Článek

Bezvládné tělo v parku v Praze 8: Žena se chtěla upít k smrti. Neunesla smrt blízkého

 
Strážníci ve středu zachránili život ženě, která bezvládně ležela v Praze 8. Ta se zřejmě nedokázala vyrovnat se smrtí někoho blízkého a pokusila se o sebevraždu.
19.10.2017 13:05 |

podobné články

Podobné články

Iveta Bartošová u hrobu svého otce: Nechci se upít jako táta

 
Iveta Bartošová (46) se rozhodla: „Nechci se upít k smrti jako táta!“ Psychickou labilitu a sklon k alkoholismu zdědila po otci Karlovi (†72), kterého alkohol nakonec zabil.
19.10.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Žena z Jirkova vyskočila z okna sama: Neunesla dlouhodobé týrání od partnera

 
Sedmadvacetiletá žena z Jirkova v pondělí z okna domu vyskočila sama. Podle policie už neunesla dlouhodobé týrání ze strany svého partnera. Žena skončila v nemocnici, muž na policii, která ho již obvinila z týrání a pokusu o těžké ublížení na zdraví.
26.04.2017 13:20 |

podobné články

Svlékl se a skočil do vody: Po pár tempech voda vydala už jen bezvládné tělo

 
Policie v těchto dnech zjišťuje totožnost utonulého muže. Jeho tělo bylo v neděli odpoledne nalezeno v areálu Loděnice Karviná. Neznámý se podle svědků několikrát potopil, pak už voda vydala jen jeho bezvládné tělo.
10.07.2017 11:55 |

podobné články

Na Kypru zemřela česká turistka: Bezvládné tělo našli v moři

 
Další tragédie na dovolené! Kyperská pobřežní hlídka nalezla v pondělí odpoledne v moři u letoviska Aja Napa bezvládné tělo české turistky. Kyperská policie vyloučila, že by žena zemřela cizím zaviněním.
22.08.2017 11:55 |

podobné články

Horor Veroniky Žilkové: Doprovodit dítě na smrt neunesla!

 
Od smrti jejího syna Melichara (†6 měsíců) uběhlo už osm let. Na hrozné okamžiky však Veronika Žilková nezapomněla dodnes a přiznala, že pohled na své umírající dítě neunesla…
26.02.2016 12:05 |

podobné články

Pyšná princezna Alena Vránová (80) vážně riskuje zdraví: Své dceři alkoholičce chce darovat játra

 
Představitelka Pyšné princezny Alena Vránová (80) se skutečně dočkala obrovského „vděku“! Její dcera Markéta se rozhodla matce ublížit a do médií se svěřila, že se na ni její slavná matka vykašlala, když ležela v nemocnici v kómatu . Na Markétu Rážovou (55) ale její dcera a vnučka Vránové prozradila, že lže, ve skutečnosti je těžká alkoholička, vypila si mozek a totálně se zničila . Nyní navíc vyšlo najevo, že nemocná herečka chce své beznadějné dceři pomoci a darovat jí játra. To však žena odmítá a chce se raději upít k smrti.
04.05.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Alena Vránová (96 článků)

DRSNÝ FOTBALOVÝ STŘET: Bezvládné tělo, otřes mozku a čtyři stehy na hlavě

 
Závěr nedělního utkání anglické Premier League mezi Fulhamem a Blackburnem poznamenal ošklivý střet domácího brankáře Marka Schwarzera s útočníkem Juniorem Hoilettem, jehož tělo po tvrdém nárazu dopadlo bezvládně na zem. Na video upozornil server cernasvine.cz.
12.09.2011 12:05 |

podobné články

Zastřelili Karla Rodena! Po spršce kulek zůstal v krvi, máme video!

 
Výstřely ze samopalu, kulky svištící vzduchem a bezvládné tělo padající na zem. Na herce Karla Rodena (51) byl spáchán atentát! Jeho bezvládné tělo padlo rozstřílené k zemi.
21.10.2013 05:05 |

podobné články

Zastřelili Karla Rodena! Po spršce kulek zůstal v krvi, máme video!

 
Výstřely ze samopalu, kulky svištící vzduchem a bezvládné tělo padající na zem. Na herce Karla Rodena (51) byl spáchán atentát! Jeho bezvládné tělo padlo rozstřílené k zemi.
21.10.2013 12:15 |

podobné články

Dvojče Eminemovy exmanželky našli mrtvé v parku

 
Čtyřicetiletá švagrová rappera Eminema  (43) Dawn Scott je po smrti. Její bezvládné tělo bylo nalezeno v úterý v parku Motor City Trailer Park v Detroitu. Příčinou úmrtí je podle místní policie zřejmě předávkování heroinem, ale ještě se čeká na výsledky toxikologických testů.
21.01.2016 14:00 |

podobné články

Július Satinský: Chtěl se upít k smrti

 
Jako představitel jedné z hlavních rolí v nejlepší české komedii století rozdával divákům smích plnými hrstmi, ale sám krátce poté prožíval nejhlubší bolest svého života. Žal se navíc pokoušel utopit v alkoholu.
13.05.2011 00:15 |

podobné články

Zkrvavené tělo muže našli na poli, zřejmě jde o vraždu

 
Bezvládné zakrvácené tělo devětatřicetiletého muže objevili svědci v neděli odpoledne v Praze 5. Přivolaný lékař konstatoval smrt. Policie zatím může potvrdit, že jde o násilnou smrt, řekl policejní mluvčí Jan Daněk.
10.06.2013 16:00 |

podobné články

A teče krev: Michal Hašek vypálil na Sobotku narážku na blízkého "privatizačního" přítele

 
V sociální demokracii probíhá otevřený vnitrostranický souboj. Vůbec první útok na slabé místo šéfa strany Bohuslava Sobotky na sebe nenechal dlouho čekat. První místopředseda ČSSD Michal Hašek uvedl, že chce stranu odstřihnout od vlivu "advokátů spojených s privatizací státního majetku", čímž nepřímo ukázal na Sobotkova blízkého přítele Radka Pokorného, vlivného advokáta a předsedova blízkého spolužáka z gymnázia i univerzity.
29.10.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2335 článků) , Bohuslav Sobotka (9493 článků)

Katastrofální neúspěch USA a mistrovská hra Putina a Lavrova. Tohle je za spoluprací Ruska s Tureckem. Vítězství Clintonové přinese zlověstné věci. Znalec Blízkého východu hovoří

 
ROZHOVOR Petr Markvart, který se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe říká, že Spojené státy jsou čím dále tím méně relevantní kdekoli po světě včetně Blízkého východu. Sblížení Ruska a Turecka má dle něho především ekonomický a až dlouho poté také vojensko-bezpečnostní rozměr. V případě vítězství Hillary Clinton se dá očekávat daleko agresivnější politika. A jaké dopady má spolupráce Ruska s Tureckem a jak nyní vypadá situace na Blízkém východě?
18.08.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Hillary Clinton (91 článků)

Macura poslal důkaz: Unesená Iveta je u moře. Bezvládně leží na pláži!

 
Bezvládné tělo, ruce položené podél, narychlo a naruby oblečené plavky! Žádný ručník pod sebou, pod hlavou tenisky a pohozená láhev vody. Červený obličej a obří sluneční brýle. To má být první důkaz, že je Iveta Bartošová, kterou unesl její "ochránce" Zdeněk Macura do Itálie, v pořádku.
08.07.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Sebevražda v parku na Žižkově: Muž (†87) se oběsil na stromě

 
V noci na čtvrtek byl mezi ulicemi Jesiniova a Na Parukářce nalezen oběšenec. Muž spáchal sebevraždu, bezvládné tělo se houpalo v parku na stromě.
13.07.2017 09:15 |

podobné články

Agáta neunesla zákaz vstupu na festival: Zesměšňuje Bartošku!

 
Prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (66) zakázal Agátě Prachařové (28) přijet na český filmový svátek. Modelka to však neunesla a tvrdě se do něj pustila.
30.06.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (617 článků) , Agáta Prachařová (2578 článků)

NEVĚRA A PSYCHICKÝ TEROR JI DOHNALY K SEBEVRAŽDĚ: Dcera fotbalového trenéra neunesla rozchod a vzala si život skokem z 23. patra!

 
Láska umí i zabíjet. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil trenér ruského klubu CSKA Moskva. Jeho dcera totiž neunesla rozchod se svým přítelem a rozhodla se ukončit předčasně svůj život!
13.12.2016 09:30 |

podobné články

Rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie: Neunesla jeho slávu?!

 
Alkohol, drogy, aférky, násilí, hádky, rutina... To vše už se objevilo v roli možných důvodů k rozvodu Brada Pitta (53) a Angeliny Jolie (41). Americká média teď přinesla další variantu – herečka prý neunesla, že je její partner slavnější než ona!
19.12.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1652 článků) , Angelina Jolie (2058 článků)