Článek

Bez roušek i rozestupů. Úřadům došla trpělivost s bujarými večírky, bary na Mallorce zavřely

 
Vedení španělských Baleárských ostrovů nařídilo uzavřít restaurace a bary v částech ostrova Mallorca, aby zamezilo šíření koronaviru. Opatření schválilo ve středu po několika incidentech z posledních dnů, při nichž turisté vedli bujarý noční život v těchto ulicích a nedodržovali při tom bezpečnou vzdálenost, ani neměli roušky. Uzavírka podniků, která podle místních médií platí zatím do 15. září, se týká čtvrtí v Palma de Mallorca a Magalufu, které jsou oblíbenými místy nespoutané zábavy zejména německých a britských turistů.
16.07.2020 18:25 |

podobné články

Podobné články

Epidemiolog Maďar k vřavě na Staromáku: Skandování bez roušek a rozestupů? Nejrizikovější část!

 
Dva tisíce lidí se sešly v neděli na Staroměstském náměstí na demonstraci proti vládním nařízením. Většina z nich neměla roušky, neřešili ani rozestupy, ačkoliv je na to sám organizátor několikrát upozorňoval. Lidé, mezi nimiž byly zhruba čtyři stovky chuligánů, kteří po skončení demonstrace zaútočili na policii a vyvolali násilný střet, skandovali nejrůznější hesla. Právě skandování bez roušek a rozestupů je podle epidemiologa Rastislava Maďara na podobných akcích nejrizikovější, šíří se při něm nejvíc kapének.
21.10.2020 12:25 |

podobné články

Bulvár o něm psal v souvislosti s divokými večírky. Nyní chce syn známého pražského rabína do politiky. Neuhodnete, za koho kandiduje…

 
Syn známého pražského rabína Karla Sidona Daniel se hodlá v podzimních komunálních volbách probojovat do zastupitelstva Prahy 1. Daniel Sidon kandiduje na třiadvacátém místě kandidátky hnutí Praha 1 sobě, iniciativy spřátelené hnutí Praha sobě starosty Prahy 7 Pavla Čižinského. O herce Daniela Sidona se v posledních letech zajímala bulvární média v souvislosti s bujarými večírky.
07.09.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Sidon (5 článků)

Na Mallorce museli evakuovat 60 turistů. Po velké ničivé vlně ostrov zasáhl požár

 
Oblíbený turistický ráj na Mallorce sužuje jeden problém za druhým. Jen pár dní poté, co západní pobřeží zasáhlo tzv. meteotsunami a zemřel tu německý turista, čelí ostrov hrozbě požárů. Místní úřady varují, že na Mallorce panuje jedno z největších veder za poslední léta, které extrémně zvyšuje riziko ohňů. U města Pollensa už jeden vypuknul, na 60 turistů muselo být evakuováno pryč, píše web britského deníku The Sun.
20.07.2018 14:10 |

podobné články

Narvané pláže i bary a pálení roušek. Takhle „slaví“ pokrok v boji s koronavirem v USA

 
První březnový víkend si hned v několika amerických státech lidé užívali bez roušek a dalších restrikcí, s přihlédnutím ke zlepšení situace a úbytku případů koronaviru se státy jako třeba Mississippi rozhodly zrušit povinné nošení roušek. Živo bylo i na Floridě, plno bylo v místních barech i na plážích. V Idahu se zase Američané sešli a po roce nošení roušek, je „rituálně“ spálili. Prezident Joe Biden i experti z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) varovali před unáhleným uvolňování opatření, uvedl list Daily Mail.
07.03.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (467 článků)

Běženci žijí už přes měsíc na letišti. Teď Rusům se Syřany došla trpělivost

 
Syrská rodina žije už pět týdnů na moskevském letišti Šeremětěvo. Azyl jim totiž Moskva neposkytla, a tak jsou přinuceni žít v tranzitním prostoru letiště. Nyní ale ruským úřadům došla trpělivost a rodinu obvinili z nelegálního překročení hranice. Údajně se navíc nejedná o Syřany, ale Iráčany.
30.10.2015 10:45 |

podobné články

Dcera Báry Basikové hubne stejně jako její máma: Kolem posilovny chodí obloukem, ale kila jdou dolů

 
Dcera Báry Basikové  (52) Anička se dala na hubnutí stejně jako její maminka. Zhubla a vypadá výborně. Upravila jídelníček a na doporučení Báry hubne pomocí elektrošoků. Cvičení se vyhýbá obloukem. "Nesnáším cvičení, celkově pohyb. Nic moc mi to neříká, to si jdu radši poležet, jde do mě proud a funguje to taky," řekla Super.cz dcera Báry Basikové.
17.10.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (683 článků)

Davy demonstrantů pochodovaly Prahou až před sídlo vlády. Bez roušek, bez rozestupů

 
Stovky odpůrců vládních protiepidemických opatření se v neděli odpoledne sešly v Praze na Václavském a Palackého náměstí. Shromáždění se po proslovech pronesených na obou místech vydala na pochody. Před 16:00 se demonstranti spojili na Můstku a společně se vydali přes Staroměstské náměstí a Mánesův most na Klárov, kde protest po 17:00 ukončili. Mnoho protestujících přišlo bez roušek, nedodržovali ani rozestupy.
06.12.2020 15:00 |

podobné články

Večírek na chodníku bez rozestupů: Strážníci rozdali desítky pokut kvůli porušení vládních nařízení

 
Česko zažívá kvůli koronaviru krušné časy, počty nakažených každým dnem rostou po tisících a opatření se  zpřísňují, řada lidí v hlavním městě jako by si z toho ale nic nedělala. Po 20:00 restaurace a bary smějí prodávat pouze z okénka, a tak se párty přesunuly na chodníky či do parků. Fotograf Blesku v sobotu večer zachytil řadu lidí bez roušek, kteří popíjeli na chodníku, aniž by dodržovali rozestupy. Policisté i strážníci o víkendu odhalili řadu porušení vládních nařízení.
12.10.2020 14:25 |

podobné články

Dovolená snů na Mallorce? Pohyb po šipkách, roušky, dezinfekce na každém kroku i alarm u snídaně

 
Léto, prázdniny a dovolená jsou za dveřmi a s pobytem u moře to vypadá více než nadějně. Měsíce čeští turisté kvůli pandemii koronaviru trnuli a obávali se, že přijdou o oblíbené letní radovánky. Dovolenkové destinace otevřely hranice a letoviska, která pomalu zaplňují návštěvníci. Může se zdát, že se vše vrací do zajetých kolejí, ani zdaleka to není tak jednoduché. V hotelech a letních resortech platí přísná bezpečnostní a hygienická opatření, aby se zabránilo návratu koronaviru. Na běžném pořádku je měření teploty, nošení roušek a jednorázových rukavic a pravidelná dezinfekce nejen rukou, ale i prostor. Příběh z turisty oblíbeného hotelu na Mallorce přinesla stanice CNN.
21.06.2020 06:35 |

podobné články

Chudáci děti a učitelé. Rouškový chaos. Černochové došla trpělivost s Vojtěchem

 
Poslankyni Janě Černochové (ODS) došla trpělivost s tím, jak Ministerstvo zdravotnictví ze dne na den mění pravidla pro nošení roušek. Jednání ministra Adama Vojtěcha (za ANO) nazvala amatérismem a premiér Andrej Babiš (ANO) a „jeho parta“ by si měli už uvědomit, že se tímto způsobem nemohou chovat. „Tohle už hraničí se šikanou,“ zlobí se politička, podle níž „je snad lepší čelit viru než populistickým politikům“.
21.08.2020 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21710 článků) , Vojtěch Adam (1221 článků) , Jana Černochová (511 článků)

Rabín tutlal vnukovu svatbu: Na oslavě bez roušek a rozestupů juchaly tisíce lidí

 
Brooklynský rabín Aaron Teitelbaum si s opatřeními spojenými s koronavirem, který způsobuje nemoc covid-19, při přípravě svatby svého vnuka starosti nedělal. V tajnosti se mu podařilo uspořádat oslavu, které se účastnily tisíce lidí bez roušek. V synagoze Yetev Lev si i přes přísné restrikce, které město přijalo, užívaly zástupy hostů, kteří se bavili, tančili, dupali a z plných plic zpívali na počest novomanželů, uvedl list The New York Post.
24.11.2020 13:45 |

podobné články

Po delší době zase spolu ve společnosti: Na jubilejní představení Mefista přišla Pepu Vojtka podpořit i jeho krásná manželka

 
Na společenské události poslední dobou vyráží Pepa Vojtek  (53) většinou bez doprovodu své manželky Jovanky (40). Mateřské povinnosti totiž bývalé tanečnici často nedovolují být slavnému rockerovi vždy po boku. Synové Adámek (6) a Albert (2) ještě potřebují její stálou péči, před bujarými večírky jim proto dává přednost.
26.11.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (644 článků)

Úřadům práce chybí zaměstnanci a zhruba půl miliardy na provoz

 
Zhruba půl miliardy korun chybí úřadům práce v České republice na provoz. Vyplývá to ze zápisu z porady všech ředitelů krajských poboček, uvedl dnes server  Aktuálně.cz . Úřady proto nyní mohou pořizovat jen nezbytné věci. Navíc v souvislosti s problémy systému na výplatu dávek chybí úřadům také až 500 zaměstnanců. 
08.03.2013 19:30 |

podobné články

Nevěřte úřadům a politikům. Idioti z vedení EU. Islámští teroristé mají po celé Evropě síť desítek tisíc lidí, které tajné služby nejsou schopny sledovat. I u nás… Znalec islámské problematiky varuje

 
ROZHOVOR „Nevěřte úřadům a politikům. Oni vám řeknou cokoliv, aby vás obalamutili a uchlácholili, ale ve skutečnosti nechtějí zastavit masovou migraci muslimů a Afričanů do Evropy. Chtějí ji jen řídit a rozptýlit migranty po Evropě pomocí kvót. Nevěřte, že vás ochrání policie a tajné služby před islámskými teroristy. To pak můžete skončit jako nakupující v tom francouzském supermarketu nebo návštěvnici klub Bataclan,“ říká exmuslim a autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který má víc jak 12leté zkušenosti z jádra islamistů v ČR, z jejich vztahů k českým bezpečnostním složkám a úřadům.
06.04.2018 09:40 |

podobné články

Bary na Mallorce nabízejí dívkám za orální sex drink zdarma!

 
Dva bary na známém a turisticky hojně navštěvovaném španělském ostrově Mallorca vymyslely novou hru. Nazvaly ji "mamading". Jde o to, že dívkám či ženám nalijí zadarmo drink za to, že mužům provedou orální sex!
07.07.2014 06:20 |

podobné články

Michaela Štoudková: Fotila se nahá s flaškou piva

 
Česká vicemiss Michaela Štoudková (23) je většinou spojována jen s bujarými večírky s fotbalisty či zlatou mládeží v čele se synem Jiřího Bartošky. „Z čeho vůbec tahle holka žije, živí ji chlapi, nebo rodiče?“ padají neustále dotazy na její adresu.
27.08.2009 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (97 článků)

Podívejte se, jak opilý princ Harry spadl v Chorvatsku oblečený do bazénu

 
Už se mohlo zdát, že se princ Harry  (26) , který v minulosti proslul svými bujarými večírky a výstředním chováním, konečně uklidnil. Opak je ale pravdou.
30.08.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Modelka Prachařová a její kluci nabírají sílu na svatbu: Takhle fotí Agáta!

 
Proslavila se skandály, bujarými večírky a milostnými pletkami. Modelka Agáta Prachařová (28) je ale nyní šťastně vdaná paní a milující matka k tomu. Už je dokonce rarita vyfotit jí v baru se sklenkou v ruce. Nezajímá ji totiž nic jiného než její dva kluci, které si taky sama zvěčnila.
13.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2922 článků)

Modelka Prachařová a její kluci nabírají sílu na svatbu: Takhle fotí Agáta!

 
Proslavila se skandály, bujarými večírky a milostnými pletkami. Modelka Agáta Prachařová (28) je ale nyní šťastně vdaná paní a milující matka k tomu. Už je dokonce rarita vyfotit jí v baru se sklenkou v ruce. Nezajímá ji totiž nic jiného než její dva kluci, které si taky sama zvěčnila.
13.05.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2922 článků)