Článek

Biser Arichtev natáčí Kukačky: Seriál o manželském páru, který zjistí, že jim vyměnili syna

 
Režisér Biser Arichtev (43) natáčí pro Českou televizi seriál s pracovním názvem Kukačky. Ten pojednává o mladém manželském páru, který zjistí, že jejich syn vlastně není jejich. Pochopí, že došlo k záměně, a stojí před těžkým rozhodnutím, jaké kroky podniknou dál.
06.07.2020 22:01 |

podobné články

Podobné články

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Seriál Kukačky nabídne pořádné drama: Když zjistíte, že vaše dítě vůbec není vaše

 
Třináctidílný seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn ve skutečnosti jejich není. Ve chvíli, kdy pochopí, že došlo k záměně, musí šokovaní rodiče rozhodnout o podniknutí dalších kroků. Ke stresující záležitosti se navíc přidají dávné křivdy malého města a ústřední hrdiny tak čekají skutečně perné chvíle. Seriál, který nabídne Česká televize od ledna 2021, režíroval Biser A. Arichtev. Ten má za sebou už úspěšné cykly Vyprávěj a První republika. Navíc se na podzim 2020 stal šťastným otcem.
28.12.2020 16:06 |

podobné články

Člověk s velkým srdcem a smyslem pro spravedlnost, říká o své ženě Veronice režisér Biser Arichtev

 
Režisér Biser Arichtev dokončil nový projekt, seriál Kukačky. Zabývá se v něm motivem záměny novorozenců v nemocnici a jejími následky. „Hlavním tématem seriálu je rodičovství, je také o vztazích v rodině a mezi blízkými,“ říká.
25.09.2020 18:15 |

podobné články

Režisér Biser Arichtev: Naše postavy jsou sympatičtí lidé

 
Zítra večer čeká diváky třetí pokračování třináctidílného seriálu Kukačky. Jeho ústředním tématem je záměna dětí, nyní již předškoláků, v porodnici, tedy téma, které se může dotknout každého. Všichni jsme něčí děti, většina lidí jsou i rodiče. Jak ale řekl režisér Biser Arichtev, nejde jen o úzké téma, ale o hlubší pohled na rodinné vztahy.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Nový seriál Kukačky: Čím byl inspirován?

 
Po šesti letech, kdy považovali svého syna za vlastního, se dozvědí, že nejsou jeho biologičtí rodiče. Režisér Biser Arichtev (44) natočil seriál Kukačky o záměně dětí v porodnici. A to podle scénáře Jana Coufala (42), který se nechal volně inspirovat případem z třebíčské porodnice.
08.01.2021 05:10 |

podobné články

Nový seriál ČT Kukačky: Čvančarová u záměny novorozeňat!

 
Jeho žena Veronika Arichteva (34) byla zrovna v jiném stavu, když začal točit Kukačky neboli seriál o záměně novorozenců. „Bylo to pro mě aktuální téma,“ směje se režisér Biser Arichtev (44).
08.01.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (617 článků)

Česká televize dotočila prvorepublikový seriál Četníci z Luhačovic. Hrají v něm Zedníček i Langmajer

 
Nový seriál z prostředí prvorepublikového četnictva natočilo trio režisérů Biser A. Arichtev, Peter Bebjak a Dan Wlodarczyk a zavede diváky do roku 1919. „Je to výpravný dobový seriál plný akčních scén a napětí,“ říká Biser. Nový dobový seriál České televize vypráví příběhy četnictva z Luhačovic z roku 1919. „V každé epizodě jsou dva uzavřené kriminální případy, ale na větším prostoru se rozvíjejí i další linky," vysvětluje autor projektu Petr Bok s tím, že nejde o klasický epizodní seriál. Každý díl má 80 minut. Vedle Pavla Zedníčka se v seriálu objeví Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Robert Jašków, Pavla Tomicová, Alena Mihulová, Igor Bareš nebo Vica Kerekeš.
05.08.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (572 článků) , Igor Bareš (125 článků) , Alena Mihulová (124 článků) , Pavel Zedníček (257 článků) , Karel Dobrý (50 článků) , Pavla Tomicová (256 článků) , Robert Jašków (75 článků) , Peter Bebjak (12 článků) , Dan Wlodarczyk (7 článků) , Pavel Nový (471 článků) , Karel Nový (211 článků) , Petr Pavel (805 článků)

Režisér Kukaček Arichtev to bere osobně: Otázka, která visí nad seriálem

 
Seriál Kukačky, který u diváků sklízí úspěch již dvanáct týdnů, se blíží ke konci. Jak celý příběh a jeho natáčení hodnotí režisér Biser Arichtev (44)?
01.04.2021 12:00 |

podobné články

Bylo to vyčerpávající: Biser Arichtev přiznal krizi s Veronikou

 
Ač to na první pohled vypadá, že režisér Biser Arichtev (44) prožívá s jeho manželkou, herečkou Veronikou Arichtevou (34), se kterou má syna, pouze šťastný život bez strastí a starostí, tak je tenhle názor zcela mimo. Uznávaný tvůrce Kukaček a seriálu Vyprávěj přiznal, že s Veronikou prošli těžkou vztahovou krizí, kdy stačilo málo a jejich vztahu by byl konec.
23.02.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (617 článků)

Výměny dětí v porodnici se nebojím, říká manžel Veroniky Arichtevy

 
Herečka Veronika Arichteva (34) se již brzy stane maminkou. Její manžel Biser Arichtev (43) předtím stihl dokončit nový seriál Kukačky, v němž dojde k záměně dětí v porodnici, což ale všichni zjistí až mnohem později. Režisér s herečkou se podobné záměny svého miminka neobávají.
02.06.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Gunther von Hagens (3 články)

Seriál Kukačky: Matky vyměněných dětí Marta Dancingerová a Sabina Remundová promluvily

 
Nový seriál Kukačky vypovídá o osudech dvou rodin vyměněných dětí. Do složité situace se dostávají, když zjistí, že jejich děti ve skutečnosti nejsou jejich. Před lety jim totiž v porodnici byly vyměněny. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen těch, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Co o natáčení prozradily hlavní představitelky Marta Dancingerová (29) a Sabina Remundová (48)?
08.01.2021 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (67 článků) , Marta Dancingerová (10 článků)

Sabina Remundová z Kukaček: Při castinzích na roli mám pocity zoufalství

 
Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Série Kukačky slaví už po pár dílech velký úspěch. Diváci mají jasno, největší hrdinkou je Sabina Remundová. Jak úspěch vnímá herečka?
29.01.2021 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Remundová (67 článků)

Režisér úspěšných Kukaček nejen o seriálovém hitu: Biser Arichtev by si nechal dítě, které vychovával

 
Seriál Kukačky, který 12 pátečních večerů sledujeme na České televizi, u diváků jednoznačně boduje. Příběh postavený na reálné události – výměně novorozenců v třebíčské porodnici před patnácti lety – pomohl tvůrcům nastolit téma rodinných vztahů, vazeb a lásky, zkoušených drsnou skutečností.
31.03.2021 14:20 |

podobné články

Manžel Veroniky Arichtevy a režisér Kukaček: Přiznal partnerskou krizi!

 
Herečka Veronika Arichteva (34) a režisér Biser Arichtev (44) vypadají pět měsíců po narození syna jako chodící reklama na štěstí. Ale nebylo to u nich doma vždy jen růžové, Biser dokonce přiznává, že stáli na pokraji rozchodu!
23.02.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (617 článků)

Diváci hodnotí první díl seriálu Kukačky: Někteří vzkazují, že z toho mrazí a druzí, že Ordinace je lepší

 
Kukačky je třináctidílný seriál, který pracuje s námětem výměny dětí. Jde o příběh mladých manželů, kteří zjistí, že jejich syn není ve skutečnosti jejich. K osudovému omylu došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici. Diváci dnes mohli vidět první díl a většina se shoduje na tom, že je to dobrý rozjezd slibného miniseriálu. Našli se ale i vtipálci, kteří si myslí, že mnohem lepší je Ordinace v růžové zahradě.
08.01.2021 23:05 |

podobné články

Tvůrci Vyprávěj a jejich manželky, které sbalili při práci: Kterému páru to slušelo víc?

 
I ti, kteří nepatří k pravidelným televizním divákům, jistě zaznamenali seriál Vyprávěj, který v TýTý ve své kategorii panoval několik předchozích let. Jeden ze scenáristů Rudolf Merkner a také režisér Biser Arichtev nechyběli ani na letošním vyhlašování televizních cen, respektive vítězů pro rok 2014.
13.04.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Merkner (15 článků)

ČT začala natáčet seriál První republika

 
Česká televize dnes začala natáčet nový původní seriál První republika, který bude mapovat dějiny Československa od roku 1918. Stejně jako v případě oblíbeného Vyprávěj se jeho režie chopil Biser A. Arichtev.
29.07.2013 10:30 |

podobné články

Seriál První republika se vrací: Jaroslava Valentu pustí z vězení a Vladimír má velký problém!

 
Dobový seriál, který na pozadí osudů rodiny Valentových mapuje vývoj československé společnosti v meziválečném období, se dočká svého pokračování. Start natáčení druhé řady První republiky je naplánován na listopad letošního roku. Režie nových třinácti dílů se opět ujme Biser A. Arichtev.
30.03.2016 09:35 |

podobné články

ČT: Dětský seriál od tvůrčího tandemu Vyprávěj. Začalo natáčení druhé řady Mazalů

 
Ve studiích na Kavčích horách padla první klapka druhé řady dětského seriálu Mazalové. Za pokračováním komediálního cyklu o nelehkém soužití hradních strašidel s příšernou rodinou zbohatlických Mazalů stojí tvůrčí tandem, který má na svém kontě i oblíbený retro seriál Vyprávěj – režisér Biser Arichtev a scenárista Rudolf Merkner.
20.07.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Merkner (15 článků)