Článek

Bitkař Kočí: Jsem rád, že mohu ve Spartě pokračovat

 
Obránce David Kočí bude i nadále hájit barvy pražské Sparty, s níž se dohodl na prodloužení spolupráce.
21.05.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)
Podobné články

Hokejový bitkař Kočí na Spartě: Chce si to někdo rozdat?

 
Jeho start v extralize je po včerejšku zase blíž. Hokejový desperát David Kočí (30), uznávaný bitkař z NHL, už trénoval se Spartou a ta mu ve své obraně pomalu hledá flek. „Budí respekt. Snad mě nechá v klidu,“ usmál se i kouč Jandač.
11.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Sparťanskou mládež povede BITKAŘ! David Kočí zůstává v záloze

 
Hokejový bitkař David Kočí své rukavice ještě na hřebík nepověsil. Zůstává stále v pražské Spartě a není vyloučený jeho návrat na led! Kromě toho ale dostane do parády tým staršího dorostu!
22.08.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Kočí: Nejsem drahý a chci zůstat ve Spartě

 
Bitkař Kočí je ve Spartě spokojený a doufá, že se s holešovickým klubem domluví na prodloužení spolupráce.
18.11.2011 10:15 |

podobné články

Bitkař Kočí se za Spartu poprvé porval, odnesl to liberecký Štich

 
Známý český hokejový bitkař David Kočí se v dresu Sparty Praha poprvé dočkal pěstního souboje. Proti libereckému Davidu Štichovi zúročil vytáhlý bek pražského týmu své zkušenosti z NHL a svého soka zasypal několika rychlými údery, po kterých skončil hráč Bílích Tygrů na ledové ploše.
24.01.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)

KOČÍ už je SPARŤANEM, nastoupí už DNES!

 
Hokejový bitkař David Kočí podepsal na Spartě zkušební smlouvu do šestého listopadu.
13.10.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Bitkař Kočí hledá angažmá. "Do extraligy bych klidně šel," říká

 
David Kočí sice stále zůstává v Americe, ale jeho agent mu hledá angažmá i v Evropě. Kočí chce v následující sezoně světu dokázat, že není jen bitkařem.
04.10.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Kočí zbil prcka! Ale tohle bitkaři nedělají…

 
Čekalo se týdny, než do něho zase vjede rapl. Šup, a je to tady. Sparťanský bitkař David Kočí (30) se serval v pátek v Pardubicích, kdy ovšem jeho tým odlezl z ledu jako spráskaný pes. Porážka 2:8 byla hodně tvrdá. To, že Kočí svoji parodii na bitku vyhrál, je hodně chabá náplast.
11.12.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

VIDEO: Bitkař Kočí POTUPEN přetažením dresu přes hlavu

 
Český bitkař ve službách týmu NHL se letos poprvé popral. Z ledu ale odjížděl zahanben, neboť jeho protivník mu přetáhl dres přes hlavu a ještě se mu vysmál.
14.12.2010 14:00 |

podobné články

Kočí se zpovídá z detektoru lži: Nelhala jsem tam, je to jinak

 
Kristýna Kočí jako jediná v kauze údajného uplácení uvnitř strany Věci veřejné byla ochotna vypovídat na detektoru lži. Výsledky vyšetření se objevily nyní v médiích, která informují o tom, že podle policie v některých odpovědích Kočí lhala. Ta vše ale upřesňuje: "Nešlo o lež, ale zrychlenou aktivitu, která byla způsobena nalomenou psychikou z tvrdého tlaku médií a veřejnosti ve dnech, kdy tento výslech probíhal. Navíc vždy to bylo zaznamenáno jen u otázek obecnějšího charakteru. Myslíte, že bych jinak nebyla také obviněna?" reagovala pro ParlamentníListy.cz Kočí.
29.06.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)

Bitkař Kočí už trénuje se Spartou. Rád bych za ni nastoupil, říká jasně

 
českém hokeji se rýsuje jeden velký návrat. Třicetiletý David Kočí přestal čekat na nabídku ze zámoří a v neděli večer přiletěl do Čech, kde se už druhý den dopoledne začal připravovat v dresu mateřské Sparty.
10.10.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Hokejista David Kočí: Ano, jsem bitkař!

 
Kdysi mu nálepka rváče vadila. Už ho to ale nevzrušuje. Ví, že nebýt tvrdého stylu, NHL by nehrál. Teď bojuje David Kočí (30) o místo v týmu Winnipeg Jets. Přes léto tvrdě trénoval, zlepšoval bruslení, pro hokej tolik potřebné. „Nikdo nechce jen bitkaře, člověk musí ukázat něco navíc,“ ví dobře.
25.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kočí (42 článků)

Bitkař Kočí: Nevrátil jsem se, abych tu mydlil gólmany

 
Kočí ještě smlouvu nepodepsal, chce ale hrát v Evropě
10.10.2011 15:35 |

podobné články

Kočí na nahrávce: Havel je za mnou. Klaus se pos*re

 
Server Týden.cz, který jako první přinesl šokující slova Kristýny Kočí o tom, že rozkol ve straně Věci veřejné byl řízen z ODS a dlouhodobě připravován, se rozhodl zveřejnit celou nahrávku. Z ní je patrné, že Kočí rozehrála hru s mocnými této země a uvěřila, že je ve svých šestadvaceti letech schopná tahat za zákulisní nitky. "Podle všeho se za mne chystá postavit Havel," kasala se na schůzce v pražské kavárně Segafredo Kočí. Vypadly z ní ale daleko zajímavější věty, ve kterých nechyběly ani tvrdé vulgarismu.
14.04.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)

Víme, co vše musí přetrpět Kristýna Kočí

 
REVUE Rebelka s basebalovou pálkou, v manželské posteli s Tluchořem, kikinka Kočí. Podobné vtípky se v současnosti vyrojily v reakci na různé eskapády poslankyně Kristýny Kočí. Ruda z Ostravy o ní složil raperskou písničku, herci Ondřej Pavelka a Barbora Poláková chystají na zítra po vzoru hry Ivánku, kamaráde scénické čtení nahraného rozhovoru s Kočí v pražském divadle Rubín.
17.04.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (54 článků) , Barbora Poláková (229 článků) , Kristýna Kočí (701 článků)

Čtyři z pěti Čechů Kristýně Kočí nevěří

 
Poslankyně Kristýna Kočí je pro čtyři pětiny Čechů nedůvěryhodnou političkou, ukázal internetový průzkum společnosti Sanep. Podle něj je většina lidí obeznámena s obsahem nahrávky, na které Kočí nevybíravě hovoří o zákulisních politických tahanicích, a nevěří vysvětlení Kočí, že si s vědomím odposlechu záměrně vymýšlela. Respondenti se většinově shodli, že by měla opustit veřejný prostor.
22.04.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)

Blonďatá bestie Kočí hodlá žalovat divadlo, které ji hraje

 
Kristýna Kočí je ve sporu s Divadlem Rubín. To převzalo nahrávku Lukáše Vícha, kde Kočí vystupuje v hlavní roli, a přetvořilo ji v absurdní drama. Kdo má na hru autorská práva, je ale sporné. Kočí se těch svých hodlá dožadovat.
17.05.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)

Bárta na nahrávce s Kočí: Mám autoritu, že co řeknu, se stane

 
Veřejnost má opět díky nahrávce Kristýny Kočí možnost vyslechnout si část soukromého rozhovoru o politice VV, který vedla Kočí s neformálním lídrem strany Vítem Bártou. Bárta v restauraci mimo jiné Kočí vysvětloval, že nemá potřebu rozbíjet poslanecký klub VV, protože má dost velkou autoritu na to, aby se stalo vše dle jeho vůle i za cenu krvavých obětí. Na jeho slovo slyší prý koaliční partneři, poslanci, ministři i zákulisní hráči.
01.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2842 článků) , Kristýna Kočí (701 článků)

Klasnová (VV): Někdo tahá překvapení z klobouku, Kočí z šátku

 
Kristýna Kočí se opět vytasila s tajnou zbraní. Tentokrát je to nahrávka, která vznikla čtyři dny předtím, než Kočí dostala od Bárty půl milionu korun. Nesvědčí ale spíše proti samotné Kočí?
02.09.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (701 článků)