Článek

Bezzubá stařenka a její zajíček terčem posměchu: Dělí je 37 let, lidé jim lásku nevěří

 
Netradiční manželský pár od sebe dělí sedmatřicet let. Bezzubá stařenka Cheryl McGregor (62) pojala před třemi lety za manžela Quranna McCainea (25) a od té doby jsou stále spolu a neustále sdílejí zamilovaná, a také trochu kontroverzní videa na sociálních sítích. Nyní podle webu Mirror Cheryl prozradila, že si musí vyndávat zuby, když jde jíst.
05.05.2024 12:50 |

podobné články

Podobné články

Bezzubá stařenka (61) pojala za manžela svého zajdu (24): Je to její pečovatel, tvrdí lidi

 
Netradiční manželský pár dělí věkový rozdíl 37 let. Cheryl McGregor (61) pojala za manžela Quranna McCainea (24). Stařenka sotva chodí, chrchlá, kudy chodí, a trpí anorexií. Je to jen její pečovatel a paní je dementní, myslí si lidé. Kde je ale pravda? 
07.10.2021 13:20 |

podobné články

Stařenka (106) našla životní lásku: 73letého zajíčka

 
Láska hory přenáší, v tomto případě nejméně druhohory. Důkazem toho je vitální stařenka Marjorie Hemmerde, která ve svých 106 letech našla konečně životní lásku. Jejím vyvoleným je doslova zajíček. Je mu „pouhých“ 73 let!
09.05.2013 16:55 |

podobné články

Autorka Padesáti odstínů šedi je terčem posměchu na Twitteru

 
Po celém světě má milióny fanoušků, její knihy se staly absolutními bestsellery. Přesto se stala britská autorka erotické trilogie Padesát odstínů šedi terčem posměchu. Na Twitteru chtěla odpovídat na otázky fanoušků, dočkala se však vlny výsměchu a ironie.
08.07.2015 11:56 |

podobné články

Herečka Angelina Jolie je terčem posměchu kvůli své pravé noze. Takhle ji parodují na internetu

 
Všemi obdivovaná Angelina Jolie  (36) si pěkně zavařila. Nejenže pro mnohé už kvůli nezdravě vyhlížející postavě přestává býti sexidolem, teď se dokonce stala terčem posměchu kvůli svému pózování na Oscarech. Během něho totiž několikrát vystrčila svou pravou nohu a zaujala postoj, na který jen tak nezapomene. Internetoví nadšenci jej totiž stačili zparodovat rovnou v několika verzích.
01.03.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2315 článků)

FOTO To je poprvé: Václav Klaus terčem posměchu za své oblečení

 
Exprezident Václav Klaus se dostal do středu zájmu, o který by možná ani nestál. Tentokrát je totiž terčem posměchu za své oblečení.
02.08.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků)

Etzler terčem posměchu: POTUPA před celým národem!

 
Dřív platil za svůdce žen, dnes je terčem posměchu. Do Miroslava Etzlera (52) se kvůli kilům nepouštějí jen fanoušci, ale i kolegové z branže. Své si teď musel vyslechnout od porotců show Tvoje tvář má známý hlas.
24.09.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (481 článků)

Vrah z Vrútek byl na Spojené škole terčem posměchu: Nožem neútočil poprvé

 
Na útok, ke kterému došlo ve čtvrtek na Spojené škole ve městě Vrútky, nikdo jen tak nezapomene. Útočníkem byl dvaadvacetiletý Ivan, který byl bývalým žákem školy. V dobách, kdy navštěvoval školu, byl častým terčem posměchu. Spolužáci se mu často posmívali za rozštěp rtu. Nebylo to ale poprvé, co Ivan útočil nožem. K podobnému incidentu došlo už před rokem.
12.06.2020 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2942 článků)

„Rozhněvaná“ poslankyně terčem posměchu. Hájila tátu 11 dětí, který opsal diplomku

 
Slovenskem hýbe skandál opsané diplomové práce předsedy parlamentu Borise Kollára (Jsme rodina). Otec 11 dětí s 10 ženami své místo opustit nechce a „vyhrožuje“ premiérovi Igoru Matovičovi odchodem z vlády. A zdá se, že taktika zabrala. Poslankyně Matovičova hnutí OLaNO Romana Tabák, někdejší tenistka, přicházela na jednání s Kollárem kritická a chtěla vysvětlení. Po setkání však hýřila úsměvy a tvrdila, že vše je v pořádku. Za obrat a svérázné vysvětlení se však stala na Slovensku terčem posměchu.
04.07.2020 20:25 |

podobné články

Hadr na hlavu, Jakube Železný. Redaktor ČT terčem posměchu kvůli fotbalu

 
Jakub Železný se stal terčem posměchu na Twitteru. A to i od těch, kteří jej doposud měli rádi. Důvodem byl jeho exkurs do fotbalu a záměr vychovávat hráče Plzně, nastupujícího s číslem 88.
01.09.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (230 článků)

Elizabeth Kopecká terčem posměchu: Tohle má být hvězda Oktagonu? Radši půjdeme na záchod

 
Zpěvačka Elizabeth Kopecká je terčem pořádného posměchu. Kráska se má totiž postarat o Halftime Show na Oktagonu MMA, který se uskuteční již v sobotu. Místo nadšených reakcí se jí však na Instagramu dostává pořádného hejtu. Je to spíše pauza na čůrání, rozčiluje se veřejnost. 
27.07.2023 20:25 |

podobné články

Michal Suchánek terčem posměchu. V pořadu Inkognito na něj praskne eskapáda s nezaplaceným nákupem

 
V novém díle pořadu Inkognito se stal terčem posměchu bavič a herec Michal Suchánek. Jedna z hádaných profesí totiž vytáhne na známého baviče humornou historku. Svou troškou do mlýna přispěje i Suchánkův parťák Richard Genzer.
14.09.2023 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (338 článků) , Richard Genzer (581 článků) , Michal Suchánek (160 článků)

Okamura (SPD): Opatření naší vlády proti nájezdům imigrantů jsou bezzubá a neúčinná

 
Bezzubá vládní opatření proti nájezdům imigrantů. Rakousko se po víkendu možná chystá uzavřít veškeré své hranice mimo hranice z ČR. A jak je tomu za poslední dobu bohužel pravidelným zvykem, opatření, která k hrozícímu útoku migrantů na naší zemi plánuje česká vláda, jsou absolutně slabá a budou neúčinná.
11.10.2015 10:06 |

podobné články

Bezzubá Marie (34) z Výměny dává manželovi zabrat! Průšvihy neberou konce

 
V prvním díle reality show Výměna manželek se objevila bezzubá Marie s tehdy ještě přítelem Marianem. Dnes už jsou z nich šťastní manželé, ale nepříjemné problémy kvůli natáčení se s nimi táhnou. Tedy hlavně právě s Marií, která se v pořadu nepředvedla v tom nejlepším světle. Matka dvou dětí dokonce kvůli vysílání pořadu skončila v nemocnici a užívá antidepresiva.
11.01.2019 08:25 |

podobné články

Pod Pecinou nevydržel, a tak bude Zajíček dělat náměstka Kovářové

 
Novým náměstkem ministryně spravedlnosti Daniely Kovářové bude od počátku prosince Zdeněk Zajíček. Ten dříve působil jako náměstek ministra vnitra, ale poté, co mu ministr Martin Pecina omezil některé pravomoci, na svou funkci rezignoval. Zajíček měl na ministerstvu vnitra na starosti elektronizaci veřejné správy. Informovala o tom mluvčí ministryně Jitka Zinke.
26.11.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (426 článků) , Daniela Kovářová (309 článků)

Rázná stařenka vyhnala zloděje z domu, jednomu dala ránu pěstí

 
Odvážná devětasedmdesátiletá Angličanka Joan Parmenterová rozhodně nepatří do „starého železa“, o čemž přesvědčila především dva mladíky, kteří se jí pokusili vloupat do domu a ukrást cennosti. Dvojice lapků rozbila okno v obýváku a dostala se dovnitř, zatímco stařenka seděla v jiné místnosti a sledovala televizi. Jeden ze zlodějů pak ženu udeřil do hlavy, ale stařenka se nedala a uštědřila mu ránu pěstí do čelisti.
26.03.2011 11:50 |

podobné články

Pákistánský zajíček (23) neví, co je menopauza: S o 42 let starší Češkou plánuje děti

 
Před dvěma měsíci se do Pákistánu vydala česká učitelka (65), která přijala nabídku k sňatku. Svého milého poprvé osobně viděla až po příletu do země a poté si, se svolením rodičů ženicha, mladého Abdullaha (23) vzala. Podle deníku Daily Pakistan je mladík odhodlaný mít se svou manželkou dítě, příliš vzdělaný ale není a ve vlasti je nyní terčem posměchu za to, že neví, co je menopauza.
07.02.2021 09:50 |

podobné články

Zeman se přidal k hospodskému pokřikování, lituje Přemysl Sobotka. Prezident by měl mít nadhled, kvůli tomuto jsme terčem posměchu

 
ROZHOVOR Pozemní operace jsou vždy riskantní, ale bombardováním území neovládneme. Unie se s kvótami zachovala nefér a odhodila závoj demokracie a rovnosti. Prezident z nás dělá terč posměchu. EET výběr daní nevyřeší. ODS ožívá. Senátu dám příští rok sbohem, řekl PL první místopředseda Senátu Přemysl Sobotka.
20.12.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků)

Metrosexuál Ronaldo terčem posměchu: Co zase portugalský hezounek provedl?

 
Jedna fotka na sociální síti a co to všechno může způsobit. Cristiano Ronaldo to opět nějak nevychytal a místo obdivu sklidil pořádnou nálož posměchu. Proč je portugalská fotbalová hvězda všem pro smích?
20.10.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (568 článků)

Lidé šetří i na jídle a vláda diskutuje... Moderátorka ČT totálně ugrilovala místopředsedu ODS

 
Česko čelí dál rostoucí inflaci, přiblížila se už 13 % a vypadá to, že bude hůř. Lidé se dopadů obávají. Jak by měla vláda zareagovat? „Lidé se musejí uskromnit,“ vysvětloval v pořadu Interview ČT24 nový místopředseda ODS Zdeněk Zajíček s tím, že vláda teprve o opatřeních diskutuje. „Vláda diskutuje, ale lidé už šetří i na jídle, umíte si to představit?“ žádala moderátorka Barbora Kroužková marně představení konkrétních kroků. Zajíček pak hovořil o tom, že ODS získala po sobotním kongresu v rámci pětikoalice sebevědomí, ale cítí i opatrnost, aby zvládla obstát.
11.04.2022 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kroužková (34 článků)