04.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (48 článků)

„Spáchali na nás největší podvod v dějinách.“ Ľuboš Blaha žene Slováky do ulic

 
Slovenský poslanec opozičního Směru - sociální demokracie Ľuboš Blaha zhodnotil 17. listopad a dny, které přišly po něm. Blaha je přesvědčen, že dnes vlastně není co oslavovat, nýbrž je nezbytné vyrazit do ulic, neboť na Slovácích byl spáchán největší podvod v dějinách. Zmínil také Václava Havla, který sice pobýval v československém vězení, ale neseděl v době nejtvrdší totality, v 50 letech minulého století, kdy ve vězení pobýval pozdější prezident Gustav Husák.
17.11.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6139 článků)

Dopita (SPD): Doba koronavirová, z rodiče učitelem na plný úvazek

 
Jednou z oblastí našeho života, která je dnes koronavirovými opatřeními velmi citelně zasažena, je vzdělání našich dětí. Také si kladete otázku, zda bylo skutečně nutné uzavřít všechny školy a přehodit zodpovědnost za výuku na rodiče?
30.11.2020 07:45 |

podobné články

Lidé demonstrovali v centru Prahy za návrat školáků bez omezení

 
Zhruba tři stovky lidí v neděli odpoledne demonstrovaly na Staroměstském náměstí v Praze za návrat školáků do lavic bez omezení v souvislosti s koronavirovými opatřeními. Akce uskupení Právo žít sdružující hnutí Trikolóra, Svobodní a Soukromníci se obešla bez narušení pořádku.
05.09.2021 17:40 |

podobné články

Extrémní sucho zvyšuje obsah toxinů v jídle

 
Jednou ze základních vlastností všech živých organismů je schopnost vyrovnávat se do určité míry s nepříznivými životními podmínkami. Jenže tento stres má samozřejmě své důsledky. Vyrovnávat se třeba s extrémním klimatem posledních let, především vysokými teplotami a suchem, se pokoušejí i pro jídlo pěstované plodiny. Bohužel tak činí na úkor kvality. Podle OSN totiž potraviny z plodin pěstovaných v extrémním klimatu obsahují mnohem víc pro zdraví toxických látek.
06.06.2016 13:05 |

podobné články

Bláha (ANO): Máme možnost změnit exekuce a nikdo to nechce

 
Projev na 55. schůzi Poslanecké sněmovny 10. července 2020, k návrhu změny zákona o kompenzačním bonusu v souvislosti s krizovými opatřeními v souvislosti s výskytem koronaviru SARS CoV-2.
10.07.2020 13:30 |

podobné články

Za porušení opatření proti koronaviru žádný trest. Pokutě se vyhnou tisíce lidí

 
Za přestupky související s koronavirovými opatřeními nerozdají správní orgány žádné pokuty. Nařízení, které omezovalo volný pohyb a provoz maloobchodu a služeb, totiž před týdnem zrušil pražský městský soud. Policisté provedli okolo 580 tisíc kontrol, přestupkáři se teď trestu vyhnou.
04.05.2020 22:55 |

podobné články

Smutné 99. „koronarozeniny" Prince Philipa: Oběd s Alžbětou a videohovor ze zámoří!

 
Manžel královny Alžběty II. (94), princ Philip, už za pár dní oslaví své 99. narozeniny a bude zase o rok blíž jubilejní stovce. Velkolepé party se ale kvůli současné situaci s koronavirovými opatřeními nedočká. V plánu je skromný oběd s královnou a hodinka řvoucích potomků v chatovací aplikaci.
04.06.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Prince Philip (16 článků)

Babiš: Hygiena trasování stíhá, policisté se mají zaměřit na roušky

 
Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) hygienici trasování kontaktů lidí nakažených koronavirem zvládají. Ministerstvo zdravotnictví proto nevyužije nabídku resortu vnitra, aby s trasováním pomáhali policisté. Babiš to řekl v pátek po jednání centrálního štábu zřízeného pro dohled nad koronavirovými opatřeními. Policie má podle premiéra dohlížet na dodržování povinnosti nošení roušek v uzavřených prostorech.
11.09.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23831 článků)