Článek

Bidenův podraz na nejvěrnějšího spojence. Noví svazáci na univerzitách. Marxismus ve Vatikánu. Ben Kuras a děsivé novinky ze západního světa

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Podraz na spojence i na vlastní občany, tak hodnotí spisovatel Benjamin Kuras nedávnou činnost Spojených států pod vedením Joea Bidena. A Velká Británie podle něho není moc daleko za nimi, na univerzitách se vyučují nové formy marxismu-leninismu a proti zemi vede „hybridní válku“ Francie. Pár komentářů měl Kuras i k Německu a Itálii. Prozradil, koho bude volit.
07.10.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (601 článků)
Podobné články

Podraz, podraz, podraz. Valachová zuří na ANO kvůli platům učitelů

 
„Podraz, podraz, podraz,“ volá z plných plic někdejší ministryně školství Kateřina Valachová a dští oheň a síru na hnutí ANO. Kvůli platům učitelů.
28.12.2020 10:40 |

podobné články

Eurexit. Vystoupení celé Evropy z EU, navrhuje Ben Kuras. Viděl totiž papír

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Čili voliči jsou blbci a musíme je převychovat? Táže se publicista a spisovatel Benjamin Kuras nad dokumentem, který schválil Evropský parlament, podle kterého jsou občané EU „nedostatečně uvědomělí“, což je nutné změnit. „Takhle podobně blábolily závěrečné dokumenty sjezdů KSČ,“ konstatuje Kuras a navrhuje závažný krok: Vystoupení celé Evropy z Evropské unie a „nechat Brusel, ať si blábolí“. Ve svém pravidelném shrnutí světových aktualit se Kuras věnuje i otázce brexitu a aplikace vakcíny proti covidu-19.
10.12.2020 08:50 |

podobné články

A všichni mlčí. Dokonce chválí. Ben Kuras o temném světě po covidu

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Bohatne jen jedna země, a to Čína. Tak by se dal ve zkratce shrnout vývoj světové ekonomiky, stižené pandemií covid-19, všímá si publicista a spisovatel Benjamin Kuras. Číně se leccos toleruje, i ve Vatikánu. Něčí lidská práva jdou stranou, když je pro to dostatečná motivace. Vystřídá americký světový řád nová konstrukce pod patronátem Číny? Kuras si všímá i prezidentských voleb v USA, hovoří o švindlech v neprospěch Trumpa a neustálé zprávy o jisté výhře Bidena bere s klidem: „Odhaduju, že Trump vyhraje o víc než minule.“
29.10.2020 10:50 |

podobné články

„Madonna vyk*uří, když zvolíš Hillary.“ Benjamin Kuras přednášel o mládeži a neomarxismu. Zničení národa, ovládnutí světa...

 
REPORTÁŽ Mezi studenty Vysoké školy ekonomické v Praze zavítal spisovatel Benjamin Kuras. Byl hostem v rámci předmětu nazvaného „Informace, dezinformace a propaganda“, který se vyučuje na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Na přetřes přišly třeba americké prezidentské volby a související vulgarita nejen ze strany Donalda Trumpa, ale Kuras zkritizoval rovněž úpadek univerzitního prostředí v anglosaském světě. Došlo i na Putina a údajnou koluzi s Donaldem Trumpem a jeho prezidentskou kampaní. Kuras studenty varoval také před sílící radikální levicí a hrozbou cenzury svobodných médií pod rouškou boje proti „fake news“.
05.12.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5783 článků)

Ben Cristovao skočil do Vltavy, příště chce soutěžit s létacím strojem

 
Zpěvák Ben Cristovao v neděli zasedl v porotě, která rozhodovala o nejkreativnějším letostroji v rámci akce RedBull Letecký den. Bena kreativní posádky i jejich stroje natolik zaujaly, že se rozhodl v příštím roce akce zúčastnit znovu, tentokrát však v roli soutěžícího. Další články k tématu: VIDEO: Ben Cristovao přeřadil za volantem Fantomasova auta na reggae VIDEO: Ben Cristovao ukazuje v erotickém klipu víc než svoje tělo Ben Cristovao vždy na Nuselském mostě mlčí, zabil se mu tam kamarád Před Pitbullem vystoupí Ben Cristovao a The Glowsticks Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu
23.09.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (532 článků)

Svatopluk Otava: „Diskuzi“ ve stylu vylučováním ze strany uznává ODS, ČSSD i KSČM

 
Svazáci Petra Fialy (ODS) se zbavili konkurenčního oponeneta Václava Klause ml. vyhazovem. Svazáci Jana Hamáčka (ČSSD) to zkusili s Jaroslavem Foldynou také, ale zatím to nevyšlo. Zkusí to jistě znova. Svazáci Vojtěcha Filipa mají bohaté zkušenosti a umějíto vzít více od podlahy. Hned v základních organizacích.
12.11.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Petr Fiala (2179 článků) , Jan Hamáček (3284 článků) , Vojtěch Filip (1547 článků) , Jaroslav Foldyna (700 článků) , Jaroslav Fiala (84 článků)

Benjamin Kuras: Močůvku na ilegály. Papežovo líbání muslimů je horší než zrada. Vraždění křesťanů. Notoričtí proislámští lháři. A pokud jde o Le Penovou a Okamuru…

 
ROZHOVOR Spisovatel Benjamin Kuras říká, že to, že v okamžiku, kdy probíhá genocida křesťanů muslimy na Blízkém východě, „dokáže hlava katolické církve líbat nohy ilegálně přišedších muslimů a přijímat muslimy do Vatikánu a zároveň ostentativně ignorovat perzekvované rodiny křesťanské svědčí o něčem možná horším než zrada“. Pud sebezáchovy ztrácí ale celý Západ a Benjamin Kuras o tom podává konkrétní důkazy.
29.11.2016 11:10 |

podobné články

„Ohrožené“ skupiny: Ženy, gayové, osoby jiné pleti, imigranti, muslimové, atd. Ben Kuras natvrdo o tom, v co se proměnil dnešní svět

 
Spisovatel a publicista Benjamin Kuras v sobotu řečnil na Vlasteneckém setkání v Příčovech u Sedlčan, na téma dělení společnosti v západních zemích. „Skupiny ‚ohrožovaných‘ se stávají skupinami privilegovanými se zvláštními právy bez příslušných povinností – zatímco skupiny klasifikované jako neohrožované se dostávají do postavení méněcenných se zvláštnimi povinnostmi bez příslušných práv,“ přiblížil Kuras svůj termín „diverzitokracie“.
16.08.2020 11:40 |

podobné články

Ben Kuras: Nadržení muslimové cítí vztek na ženy z Evropy. Výměna obyvatel už nejde zvrátit

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Mladí, nadržení muslimové se často dopouštějí napadání žen, uvádí ve svém pravidelném shrnutí posledních událostí v ParlamentníchListech.cz publicista a spisovatel Benjamin Kuras. „Ale byla by sranda, kdyby policie zjistila, že té děvčici nafackovala banda mormonských kazatelů nebo ultraortodoxních rabínů,“ dodává k aktuálnímu případu z francouzského Alsaska. Kuras se též obecněji zamýšlí nad choulostivými rozměry soužití Evropanů a nově příchozích
01.10.2020 11:35 |

podobné články

Střílet? Konečně. Ben Kuras a fakta o islámském teroru. Volby v USA? Možná poslední

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Francouzská a německá policie dostaly povolení teroristy střílet na místě, kvituje publicista Benjamin Kuras. Nicméně v rámci svého pravidelného shrnutí událostí na ParlamentníchListech.cz navrhuje i další opatření, jak by se Evropa s terorismem měla vypořádat. Pokud jde o volby v USA, všímá si snah tvořit ,,černé listiny" stoupenců Donalda Trumpa, aby mohli být vedeni k ,,zodpovědnosti". ,,Republikánští optimisté věřící, že mají další šanci v příštích volbách a radící Trumpovi, aby to vzdal, možná zažijí nepříjemné zjištění, že americká demokracie těmito volbami skončila," varuje Kuras.
12.11.2020 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5783 článků)

Ben Kuras: Naivita Západu vychází najevo. Čína už diktuje i v USA. „Neziskové“ pašeráky lidí hnát před soud!

 
OBZOR BENJAMINA KURASE „Dostali jsme se do setrvačnosti, v níž bude Západ dál chudnout a Čína bohatnout,“ říká spisovatel a publicista Benjamin Kuras ke geopolitickému vývoji, který lze čekávat v příštím roce. Naivita Západu se prý již začíná projevovat i sílícím diktátem Číny v kulturních záležitostech USA. Ano, čtete správně. A co čeká v roce 2021 Evropu? Téma migrace nikam nezmizelo. „Řekové a Maďaři jsou v první linii obrany Evropy před afro-islámskou kolonizací,“ podotýká Kuras. A ukazuje něco velmi nepěkného uvnitř migračních neziskovek.
29.12.2020 11:50 |

podobné články

Ben Kuras: Biden za tajtrlíka, u Putina i Číny. Velké změny. Bílé stěny? Vzpoura žáků

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Joea Bidena nebere Vladimir Putin vážně a separatismus na Ukrajině bude sílit, odhaduje spisovatel a publicista Benjamin Kuras. Čína americkou administrativou otevřeně pohrdá a uzavírá alianci s Íránem, dodává. V pravidelném shrnutí světových událostí v ParlamentníchListech.cz se Kuras věnuje i případům přepjatého „boje s rasismem“ ve Velké Británii: Od dozvuků slov vévodkyně Meghan až po události v oblasti školství.
08.04.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3678 článků) , Joe Biden (601 článků)

Lžete! Lidi jako vy znám. Ben Kuras žaluje Šarapatku

 
Konzervativní publicista Benjamin Kuras se rozhodl přidat k žalobě na radního České televize Zdeňka Šarapatku kvůli tomu, že označil řečníky na konferenci v Příčovech, kde publicista vystoupil, za nácky. Žalobu podal již před dvěma měsíci sociolog Petr Hampl. „Označování příčovské konference za setkání ‚nácků‘ je monstrózním lživým útokem na její účastníky. Činí-li tak člověk s mediálním vlivem, jakému se těší pan Šarapatka, je to útok obzvlášť zákeřný, nemravný a nebezpečný,“ psal Kuras. Prý byl kvůli lidem jako Šarapatka dokonce vyhozen z práce.
14.04.2021 13:55 |

podobné články

Začal rozvrat. Biden je jen kulisa. Ben Kuras se bojí o svět

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Politika Donalda Trumpa vedla k bezpečnějšímu světu, politika Joea Bidena vede k rozvratu, soudí publicista a spisovatel Benjamin Kuras. Ten na jednu stranu nechápe, proč se nechá Evropa hnát proti Rusku, na druhou stranu nám Vrbětice ukazují, že Rusko jako civilizační vzor brát nemáme. Kuras se v pravidelném shrnutí globálních událostí v ParlamentníchListech.cz věnuje i dvěma soudním procesům: Smrti George Flodya a smrti židovské důchodkyně ve Francii. V obou vidí pochybnosti.
22.04.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5783 článků) , Joe Biden (601 článků) , George George (820 článků) , Ben George (2 články) , Benjamin George (1 článek)

„Zabijeme vás, nebo umřeme my.“ Ben Kuras a silná fakta o vzniku covidu

 
OBZOR BENJAMINA KURASE „Jen použitím neničivých zbraní, které zabijí hodně lidí, dokážeme porazit Ameriku... Biologické zbraně jsou bezprecedentní svou bezohledností, ale jestli nebudou umírat Američané, budou umírat Číňané...“ Tak cituje publicista a spisovatel Benjamin Kuras slova, která měl v roce 2005 pronést čínský ministr obrany. Další zdroje prý potvrzují, že laboratoř ve Wu-chanu řídí čínská armáda. Ve svém pravidelném shrnutí globálních událostí Kuras shrnuje summity NATO i G7 a uvádí rozpačité výroky Joea Bidena.
17.06.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (601 článků)

Ben Kuras: Biden a volby? Nová fakta. Ztracený Číňan a covid. Co ukázal Orbán

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Íránu se vrátí desítky a stovky miliard dolarů, ze kterých může velká část skončit v rukou teroristů. CNN „napráskala“ Bidenovy lidi, že činili nátlak na Facebook, aby důsledněji cenzuroval Trumpovy příznivce. V USA se vůbec činí. Jak si spisovatel a publicista Benjamin Kuras všímá, nyní Bidenova administrativa vyzývá Američany, aby „práskali“ své příbuzné, které by podezírali z „potenciální radikalizace“. Samozřejmě v zájmu vnitřní bezpečnosti. EU má ale svých problémů dost. Kuras je rozebírá: Migrace, Turecko, Macronovo fiasko, všichni proti Orbánovi.
01.07.2021 09:00 |

podobné články

Útok na USA. Ohrožení. Biden? Mimo. Ben Kuras tuší velký průšvih

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Čína rozvíjí mezikontinentální balistické střely schopné zasáhnout i několik cílů naráz. „V tomto případě by to tedy mohlo vykonat 1 450 zásahů na Spojené státy. A tím je Čína na cestě k předehnání Spojených států v raketové bojeschopnosti. Včetně, samozřejmě, jaderné," varuje publicista a analytik Benjamin Kuras s tím, že Joe Biden zatím řeší jiné „problémy". V pravidelném shrnutí globálních událostí na ParlamentníchListech.cz Kuras informuje i o pokračujícím trendu cenzury v západní Evropě a průšvihu v Afghánistánu.
15.07.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (601 článků)

Válka na obzoru. Smrt „zelených plánů“. Ben Kuras opět ví, o čem se mlčí

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Odhaduje se, že válka mezi Izraelem a Íránem, kde vládne nový prezident, zvaný „teheránský řezník“, může přijít do konce roku, varuje spisovatel Benjamin Kuras, který v rámci pravidelného shrnutí globálních událostí poukázal i na dvě zprávy z USA: Masové žaloby za cenzuru a analýzu, která podporuje teorii, že demokraté zfalšovali prezidentské volby. Bez silné Ameriky se Západ neobejde, zoufá si Kuras. Ukazuje též, jak v Británii nakládají s exmuslimkou, která nyní již jako křesťanka káže, že Mohamed je falešný prorok. A jak tamtéž zjišťují, kolik bude stát „zelená změna“.
12.08.2021 08:50 |

podobné články

Muslimové pukají smíchy. Alláh jim fandí. Ben Kuras: Konkrétní hrozba pro nás

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Muslimský svět si štěstím mne ruce nebo puká smíchy, konstatuje spisovatel Benjamin Kuras nad tím, jak vstřícně se západní svět chová k Tálibánu. Dokonce si prý myslíme, že Tálibán bude bojovat proti jiným teroristům. „Vítězství Tálibánu je velkým povzbuzením pro všechny muslimy toužící Evropu islamizovat. Ujistí je to, že Alláh jim teď opět po několika staletích skutečně fandí a Evropu jim klade do náruče. A zradikalizuje to mnohé dosud poklidné evropské muslimy,“ varuje též Kuras v pravidelném shrnutí globálních událostí v ParlamentníchListech.cz. Uvádí i příklad skotského muslimského aktivisty, příznivce Tálibánu, který „pečuje“ o příchozí uprchlíky.
09.09.2021 09:50 |

podobné články