Článek

Bezdomovec napadl strážníka!

 
Agresivního opilého bezdomovce (33) krotili strážníci na pivním festivalu. Muž se pokusil dát ránu pěstí do obličeje spolupořadateli akce a po příjezdu hlídky nakopl strážníka do hrudi a poté poničil vůz městské policie.
15.09.2020 05:15 |

podobné články

Podobné články

Drama na radnici ve Znojmě: Bezdomovec napadl kvůli občance úředníky i strážníka

 
Bez sebe vzteky byl v budově Městského úřadu Znojmo bezdomovec (34). Několik zaměstnanců úřadu počastoval peprnými nadávkami, následně přešel k fyzickému ataku a zaútočil na přítomného strážníka. K zuřivosti ho přitom dovedla drobnost, měl jen zaplatit stovku za nový občanský průkaz.
19.05.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (156 článků)

Žárlivý bezdomovec napadl cizince. Ten ho zabil nožem

 
Bezdomovec (†55) vulgárně a fyzicky napadl cizince (46), ten ho poté při rvačce zabil. Podle policie bezdomovec cizince napadl kvůli žárlivosti na svoji přítelkyni, která se s cizincem bavila.
30.07.2012 14:30 |

podobné články

Bezdomovec zmlátil pražského strážníka: Pral se o popelnici, kde bydlel

 
Jeden z pražských strážníků Městské policie Praha skončil ve čtvrtek s poraněním hlavy v nemocnici. Na Zličíně, v ulici Nedašovská, ho krátce po poledni napadl muž. Podle informací Blesku se jednalo o svalnatého bezdomovce. Pražské služby muži bez domova chtěly odvézt popelnici, ve které přebýval. Ten se jí ale odmítl vzdát. Proto nejprve zaútočil na pracovníka Pražských služeb, po příjezdu strážníků městské policie se vrhl na i na strážníka s surově ho zbil.
06.10.2016 14:55 |

podobné články

Manželé napadli strážníka, zpacifikoval je elektrickým šokem

 
Arizonský manželský pár se minulý týden rozčílil nad chováním strážníka z Foley v Alabamě, který se procházel po místním diskontním obchodním centru. Své rozhořčení neudrželi na uzdě a strážníka nejprve slovně, poté i fyzicky napadli.
14.07.2011 11:45 |

podobné články

Kauza kolem nakažené rodiny pražského strážníka: Postup lékařů a hygieny šetřilo ministerstvo. Co zjistilo?

 
Případem nákazy koronavirem v rodině pražského strážníka se zabývalo ministerstvo zdravotnictví. To uvedlo, co měli lékaři a hygienici udělat jinak. Podle všeho lékaři špatně zhodnotili zdravotní stav dotyčného, píše se ve sdělení na webu ministerstva. Nedostatky podle úřadu nejsou systémové. Středočeská hygienická stanice, která měla případ na starosti, v pondělí uvedla, že ve svém postupu nevidí pochybení. Svědectví strážníka o problémech při hledání pomoci u lékařů a hygieniků pro syna, který se v červenci nakazil v pražském klubu, pražská městská policie o víkendu zveřejnila na svém webu.
03.08.2020 22:15 |

podobné články

Tobě nic nedám, jen buzeruješ! Zakřičel výtržník a napadl strážníka...

 
Devětadvacetiletý muž napadl ve středu nad ránem v pražských Nuslích strážníka městské policie, nadával mu a udeřil jej pěstí do obličeje. Agresor skončil v rukou policie, sdělil ve čtvrtek Mediafaxu náměstek ředitele pražských strážníků Ludvík Klema.
21.04.2011 11:50 |

podobné články

Agresivní mladík NAPADL STRÁŽNÍKA!

 
Mladík v Praze poškodil zaparkované auto, napadl svědka i strážníka.
17.10.2011 15:25 |

podobné články

Týc popisuje incident jinak: Bránil jsem ženu a policisté mě napadli

 
AKTUALIZOVÁNO. Výtvarník Roman Týc, který má v pátek nastoupit do vězení, ve středu večer podle policie napadl strážníka. Ještě v noci byl obviněn z trestného činu násilí proti úřední osobě, za který mu hrozí až čtyři roky vězení. Dnes to řekla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Týc popírá, že by strážníka či policistu napadl.
23.02.2012 12:45 |

podobné články

VIDEO: Bezdomovec napadl strážníky! V poutech jim pak vyhrožoval smrtí

 
Agresivní bezdomovec, který byl značně posilněn alkoholem, napadl ve Skutči na Chrudimsku strážníky městské policie. Nejprve při kontrole nadýchal dvě promile alkoholu a pak ve služebním autě kopanci zaútočil na jednoho e strážníků. Jeho chování zachytila kamera uvnitř vozu.
28.09.2013 21:55 |

podobné články

Bezdomovec napadl ženu: Bil ji do hlavy a břicha!

 
Nechtěla mu dát kabelku, tak ji zbil! Bezdomovec (36) v pražské tramvaji číslo 25 brutálně napadl studentku (26). Při zadržení se pak namol opilý agresor rval i s policisty.
10.04.2014 10:15 |

podobné články

Zemřel na policejní služebně v Praze po útoku na strážníka

 
Zadržený muž napadl strážníka, který ho přivedl. Při tom podle policie zkolaboval a padl mrtvý k zemi.
13.06.2010 05:55 |

podobné články

BĚSNÍCÍ ROTVAJLER pokousal STRÁŽNÍKA! Ten skončil v nemocnici

 
Rozzuřený rotvajler napadl během obchůzky městského strážníka z Plzně. Se zraněním nohy skončil v nemocnici.
29.07.2011 10:25 |

podobné články

John Bok dostal za napadení strážníka podmínku

 
John Bok, aktivista a šéf uskupení Šalamoun, dostal od soudu podmínku za napadení strážníka. Bok to ale stále odmítá, podle něj napadl strážník jeho, když se zastal Romů. Proti dnešnímu rozhodnutí se může ještě odvolat.
15.09.2011 16:30 |

podobné články

Aktivista Bok dostal za napadení strážníka podmínku. Vinu stále popírá

 
Aktivista a šéf spolku Šalamoun John Bok dostal za napadení strážníka pětiměsíční trest odnětí svobody podmíněně odložený na zkušební dobu jednoho roku. Bok však obvinění stále popírá a brání se, že příslušník městské policie napadl jeho, když se zastal Romů. Pravdy se bude pravděpodobně dovolávat až u Nejvyššího soudu.
15.12.2011 21:20 |

podobné články

K vězení odsouzený výtvarník Týc napadl v Praze strážníka

 
Výtvarník s uměleckým jménem Roman Týc, který je odsouzený k trestu vězení za výměnu barevných sklíček v pražských semaforech, měl ve středu večer v centru Prahy napadnout strážníka městské policie. Informace o incidentu ve čtvrtek potvrdila mluvčí policie Eva Kropáčová.
23.02.2012 13:20 |

podobné články

Zloděj kovů v Jihlavě zbil strážníka, ten skončil v nemocnici

 
Trestní stíhání za násilí proti úřední osobě čeká čtyřiačtyřicetiletého muže z Jihlavy. Ten v centru města napadl strážníka Městské policie a zranil ho tak, že musel být ošetřen v nemocnici.
18.04.2012 15:45 |

podobné články

VIDEO: Strážníci vyjeli odchytit psy, kteří ohrožovali dopravu, jeden strážníka napadl

 
Dne 2.7.2014 zažili v dopoledních hodinách strážníci Městské policie Třebechovice pod Orebem komplikovaný odchyt psů – jednoho staforda a dvou kříženců. Ti běhali po silnici a několikrát málem způsobili dopravní nehodu. Dramatická situace nastala ve chvíli, kdy se staford bez zjevné příčiny pokusil napadnout strážníka a další osobu, která v té době v místě procházela.
02.07.2014 23:40 |

podobné články

Bezdomovec skončil v popelářském voze

 
Hasiči zachraňovali v pondělí v Budapešti asi 50 letého bezdomovce, který skončil v popelářském voze. Jak uvedla agentura MTI, bezdomovec utrpěl těžká zranění. Bezdomovec si ustlal v kontejneru na Náměstí Blaha Lujza v centru maďarského hlavního města a nemyslel na následky.
17.08.2010 16:55 |

podobné články

Nesnesitelná bolest a plameny až u kostí: Bezdomovec v Praze uhořel zaživa

 
V březnu roku 2014 uhořel v Praze zaživa třiačtyřicetiletý bezdomovec. Tvrdí to obžaloba, podle které se jednalo o úmyslné zapálení a vraždu. Bezdomovec podle soudně-lékařského hlediska musel pociťovat nesnesitelnou bolest. V průběhu října se kauze bude věnovat soud.
01.10.2016 12:45 |

podobné články