Článek

Big Brothera potápí hlas průvodkyně: Horší než Eliška a Damián, ať ta mařena nemluví, prosí lidé

 
Kultovní reality show Big Brother se po téměř 20 letech vrátila na televizní obrazovky. Ačkoli fanoušci na velkolepý comeback netrpělivě vyčkávali, valná většina z nich je nyní zklamaná. Pořad se zatím nesetkává s velkým úspěchem a nejen na tvůrce se strhává lavina kritiky. Diváci doslova nemohou vystát zvukový voice over, bez kterého se show neobejde. 
15.11.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)
Podobné články

Strávili jsme noc v domě Big Brothera: Zlatá klícka plná luxusu, ale i jeden záchod pro patnáct lidí a nulové soukromí

 
Blíží se očekávaná reality show Big Brother! Již zanedlouho bude šestnáct účastníků izolováno od jakéhokoli kontaktu s okolním světem a budou muset strávit dva měsíce v uzavřeném domě s cizími lidmi, kde žádné soukromí neexistuje. I redaktorka eXtra.cz si sociální experiment sama vyzkoušela a musela vydržet dvacet čtyři hodin bez mobilního telefonu či spát mezi šestnácti neznámými lidmi z řad médií i influencerů za neustálého dohledu 58 kamer. Přinášíme vám jedinečný pohled na to, co známý dům Big Brothera skrývá a jak vůbec celý koncept vypadá.
10.11.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Ani žena, ani muž Vítek z Big Brothera: V domě si zatím vystačí, rozpráví sám se sebou

 
Značně kontroverzní osobou v Big Brotheru je Vít Ehrenberger. Podle vzhledu zaujme určitě každého, protože Vítek má rozhodně smysl pro extravaganci. V medailonku pro TV Nova uvedl, že sám neví, co vlastně je, a tak se může zařadit mezi nebinární osoby. To znamená, že se nepočítá ani mezi muže, ani mezi ženy. Kromě Big Brothera ho každoročně můžete potkat na pochodu Prague Pride, kde vždy vyčnívá svým kostýmem. Nedávno dokonce napsal i knihu. 
16.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Andrej jako Lu z Love Islandu: Odchod z Big Brothera vyvolal vlnu běsnění, vraťte nám ho, prosí diváci

 
Dům Big Brothera v sobotu opustil další člen: voják Andrej Kudimov. Zajímavé je, že domů ho poslali diváci, kteří toho ale nyní, jak se zdá, litují. Podle některých fanoušků to byl nesmyslný krok a po odchodu Andreje se už prý nebude na co dívat. I sám Andrej se k tomu vyjadřoval na svém Instagramu, kde bojuje za návrat do domu. Některým lidem to dost připomíná situaci Lu Jambora z Love Islandu, který se posléze do vily lásky vrátil právě díky divácké petici. 
27.11.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Miluji, když lidé říkají, že jsem příliš hubená, říká někdejší vítězka Big Brothera

 
Po vítězství v předloňské řadě anglického Big Brothera se Charlorre Crosby začala pořádně kulatit. Když se následující léto svlékla do bikin, nebyl na dobře živenou mladou dámu zrovna pěkný pohled. Nedostatky se našly převážně v oblasti pasu. To se ale během několika měsíců změnilo a v listopadu už si Charlotte mohla dovolit vzít na sebe cokoli. Nyní se ale nechala slyšet, že miluje, když jí lidé říkají, že je až moc hubená. Snad se s takovým přístupem nedočkáme další anorektičky.
21.05.2015 12:50 |

podobné články

Eliška a Damián: Eleonora odhalila Damiánovo tajemství a správce zámku se rozhodl zbavit Matouše

 
Damián s Matoušem stále netuší, jak ukončit nedobrovolné cestování v čase. Matouš má ale v jednom jasno – rozhodně by Damián neměl přenášet do minulosti žádné předměty z budoucnosti, protože by to mohlo být nebezpečné.
14.09.2023 11:30 |

podobné články

Katrin z Big Brothera to těžce schytává: Lidé jí mají plné zuby, osobně ji seřvala i Tarikova máma

 
Tarikova máma Ezra zamířila do domu Big Brothera, aby si vyřídila účty se svou potencionální snachou Katrin. Ve zpovědnici vede rozhovor hlavně Ezra, která se během rozhovoru svěřuje, že neví, co si o kudrnaté brunetce myslet. Vyjádřila se také ke smutné minulosti, která Katrin provází již odmala, a poprosila ji, aby Tarika nenaváděla proti ostatním v domě. Mezitím, co Ezra sklidila u diváků za své vyjádření chválu, Katrin opět dostává negativní vlnu. 
28.11.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Karel Frýd alias Plyšák z Big Brothera: Vyhlášený lamač dívčích srdcí se oženil

 
Karel Frýd (38), kterému nikdo neřekne jinak než Plyšák z Big Brothera, byl velkým idolem žen. Dámy si ale mohou nechat zajít chuť. Hezoun se eXtra.cz pochlubil radostnou novinou. Po několika letech se konečně oženil se svou dlouholetou partnerkou Lenkou, se kterou společně vychovávají dvě děti. 
09.09.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Frýd (33 článků) , Big Brother (119 článků)

VyKulený Ládík vypadl: Doplatil na krádež identity vítěze amerického Big Brothera!

 
Tak dlouho se hraje falešná hra, až se z Vily vyletí! VyVolený panic Láďa (21) doplatil na svou ďábelskou lest. Spolusoutěžící i diváci prohlédli jeho hru na nevýrazného ňoumu a maminčina mazánka a poslali ho domů. Vítězem duelu se stal Honza (23). Detaily, do kterých Láďa kopíroval vítěze amerického Big Brothera vás budou šokovat!
18.10.2013 22:25 |

podobné články

Z téhle kočky z reality show chlapi u bazénu nedovedou spustit oči. Divíte se?

 
Jako účastnice britského Big Brothera sice díru do světa neudělala a skončila až šestá, ale u mužské divácké populace měla jasně navrch nad svými konkurentkami v mnoha směrech. Stačilo jít se osprchovat v bikinách a o favoritce bylo rozhodnuto. Jenže, jak je známo, tento typ pořadů je bližší spíš ženám a i mezi ostatními dámami v domě Big Brothera také moc sympatií nepobrala, a tak půvabná Casey Batchelor musela z kola ven.
09.07.2014 11:00 |

podobné články

Evča i Regina by zíraly: Podívejte se, jak se ve Skandinávii obnažují nestydaté účastnice místního Big Brothera

 
Pokud se někdo pobuřoval během sledování poslední řady VyVolených, kde nebyla nouze o nahotu, měl by se podívat na skandinávskou verzi Big Brothera.
13.09.2014 22:10 |

podobné články

Nestydatá erotomanka z Big Brothera použila zbraně hromadného ničení: Královna plastik tasila silikony a vyděsila turisty

 
Britská přebornice ve svlékání a po nehynoucí slávě toužící hvězda britského Big Brothera Angelique Frenchy Morgan se zase předvedla.
24.09.2014 23:00 |

podobné články

Silikonový přízrak z Big Brothera opět v akci: Blonďatá nestyda obnažila silikony ve sprše a ukázala pozadí vyžilé čtyřicátnice

 
Silikonová účastnice britského Big Brothera Angelique Frenchy Morgan si nedá pokoj a neustále živí paprsek naděje na to, aby se z ní stala opěvovaná celebrita.
28.09.2014 22:00 |

podobné články

Celá Agáta! Vítěz českého Big Brothera randí se ženou nebezpečně podobnou Prachařové

 
Když v roce 2005 vyšel coby čerstvý držitel deseti miliónů z vily Big Brothera, byl o něj nesmírný zájem, a to i mezi ženami, které vycítily svou šanci dostat se snadno k penězům. Měly ale smůlu. Kdo teď vlastně chodí s bývalým milionářem?
02.11.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků)

Shrek z Big Brothera má opletačky s policií, je podobný hledanému násilníkovi

 
Někdejší výherce Big Brothera David „Shrek“ Šín (36) je hledaný policií. Alespoň tak by to tedy mohlo vypadat z podobizny muže stíhaného za pokus o znásilnění, kterou zveřejnila policie. Pachatel je totiž namakanému účastníkovi reality show až neskutečně podobný. Shrek kvůli tomu nyní zažívá krušné chvíle a požaduje od strážníků nápravu.
31.07.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků) , David Šín (17 článků)

Zoufalka z Big Brothera: Polonahá a namol se válela po chodníku

 
Snaží se procpat do světa slavných, zatím má ale jen z ostudy kabát. Účastnice Big Brothera Simone Reed (28) se postarala o pěkný rozruch na ulici, kde se zřítila k zemi namol opilá.
10.08.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků) , Simone Simon (62 článků) , Simone Simone (75 článků) , Simone Simon (49 článků)

Kdo je Zoe Black z Big Brothera: Život v cizím těle, agresivní otec a čtyři sourozenci

 
Zoe Black patří bezpochyby k výraznějším tvářím druhé řady Big Brothera. Do domu přišla jako poslední členka šestnáctky, a přesto, že si mezi některými nezískala moc sympatií a hrozil jí odchod, tak se nakonec stala "Paní domu", a navíc získala týdenní imunitu. Kdo je ale ve skutečnosti Zoe Black? Jde o člověka, který se narodil dvakrát, jak sama řekla v prvním díle. Zoe má za sebou totiž přeměnu z muže na ženu, která rozhodně nebyla jednoduchá. Svou životní cestu popsala v podcastu V tranzu. Promluvila o svých začátcích, čtyř sourozencích a otci s násilnými sklony. 
15.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Nejdivočejší kočka z Big Brothera Petra: Přes den milující matkou a v noci žhavou tanečnicí

 
Když Petra Chelíková vešla do domu Big Brothera, vrhla se nejdřív na mužské osazenstvo. A nyní se zdá, že šlo o jasný instinkt. Pohledná černovláska je totiž nefalšovanou divokou kočkou a z jejích snímků, které sdílí na sociálních sítích, se tají každému muži dech.
16.11.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)

Karel Frýd sepsul novou řadu Big Brothera a své nástupce: Totální dno společnosti, nešetří kritikou

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Sám je sice produktem Big Brothera, Karel Frýd ale nešetří kritikou na aktuální řadu reality show, která ho v roce 2005 stvořila. Plyšák, který v domě Velkého bratra strávil dlouhých 63 dní, redakci eXtra.cz prozradil, co mu na oblíbené reality show, kterou Nova na platformě Voyo v pondělí spustila, vadí. A nutno říct, že nenašel nic pozitivního. 
17.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Frýd (33 článků) , Big Brother (119 článků)

Zoe Black z Big Brothera o svých potřebách: Musím se povinně uspokojovat, jinak hrozí katastrofa

 
Zoe Black to bude mít v domě Big Brothera těžké. V prostorách, kde jsou spolubydlící pod drobnohledem několika desítek kamer, není prostor na absolutně žádné soukromí. Kontroverzní účastnice však v nejnovějším díle přiznala, že musí pravidelně masturbovat. 
17.11.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (119 článků)