Článek

Běžkyně v balerínkách Annamária (16) není jediná: Desítky těhotných 12letých dívek, děsivé detaily přiblížila poslankyně

 
Nadějná slovenská běžkyně v balerínách Annamária má teprve šestnáct a už čeká své první dítě. Její rodina ale chce, aby kvůli sportovní kariéře šla na potrat. Dívčin příběh šokuje veřejnost, slovenská politička Lucia Ď. Nicholsonová upozorňuje na drsnou situaci, ve které se běžně ocitají romské dívky mnohem mladší, než je Annamária.
14.08.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Těhotná běžkyně (16) v balerínkách: Annamária rozhodla o osudu svého dítěte

 
Nadějná mladá běžkyně Annamária Horváthová (16) měla skvěle našlápnutou sportovní kariéru. Jenže nedávno oznámila, že je těhotná, a spousta lidí si myslela, že to znamená konec jejích úspěchů. Běžkyně má ale úplně jiné plány a rozhodla se, že půjde na potrat, aby se mohla běhu i nadále věnovat a vyhrávat závody, jak o tom informoval slovenský web Nový čas.
20.08.2021 12:40 |

podobné články

Běžkyně z chatrče potratila: Zázračná Annamária (16) je v nemocnici

 
Zázračná běžkyně ze Slovenska Annamária Horváthová (16) skončila v nemocnici. Miminko, které šestnáctiletá běžkyně v balerínkách čekala a přes nesouhlas rodičů plánovala donosit, měla potratit. O smutné zprávě informoval deník Plus Jeden Deň.
24.09.2021 18:40 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária o svém těhotenství: Těžké rozhodnutí!

 
Dívka z malé slovenské romské osady Annamária (16) před třemi lety vyvolala nejen ve světě velký rozruch, když porazila v běžeckém závodě starší soupeřky, a k tomu ještě v obyčejných balerínkách bez ponožek. Nyní se její slibně vyvíjející kariéra může zhatit, je těhotná. Půjde kvůli běhání na potrat?
20.08.2021 10:55 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária (16) prý skončila v nemocnici: Šokující zprávy o potratu!

 
Před čtyřmi lety se Annamária proslavila vítězným během v balerínkách a čekala ji slibná kariéra atletky. Před pár měsíci však šestnáctiletá dívka oznámila těhotenství a navzdory nesouhlasu rodičů se rozhodla, že si miminko nechá. V osadě v Moldavě nad Bodvou se však podle informací deníku Plus Jeden Deň začalo proslýchat, že mladá atletka skončila v nemocnici. Údajně měla potratit.
24.09.2021 17:20 |

podobné články

Šestnáctiletá běžkyně v balerínkách je těhotná, otec dítěte ji opustil

 
Annamária Horváthová se proslavila jako běžkyně z chudých poměrů, která v roce 2018 jen v balerínkách vyhrála v běžeckém závodě na 750 metrů. Její příběh tehdy zaplnil média i sociální sítě. Nyní je se sportovní kariérou konec. Šestnáctiletá Romka, která žije v osadě na východním Slovensku, je těhotná.
12.08.2021 12:20 |

podobné články

Těhotná Annamária (16), která se proslavila během v balerínkách: Nečekané rozhodnutí o potratu!

 
Čekala ji slibná sportovní kariéra, nyní však není jisté, jestli se k tréninku mladičká Annamária (16) ještě vrátí. Atletka ze slovenské Moldavy nad Bodvou, která se proslavila svým během v balerínkách, otěhotněla a sekla se školou. Navíc její maminka pro slovenský deník oznámila, že si dítě hodlá nechat. Její bývalý trenér je skeptický, zdali se ke sportu ještě vrátí.
03.09.2021 12:40 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Anička (16) je těhotná: Předzvěst sousedky se naplnila!

 
Mohla být novou slovenskou atletickou nadějí. Jenže se zdá, že se Annamária Horváthová (16) rozhodla jít jiným směrem. Slovenský web Nový čas zjistil, že je těhotná, ale přítel ji už stihl opustit. Děsivé na tom všem je, že přesně takový osud jí předvídala sousedka žijící ve stejné chatové osadě jako Annamária.
12.08.2021 15:10 |

podobné články

Balerínková běžkyně potratila. Sousedé z osady tvrdí, že její matka lže

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přišla podle slovenského webu Pluska.sk o dítě. Podle informací deníku, které získali novináři od matky běžkyně, dívka samovolně potratila. Sousedé z osady, kde rodina žije, tvrdí, že matka Horváthové lže a jde jí hlavně o peníze.
06.10.2021 11:45 |

podobné články

Těhotná balerínková běžkyně sekla se školou. Na potrat nepůjde

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přestala chodit do školy. Podle slovenského webu Pluska.sk už není žákyní Speciální základní školy v Moldavě nad Bodvou, což potvrdila i zástupkyně školy Ildikó Szitás Nagyová.
25.11.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (71 článků) , Martin Scorsese (101 článků)

Zázračná Anička (16) z chatrče: Nadějná běžkyně v cvičkách je těhotná! Přítel ji už stihl opustit

 
Dobyla atletický svět, ale nakonec si zvolila jinou cestu. Šestnáctiletá dívenka Annamária Horváthová vyhrála závody jen v balerínkách a později se stala dorosteneckou mistryní Slovenska. Jenže jak upozornil slovenský web Nový čas, talentovaná atletka je nyní těhotná. Znamená to konec její kariéry?
12.08.2021 08:55 |

podobné články

Těhotná běžkyně (16) v balerínkách: Co může ve své těžké životní situaci dělat?

 
Mohla se věnovat sportovní kariéře, ale místo toho řeší jiné starosti. Slovenská atletka Annamária Horváthová (16) zjistila, že je těhotná, ale její přítel už ji stihl opustit. Stav mladé dívky rozdělil veřejnost na ty, kteří jí chtějí pomoct, a na ty, pro něž je to hanba.
15.08.2021 09:50 |

podobné články

Trenér těhotné balerínkové běžkyně: Mohla být vzorem pro další Romy

 
Běžkyně v balerínkách, tak zná veřejnost šestnáctiletou Annamáriu Horváthovou. Romka z osady na východním Slovensku měla skvěle nastartovanou sportovní kariéru, nyní je však těhotná. Trenéra Norberta Peczeho svěřenkyně zklamala.
18.08.2021 11:45 |

podobné články

Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen

 
Mimoděložní těhotenství je jeden z největších strašáků všech těhotných žen. Jakmile se vám na těhotenském testu konečně objeví ony vytoužené dvě čárky, v první chvíli byste chtěli samou radostí vyskočit z kůže a okamžitě máte chuť tuhle novinku vykřičet světu. Až po chvíli mnohé maminky zaskočí otázka, zda se nemůže jednat o mimoděložní těhotenství, které nastane v případě, kdy se oplodněné vajíčko uhnízdí kdekoli jinde, nežli v děloze. Nabízí se otázka, zda mimoděložní těhotenství lze nějak rozpoznat? Proto jsme se rozhodli napsat dnešní článek, ve kterém vám prozradíme možné symptomy, které nebezpečné mimoděložní těhotenství provází. Krvácení/špinění Jak je známo, krvácení v časném stadiu těhotenství nemusí znamenat nic špatného, ovšem jakmile zpozorujete krvácení či špinění, měla byste navštívit svého lékaře. Není nic lepšího, nežli mít jistotu, že je miminko v pořádku. Křeče I křeče jsou na počátku těhotenství normální. Mimoděložní těhotenství je ale spojováno se silnými křečemi, které mohou být doprovázené již zmíněným krvácením nebo špiněním. Zpravidla se křeče sdružují do jednoho místa, ale nemusí to být pravidlem. hCG Jakmile je žena těhotná, roste v jejím těle hormon hCG. Zpravidla by jeho hladina měla růst co každé dva dny, ovšem roste-li pomaleji, může se jednat o mimoděložní těhotenství. Žena to může poznat buď nesílícím těhotenským testem nebo testy prováděné z odebrané krve. Nevolnost Tento příznak je sporný, neboť těhotenská nevolnost představuje jeden ze základních příznaků klasického těhotenství. Nevolnost ale může být náznakem vnitřního krvácení. Nízký tlak Jakmile mimoděložní těhotenství praskne, objeví se vnitřní krvácení a to je spojeno s poklesem krevního tlaku. Příspěvek Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

podobné články

Vítězka The Voice je v 9. měsíci: Těhotenství tajila už v pěvecké soutěži

 
Vítězka The Voice Česko Slovensko Annamária d´Almeida bude zanedlouho dvojnásobnou maminkou. Zpěvačka je v 9. měsíci těhotenství, miminko čekala už během novácké pěvecké soutěže. "Těhotná jsem byla už v průběhu Hlasu. Vyšlo to tak, nebylo to plánované. Prostě život," řekla Super.cz Annamária.
29.11.2019 15:35 |

podobné články

Experti utnuli dohady o očkování těhotných: Vakcínu doporučují v jakémkoli stadiu gravidity

 
Česká vakcinologická společnost České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně ve svém doporučení z konce srpna nově přímo radí očkování těhotných proti covidu-19. V červnovém stanovisku ho vakcinologové označili za možné a stanovili podmínky, například neočkovat do 12. týdne těhotenství. Doporučovali ho pak zejména ženám pracujícím ve zdravotnictví, s astmatem nebo cukrovkou a starším 35 let. V ČR bylo dosud očkováno asi 5,7 milionu lidí. Kolik mezi nimi bylo těhotných, data neuvádějí.
04.09.2021 09:25 |

podobné články

Zvědavý medvěd šťouchnul do běžkyně

 
Kanadská běžkyně si minulou sobotu prožila dramatické chvilky během svého tréninku v Britské Kolumbii. Běžkyně už sbíhala z populární cesty Coquitlam Crunch, když jí náhle cestu zastoupil zvědavý medvěd. Žena nezpanikařila a v klidu vyčkala, než medvěd ukojí svou zvědavost.
03.09.2020 15:40 |

podobné články

Šokující obrat v případu těhotné Aničky (16) z chatrče: Nové plány s dítětem

 
Další šokující změna! Talentovaná romská běžkyně Annamária Horváthová (16) je těhotná a podle posledních informací si měla dítě nechat vzít. Jenže se rozhodla jinak. Dítě porodí, ale na mateřskou dovolenou půjde její matka Izabela, protože Annamárie se chce dál věnovat sportu. Informaci přinesl slovenský web Pluska.sk. 
03.09.2021 11:45 |

podobné články

Běžecká kariéra nadějné Annamárie se komplikuje. V 16 letech je těhotná

 
Slibná kariéra běžkyně Annamárie Horváthové (16) z romské osady u východoslovenského města Moldava nad Bodvou se komplikuje. Mladá dívka, která před časem upoutala pozornost tím, že dokázala porážet soupeřky, i když kvůli chudým poměrům běhala v balerínkách, je podle deníku Nový čas těhotná, a sport tak bude muset na nějaký čas odsunout stranou.
12.08.2021 10:10 |

podobné články

Matku běžkyně (16) v cvičkách zpráva o těhotenství šokovala. Zmlátila jsem ji jako žito, prozradila

 
Několik posledních dní se stále častěji skloňuje jméno šestnáctileté Annamárie Horváthové. Mladé nadějné atletky, která před asi třemi lety vyhrála závody jen v balerínkách. Nyní se ukázalo, že je těhotná, ale matka dívky ji chce podle webu Pluska.sk poslat na potrat!
13.08.2021 13:45 |

podobné články