Biatlonista Michal Krčmář ve třinácti utekl od rodičů. Teď ulovil stříbrnou medaili na olympiádě!

V neděli jsme v přímém přenosu viděli zrod nové sportovní superhvězdy. Michal Krčmář (27) v biatlonovém závodě na 10 kilometrů vybojoval stříbrnou medaili. Svým neskrývaným dojetím a slzami štěstí pak oslnil celý svět. Na svém sportovním snu pracuje už dvě třetiny života.
12.02.2018 09:05 |

Osobnosti: Michal Krčmář (25 článků)

Slzy štěstí! Michal Krčmář oplakal stříbro: Nevěřil jsem, že bych mohl mít medaili

Velký úspěch má dnes za sebou biatlonista Michal Krčmář (27). Ve sprintu na 10 kilometrů vybojoval stříbro a po včerejším bronzovém dojezdu Veroniky Vítkové (29) je to už druhá česká olympijská medaile. Krčmář se rozplakal dojetím a chvíli nemohl vůbec mluvit!
11.02.2018 19:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (17 článků) , Michal Krčmář (25 článků)

Biatlonový zázrak na olympiádě: Krčmář vystřílel stříbro!

Biatlonista Michal Krčmář získal stříbro ve sprintu na olympiádě v Koreji. Na vítězného Němce Peiffera ztratil 4,4 sekundy. Češi tak mají po sobotním úspěchu Veroniky Vítkové druhou medaili.
11.02.2018 13:45 |

Michal Krčmář vystřílel zázračné stříbro!

Tyhle slzy už na olympiádě v Koreji sotva co překoná. Biatlonista Michal Krčmář (27) se stříbrem postaral o nejpřekvapivější medaili a při emotivním rozhovoru v cíli nemohl kvůli dojetí téměř mluvit.
11.02.2018 16:25 |

Sportovcem Ministerstva vnitra roku 2018 je Michal Krčmář

Sportovcem Ministerstva vnitra roku 2018 se stal biatlonista Michal Krčmář. Druhá je rychlobruslařka Martina Sáblíková a třetí rychlobruslařka Karolína Erbanová. Při slavnostním vyhlášení ve čtvrtek 4. října 2018 v Kongresovém centru ČNB byli oceněni i další sportovci OLYMPU, policisté a hasiči.
07.10.2018 22:46 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (439 článků) , Karolína Erbanová (45 článků) , Michal Krčmář (25 článků) , Michal Krčmář (1 článek)

Koukalová byla ve stíhačce osmá, Krčmář desátý. Moravec zlomil zbraň

Biatlonista Michal Krčmář si ve stíhacím závodě Světového poháru na 12,5 km v Novém městě na Moravě doběhl pro desáté místo, když si polepšil o osmnáct příček oproti čtvrtečnímu sprintu. Naprosto opačný závod prožil Ondřej Moravec, který při pádu zlomil zbraň a přišel o naději na dobré umístění. Mezi ženami si na desetikilometrové trati vedla z domácích reprezentantek nejlépe Gabriela Koukalová, která skončila osmá a navzdory třem nepřesným ranám se v pořadí posunula o pět míst dopředu. Z vítězství se dnes radovali Francouzi Martin Fourcad a Anais Chevalierová.
17.12.2016 16:25 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Michal Krčmář (25 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Češi mají druhou medaili! Krčmář to dokázal a vybojoval v biatlonu stříbro!

Včera Veronika Vítková (29), dneska Michal Krčmář (27)! Češi si připsali už druhou olympijskou medaili. Krčmářovi se podařilo vybojovat stříbro v biatlonovém závodě na deset kilometrů.
11.02.2018 13:25 |

Nejkrásnější česká tenistka má stříbrnou medaili z olympiády a chodí s tímhle neskutečně fešným Italem

Nejkrásnější česká tenistka Andrea Hlaváčková, která s Lucií Hradeckou vybojovala v deblu na olympiádě v Londýně stříbrnou medaili, ukázala svého italského přítele. A je to neskutečný fešák. Fabrizio Sestini má k tenisu blízko, pracuje jako tour manažer ATP.
07.08.2012 23:05 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (218 článků) , Andrea Hlaváčková (135 článků)

Předseda Senátu M. Štěch vyznamenal 17 osobností Stříbrnou pamětní medailí Senátu

Předseda Senátu Milan Štěch dnes ocenil 17 osobností z oblasti vědy, kultury a veřejného života Stříbrnou pamětní medailí Senátu. Slavnostní předávání medailí se uskutečnilo už počtvrté při příležitosti Dne české státnosti, ceremoniál doprovodil chlapecký sbor Boni pueri.
25.09.2015 20:21 |

Osobnosti: Milan Štěch (756 článků)

Medailové žně pokračují. Koukalová stříbrná, Krčmář urval bronz

Český biatlon byl hodně vidět při Světovém závodě v Ruhpoldingu i ve stíhacím závodě. Gabriela Koukalová skončila druhá a Eva Puskarčíková jen i čtyři příčky za ní.  Michal Krčmář vybojoval třetí místo a získal svoji první medaili ve Světovém poháru. V závodě přitom startoval až z 29. pozice.
15.01.2017 13:05 |

Osobnosti: Michal Krčmář (25 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Česko má první medaili! Biatlonista Soukup překvapil ve sprintu na deset kilometrů

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil v zahajovacím sprintu na deset kilometrů na olympijských hrách třetí místo a získal v Soči pro Českou republiku první medaili. Jednatřicetiletý reprezentant nestačil pouze na norskou legendu Oleho Einara Björndalena a Rakušana Dominika Landertingera, čtvrtého Antona Šipulina z Ruska porazil o sedm desetin sekundy. Do elitní desítky se prosadil i Ondřej Moravec, který dojel osmý.
08.02.2014 17:45 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (104 článků) , Ondřej Moravec (74 článků) , Jaroslav Soukup (104 článků)

Lachtan Meloun předpověděl českému týmu devět zlatých medailí

Čeští sportovci by měli na olympiádě v Londýně získat celkem devět zlatých medailí. Předpověděl to desetiletý lachtaní samec Meloun, který dnes před návštěvníky v pražské zoologické zahradě odhadl počet medailí z nejcennějšího kovu tím, že z vody ulovil kuželku s číslovkou devět. Akce se také zúčastnili čeští olympionici Jiří Čtvrtečka, Imrich Bugár, Bohumila Řešátková Řimnáčová a Robert Změlík, kteří pokřtili 14 mláďat plazů.
26.07.2012 16:55 |

Osobnosti: Imrich Bugár (51 článků)

Biatlonista Šlesingr může ve sprintu na MS bojovat o medaili

Nejlepší český biatlonista Michal Šlesingr má před sebou dnes první medailovou výzvu v rámci mistrovství světa.
05.03.2011 08:35 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonista Dostál odložil důchod, v Kanadě chce solidní výsledek

Biatlonista Roman Dostál kvůli olympiádě ve Vancouveru o rok odsunul konec kariéry, a proto ho potěšilo, že se do nominace pro hry, které začínají v Kanadě za čtrnáct dní, vměstnal.
26.01.2010 15:30 |

Osobnosti: Roman Dostál (3 články)

Ještě Soči, a dost! Legendární biatlonista Björndalen po olympiádě skončí

Legendární norský biatlonista Ole Einar Björndalen oznámil, že po nadcházející olympijské sezoně ukončí kariéru. Na hrách v Soči mu bude 40 let.
13.06.2013 08:25 |

Další medaile pro Česko! Biatlonista Moravec urval bronz!

Biatlonista Ondřej Moravec rozšířil počet českých medailistů na olympiádě v Soči.
18.02.2014 13:25 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků)

Český pavilon na EXPO uspěl: Máme stříbrnou medaili!

Český pavilon slavil na světové výstavě Expo 2010 v Šanghaji mimořádný úspěch. Získal totiž stříbrnou medaili za kreativitu pronajímaných pavilonů! Cenu mu udělila pařížská Mezinárodní organizace pro výstavy (BIE).
30.10.2010 15:15 |

Kostelecký si na MS v trapu vystřílel stříbrnou medaili

Český brokový střelec David Kostelecký získal na mistrovství světa v Bělehradě stříbrnou medaili v trapu. Olympijský vítěz z Pekingu si dnes připsal 146 bodů a o tři body zaostal za vítězným Italem Massimem Fabbrizim, který minul jediný terč a vyrovnal tak světový rekord.
06.09.2011 19:30 |

Osobnosti: David Kostelecký (21 článků)

Praha udělí Jiráskové a Bohdalové stříbrnou medaili

Hlavní město udělí herečkám Jiřině Jiráskové a Jiřině Bohdalové stříbrnou medaili. S oceněním je spojena finanční odměna ve výši 100.000 korun....
16.12.2011 14:35 |

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (912 článků) , Jiřina Jirásková (426 článků)

Tmavý ležák z Budějovického Budvaru získal stříbrnou medaili v USA

Tmavý ležák z Budějovického Budvaru získal stříbrnou medaili v mezinárodní soutěži „New York International Beer Competition“ v kategorii „European Style Dark“. Porota hodnotila 400 vzorků piva a cideru ze 12 zemí.
09.06.2016 15:50 |