Článek

Bill Gates: Člověk, který rád smysluplně rozdává peníze a vlastní unikátní spis ze 16. století

 
Zatímco řada lidí předvádí a zveličuje své bohatství anebo naopak ho pečlivě tají, Bill Gates bohatý je a všichni to o něm vědí. Gates je nejen spoluzakladatelem firmy Microsoft, ale také uznávaným filantropem.
27.04.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)
Podobné články

Bill Gates o setkání s Trumpem: „Vyděsilo mě, co všechno ví o vzhledu mé dcery“

 
Americký multimiliardář a filantrop Bill Gates, známý především jako spoluzakladatel technologického gigantu Microsoft, na posledním mítinku s obecenstvem v nadaci Bill & Melinda Gates zavzpomínal na svá setkání s Donaldem Trumpem. Americký prezident ho zaskočil lékařskými otázkami. Zároveň se Gates svěřil, jak ho „vyděsilo“, kolik toho Trump ví o vzhledu jeho dcery.
19.05.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků) , Donald Trump (5762 článků)

Bill Gates promluvil o imigraci. Kolega miliardář Soros bude hodně zuřit, až si to přečte

 
Miliardář Bill Gates varoval Evropu, že politika otevřených dveří vůči migrantům může vést ke katastrofě. Zakladatel Microsoftu a nejbohatší muž na světě Gates je toho názoru, že evropští lídři migrační krizi svým vítáním velkého počtu migrantů zhoršují. Gates to uvedl v rozhovoru s německým plátkem Welt am Sonntag. O miliardářových slovech informoval i britský list Daily Mail.
14.07.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Bill Gates není nejbohatší na světě, rozdává majetek charitě

 
Na prvních třech místech žebříčku nejbohatších lidí časopisu Forbes se zcela určitě nic nezmění ani letos. Stejně jako v minulých pěti letech tam podle agentury Reuters budou mexický telekomunikační magnát Carlos Slim Helú, zakladatel softwarové firmy Microsoft Bill Gates a americký investor Warren Buffett. Gates už loni ztratil své prvenství kvůli charitě.
09.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků) , Warren Buffett (27 článků) , Carlos Carlos (200 článků)

Bill Gates odpovídá na Zuckerbergovu výzvu! Vylije na sebe kbelík ledové vody?

 
Před pár dny jsme psali o "Marku Zuckerbergovi a jeho ledové výzvě.":http://www.extra.cz/zakladatel-facebooku-vyzyva-miliardare-billa-gatese-aby-si-vylil-kybl-vody-na-hlavu-udela-to Teď na ni vyzvaný "Bill Gates":http://www.extra.cz/tema/bill-gates konečně odpověděl!
16.08.2014 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Z drog mě dostali kluci z kapely, říká Štěpán z Divokýho Billa

 
Zpěvák a rapper skupiny Divokej Bill Štěpán Karbulka promluvil o své drogové minulosti. Nebýt kolegů z kapely, už by prý nebyl. To oni ho dostali do léčebny. Další články k tématu: VIDEO: Divokej Bill postavil pódium u nádraží. Hrál i Polívkova fintila RECENZE: Divokej Bill se na nové desce snaží měnit slámu za slávu Divokej Bill končí koncertní pauzu. K novince zahraje pouze patnáctkrát Divokej Bill: Jaký styl hrajeme? Pubescentní pubrockheavyfolkmetal Čechomor a Divokej Bill se spolu vrátí na pódia a natočili klip. Podívejte se Divokej Bill řeší problémy s drogami
25.10.2009 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Karbulka (3 články)

Miliardář Bill Gates: Napil se vody vyrobené z fekálií!

 
Zakladatel americké softwarové společnosti Microsoft Bill Gates ukázal technologii, která je schopna vyrobit pitnou vodu z lidských výkalů. Na svém blogu zveřejnil video, které celý postup ukazuje. Na konci videa pak sám vypije sklenici vody, která byla takto vyrobena. Prostřednictvím technologie chce Gates zajistit čistou vodu pro rozvojový svět.
08.01.2015 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Neplatíte nic za škody na životním prostředí, takže... Bill Gates chce radikální řešení. Tímto máte jezdit a toto jíst!

 
Miliardář Bill Gates promluvil o změně klimatu. Musíme prý dekarbonizovat. Cílem je pro něj absolutní nula. Je to prý velká výzva. Vlády musejí zasáhnout. My bychom měli kupovat elektroauta a jíst náhražky masa. Gates sám jde příkladem. Jeho soukromé letadlo prý už létá na rostlinné produkty.
15.02.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Bill Clinton šokuje svou vyzáblou postavou, může za to i veganství

 
Bývalý americký prezident Bill Clinton už nějaký čas vyvolává spekulace o svém zdravotním stavu. Některé zahraniční časopisy dokonce přinesly zprávu, že Clinton umírá. Za jeho hubnutí však může především veganská dieta, kterou Clinton drží už dva roky. Další články k tématu: Clinton je na sladký a měl strašlivý apetit, tvrdí cukrář Bílého domu VIDEO: Bill Clinton byl na hokeji v New Yorku a zasalutoval jako Jágr Před deseti lety Bill Clinton změnil svět. Vypnul umělé rušení GPS signálu Sto nejvlivnějších lidí podle časopisu Time: Bill Clinton i Lady Gaga OBRAZEM: Bill Clinton odhalil v Prištině sochu sebe sama
18.11.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (282 článků) , Lady Gaga (1464 článků)

Rozvádějící se Gates: Měl románek s podřízenou? Z čela firmy odešel uprostřed vyšetřování

 
Členové představenstva americké softwarové společnosti Microsoft loni došli k závěru, že by zakladatel firmy Bill Gates měl odejít z jejich řad kvůli pokračujícímu vyšetřování, že měl před lety vztah se zaměstnankyní firmy. Napsal to list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na nejmenované zdroje seznámené se situací. Gates odešel z představenstva loni v březnu s tím, že se chce více věnovat svým filantropickým projektům. Jeho mluvčí uvedla, že Gatesův odchod ze správní rady nemá s vyšetřováním nic společného.
17.05.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Rozvod století! Bill Gates a Melinda jdou od sebe, hraje se o biliony korun

 
Americký miliardář, filantrop a spoluzakladatel a dlouholetý šéf společnosti Microsoft Bill Gates a Melinda Gatesová se po 27 letech manželství rozvádí. Pár to dnes oznámil ve společném prohlášení na twitteru. 
04.05.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků) , Melinda Gatesová (6 článků)

Podívejte se, jak nejlepší šachový hráč dokáže v této hře porazit Billa Gatese za pouhých 79 sekund

 
Magnus Carlsen je v současnosti nejlepším šachovým hráčem. "Bill Gates":http://www.extra.cz/tema/bill-gates je v současnosti nejbohatším mužem na světě. Oba jsou "chytří":http://www.extra.cz/tema/inteligence, oba mají velmi vysoké "IQ":http://www.extra.cz/tema/iq, ale člověk by řekl, že když si sednou k partii "šachu":http://www.extra.cz/hledat?q=%C5%A1achy, bude ta hra trvat trošku déle, ne?
09.02.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Teroristé zabijí 30 milionů lidí biologickými zbraněmi, varuje nejbohatší muž světa Bill Gates

 
Nukleární zbraně nejsou už zdaleka největší hrozbou, která může vyhubit lidstvo. Nejbohatší člověk světa Bill Gates (61) je přesvědčený, že na naše zdraví zaútočí teroristé podleji a při ataku použijí biologické zbraně. Ty podle něj mohou připravit o život až 30 milionů lidí.
21.04.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Nejbohatší muž světa Bill Gates: Dali mu napít lidských výkalů!

 
Počítačový mág a miliardář Bill Gates (59) nevypadá jako velký dobrodruh, rozhodně ale rád riskuje. Teď to dokázal tím, že se napil vody vyrobené z lidských WC splašek!
10.01.2015 05:01 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Bill Gates varuje EU před migranty: Přivřete jim dveře a pošlete peníze Africe

 
Miliardář Bill Gates se v rozhovoru pro německý list Welt am Sonntag vyjádřil k evropské imigrační politice. Vyzval Evropu k větší pomoci v Africe i ke zpřísnění azylové politiky.
05.07.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Koronavirus jsem nestvořil, popřel Bill Gates konspirační teorie

 
Miliardář a zakladatel Microsoftu Bill Gates popřel konspirační teorie, které tvrdí, že stojí za vznikem koronaviru. Rovněž odmítl tvrzení, že věnoval peníze na vývoj vakcíny, aby skrze ni dostal do lidských těl elektronická zařízení, píšou servery CNBC a Ladbible.
26.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Kdo je nejbohatším Američanem? Přece Bill Gates, už sedmnáct let

 
Nejbohatším Američanem je opět zakladatel Microsoftu Bill Gates s majetkem 59 miliard USD (1,06 bilionu Kč). Vyplývá to z žebříčku nejbohatších Američanů pro rok 2011, který zveřejnil časopis Forbes. Největším překvapením je investor George Soros, který se ve věku 81 let dostal poprvé mezi deset nejbohatších Američanů.
21.09.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků) , George Soros (255 článků)

Bill Gates se podílí na vývoji jaderného reaktoru

 
Bill Gates, který stojí za vývojem operačního systému Windows, chce vyvinout nový typ jaderného reaktoru.
23.03.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Bill Gates: Vyřešit pandemii je oproti klimatickým změnám snadný problém

 
Ve srovnání s bojem proti klimatickým změnám je zastavení pandemie covidu-19 velmi snadné. Takto se o víkendu vyjádřil zakladatel společnosti Microsoft a filantrop Bill Gates, který o současných výzvách  hovořil  se zpravodajskou společností BBC.
15.02.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků)

Bill Gates varuje: Bitcoin? Pozor, opatrně

 
Známá kryptoměna bitcoin se v poslední době dostává do povědomí čím dál více lidí a roste i počet těch, kteří s ní obchodují. Svůj podíl má na tom i šéf automobilky Tesla Elon Musk, který svými prohlášeními na Twitteru v poslední době silně rozhýbal její cenu. Zatímco však dříve díky jeho slovům hodnota bitcoinu rostla, o víkendu miliardář Musk zasadil mezi investory pochyby, a od počátku týdne tak trh zmítá silná fluktuace. K pohybu bitcoinu se nyní vyjádřil i zakladatel Microsoftu Bill Gates a lidem, kteří o něm uvažují, dává jasnou radu. „Pokud máte méně peněz než Elon, asi byste měli dávat pozor,“ varuje.
24.02.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (196 článků) , Elon Musk (161 článků)