Článek

Bittová, Bihári, Bombino i kdysi slavní Dog Eat Dog zahrají v Praze

 
Září v Praze bude plné zajímavých klubových koncertů. Přijedou bretaňští Sergent Pépére, Iva Bittová, Mário Bihári, africký kytarista Bombino a američtí Dog Eat Dog.
20.08.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků) , Mário Bihári (4 články)
Podobné články

Na severu Čech zahrají Dog Eat Dog, Lord Bishop či Julien-K

 
Festival Bořeň Mysteria Open Air se vrací se čtvrtým ročníkem. Koná se 18. června v Bílině a přijedou američtí Dog Eat Dog, Lord Bishop, Julien-K a další.
04.05.2011 10:45 |

podobné články

V programu Sázavafestu jsou Dog Eat Dog, Papa Roach, Chumbawamba i desítky českých kapel

 
Festival Sázavest ve čtvrtek odstartoval v Kácově. V jeho programu najdeme americké hvězdy jako Dog Eat Dog a Papa Roach, britskou Chumbawambu i desítky českých interpretů.
05.08.2010 14:30 |

podobné články

Dog Eat Dog: MTV z nás udělala popové hvězdy

 
V Mariánských Lázních v pátek začne české turné populární americké crossoverové skupiny Dog Eat Dog. Do České republiky jezdí už od začátku devadesátých let a má tu mnoho příznivců. Na otázky Práva odpověděl zpěvák John Connor.
02.05.2014 16:05 |

podobné články

Je Bombino saharský Santana? Posuďte sami v pražské Akropoli

 
Nigerijský kytarista Bombino, kterého britský tisk označil za „saharského Santanu“, přijíždí poprvé do Česka. Koncert se koná 5. 9. v 19.30 v pražském Paláci Akropolis.
12.07.2013 16:30 |

podobné články

Bombino z Nigeru nabídne pouštní blues

 
Aktuální album Nomad představí ve čtvrtek v pražském Paláci Akropolis nigerský kytarista Bombino se svou kapelou. Deska nesoucí se v duchu pouštního blues Tuaregů je jednou z velkých událostí na scéně world music.
05.09.2013 15:15 |

podobné články

Sázavafest startuje, vybudoval i novou cestu

 
V Kácově na Kutnohorsku začal ve středu odpoledne tradiční večírek pro nedočkavé, aby se ve čtvrtek po obědě naplno rozjel desátý ročník Sázavafestu, kde vystoupí i zahraniční hvězdy jako Chumbawamba, Papa Roach a Dog Eat Dog. Aby areál v kácovském ohybu řeky Sázavy mohl přivítat tisíce hudbychtivých návštěvníků, musel pořadatel akce provést nemalé investice.
04.08.2010 15:15 |

podobné články

Zamkněte své dcery na zámek. Američtí rockeři míří do Česka a mají opravdu zběsilé choutky

 
Sex, drogy a rock’n’roll jsou pro opravdové rockové hvězdy víc než zákon. Američtí bouřliváci Dog Eat Dog nejsou výjimkou a přesvědčit se o tom chystají i Česko. Před světoznámou kapelou, která není na hudební scéně žádným nováčkem, by se měly mít na pozoru zejména tuzemské fanynky. Povedená čtveřice se totiž netají svou slabostí pro české holky a pivo. To potvrzuje seznam požadavků, který zaslali pořadateli. Kromě standardních položek, jakými jsou občerstvení a ručníky, si vyžádali i pořádnou zásobu kondomů.
02.05.2014 21:40 |

podobné články

Přítelkyně herce ze seriálu Gympl poprvé promluvila o brutálním útoku v USA: Trauma z hrozného zážitku si ponese celý život!

 
Populární herec z nováckého seriálu Gympl "Miroslav Hrabě":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hrabe (32) si ke konci roku prožíval doslova peklo. Jeho přítelkyně "Miriam Bittóvá":http://www.extra.cz/tema/miriam-bittova (23) odjela do USA a najednou se po ní téměř slehla zem. Policie dívku zařadila do seznamu "pohřešovaných osob":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo, ale nakonec se Miriam rodině "po několika dnech ozvala":http://www.extra.cz/ztracena-pritelkyne-herce-z-gymplu-hrabete-o-sobe-konecne-dala-vedet-unos-to-nebyl-ale-i-tak-si-pry-prozila-bittova-desive-peklo-co-se-stalo.
13.02.2014 17:20 |

podobné články

Bihari nedal lékaři 30 korun. Exekutor mu teď sdělil, že dluží 20 tisíc

 
Sedmasedmdesátiletý Jan Bihari se poměrně často léčí v nemocnici. Jednou ale zapomněl lékaři zaplatit třicetikorunový poplatek a teď je na něj uvalena exekuce. Dluží přes dvacet tisíc a donedávna o tom ani nevěděl. Nová nařízení ministerstva spravedlnosti by měla podobným případům zabránit.
21.01.2012 20:45 |

podobné články

Slepý harmonikář Bihári: Češi jsou rasisti. Alespoň z velké části

 
ROZHOVOR Jeden z nejobdivovanějších romských muzikantů Mário Bihári se občas také setkává s narážkami na Romy. Jelikož je od osmi let slepý, vnímá je jen sluchem, ale o to intenzivněji. Proto si myslí, že většina majoritní společnosti v Česku je rasistická.
10.06.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Mário Bihári (4 články)

Nová alba: Tom Odell, Jimmy Eat World i Beady Eye

 
První prázdninový týden zatím tzv. okurkovou sezónu nenaznačuje. Nikoli co do množství, ale co do zajímavosti a kvality. Album Toma Odella bylo přijato velmi dobře, američtí Jimmy Eat World zase mají dobré zázemí v klubech a britští Beady Eye zkusili překonat sami sebe.
03.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Odell (17 článků)

RECENZE: Jimmy Eat World se sladkým pop-rockem

 
Američtí pop-rockeři Jimmy Eat World vyrostli z arizonské nezávislé scény začátkem devadesátých let. Band sdružený kolem frontmana Jima Adkinse chce pokračovat s podobnou hudbou i dnes, a vydal proto novinku Damage.
05.08.2013 14:40 |

podobné články

Pivovar Zubr začíná distribuovat jablečný cider Royal Dog

 
Na český trh vstupuje nová značka cideru Royal Dog, jehož chuť byla speciálně vyladěna pro české spotřebitele. Jablečný Cider Royal Dog vzniká ve spolupráci s moravskými sadaři, kteří pro cider vybrali ty nejlepší odrůdy jablek. Ty cideru dodávají jedinečnou a šťavnatou chuť.
30.08.2016 19:45 |

podobné články

Iva Bittová i jako Mařenka

 
Zpěvačka, houslistka, skladatelka i herečka Iva Bittová ráda brouzdá nejen hudebními zátočinkami. Experimentuje podle gusta; škatulky a žánrové hranice pro ni neznamenají žádná omezení. Naopak, z každého si vyzobne to nejchutnější. Své hudební chameleónství představila i v úterý ve Stavovském divadle v Praze na zahajovacím koncertě festivalu Struny podzimu (trvá do 20. 11.).
24.09.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků)

Iva Bittová a Čikori v Praze

 
Okouzlující a originální zpěvačka Iva Bittová vystoupí 31. května v pražském Divadle Hybernia. Po delší době se představí s projektem Čikori.
12.05.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků)

Iva Bittová: Sejde se s bývalou láskou Müllerem?

 
Expřítelkyně Richarda Müllera (47), zpěvačka Iva Bittová (51), která již několik let žije v Americe, se vrací na skok do své domoviny! Na charitativním koncertu nadace Archa Chantal vystoupí příští úterý se sólovým programem.
20.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (348 článků) , Iva Bittová (29 článků) , Richard Müller (348 článků)

Bittová: Návrat do Česka! Získala za něj 115 tisíc

 
Iva Bittová přijela do Česka
26.08.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků)

Iva Bittová se vrátila z Ameriky

 
Zpěvačka a muzikantka Iva Bittová (51) se vrátila z Ameriky, kde momentálně žije, zpět do Česka.
27.08.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Bittová (29 článků)

Iva Bittová a Marek Eben budou kmotry jazzových Little Things Jaromíra Honzáka

 
Pražský Palác Akropolis bude poslední prázdninový den hostit jazzové narozeniny. Koncertu, při němž se bude křtít album Jaromíra Honzáka Little Things, se zúčastní jako kmotři Eva Bittová a Marek Eben.
28.08.2009 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (315 článků) , Iva Bittová (29 článků)